verkti

Ievai Zasimauskaitei – išbandymas: liepė papildomai sportuoti
Ievai Zasimauskaitei – išbandymas: liepė papildomai sportuoti (2) 2018.10.01 11:54 Legendinė lietuvių roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“ šį gruodį atgims dar kartą su jaunosios kartos žvaigždėmis – Europą pakerėjusia Ieva Zasimauskaite ir „Freaks on Floor“ lyderiu Justinu Jaručiu. Repeticijos ką tik prasidėjo ir roko operos režisierius Ramūnas Cicėnas tikisi, kad Romeo ir Džiuljetą įkūnysiantiems dainininkams teks gerokai paplušėti ne tik repeticijų metu, bet ir laisvalaikiu.
Šokas populiariame kurorte: poilsiautojams smogė klastinga infekcija
Šokas populiariame kurorte: poilsiautojams smogė klastinga infekcija 2018.09.28 20:00 Mama pasibaisėjusi: dvi jos dukros po atostogų purviname Maljorkos viešbutyje užsikrėtė rankų, pėdų ir burnos liga. Daniellė MacIntyre savaitės trukmės poilsiui „Club Mac“ viešbutyje išleido 3 000 svarų sterlingų. Į kelionę kartu važiavo jos dukros trimetė Nevah ir menkių mėnesių Milla. Vos po penkių dienų Ispanijoje esančiame kurorte Nevai prasidėjo bėrimas. Millai simptomiškas bėrimas prasidėjo jau grįžus namo į Glazgą.
Skandalingiausios įžymybių santykių dramos: nuo taikių paliaubų iki teismų
Skandalingiausios įžymybių santykių dramos: nuo taikių paliaubų iki teismų 2018.09.23 19:00 Skambios, per visą šalį nuaidėjusios skyrybos, panašu, jog šiemet drebino visą Lietuvą. Gausybė pramogų ir verslo pasaulio žmonių nusprendė po ne vienerius metus trukusių santykių sukti skirtingais gyvenimo keliais. Po visą Lietuvą aidėjo audringas Andriaus ir Monikos Šedžių konfliktas, meksikietišką filmą primenanti Oksanos Pikul-Jasaitienės ir Simo Jasaičio drama, virtusi paliaubomis, ir kriptomilijonieriaus Pauliaus Aršausko skyrybos.
Vos tramdysite ašaras: senelės reakcija sugraudino tūkstančius
Vos tramdysite ašaras: senelės reakcija sugraudino tūkstančius 2018.09.23 12:00   Sakoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Būtent taip mano ir Šiaurės Karolinos valstijoje, JAV, gyvenanti senolė Shirley.   Ligota moteris ilgus metus džiaugėsi nepamainoma keturkojo augintinio draugija, tačiau 14 metų trukusi draugystė nutrūko mirus Shirley šuniukui. Liūdinčią senelę matęs jos anūkas Matthew kiekvieną dieną išgyveno ne tik dėl prastėjančios močiutės sveikatos, bet taip pat ir dėl prastos nuotaikos, depresijos.
Liveta ir Petras Kazlauskai švenčia gimtadienius: atskleidė, kodėl jų santuoka – tobula
Liveta ir Petras Kazlauskai švenčia gimtadienius: atskleidė, kodėl jų santuoka – tobula 2018.09.20 08:00 Neišskiriama pramogų pasaulio pora – taip galima būtų pavadinti ir scenoje, ir bendru gyvenimo keliu žengiančius Livetą ir Petrą Kazlauskus. Rugsėjo 20-ąją gimimo dieną mini Liveta, o vos po dienos – 21-ąją – jos sutuoktinis Petras. Vienos parduotuvės atidarymo vakarėlyje, surengtame Vilniaus centre, pasirodžiusi pora eilinį kartą spinduliavo meile ir džiaugsmu. „Pas mus jokios prievartos santykiuose nėra – mes abu esame kartu laisvi“, - sakė besišypsanti Liveta.
