verkti

Pragariškas gaisras Paryžiuje: katedrą prikelti padės turtuoliai
Pragariškas gaisras Paryžiuje: katedrą prikelti padės turtuoliai (3) 2019.04.16 16:49 Net 15 valandų Paryžiuje trukęs pragaras liovėsi. Visą naktį Paryžiaus Dievo Motinos katedrą niokojęs gaisras pagaliau numalšintas. Visiškai sunaikintas medinis katedros stogas, sugriuvo garsioji šventovės smailė, negrįžtamai sunaikinti įspūdingi vitražai ir meno kūriniai. Tačiau blogiausio scenarijaus pavyko išvengti – pagrindinis pastatas ir du bokštai išsaugoti nesugriuvę.
Netikėtai ištrinta influencerės „Instagram“ anketa: tokios isterijos žmonės dar nėra matę
Netikėtai ištrinta influencerės „Instagram“ anketa: tokios isterijos žmonės dar nėra matę (5) 2019.04.13 22:17 Šiais laikais nuo socialinių tinklų priklausomais tampa vis daugiau žmonių, o kai kuriems tai – ne tik pramoga, bet ir pragyvenimo šaltinis. Vienos influencerės istorija sudrebino internetą – netikėtai ištrinta jos paskyra merginai sukėlė pačią tikriausią isteriją. „Instagram“ žvaigždė Jessy Taylor pasidalijo kraupiu įrašu „YouTube“ platformoje, kur atvirai pasidalijo savo patirtimi. Vaizdo įraše ji negalėjo nustoti verkti – atrodė, kad merginos gyvenimas baigtas.
Gimdymas vilnietei apkarto: kūdikio ramumas išdavė košmarišką lemtį
Gimdymas vilnietei apkarto: kūdikio ramumas išdavė košmarišką lemtį 2019.04.13 19:00 Vilnietė Julija, šiuo metu gyvenanti Didžiojoje Britanijoje, antro sūnaus susilaukė prieš 8 metus. Pirmas nėštumas praėjo sklandžiai, todėl gerai jautėsi besilaukdama antrą kartą. Tačiau visos bėdos prasidėjo tada, kai šį pasaulį išvydo sūnus Julianas, kuriam šiuo metu jau aštuoneri. Sudėtingas gimdymas Moteris papasakojo, kad besilaukdama antrojo sūnus Juliano, trečią nėštumo mėnesį iškrito didžiulis kraujo krešulys. „Nuvažiavau į Antakalnio klinikas.
Geriausias pasaulio kadras: verkiančios mergytės nuotrauka
Geriausias pasaulio kadras: verkiančios mergytės nuotrauka 2019.04.12 12:05 Įsimintina nuotrauka, kurioje matyti bejėgiškai verkianti mergytė, kurią kartu su jo motina sulaiko JAV pasieniečiai, pelnė prestižinę Pasaulio spaudos fotografijos apdovanojimą.
Amžiną meilę Vilniaus rotušėje prisiekė garsi tinklaraštininkė
Amžiną meilę Vilniaus rotušėje prisiekė garsi tinklaraštininkė (1) 2019.04.06 18:22 Saulėtąją šeštadienio popietę amžiną meilę Vilniaus rotušėje priesiekė tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ kūrėja Kristina Pišniukaitė ir inžinierinių projektų vadovas Vytautas Šimkus. Klaipėdoje susipažinusi pora, kartu jau dešimt metų. Mergina neslėpė jaudulio ir jau vestuvių išvakarėse socialiniuose tinkluose dalijosi emocijomis su savo sekėjais: „Sunku patikėti – rytoj aš išteku. Išteku už vyro, su kuriuo kartu mes jau beveik 10 metų. Susitikome, kai buvome jauni ir nieko neturėjome.
