verkti

Meschino – apie nutekintus intymius vaizdo įrašus: pažeminimu mėgavosi merginos
Meschino – apie nutekintus intymius vaizdo įrašus: pažeminimu mėgavosi merginos (6) 2019.01.17 09:36 Praėjusių metų pabaiga socialinių tinklų žvaigždei Karolinai Meschino tapo tikru iššūkiu. Internete paplito apsinuoginusios merginos vaizdo įrašai, kuriuos ji prieš kelis metus siuntė savo buvusiam širdies draugui. Praėjus kuriam laikui, Karolina pagaliau ryžosi kalbėti. Atvirą interviu apie savo išgyvenimus ji davė „Žinių radijo“ laidos „Pasimatymai“ vedėjai Beatai Tiškevič.
Prabilo filmuotos verkiančios 5-metės motina: man buvo šokas
Prabilo filmuotos verkiančios 5-metės motina: man buvo šokas (16) 2019.01.12 19:14 Verkiančios 5-metės dukros vaizdus savo mobiliuoju telefonu nufilmavęs ir internete išplatinęs vilnietis Raimis tikina, kad jam yra visais būdais trukdoma susitikti su dukra. Toks skandalas socialiniame tinkle „Facebook“ nuvilnijo praėjusių metų gruodžio viduryje. Publicistinėje TV3 laidoje „Prieš srovę“ – atviras pokalbis su mergaitės motina, kuri apjuodinta internetinėje erdvėje nutarė prabilti apie kerštaujantį vyrą ir dėl neištikimybės iširusius santykius.
Cheryl Cole prabilo apie neištikimybės skandalą: tikrinosi dėl lytiniu keliu plintančių ligų
Cheryl Cole prabilo apie neištikimybės skandalą: tikrinosi dėl lytiniu keliu plintančių ligų 2018.12.21 13:00 Atlikėja Cheryl Cole prisipažino apie sunkius išgyvenimus, kai sužinojo apie buvusio vyro neištikimybę 2010 metais. Ji negalėjo patikėti, kad net keturios moterys prisipažino turėjusios lytinių santykių su jos tuometiniu vyru Ashley Cole. Sužinojusi apie romanus, ji grįžo į namus ir rado juos jau tuščius. Atlikėja perskaitė moterų parodymus ir patikino radusi ten tokios informacijos, kurią galėjo žinoti tik ji.
Ant scenos pravirkusi Skujytė gailėjosi vieno dalyko: „Mažytė svajonė išsipildė“
Ant scenos pravirkusi Skujytė gailėjosi vieno dalyko: „Mažytė svajonė išsipildė“ (1) 2018.12.21 07:34 Lengvaatletė Austra Skujytė šešerius metus turėjo laukti to, kas iš pradžių atrodė kaip viena skaudžiausių karjeros nesėkmių. Tačiau teisybė triumfavo ir sportininkė sunkiai sulaikė ašaras, kai ketvirtadienį pagaliau gavo 2012 metų Londono olimpinių žaidynių bronzos medalį.
Titanų mūšis – susilupo du Seniai Šalčiai: nenumaldė net Snieguolė ir klykiantys vaikai
Titanų mūšis – susilupo du Seniai Šalčiai: nenumaldė net Snieguolė ir klykiantys vaikai 2018.12.19 22:00 Savaitgalį Odesos centre buvo karšta – santykius aiškinosi du kažko nepasidaliję Seniai Šalčiai. Į darbą buvo paleisti ne tik kelių aukštų keiksmažodžiai, tačiau ir kumščiai bei kojos. Kas nugalėjo – neaišku, bet vietos valdžia jau paskelbė muštukų paiešką. Kovą tarp įtūžusių Senių Šalčių nufilmavo atsitiktinė praeivė. Vienoje iš centrinių gatvių kumščiais mosikuojantys vyrai patraukė ir praeivių dėmesį.