Jonas Mačiulis net nerinkdamas žodžių sumalė FIBA sistemą į miltus
Jonas Mačiulis net nerinkdamas žodžių sumalė FIBA sistemą į miltus 2018.09.16 21:09 Jonas Mačiulis visada būdavo pirmasis žaidėjas, kuris vos pakviestas atvykdavo į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklas. Tačiau šį kartą viskas kitaip – 33-ejų puolėjas pats paprašė trenerio Dainiaus Adomaičio, kad leistų jam ruoštis sezonui su Atėnų AEK, rašo portalas basketnews.lt. J. Mačiulis šią vasarą su Graikijos ekipa pasirašė dvejų metų sutartį ir demonstruoja puikų žaidimą ikisezoninėse varžybose.
Trynukus auginanti Simona Lipnė: apie priaugtus kilogramus ir pirmuosius motinystės metus
Trynukus auginanti Simona Lipnė: apie priaugtus kilogramus ir pirmuosius motinystės metus 2018.09.16 10:00 Praėjusiais metais trynukų – Herkaus, Patricijos ir Emilijos – susilaukusi Simonos ir Mindaugo Lipnių šeima yra puikiai pažįstama ne vienam socialinių tinklų vartotojui. Atvirai savo gyvenimą, rūpesčius ir vaikų išdaigas rodanti Simona taip pat sulaukia ir vis daugiau komplimentų dėl savo optimizmo, neblėstančios šypsenos ir nepriekaištingos figūros. Visai neseniai vaikų pirmąjį gimtadienį atšventusi Simona tvirtino, jog šie metai buvo visiškai kitokie negu anksčiau.
Siaubo namų istorija: maniako dukros žaisdavo su nužudytųjų drabužiais
Siaubo namų istorija: maniako dukros žaisdavo su nužudytųjų drabužiais 2018.09.15 21:15 Mae West, vienų iš žymiausių Didžiosios Britanijos maniakų šeimos Fredo ir Rosemary Westų dukra neseniai leidiniui „Daily Mail“ papasakojo apie savo vaikystę, kurią praleido Cromwellio gatvės 25-ame name, žinomame kaip „Siaubo namai“.  Jos tėvas Fredas Westas prisidedant žmonai Rose nuo 1967 iki 1987 metų išprievartavo ir nužudė mažiausiai dešimt jaunų moterų, įskaitant savo dukrą. Daugelį jų jis palaidojo savo namų rūsyje ir sode.
Argentinos rinktinės treneris prisimena: „Po pralaimėto finalo L. Messi verkė taip, lyg būtų netekęs mamos“
Argentinos rinktinės treneris prisimena: „Po pralaimėto finalo L. Messi verkė taip, lyg būtų netekęs mamos“ 2018.09.14 19:25 Argentinos rinktinė šiemet vykusiame Pasaulio čempionate skaudžiai rezultatu 3:0 pralaimėjo kroatams ir buvo beveik palaidojusi viltis kovoti dėl atkrintamųjų, tačiau begalinių pastangų dėka tą padaryti galiausiai pavyko. Nors nacionalinės gėdos argentiniečiai tąkart išvengė, rinktinės gerbėjai vis dar dairosi į vieną skaudžiausių nesėkmių 2016-aisais.
Sūnų su Dauno sindromu auginanti lietuvė: atrodė, kad gyvenimas baigėsi
Sūnų su Dauno sindromu auginanti lietuvė: atrodė, kad gyvenimas baigėsi (5) 2018.09.12 20:00 Prasidėję mokslo metai vis kursto tėvų ir kitų aplinkinių diskusijas apie ugdymo įstaigose vyraujančią tvarką – ne išimtis ir neįgalius vaikus auginantys tėvai, kurie susiduria su begale dvejonių ir priešiškais visuomenės nusistatymais. Dovydo mama Viktorija Jankauskienė neslepia, kad vien mintis apie tai, jog po kelių metų sūnų teks leisti į mokyklą, šiandien ypač kelia nerimą.