Moteris savaitę miegojo su vis skirtingu vyru: viskas baigėsi ašaromis
Moteris savaitę miegojo su vis skirtingu vyru: viskas baigėsi ašaromis (26) 2019.04.05 13:28 Kai kalba pasisuka apie vienos nakties nuotykius, visi turi skirtingą nuomonę. Vieni tai palaiko, o kiti yra įsitikinę, kad tai – tik bandymas užsimiršti, ir, deja, dažnai nesėkmingas. Viena moteris nusprendė atskleisti paslaptį, kuri metai iš metų gaubia vienos nakties nuotykius ir pasidalijo savo patirtimi. Po 7 metų Nadios Bokody santuoka nutrūko, ir moteris neslepia, kad galiausiai viskas, ko jai ėmė taip stigti, buvo seksas.
Legendinėje grupėje išgarsėjęs Klarkas imasi neįprastos veiklos
Legendinėje grupėje išgarsėjęs Klarkas imasi neįprastos veiklos (1) 2019.04.04 08:30 Gintautas Kirkila-Klarkas visiems puikiai žinomas kaip populiariosios grupės „Balius“ solistas. Kiek daugiau nei prieš porą dešimtmečių didžiulės sėkmės ir pripažinimo sulaukęs atlikėjas, šiandien tuos laikus prisimena su nostalgija. Dainininkas ir humoristas pasakoja, kad šiuo metu vis dar didžiąją dalį savo laiko praleidžia koncertuodamas su grupe įvairiuose Lietuvos miestuose bei provincijose, tačiau bėgant laikui nusprendė ieškoti ir kitų veiklos alternatyvų.
Prieš šimtus žmonių susigraudinusi Jagelavičiūtė: pasakė, kas jai yra laimė
Prieš šimtus žmonių susigraudinusi Jagelavičiūtė: pasakė, kas jai yra laimė (2) 2019.03.30 17:45 Visų mylima ir tuo pačiu metu taip aršiai kritikuojama. Ji – Agnė Jagelavičiūtė. Stilistė, kostiumų dailininkė, stiliaus konsultacijų portalo internetu „StiliuSOS“ įkūrėja, mados ir grožio žurnalo „L'Officiel“ vyriausioji redaktorė, televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė ir ketverių metų Leono mama. Kyla klausimas – kaip ji viską spėja ir kokia jos sėkmės paslaptis? Tačiau pati A. Jagelavičiūtė, kalbėdama trečiosios pokyčių konferencijos „Išdrįsk pradėti.
Lietuvių pamėgta aktorė prakalbo apie didžiausius iššūkius: įvardijo, kas sunkiausia
Lietuvių pamėgta aktorė prakalbo apie didžiausius iššūkius: įvardijo, kas sunkiausia 2019.03.27 10:11 Šiandien švęsdami Tarptautinę teatro dieną, kalbiname „Domino“ teatro aktorius apie aktorystę, komedijos žanrą, tikrą ir netikrą juoką bei gebėjimą prajuokinti šimtus skirtingų žmonių vienu metu. Į keletą paprastų klausimų atsako mums visiems gerai pažįstami ir mylimi aktoriai Juozas Gaižauskas, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė ir Rokas Petrauskas.
Aukų galėjo būti daug daugiau: teroristą nuvijo mokėjimo kortelių skaitytuvu
Aukų galėjo būti daug daugiau: teroristą nuvijo mokėjimo kortelių skaitytuvu (2) 2019.03.19 20:00 Kartu su pranešimais apie žiaurų išpuolį Naujojoje Zelandijoje, kur nedideliame miestelyje buvo brutaliai išžudyti daugiau nei 50 mečečių lankytojų, atsirado ir pranešimų apie herojais akimirksniu tapusius žmones. Vienas jų buvo vyras, kuris nuvijo ginkluotą šaulį rankoje laikydamas mokėjimo kortelių skaitytuvą. Brentonas Tarrantas šiuo metu yra laikomas sulaikytas ir jam pateikti kaltinimai dėl mažiausiai 50 žmonių nužudymo ir kelių dešimčių sužeidimo.