Feisbuke plinta 5-metės mergaitės iš Vilniaus maldavimai: prašo nemušti
Feisbuke plinta 5-metės mergaitės iš Vilniaus maldavimai: prašo nemušti (39) 2018.12.13 11:18 Pastaruoju metu vis daugėja atvejų, kai socialiniai tinklai tampa erdve, kurioje ima sklisti pagalbos prašymai, perspėjimai ar raginimai. Vienas tokių pasklido trečiadienio vakarą. Vilnietis vyras (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) trečiadienio vakarą pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame penkiametė mergaitė pasakoja, kaip patėvis ją muša.  Šį vaizdo įrašą įkėlė pats mergaitės tėvas su prašymu atsiliepti atsakingas institucijas.
„Tamsoje” plaukiančio pasaulio čempiono treneris: „Emocijos – irgi laimėjimas”
„Tamsoje” plaukiančio pasaulio čempiono treneris: „Emocijos – irgi laimėjimas” (3) 2018.11.29 19:45 „Tai nėra tik treniruotės baseine. Tokiame darbe reikia išmanyti kur kas daugiau”, – sako regėjimo negalią turinčio, 2017 metais pasaulio čempionu tapusio plaukiko Edgaro Matako treneris Paulius Stankevičius. Edgaras vieną skambiausių pergalių Lietuvos neįgaliųjų sporto istorijoje iškovojo praėjusiais metais, kai būdamas 19-os triumfavo 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale.
Viešas Šalčiūtės atsiprašymas: dėl sunkios ligos griuvo visi planai
Viešas Šalčiūtės atsiprašymas: dėl sunkios ligos griuvo visi planai (5) 2018.11.28 09:00 Socialinių tinklų pažiba Monika Šalčiūtė kurį laiką buvo šiek tiek atitolusi nuo televizijos ir socialinių tinklų. Visgi, mergina vėl pajuto populiarumo galią ir grįžo su trenksmu. Ji ne tik ėmė vesti laidas, bet ir itin aktyviai reikštis „Facebook“ bei „Instagram“. Tiesa, žinoma mergina neslėpė, jog tylos siena ji nusprendė atsiriboti dėl depresijos.
Vaikas klykia parduotuvėje ant žemės: aiškina, ką daryti
Vaikas klykia parduotuvėje ant žemės: aiškina, ką daryti (15) 2018.11.26 16:20 Vaikas parkrito ant žemės dėl nenupirkto saldainio? O gal daužo planšetę į sieną, nes baigėsi sutartas žaidimų laikas? Kaip elgtis kritinėmis situacijomis, tv3.lt studijoje papasakojo sichologė, lektorė Milda Karklytė-Palevičienė. Pliaukštelėjimai sukelia neigiamų emocijų Šiomis dienomis, pasak psichologės, daugelis tėvų suprato, kad smurtas nėra tas kelias, kuris veda ten, kur reikėtų, tačiau ji vis dar susiduria su tėvais, kurie auklėja vaikus garsiai rėkdami, mušdami per rankas ar nagus.
Naujagimę pražudė vienas bučinys: perspėja visus tėvus
Naujagimę pražudė vienas bučinys: perspėja visus tėvus (4) 2018.11.25 10:23 Komą sukėlė bučinys: tėvai pasidalino širdį veriančiu vaizdo įrašu, kuriame slaugytojos gelbsti aštuonių savaičių amžiaus kūdikį, kurio vos nepražudė paprastas peršalimas Tėvai Thomas ir Sophie Hobbs kūdikį be gyvybės ženklų rado jos lovelėje. Naujagimė penkias dienas praleido komoje, kai peršalimas komplikavosi į rimtą krūtinės ląstos infekciją, rašoma dailymail.co.uk. Hobbsų šeima iš Durhamo grafystės Didžiojoj Britanijoje įspėja tėvus dėl mirtį nešančių bučinių.