Sugraudino milijonus: akla mergaitė nustebino ypatingu talentu
Sugraudino milijonus: akla mergaitė nustebino ypatingu talentu 2018.09.12 08:30 Legendomis tapusias dainas perdainuoti yra sunku. Niekada neaišku, kokios žmonių reakcijos laukia, nes labai reta kito atlikėjo versija prilygsta originalui. Visgi neseniai viena mergaitė, perdainavusi Whitney Houston hitą „I Will Always Love You“, tapo tikra interneto sensacija. Akla, anglų kalbos nemokanti mergaitė Elsie iš Filipinų pademonstravo neįtikėtiną talentą. Savo stipriu balsu ji užbūrė milijonus internautų. Dainuoti mergaitė mokosi iš klausos.
Šie vestuvių prietarai garantuoja amžiną meilę: tai jums patiks
Šie vestuvių prietarai garantuoja amžiną meilę: tai jums patiks 2018.09.09 17:30 Prietarų ir įvairiausių įsitikinimų apie vestuves galima išgirsti daug. Sakoma, kad  įsimylėjelių energetika pakinta. Vis dėlto, kur yra tiesa, o kur prasimanymai? Besiruošiant vestuvėms ir planuojant šeimyninį gyvenimą vertėtų žinoti, kokie seniausi prietarai sklando ezoterikų pasaulyje. Blogas ženklas ir nelaimė jūsų vyrui, jeigu jūs leisite savo draugei pasimatuoti prieš vestuves vestuvinę suknelę ar kitus reikmenis.
Kaunietė pasipiktino pareigūnų elgesiu: gavo baudą už tai, ko nepadarė
Kaunietė pasipiktino pareigūnų elgesiu: gavo baudą už tai, ko nepadarė (41) 2018.09.07 15:27 Kaunietė Alma Faizaitė – Jančiauskienė nebegali tylėti. Ji nusprendė pasidalinti ne tik su feisbuko draugais, bet ir su tv3.lt skaitytojais, ką su mažais vaikais rugsėjo 6-osios vakarą patyrė Kaune, Domeikavoje, netoli savo namų. Moterį nustebino jos automobilį sustabdžiusių pareigūnų elgesys. Tuo tarpu Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato specialistė aiškina, kad moteris tikrai naudojosi telefonu.  „Absurdiška situacija.
Padėtis įkalinimo įstaigose: maži atlyginimai ir darbuotojų trūkumas
Padėtis įkalinimo įstaigose: maži atlyginimai ir darbuotojų trūkumas 2018.09.05 07:53  Seimo Žmogaus teisių komitetas trečiadienį domėsis situacija šalies įkalinimo įstaigose. „Labai išeina darbuotojai, maži atlyginimai, norime sužinoti, ką planuoja daryti, kaip bando sulaužyti kastų sistemą, kaip planuoja keisti situaciją“, – prieš komiteto posėdį BNS sakė jo pirmininkas Valerijus Simulikas. Į posėdį kviečiamas teisingumo ministras, Kalėjimų departamento vadovas, Seimo kontrolieriai.
Internautai negali sulaikyti pykčio: moteris pasidalino nuotrauka ką tik po gimdymo
Internautai negali sulaikyti pykčio: moteris pasidalino nuotrauka ką tik po gimdymo 2018.09.04 12:30 Tenesyje gyvenanti Autumn Benjamin visai neseniai susilaukė savo pirmosios atžalos – dukrytės Laylos. Tačiau moteris panoro savo socialinio tinklo paskyroje pasidalinti kiek neįprastu įrašu ir papasakoti visa tiesą apie naujų mamų pojūčius. Autumn Benjamin savo „Facebook“ paskyroje pasidalino itin jautriu laišku, kuris sulaukė didžiulio komentatorių dėmesio.
