verkti

Klaipėdietės laimę sutraiškė traukinys: neatpažino net tėvas
Klaipėdietės laimę sutraiškė traukinys: neatpažino net tėvas (15) 2019.07.09 19:00 Ramunės gyvenimą visiškai pakeitė susidūrimas su traukiniu. Po šios avarijos net pačios moters tėvas negalėjo jos atpažinti – tokie stiprūs buvo sužalojimai. Tačiau Ramunė nustebino net ir visko mačiusius medikus: ji ne tik išmoko vaikščioti iš naujo, tačiau savo sąskaitoje turi ir trejas paralimpines žaidynes, pasaulio rekordą bei daugybę apdovanojimų Europos ir pasaulio čempionatuose.
7-metis išgelbėjo sesers gyvybę: viskas vyko žaibiškai
7-metis išgelbėjo sesers gyvybę: viskas vyko žaibiškai (1) 2019.07.08 14:58 7 metų berniukas išgelbėjo sesei gyvybę, kai baseine ją ištiko priepuolis. Morgan Smith (20) priepuoliai prasidėjo dar paauglystėje. Paprastai ji jaučia, kai artėja priepuolis, nes jai pradeda skaudėti pilvą ir svaigti galva. Tačiau praėjusį ketvirtadienį priepuolis ją ištiko labai staiga, kol mergina plaukiojo savo namų baseine Džordžijos valstijoje, JAV.
Tarptautinio projekto dalyviai mokėsi įveikti iššūkius ir susišnekėti be žodžių
Tarptautinio projekto dalyviai mokėsi įveikti iššūkius ir susišnekėti be žodžių 2019.07.06 11:00 „Šis projektas – vienas geriausių Europoje“, – nedvejodama sako Anke Hausotter, Vokietijos Hamelno mieste įsikūrusios Heinricho-Kielhorno mokyklos mokytoja, paprašyta įvertinti ką tik pasibaigusį „Erasmus+“ projektą „Vienas už visus, visi už vieną“. Projektas tikrai ypatingas – sujungė keturias Vokietijos, Anglijos, Slovakijos ir Lietuvos specialiąsias mokyklas, kuriose ugdomi intelekto sutrikimų turintys vaikai ir jaunuoliai.
Dauno sindromą turinti violončelininkė muziką apibendrina žodžiu „myliu“
Dauno sindromą turinti violončelininkė muziką apibendrina žodžiu „myliu“ (3) 2019.06.29 11:00 Gunda Venckutė, griežianti violončele solo ir orkestre, yra vienintelė violončelininkė Klaipėdoje, turinti Dauno sindromą. Kaip mergaitė, turėdama įgimtą negalią, atrado muziką ir pradėjo griežti violončele? Gundos istoriją sužinau iš jos mamos muzikės Ilonos Vaitulionytės. Klaipėdos menų gimnazijos muzikos mokytoja Ilona sako, kad muzika yra didžioji Gundos meilė. Mamai be galo malonu, kad dukrai brangu tai, kuo gyvena ir ji pati.
Vaitulionis aplankė žiauriai sumuštą jurbarkietę: nesulaiko emocijų
Vaitulionis aplankė žiauriai sumuštą jurbarkietę: nesulaiko emocijų (8) 2019.06.26 13:45 Beveik prieš mėnesį Lietuvoje nuskambėjo skandalas, kai buvo itin žiauriai sumušta 17-metė jurbarkietė. Merginai vakarėlis pasibaigė reanimacijoje.  Šis incidentas nepaliko abejingų ir garsių žmonių. Garsus visuomenininkas Saugirdas Vaitulionis aplankė merginą, kuri šiuo metu reabilituojasi Palangoje. Vyras savo išgyvenimais pasidalijo ir socialinio tinklo paskyroje. „Į reabilitacijos centrą ėjau su didžiuliu nerimu, nes nežinojau, ką ten rasiu ir kokios emocijos tvyros ore.