Stasiulis darbą eteryje prilygina kančiai
Stasiulis darbą eteryje prilygina kančiai 2018.11.19 15:38 Pagauti sėkmės paukštę už uodegos svajoja daug kas, bet net ir pagavus, retam pavyksta ją išlaikyti ilgą laiką. Vieni garsiausių ir ryškiausių Lietuvos vyrų – Kastytis Kerbedis, Arūnas Valinskas, Juozas Statkevičius ir Mindaugas Stasiulis dalinasi savo ilgalaikės sėkmės receptais. Nors jų istorijos labai skirtingos, ne vienas pabrėžė, kad pagrindinis sėkmės ingredientas – tikėjimas savimi, darbas ir meilė tam, ką darai.
Vilnietę sukrėtė akibrokštas parduotuvėje: puolė grasinti vaikų teisėmis
Vilnietę sukrėtė akibrokštas parduotuvėje: puolė grasinti vaikų teisėmis (52) 2018.11.15 08:51 Dėl naujojo nemušimo įstatymo ir vaikų paėmimo iš šeimų, panašu, įbauginti tūkstančiai tėvų. Pastaruoju metu ypač daugėja atvejų, kai žmonės, norėdami būti pilietiškais ir pranešti apie galimą smurtą ar vaikų nepriežiūrą, nepagrįstai kreipiasi į pareigūnus arba net viešoje vietoje ima filmuoti ar fotografuoti vaikus ir jų tėvus. Tokioje situacijoje atsidūrė ir vilnietė Olivija, kuri sako potyriais pasidalijo socialiniame tinkle, taip bandydama perspėti ir kitas mamas.
Paprasta procedūra Kauno klinikose apkarto: nustebino slaugytojų elgesys
Paprasta procedūra Kauno klinikose apkarto: nustebino slaugytojų elgesys (39) 2018.11.13 10:14 Tv3.lt redakciją pasiekė pasipiktinusios skaitytojos, dvimečio mamos Aistės (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) laiškas. Moteris tikina, kad kraujo ėmimo procedūros metu slaugytojos netinkamai elgėsi su jos mažamečiu vaiku, spaudė, elgėsi grubiai, o personalas pačią moterį žemino. Savo ruožtu Kauno klinikų atstovai tikina, kad tokių procedūrų metu šalia mažamečių vaikų visada rekomenduojama likti ir jų mamoms bei taip sukurti jaukesnę atmosferą.
Vilnietė metė gerai apmokamą darbą: dabar mėgaujasi tuo, ką daro
Vilnietė metė gerai apmokamą darbą: dabar mėgaujasi tuo, ką daro 2018.11.07 13:25  Sakoma, kad žmogui, suradusiam mylimą darbą, daugiau niekada nereikia dirbti. Šiuos žodžius savo pavyzdžiu įrodo populiaraus maisto tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina Pišniukaitė. Gerai apmokamą, tačiau nemylimą darbą iškeitusi į maisto gaminimo pomėgį, tinklaraštininkė debiutuoja su pirmąją leidyklos „Alma littera“ išleista receptų knyga. Autorė atvira – šios knygos gimimą paskatino baimė gyventi tik savaitgaliais.
Jauno vyro atostogos virto baisiu košmaru: galvojo, kad mirs
Jauno vyro atostogos virto baisiu košmaru: galvojo, kad mirs 2018.11.07 10:36 Chrisas Gillanas teigia, kad vėmimo ir viduriavimo priepuolis jam prasidėjo atostogaujant Riviera Maya, Meksikoje, esančiame viešbutyje, rašoma mirror.co.uk. Britų kilmės turistas teigia manęs, kad miršta, kai „Tui“ kompanijos organizuotų atostogų metu jis susirgo ir ėmė vemti krauju. Chrisas Gillanas sako, kad jo prabangios romatiškos atostogos pavirto blogiausiomis atostogomis pasaulyje, jam nusilpus ir 18 valandų praleidus ligoninėje.