Jauna mama tapo interneto sensacija dėl vienos nuotraukos: štai kodėl
Jauna mama tapo interneto sensacija dėl vienos nuotraukos: štai kodėl (1) 2018.09.03 17:00 32 metų Bo Smith iš Šiugar Lendo Teksaso valstijoje pasidalino savo nuotrauka, kurioje ji maitina savo naujagimį sūnų Jamesą. Jai 2015 metais buvo diagnozuota reta ir agresyvi krūties vėžio forma. Jaudinantis jos socialinio tinklo įrašas nuo tada susilaukė 5 000 pasidalijimų, rašoma dailymail.co.uk. Krūties vėžį išgyvenusi moteris išpopuliarėjo internete, pasidalijusi savo nuotrauka, kurioje ji krūtimi maitina naujagimį sūnų ir kurioje matosi jos mastektomijos randas.
Prezidentė: siūlymas pareigūnams ginti šalies vadovų autoritetą – buka policinė priemonė
Prezidentė: siūlymas pareigūnams ginti šalies vadovų autoritetą – buka policinė priemonė (5) 2018.08.30 13:49 Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pareiškė, kad Vyriausybės siūlymas įpareigoti Vadovybės apsaugos departamentą (VAD) saugoti šalies vadovų autoritetą yra buka policinė priemonė. „Nežinau, ar juoktis, ar verkti, bet manyčiau, kad valstybės vadovo, taip pat ir prezidento autoritetas, priklauso nuo prezidento darbų, o ne nuo policinių priemonių kiekio“, – žurnalistams Vilniuje sakė šalies vadovė.
Atskleidė svarbiausią moterų laimės komponentą: tam prireiks pastangų
Atskleidė svarbiausią moterų laimės komponentą: tam prireiks pastangų 2018.08.26 15:33 Jus įskaudino buvęs mylimasis, viršininkė, geriausia draugė, sesuo ar brolis, o ir pati sau negalite atleisti, kad nesugebėjote paprieštarauti, išsakyti savo nuomonės. Tarsi kuprą nešiojatės nuoskaudą. Gyventi su ja sunku, o atleisti negalite nei sau, nei savo skriaudėjams. Bėga laikas, gyventi darosi vis sunkiau, širdperša graužia širdį, nesimiega naktimis, kankina pyktis. Nusiraminkite. Kuris iš mūsų nėra patyręs skriaudos? Kam iš mūsų nėra reikėję atleidimo? Atleisti galima išmokti.
Vilniaus Botanikos sode – grupė „Rhye“ dainuos apie meilę
Vilniaus Botanikos sode – grupė „Rhye“ dainuos apie meilę 2018.08.21 10:22 Antradienio vakarą visi muzikos mylėtojai trauks viena kryptimi. Jaukioje VU Botanikos sodo erdvėje Kairėnuose odes meilei giedos JAV grupė „Rhye“. Tai bus paskutinis muzikos agentūros „8 Days A Week” vasaros sezono koncertas. Seksualių baladžių autorius Mike‘as Miloshas Vilniuje lankysis jau antrą kartą. Po koncerto jis žada pasilikti čia kiek ilgiau ir labiau pažinti miestą. Rhye atvyko į Vilnių         Ok.
Fidžį sukrėtė galingas 8,2 balo žemės drebėjimas
Fidžį sukrėtė galingas 8,2 balo žemės drebėjimas 2018.08.19 08:38 Prie Fidžio sekmadienį įvyko galingas 8,2 balo žemės drebėjimas, tačiau jo židinys buvo pernelyg giliai, kad galėtų sukelti cunamį, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS). Požeminis smūgis užfiksuotas 12 val. 19 min. vietos (3 val. 19 min. Lietuvos) laiku 361 km į rytus nuo Fidžio sostinės Suvos. Jo židinys buvo 563 km gylyje, nurodė amerikiečių seismologai.