Kūnu perbėgs šiurpas: Eveliną Young lygina su angelu
Kūnu perbėgs šiurpas: Eveliną Young lygina su angelu (17) 2019.03.13 13:17 Los Andžele su vyru gyvenanti atlikėja Evelina Anusauskaitė-Young vis dažniau savo gerbėjus ir sekėjus socialiniuose tinkluose palepina savo kūryba bei dainomis. Visai neseniai ji pasidalijo keliais vaizdo įrašais, kuriuose perdainavo itin populiarių atlikėjų dainas. Viena tokių – Drake daina „Hotline bling“. Evelinos vaizdo įrašas kaipmat sulaukė gausybės peržiūrų ir „patinka“ paspaudimų. Internautai negailėjo komplimentų atlikėjai.
Vaikus nuo mirties skyrė vos kelios sekundės: išgelbėjo 2 vyrai
Vaikus nuo mirties skyrė vos kelios sekundės: išgelbėjo 2 vyrai (3) 2019.03.12 19:00 Dabar ši istorija – tai nepakartojamo geranoriškumo ir neabejingumo pavyzdys, tačiau trūko vos kelių sekundžių ir ji galėjo baigtis tragiškai. Dėka dviejų geradarių Česlav Voitkevič ir Tadeušo Kežuno, dvi mergaitės šiandien yra gyvos. Vyrai už tokį poelgį Lietuvos garbės renginyje buvo apdovanoti „Metų gelbėtojai“ nominacija. Nelaimė Šalčininkuose, Poškonių seniūnijos Paginių kaime, įvyko balandžio 14 dieną, apie 15 valandą.
Atnaujino seną miegamąjį kambarį: išvydus pokyčius nesulaikė ašarų
Atnaujino seną miegamąjį kambarį: išvydus pokyčius nesulaikė ašarų 2019.03.09 18:40 Imtis pokyčių ir išbandyti savo laimę projekte „Namų idėja su IKEA“ Liucijos ir Bagdono porą paskatino beveik du dešimtmečius neatnaujinta viena iš buto gyvenamųjų erdvių – miegamasis. Pora neslepia, kad šiame kambaryje dauguma baldų sulūžę, morališkai pasenę ir vis labiau tampa akivaizdu, kaip šiam kambariui būtina atnaujinti interjero dizainą. „Apie konkursą ir galimybę atnaujinti namus sužinojau netikėtai.
4-mečio pramoga Klaipėdoje baigėsi liūdnai: mama į perspėjimus nereagavo
4-mečio pramoga Klaipėdoje baigėsi liūdnai: mama į perspėjimus nereagavo (61) 2019.03.07 14:30 Apsilankymas uostamiestyje įsikūrusiame vaikų žaidimo kambaryje „Pyplys“ vienai klaipėdiečių šeimai galėjo baigtis tragedija. Ant arklį vaizduojančių sūpuoklių besisupęs berniukas staiga krito žemyn ir galva trenkėsi į grindis. Nelaimė greičiausiai įvyko todėl, nes atsilaisvino sūpuoklių konstrukcija, pritvirtinta prie kambario lubų. Vaikas nukrito kartu su ja - vėliau ant žemės gulintį „arkliuką „mama nufotografavo.
Garsenybės ryžosi netikėtam žaidimui: jausmai ėmė viršų
Garsenybės ryžosi netikėtam žaidimui: jausmai ėmė viršų 2019.03.04 09:19 „Tokią moterį įsimylėčiau iš pirmo žvilgsnio. Taip ir padariau. Vėl iš naujo įsimylėjau savo žmoną“, – taip apie savo žmoną, žinomą aktorę Valdą Bičkutę, dalyvavusią ir laimėjusią intelektualiame vaidmenų žaidime „Mafija“, kalbėjo jos sutuoktinis, dramaturgas Mindaugas Valiukas. Prieš pusmetį susituokusi pora, ganėtinai retai matoma viešumoje, savaitgalį nepraleido progos apsilankyti ištaigingame vakarėlyje, rašoma pranešime spaudai.