Natūralistės poelgis – šokiruoja: įsiamžino išsitepusi savo krauju
Natūralistės poelgis – šokiruoja: įsiamžino išsitepusi savo krauju 2018.11.04 20:43 Natūralistė iš Švedijos neseniai paviešino nuotrauką, kuri šokiravo daugybę žmonių. Maxinne Bjork dažnai viešina itin atviras nuotraukas, kuriose matyti jos plaukuotos pažastys, nuogos krūtys ar sėdmenys. Moteris visiškai nesigėdija savo kūno. Maxinne nusifotografavo prie sienos, o jos kūnas buvo padengtas krauju. Ji tikino, kad tai jos pačios menstruacijų kraujas.
Įbauginti tėvai gąsdina kitus: už taurę vyno neteks vaikų
Įbauginti tėvai gąsdina kitus: už taurę vyno neteks vaikų (22) 2018.11.03 18:14 Vasarą sugriežtinta vaiko teisių apsauga audrina dalį visuomenės – visai neseniai žmonės su plakatais Kaune reikalavo porai grąžinti už galimą smurtą atimtus mažamečius, netrukus po to prie Seimo surengtas mitingas dėl iš šeimų atimamų vaikų. Dėl naujos tvarkos susirūpinę tėvai tarpusavyje dalinasi vaikų priežiūros mitais, bet specialistai skuba juos paneigti. Paaiškėjus, kad per du mėnesius Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba (VVTAĮT) iš šeimų paėmė per 1 tūkst.
Garsus teisininkas prakalbo apie sunkią ligą: mama maldavo tik vieno
Garsus teisininkas prakalbo apie sunkią ligą: mama maldavo tik vieno (10) 2018.11.02 19:00 Sunkų etapą išgyvenęs jaunas vyras teisininkas Karolis Petryla šiandien neslepia daug metų gyvenęs dvejopą gyvenimą.  Itin atvirai apie sukrečiančią savo patirtį kovojant su depresija jis kalba naujai išleistoje knygoje „Šokis su tamsa“. Nesuprato, kad serga Vyras pripažįsta beveik metus negalėjęs suprasti, kad jau serga – agresijos priepuolius, nuotaikų kaitą jis tiesiog „nurašė“ tokiam gyvenimo etapui.
Studentė 2 valandoms prarado regą: įspėją visas merginas
Studentė 2 valandoms prarado regą: įspėją visas merginas 2018.11.01 20:00 20 metų studentė Megan Rixson neseniai socialiniuose tinkluose pasidalijo žadą arimančia savo istorija, kai net 2 valandoms prarado regą. Mergina įspėja visas, kurios taip pat mėgsta pasipuošti priklijuotomis blakstienos – nedarykite šios klaidos! „Merginos, labai atsargiai rinkitės, kur renkatės prisiklijuoti blakstienas. Šiandien išbandžiau naują vietą, ir, pasirodo, vietoje normalių klijų, jie panaudojo skirtus nagams.
Sudužusio „Boeing“ keleivis žmonai išsiuntė asmenukę prieš pat tragediją
Sudužusio „Boeing“ keleivis žmonai išsiuntė asmenukę prieš pat tragediją 2018.10.30 16:03 Vienas iš Indonezijoje sudužusio „Boeing 737 Max“ keleivių savo žmonai išsiuntė asmenukę likus kelioms minutėms iki savo mirties, rašoma news.com.au. 22-ejų Derylas Fida Febrianto laukdamas skrydžio susirašinėjo su žmona ir prieš pat pakilimą išsiuntė jai savo fotografiją iš lėktuvo salono. Tai buvo paskutinis jo pranešimas. Po 13 minučių laineris dingo iš radarų.