Laidotuvių planuotoja prisiminė jautriausią atsisveikinimą: tada byrėjo ašaros
Laidotuvių planuotoja prisiminė jautriausią atsisveikinimą: tada byrėjo ašaros (13) 2019.06.21 19:00 Turbūt nieko nenustebintų moteris, kuri savo gyvenimą susieja su vestuvių, krikštynų ar kitų pakilių švenčių planavimu. Vis tik yra norinčių ir galinčių organizuoti laidotuves. Nors ir aišku, kad paprastai atsisveikinimai su artimaisiais yra kupini ašarų ir liūdesio, atsiranda žmonių, kurie savu noru linksta į tokį darbą. Tiesa, šiam darbui reikalingos tokios savybės kaip tvirtumas, stiprybė ir išskirtinis psichologinis pasiruošimas.
Lietuviai – persigandę: festivalyje laukia žvaigždės, kuri staiga atšaukia savo pasirodymus
Lietuviai – persigandę: festivalyje laukia žvaigždės, kuri staiga atšaukia savo pasirodymus 2019.06.19 08:30 Garsi britų superžvaigždė Jess Glynne gerai žinoma ne tik dėl hitais tapusių dainų, bet taip pat ir dėl nemalonių incidentų. Visai neseniai atlikėjos poelgis jos gerbėjus paliko be žado – dalis jų sako, kad daugiau į jos koncertus tiesiog neis. Dainininkė turėjo pasirodyti festivalyje „Isle of Wight“, kuris vyko sekmadienį, tačiau garsi mergina ant scenos taip ir neužlipo.
Psichologė: tai vyrus išveda iš vyriškumo kelio
Psichologė: tai vyrus išveda iš vyriškumo kelio (8) 2019.06.16 18:17  Vyrai turi galimybę pasiskaityti ir prisiklausyti visko visko apie mus, moteris. Tai yra labai gerai. Tačiau tam tikra informacija labai klaidina žmones. Pateikiu kelis mitus, kurie gali išvesti vyrą iš vyriškumo kelio. Tikiu, kad tai paskatins susimąstyti ne tik vyrus, bet ir moteris. Pasikalbėkime. Kai moteris verkia - manipuliuoja Ne, ne ir dar kartą ne. Kai moteris verkia, tai reiškia, kad ji jau daug kartų nepasisakė, kaip jaučiasi iš tiesų.
Skyrybų dramą išgyvenusi Straleckaitė atvira: man patinka perlipti save
Skyrybų dramą išgyvenusi Straleckaitė atvira: man patinka perlipti save (1) 2019.06.15 08:30 Visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė ir jos sutuoktinis Justinas suka skirtingais keliais. Visgi panašu, kad žymi moteris šiuo metu spinduliuoja pavydėtinu žavesiu ir energija. Praėjusį savaitgalį garsi moteris ryžosi sudalyvauti „Kauno maratono“ renginyje ir įveikė pusmaratonio distanciją – 21 kilometrą. Šokėja, rodos, kad perlipo per save ir įveikė didesnę distanciją nei pati buvo planavus.
Skandalingas Skaisgirio serialas įgauna pagreitį: nauja serija paliks be žado
Skandalingas Skaisgirio serialas įgauna pagreitį: nauja serija paliks be žado (3) 2019.06.14 16:35 Visai neseniai internetą sudrebino Rolando Skaisgirio kuriamas serialas „Glostyk bobiką“. Žinomas vyras dar anksčiau žadėjo, kad bus paviešinti pikantiški vaizdo įrašai, ir, panašu, jis sustoti tikrai nežada. Pagrindinis serialo veikėjas Girius šįkart pasakoja, kad grįžta į rinką ir pradeda ieškoti merginos. Pristatydami internetinį serialą jo kūrėjai teigė norintys atskleisti suaugusiųjų gyvenimo tragikomediją.
Jautrus serialo „Pažadėtoji“ kadras pravirkdė tūkstančius: „Laiko neatsuksi“
Jautrus serialo „Pažadėtoji“ kadras pravirkdė tūkstančius: „Laiko neatsuksi“ 2019.06.08 20:48 TV3 eteryje kiekvieną darbo dieną rodomas indų serialas „Pažadėtoji“ per itin trumpą laiką pavergė milijonų žiūrovų širdis. Su 2008-aisiais pirmąkart eteryje pasirodžiusiu serialu taip pat užaugo ir ne viena šiandien jau gerai žinoma kino garsenybė. Tiesa, pagrindinės veikėjos – Anandi – vaidmuo buvo patikėtas tuo garsiai aktorei Avikai Gor. Kiek vėliau, po poros metų, ją pakeitė garsioji Pratyusha Banerjee, sulaukusi ypatingų simpatijų ir dėmesio.