Izraelio grupė „Shalva“ atsisakė dalyvauti „Eurovizijoje“, bet tapo žydų pasididžiavimu
Izraelio grupė „Shalva“ atsisakė dalyvauti „Eurovizijoje“, bet tapo žydų pasididžiavimu 2019.02.25 10:35 Tokia istorija galėjo nutikti tik Izraelyje: grupė, iškovojusi teisę dalyvauti gegužės 18 dieną Tel Avive su šūkiu „Išdrįsk svajoti“ vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse, atsisakė jame dalyvauti dėl religinių priežasčių. Grupė „Shalva“, kurios visi 8 nariai turi fizinę ir proto negalią, dalyvavo Izraelyje populiariame televizijos talentų šou „Kochav Haba“ (liet. „Kita žvaigždė“). Šio šou nugalėtojai atstovauja Izraeliui „Eurovizijos“ dainų konkurse.
Kaunietė, išvažiavusi į Daniją: sūnaus ateities Lietuvoje nemačiau
Kaunietė, išvažiavusi į Daniją: sūnaus ateities Lietuvoje nemačiau (10) 2019.02.23 11:00 Kaunietė Ramunė su negalią turinčiu sūnumi Danijoje gyvena jau aštuonerius metus. Čia Žygimantas baigė mokyklą, rado darbą, sėkmingai integruojasi į visuomenę. „Esu didelė Lietuvos patriotė. Mielai grįžčiau namo, bet žinau, kad mano sūnus namie negautų net pusės tų paslaugų, kokias gauname Danijoje“, – sako Ramunė. Šiuo metu Žygimantui – 23-eji. Jis gimė neišnešiotas, būdamas vienerių dar nesėdėjo, nevaikščiojo, nekalbėjo. Medikai ramino – išaugs, pasivys, bet mamos nuojauta kuždėjo ką kita.
14-metę lietuvę Anglijoje nužudęs ir išprievartavęs paauglys išgirdo nuosprendį
14-metę lietuvę Anglijoje nužudęs ir išprievartavęs paauglys išgirdo nuosprendį (2) 2019.02.23 09:18 Praėjusių metų balandį žiauriai nužudytos ir išprievartautos 14-metės lietuvaitės žudikas išgirdo teismo nuosprendį. 17-mečio teismas nepagailėjo – jam skirta laisvės atėmimo bausmė iki gyvos galvos. Wolverhamptono miesto parke lietuvės kūnas buvo rastas tiesiog ant suoliuko. Dėl asmens duomenų apsaugos nepilnamečiams, žudikas nėra įvardijamas. Jis savo kaltės nepripažino, tačiau specialiosios teismo komisijos jo žodžiai neįtikino.
Nemokama akcija Vilniuje suviliojo daugybę Lietuvos šeimų
Nemokama akcija Vilniuje suviliojo daugybę Lietuvos šeimų 2019.02.20 14:30 Tikriausiai daugelis mamų prisimena savo pirmuosius vaikų kartus kirpykloje. Į šią kėdę papuolę vaikai, neretai išsigąsta, ima verkti ar net kelia tikras dramos scenas. Nors pasitaiko ir tokių, kuriems kirptis patinka jau iš pirmo karto, vis dėlto šiomis dienomis kirpėjos stengiasi daryti viską, kad vaikams tai būtų linksma pramoga. Kvietė daugiavaikes šeimas Šiandien grožio centre „Bubble Bubble“ vyko pozityvumo kupina akcija.
Tapo žiauraus žaidimo auka: šio pasimatymo ji niekuomet nepamirš
Tapo žiauraus žaidimo auka: šio pasimatymo ji niekuomet nepamirš 2019.02.17 18:15 Pastaruoju metu pasaulyje laužomi visi įmanomi grožio standartai, o „plius“ dydžio moterys ne tik laikomos gražiomis, bet ir sulaukia daugybės dėmesio. Vis dėlto taip pozityviai į jas žiūri ne visi. Viena „plius“ dydžio moteris, tinklaraštininkė Stephanie Yeboah, pasidalijo skaudžia savo istorija. Prieš 2 metus išsiskyrusi mergina neseniai sulaukė pakvietimo nueiti į pasimatymą. Vaikinas, pristatęs Robertu, buvo linksmas, protingas, ambicingas ir priėmė Stephanie tokią, kokia ji yra.