Mažylio įprotis juokina tėvus, bet šokiruoja pasaulį: surūko 40 cigarečių per dieną
Mažylio įprotis juokina tėvus, bet šokiruoja pasaulį: surūko 40 cigarečių per dieną 2018.08.18 22:15 Indonezijoje gyvenantis berniukas jau gerai žinomas visame pasaulyje dėl savo keisto įpročio. Nuo pat dviejų metukų jis surūko apie 40 cigarečių per dieną. Mažylis Rapi, kuriam dabar beveik treji, pradėjo rūkyti motinos cigarečių likučius, tačiau greitai tai išsivystė į ydą. Jo tėvai pamanė, kad tai yra juokinga. „Mano sūnus pradėjo rūkyti gerdamas kavą ar valgydamas tortą. Jis kasdien rūko jau apie du mėnesius.
Pensijų kaupimas žmonių piniginių neištuštins: mažėja mokesčiai
Pensijų kaupimas žmonių piniginių neištuštins: mažėja mokesčiai (1) 2018.08.16 15:00 Nuo kitų metų sausio 1 d. pensijas savo ateičiai kaupsime šiek tiek kitaip: nebeliks „Sodros“ pervedimų į privačius pensijų fondus, todėl ateityje gausime nesumažintą „sodrinę“ pensiją, taip pat įsigalios nauja kaupimo formulė asmeninei pensijai – 3 proc. nuo darbo užmokesčio galės kaupti dirbantysis ir 1,5 proc. nuo vidutinio šalies darbo užmokesčio prisidės valstybė.
Klastinga liga sugriovė lietuvių gyvenimą: skaičiuoja kiekvieną dieną
Klastinga liga sugriovė lietuvių gyvenimą: skaičiuoja kiekvieną dieną (1) 2018.08.10 21:18 Mus supažindino gera pažįstama Birutė – ji kažkada dirbo aukle Sigito šeimoje. Netikėta pažintis Mus supažindino gera pažįstama Birutė – ji kažkada dirbo aukle Sigito šeimoje. Paviešėjusi jos sode, jau buvau beišeinanti, kai duryse išvydau vyriškį. Sigitas, apie kurį buvau tiek daug girdėjusi, su dukra atvyko aplankyti buvusios auklės.
Klaipėdoje neaiškios kilmės, juodos dulkės: sunerimta dėl pavojaus sveikatai
Klaipėdoje neaiškios kilmės, juodos dulkės: sunerimta dėl pavojaus sveikatai (1) 2018.08.08 14:10 Klaipėdiečiai socialiniame tinkle dalinasi vaizdo įrašais, kuriuose fiksuoja neaiškios kilmės, juodas dulkes. Jomis nukloti žmonių namai: palangės, grindys. Klaipėdiečiai sunerimę dėl savo ir vaikų sveikatos. Tokia butų tarša anksčiau ne kartą skundėsi arčiausiai uosto gyvenantys Vitės rajono gyventojai. Šiuo metu apie juoduojančius namus praneša vis daugiau gyvenančiųjų miesto centre.
Vilnietis šokiruotas: vaistinėje paprašė recepto aspirinui
Vilnietis šokiruotas: vaistinėje paprašė recepto aspirinui 2018.08.02 19:26 Vaistinėje lietuviško aspirino nusipirkti norėjęs vyras liko priblokštas: vaistininkė paprašė recepto. Kadangi pirkėjas jo neturėjo, jam pasiūlė įsigyti kur kas brangesnį vaistą – vokišką. Mat šiam receptas nereikalingas. Vilnietis Arūnas užsukęs į „Benu“ tinklo vaistinę norėjo įsigyti aspirino. Lentynoje radęs tik vokišką, paklausė ar yra lietuviškas? Išgirdęs atsakymą, vyras pamanė, kad vaistininkė juokauja.