Gydytojai sakė, kad Raigardas nematys ir negirdės, tačiau jis tapo džiazo muzikantu
Gydytojai sakė, kad Raigardas nematys ir negirdės, tačiau jis tapo džiazo muzikantu (1) 2019.06.08 11:00 Raigardas Daraganas – Muzikos ir teatro akademijos III kurso džiazo studentas. Neįprasta tik tai, kad jaunuolis nemato. Nepaisant to, kad jam neįmanoma pačiam rasti tako vingriais akademijos koridoriais, kad visą kursą tenka mokytis mintinai, Raigardas ryžtingai siekia savo tikslo – tapti geru džiazo muzikantu. Daraganų šeima nuolat užimta. Didžiąją laiko dalį užima sūnaus studijos: reikia nuvežti, palydėti, padėti mokytis... Juk neregiui studijuoti – nelengvas iššūkis.
Kūdikis išmiegos visą naktį: šis patarimas – stiprių nervų tėvams
Kūdikis išmiegos visą naktį: šis patarimas – stiprių nervų tėvams 2019.06.07 18:00 Tai – viena kebliausių tėvams kylančių problemų, tačiau manoma, kad kontroliuojamas verkimas gali būti naudingas visai šeimai, rašo mirror.co.uk. Kiekvienam auginant vaikus priimamam sprendimui visuomet atsiranda kontrargumentų. Vienas kebliausių klausimų – ar vis dėlto reikėtų leisti kūdikiams išsiverkti naktį. Daugelis mamų ir tėčių sako, kad taip, o kiti net neįsivaizduoja, kaip galima neiti guosti naktį verkiančio vaikelio.
Būdai, kaip padėti pilvo dieglių kamuojamam kūdikiui
Būdai, kaip padėti pilvo dieglių kamuojamam kūdikiui 2019.06.05 13:48 Pilvo diegliai – tai nemalonūs ir dažnai skausmingi pojūčiai virškinimo sistemoje, kada pilvo raižymas, diskomfortas verčia sveikus kūdikius ilgai ir nenumaldomai verkti. Nors tai nėra liga, atrodo, jog tėvai padarytų viską, kad nuo šio nemalonumo apsaugotų savo vaiką. Kūdikių priežiūros prekių ekspertė Greta Veličkaitė pasakoja, kad dažniausios kūdikių pilvo dieglių priežastys yra pažeistas kūdikio gyvenimo bioritmas (vidinis laikrodis) bei centrinės nervų sistemos brendimas.
Iš pirmų lūpų: Mkhitaryano gyvenimo istorija ir sunkus kelias į Mančesterį
Iš pirmų lūpų: Mkhitaryano gyvenimo istorija ir sunkus kelias į Mančesterį 2019.06.05 11:00 Henrikhas Mkhitaryanas turbūt yra pats talentingiausias Armėnijos futbolininkas. Būdamas jaunas 27-erių metų saugas tobulinosi Brazilijoje ir šis karjeros etapas labai svariai prisidėjo prie jo karjeros. H.Mkhitaryanas theplayerstribune.com puslapyje pasidalino savo gyvenimo istorija ir aprašė visą savo karjerą bei kelią iki „Manchester United“ klubo. „Vieni mano pirmųjų prisiminų yra tai, kaip aš maldauju savo tėvo, Hamleto, pasiimti mane į savo futbolo klubo treniruotes Prancūzijoje.