Valentino dienos proga – Grabštaitės daina ne apie meilę: „Nereikia kentėti“
Valentino dienos proga – Grabštaitės daina ne apie meilę: „Nereikia kentėti“ 2019.02.14 19:59 Besibaigiant Valentino dienai, dainininkė Marija Grabštaitė nusprendė pradžiuginti savo gerbėjus ir padovanoti jiems dar vieną savo kūrinį. „Šią dainą išleidžiu Valentino dieną todėl, kad merginos ar vaikinai, kurie yra be antrų pusių, neliūdėtų! Ir jokiu būdu neužsikrėstų ta masine komercija ir pompastika, diktuojančia lyg ir nerašytą taisyklę – bent jau šįvakar kiekvienam privaloma turėti „savo Valentiną“. Ar tikrai verta skęsti meilėje ir plastikinių širdelių jūroje? O gal geriau būti vienam ...
Prisiminė pragarišką vaikystę: ašaros pačios byrėjo
Prisiminė pragarišką vaikystę: ašaros pačios byrėjo 2019.02.12 21:30 „Mama niekada nesakydavo, kad mane myli, kol nebuvo per vėlu“: rašytoja pasidalino savo žiaurios vaikystės ir nenoromis aplankytos mirštančios mamos istorija Karen Wheeler vaikystė su mama ir broliais buvo sunki. Būdama dvidešimt kelerių ji nutraukė visus ryšius su mama, nusprendusi, kad taip gyventi bus lengviau. Karen mama jai pasakė, kad ją myli vos vieną kartą – dvi dienas prieš savo mirtį, rašoma dailymail.co.uk.
19-metės panevėžietės nėštumas – mįslė medikams: iki šiol neranda, kas blogai
19-metės panevėžietės nėštumas – mįslė medikams: iki šiol neranda, kas blogai (1) 2019.02.11 19:00 Prieš ketverius metus susilaukusi savo pirmosios dukrelės Evitos, panevėžietė Arūnė Kareckienė (23) buvo laiminga kaip niekada. Galbūt simboliška, bet mergytei tėvai davė vardą, reiškiantį gyvenimą. Tuomet jie dar nežinojo, kad Evitos gyvenimas bus itin savitas ir kitoks nei visų vaikų. Pokalbis su panevėžiete Arūnė Kareckiene (23) taip pat prasidėjo gana simboliškai. Tą dieną ji buvo ką tik grįžusi į savo gimtuosius namus Panevėžyje iš Švedijos.
Gerbėjai šėlsta: Berrymore įsiamžino verkianti
Gerbėjai šėlsta: Berrymore įsiamžino verkianti 2019.02.09 14:15 Neseniai aktorė Drew Berrymore suvirpino gerbėjų širdis pasidalijusi dvejomis savo nuotraukomis – vienoje ji šypsosi ir yra su tobulu makiažu, kitoje – ištinusi nuo ašarų ir apsiverkusi. Taip moteris norėjo parodyti, kad ir Holivudo žvaigždės moka verkti, o jų gyvenimai ne rožėmis kloti. „Kai kurios dienos būna gražios ir puikios, kai esu pasidažiusi, gražiai susišukavusi, prieš fotografų blykstes.
Kručinskienė atkirto filmavusiam vyrui: jis romantiškai vaikščiojo, o aš gelbėjau vaiką
Kručinskienė atkirto filmavusiam vyrui: jis romantiškai vaikščiojo, o aš gelbėjau vaiką (12) 2019.02.06 14:16 Lietuvoje nuskambėjo istorija apie iš Kručinskų šeimos paimtus du mažamečius, kaip įtariama, dėl mamos Eglės Kručinskienės smurto prieš vaiką. E. Kručinskienė pasakojo mažylių netekusi už tai, kad parke pliaukštelėjo nepaklusniam sūnui. Tiesa, praeiviui, kuris nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas moters pliaukštelėjimas vaikui, atrodė kitaip.