Kaunas sulaikęs kvapą: paaiškėjo, kada tiksliai šeima bus kartu
Kaunas sulaikęs kvapą: paaiškėjo, kada tiksliai šeima bus kartu (4) 2018.10.24 21:40 Kaunas sulaikęs kvapą – kone pusdienį laukė, ką nuspręs vaiko teisių apsaugos specialistai – grąžins tėvams Kručinskams vaikus, ar ne. Nuspręsta, kad beveik prieš mėnesį paimti mažyliai bus grąžinti tėvui su intensyvia tarnybų pagalba. Specialistų sprendimo dalis kauniečių laukė su plakatais po pat vaiko teisių specialistų langais. Nuo antros valandos popiet iki šešių – tiek laiko už uždarų durų posėdžiavo vaiko teisių specialistai, Kručinskų šeima ir jų advokatai.
Šokiruojantis kunigo elgesys su vaiku: įsiutins visko mačiusius
Šokiruojantis kunigo elgesys su vaiku: įsiutins visko mačiusius (11) 2018.10.24 10:59  Internete sparčiai plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti kūdikio krikšto ceremonija bažnyčioje. Ceremonijoje dalyvauja mažas kūdikėlis, tėvai, krikštatėviai ir vyresnio amžiaus kunigas.  Iš pradžių kunigas ramiai deda kryžiaus ženklą ant vaiko veidelio, tačiau netrukus vaikas pradeda piktinis, verkti. Tą akimirką kunigas palenkia kūdikį prie savęs ir stipriai suspaudžia už skruostų.  Laikydamas supurto vaikelį, kresteli su ranka kelis kartus per skruostus.
Smūgis iš pačios artimiausios: motina savo vaiką nužudė, nes trukdė gerti
Smūgis iš pačios artimiausios: motina savo vaiką nužudė, nes trukdė gerti (33) 2018.10.22 21:00 Rusijoje išaiškėjo kraupaus nusikaltimo vienoje iš kaimo gyvenviečių detalės. Moteris įtariama nužudžiusi savo metukų dukrą dėl to, kad ši „triukšmavo ir trukdė buto šeimininkams girtuokliauti“, teigiama vietos policijos ataskaitoje. Sunkiai protu suvokiama istorija nutiko Sachalino srityje, Šeburino kaime. Spalio 14-ąją 37-erių moteris kartu su su metukų ir keturių mėnesių amžiaus dukra atvyko į šią gyvenvietę iš netoliese esančių Troickų.
Įtaria siaubingą dalyką: palaidojo motiną, nes ligoninėje negavo vandens
Įtaria siaubingą dalyką: palaidojo motiną, nes ligoninėje negavo vandens (4) 2018.10.22 15:24  Laidoje „Prieš srovę“ išgirsta istorija nuostabą sukelė ne vienam lietuviui, besinaudojančiam mūsų šalies sveikatos apsaugos sistemos įstaigų paslaugomis. Ar galima šiais laikais mirti nuo troškulio? Raimondas, atvykęs aplankyti sergančios motinos į Vievio ligoninės slaugos skyrių rado senutę kritinės būklės. Netrukus moteris buvo išvežta į Elektrėnų ligoninės reanimacijos skyrių. Deja, po kelių dienų senutė mirė.
Vaikas darželyje nesiliauja klykti: šie patarimai tikrai padės
Vaikas darželyje nesiliauja klykti: šie patarimai tikrai padės (1) 2018.10.22 10:10 Ar įmanoma pripratinti vaiką darželyje, kuris paliktas be tėvų ima verkti, o kiekviena diena tampa vis sunkesnė? Pasirodo, yra keli patarimai, kurių laikantis, problemos išsispręs ir viskas taps lengviau kontroliuojama.  Mamos klausimas: Pamėginome savo dvimetį vesti į darželį, kuriame pratinama likti be artimų žmonių.