Įsimylėjėlių skrydis vos nesibaigė tragedija: keleivė vos tramdė ašaras
Įsimylėjėlių skrydis vos nesibaigė tragedija: keleivė vos tramdė ašaras (1) 2018.08.02 09:00 Kiekviena mergina nuo pat mažų dienų svajoja apie savo vestuves. Tam, kad jos įvyktų, ne vienas vaikinas verčiasi per galvą ir nori nustebinti savo išrinktąją. Visai neseniai socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame vienas vlogeris nusprendė pasipiršti savo širdies damai. Dvivietį orlaivį pilotuojantis jaunuolis į kelionę kartu nusprendė pasiimti ir savo draugę, tačiau ji net nenutuokė, kuo visa tai pasibaigs.
Noras dalintis ir gerinti gyvenimą kitiems padėjo laimėti keliones: 5-ių konkurso istorijų dalyviai išvyksta į šiltus kraštus
Noras dalintis ir gerinti gyvenimą kitiems padėjo laimėti keliones: 5-ių konkurso istorijų dalyviai išvyksta į šiltus kraštus 2018.08.01 14:21 Kartais pusiau juokais sakoma, kad kiekvienas kaupiame karmos taškus, kurie, atėjus laikui, pavirsta gerais arba blogais mums nutinkančiais nutikimais. Tuo, kad už gerus darbus atlyginama, įsitikino abiturientas Džiugas Raudonius, senjoras Albinas Viršilas, mokytojai Daiva Truncienė, Martynas Baranauskas ir Gina Kazlauskaitė. Visus šiuos žmones vienija aktyvi veikla, rūpinimasis kitais ar tiesiog gyvenimo džiaugsmas bei dalyvavimas viename konkurse.
Kauniečiai įsiutę: tai ne miesto tvarkymas, o naikinimas
Kauniečiai įsiutę: tai ne miesto tvarkymas, o naikinimas (7) 2018.07.26 07:00 Kaunietės Jonės teigimu tai, jog „Kaunas tvarkosi“ yra tik mitas. Nors gatvių remonto darbai ir vyksta daugelyje vietų, moters nuomone, taip tik kuriama iliuzija, jog kažkas vyksta. Darbai užsitęsė per ilgai, mano ji ir teigia, kad tai itin apsunkina miestiečių gyvenimą. Pavyzdžiui, kai kurie jau kelis mėnesius paprastai negali išeiti iš namų, o grupė kauniečių jau kreipėsi ir į teismą.
Su vaikų mirtimis kasdien kovojanti garsi medikė: apie tai niekas nepagalvoja
Su vaikų mirtimis kasdien kovojanti garsi medikė: apie tai niekas nepagalvoja (3) 2018.07.18 18:55 Nors dažniausiai vėžiu sergama vyresniame amžiuje, kad ir kaip bebūtų skaudu, su šia liga tenka susidurti ir vaikams. Santaros klinikų, Vaikų onkohematologijos centro vadovė dr. Jelena Rascon pasakoja, kad šiame skyriuje kiekvieną dieną kovojama su retomis bei sunkiomis vaikų ligomis. Plačiau apie mediko darbo iššūkius, bendravimą su mažaisiais pacientais bei jautrias akimirkas tarp ligoninės sienų pasakoja gydytoja Jelena Rascon.
8 priežastys, kodėl verta išgirsti švedų popmuzikos žvaigždę Tove Lo
8 priežastys, kodėl verta išgirsti švedų popmuzikos žvaigždę Tove Lo 2018.07.17 10:50 Šį ketvirtadienį VU Botanikos sode koncertuos švedų popmuzikos chuliganė Tove Lo. Tai bus pirmasis jos pasirodymas Lietuvoje. Ji tikrai nesistengia įtikti kiekvienam. Tačiau milijonai klausytojų jos muzikoje randa dalelę savęs. Štai kokiems žmonėms ji tikrai patiks – pasitikrinkite, ar esate tarp jų. Palaikantiems feministines idėjas Naujausio Tove Lo albumo pavadinimas „Lady Wood“ – žaisminga užuomina apie seksualinį moters susijaudinimą.
Į viršų