Sadistė motina „Facebook“ pasidalino, kaip skandina 9 mėnesių kūdikį
Sadistė motina „Facebook“ pasidalino, kaip skandina 9 mėnesių kūdikį (3) 2019.02.02 13:30 Įtariama, kad motina nufilmavo, kaip savo kūdikį bando užsprangdiinti vandeniu, o vėliau kraupų vaizdo įrašą patalpino į „Facebook“, rašo Mirror. Caitlin Alyse Hardy kaltinama vaiko kankinimu po to, kai šokiruojantis vaizdo įrašas išplito socialiniame tinkle. Vaizdo įraše matyti, kaip ant miegančio mažylio veido motina pila vandenį iš geriamo vandens buteliuko. Devynių mėnesių mažylis ima verkti, tačiau įrašo fone girdėti moters juokas.
Kankinti Duplesio našlaičiai: atimti iš šeimų ir prievartaujami
Kankinti Duplesio našlaičiai: atimti iš šeimų ir prievartaujami 2019.01.26 21:00 Vaikų atiminėjimas iš šeimų, prievartinis darbas, seksualinė prievarta, vaistų bandymai – tai tik keli išvardinti nusikaltimai, kuriuos 1930-1960 metais vykdė susimokę Kanados valdininkai ir Bažnyčios atstovai. Nors pagrindiniu motyvu buvo įvardinta „būtinybė laikytis Dievo mokymų“ ar šeimos vertybių saugojimas, tačiau iš tiesų tai tebuvo banalus korupcinis siekis praturtėti.
Meschino – apie nutekintus intymius vaizdo įrašus: pažeminimu mėgavosi merginos
Meschino – apie nutekintus intymius vaizdo įrašus: pažeminimu mėgavosi merginos (6) 2019.01.17 09:36 Praėjusių metų pabaiga socialinių tinklų žvaigždei Karolinai Meschino tapo tikru iššūkiu. Internete paplito apsinuoginusios merginos vaizdo įrašai, kuriuos ji prieš kelis metus siuntė savo buvusiam širdies draugui. Praėjus kuriam laikui, Karolina pagaliau ryžosi kalbėti. Atvirą interviu apie savo išgyvenimus ji davė „Žinių radijo“ laidos „Pasimatymai“ vedėjai Beatai Tiškevič.
Prabilo filmuotos verkiančios 5-metės motina: man buvo šokas
Prabilo filmuotos verkiančios 5-metės motina: man buvo šokas (16) 2019.01.12 19:14 Verkiančios 5-metės dukros vaizdus savo mobiliuoju telefonu nufilmavęs ir internete išplatinęs vilnietis Raimis tikina, kad jam yra visais būdais trukdoma susitikti su dukra. Toks skandalas socialiniame tinkle „Facebook“ nuvilnijo praėjusių metų gruodžio viduryje. Publicistinėje TV3 laidoje „Prieš srovę“ – atviras pokalbis su mergaitės motina, kuri apjuodinta internetinėje erdvėje nutarė prabilti apie kerštaujantį vyrą ir dėl neištikimybės iširusius santykius.
Cheryl Cole prabilo apie neištikimybės skandalą: tikrinosi dėl lytiniu keliu plintančių ligų
Cheryl Cole prabilo apie neištikimybės skandalą: tikrinosi dėl lytiniu keliu plintančių ligų 2018.12.21 13:00 Atlikėja Cheryl Cole prisipažino apie sunkius išgyvenimus, kai sužinojo apie buvusio vyro neištikimybę 2010 metais. Ji negalėjo patikėti, kad net keturios moterys prisipažino turėjusios lytinių santykių su jos tuometiniu vyru Ashley Cole. Sužinojusi apie romanus, ji grįžo į namus ir rado juos jau tuščius. Atlikėja perskaitė moterų parodymus ir patikino radusi ten tokios informacijos, kurią galėjo žinoti tik ji.
Į viršų