Didesnių lūpų troškusi mergina patyrė nesėkmę: „Atrodau, kaip kekšė“
Didesnių lūpų troškusi mergina patyrė nesėkmę: „Atrodau, kaip kekšė“ (2) 2018.10.21 21:00 Kad dabar moterys ir merginos pasidarytų plastinę operaciją – daug nereikia. Spaudžiamos visuomenės ir ne visada logiškų grožio standartų jos mano, kad atsigulusios ant plastikos chirurgo stalo, taps laimingesnės. Viena mergina, vardu Alexa Dashian, tenorėjo turėti didesnes lūpas, tačiau rezultatas ją privertė verkti pasikūkčiojant. Jos lūpos tapo ne vos didesnės, o milžiniškos. „Sumokėjau daug pinigų už tą operaciją, o viskas baigėsi blogai. Atrodau, kaip kekšė“, – sakė mergina.
Jurgita atvira: po nelaimės – nežemiškos galios
Jurgita atvira: po nelaimės – nežemiškos galios (79) 2018.10.18 20:00 Susipažinkite su Jurgita Grausliene. Ji – dviejų mergaičių mama, kartu su savo šeima gyvenanti Klaipėdoje. Į 25-erių Jurgitą žmonės kreipiasi ne tik dėl motiniškų temų, bet ir norėdami gauti gyvenimo patarimų. Anksčiau dirbusi pardavimų vadybininke, dabar Jurgita padeda žmonėms atrasti gyvenimo kelią, būdama parapsichologe. Paklausus, kaip pati save skaitytojams pristatytų 25-erių iš Varėnos kilusi Jurgita, moteris šypsosi, kad daugelis ją vadina būrėja. „Bet būrėjos buria kortomis.
Gerbėjai sukrėsti – žymią aktorių porą ištiko krizė
Gerbėjai sukrėsti – žymią aktorių porą ištiko krizė 2018.10.18 09:43 Gerai žinomas aktorius Willas Smithas puikiai pažįstamas ne tik dėl savo vaidmenų kine, bet taip pat ir dėl savo humoro jausmo. Sportą pamilęs aktorius taip pat vis dažniau savo gerbėjus motyvuoja sportuoti, siekti įvairių gyvenimo tikslų, tačiau retas, kuris žino, jog kitus iš duobės traukiantis vyras pats išgyvena sunkią santykių krizę. Daugiau nei 20 metų santuokoje su žmona Jada Pinkett Smith išgyvenęs aktorius viename interviu visai neseniai prabilo apie tai, kas nutiko jų šeimai.
Vaizdas Kauno ligoninėje piktina: čia gydomi kūdikiai
Vaizdas Kauno ligoninėje piktina: čia gydomi kūdikiai (7) 2018.10.12 19:00 Pelėsis, rūdys ir plika akimi matomas nubyrėjęs tinkas – ne, tai ne vaizdas iš senovinio pastato, o realybė Kauno klinikinėje ligoninėje. Tv3.lt redakciją pasiekė skaitytojo laiškas, kurį čia nustebino būtent palatų būklė. Kauno klinikinės ligoninės Vaikų infekcijos skyriuje skaitytojas Artūras lankėsi kartu su savo vos kelių mėnesių sūnumi. Pablogėjus kūdikio sveikatai, čia juos atvežė greitoji pagalba.
Britai įniršę: už princesės Eugenie vestuves niekas nenori mokėti
Britai įniršę: už princesės Eugenie vestuves niekas nenori mokėti 2018.10.10 10:40 Praėjus penkiems mėnesiams po pasakiškų princo Harry ir Meghan Markle jungtuvių, Didžiojoje Britanijoje rengiamos „kitos“ karališkosios vestuvės, už kurias, kaip atrodo, niekas nenori mokėti ir kurių nenorima žiūrėti. Karalienės Elizabeth II vaikaitei princesei Eugenie šį penktadienį Vindzoro pilyje žengiant prie altoriaus ištekėti už „nekilmingo“, bet karališko kraujo draugų turinčio Jacko Brooksbanko, kritiškų balsų tikrai netrūks.
Į viršų