Storiausiu panevėžiečiu vadintas vaikinas atsikratė 40 kilogramų: atsikąsdavau ir rydavau dešrą
Storiausiu panevėžiečiu vadintas vaikinas atsikratė 40 kilogramų: atsikąsdavau ir rydavau dešrą (4) 2019.05.23 07:30 Kiek kartų esate pagalvoję, kad nepakenktų atsikratyti kelių papildomų kilogramų arba nuo pirmadienio prisižadėję pradėti sportuoti ir laikytis dietos? Tikriausiai daugiau nei vieną. Tai sau pažadėdavo ir panevėžietis Kasparas Filimanavičius. Galiausiai po daugybės nesėkmingų bandymų keisti gyvenimo stilių jaunam vaikinui pavyko numesti beveik 40kg. Šiuo metu 21-erių metų vaikinas Vilniaus universitete studijuoja kineziterapiją.
In memoria: Jean Vanier – žmogus, pakeitęs daugybės žmonių likimus
In memoria: Jean Vanier – žmogus, pakeitęs daugybės žmonių likimus 2019.05.22 12:27 Praėjusią savaitę pasaulis atsisveikino su Jean Vanier (Žanu Vanier) – „Arkos“ bendruomenės, kurioje kartu gyvena intelekto negalią turintys ir negalių neturintys žmonės, įkūrėju. Šiuo metu visame pasaulyje veikia 154 „Arkos“ bendruomenės. Dvi iš jų įkurtos Lietuvoje: „Betzatos“ bendruomenė Vilniuje ir Kauno „Arkos“ bendruomenė.
Griebia už širdies: Bareikis pristatė itin jautrią dainą
Griebia už širdies: Bareikis pristatė itin jautrią dainą (1) 2019.05.08 11:00 Vos prieš 2 mėnesius pristatęs Lietuvos muzikinę sceną sudrebinusį ir stulbinančio populiarumo sulaukusį kūrinį „Ežero dugne“ atlikėjas Vidas Bareikis nestovi vietoje ir savo klausytojams dovanoja dar vieną itin jautrią muzikinę istoriją. „Kai aš verkiu“ – antrasis singlas iš būsimojo Vido Bareikio albumo, rašo pranešime spaudai.
Košmariška Dovilės ir dukros kelionė: autobuse apsipylė ašaromis
Košmariška Dovilės ir dukros kelionė: autobuse apsipylė ašaromis (13) 2019.05.07 19:00 Vilnietė Dovilė Čepulinskaitė jau aštuonerius metus augina savo neįgalią dukrelę Lukreciją. Kadangi šeima dažnai lankosi reabilitacijose užsienio šalyse, mama kartu su dukrele yra nuolatinės lėktuvų bei autobusų keleivės. Tačiau tokio įžūlaus elgesio Dovilė su savo dukra dar nebuvo mačiusios. Savo ruožtu „Ecolines“ atstovai yra įsitikinę, kad keleivės kaltinimai yra nepagrįsti.
Niūri prognozė Lietuvos krepšinio rinktinei: pasaulio čempionatą baigs vos pradėjusi
Niūri prognozė Lietuvos krepšinio rinktinei: pasaulio čempionatą baigs vos pradėjusi 2019.05.06 15:49 Iki 2019 m. pasaulio krepšinio čempionato Kinijoje pradžios liko kiek daugiau nei keturi mėnesiai, tačiau didelė dalis savo komandą palaikyti nusprendusių lietuvių jau turi bilietus į rungtynes. Tarp jų – ir garsiausiu Lietuvos rinktinės sirgaliumi vadinamas Tomas Balaišis-Sėkla. 46-erių prisiekęs antrąja Lietuvos religija vadinamo krepšinio entuziastas jau daugybę metų paskui rinktinę keliauja į kiekvieną čempionatą.
Garsenybės prakalbo apie dovanas mamai: žada nustebinti
Garsenybės prakalbo apie dovanas mamai: žada nustebinti 2019.05.02 09:31 Artėjant Motinos dienai žinomi žmonės sutiko pasidalinti savo mintimis ir idėjomis, kaip galima nustebinti, pradžiuginti ir padėkoti savo brangiausiam žmogui, ko jam palinkėti. Etiketo žinovė ir dovanų specialistė skaitytojams patarė, kokios malonios staigmenos yra tinkamos šia proga, rašo pranešime spaudai. „Visų pirma mamai norėčiau iš visos širdies padėkoti už viską. Už nuoširdumą, kantrybę, ramybę ir didžiulę meilę.
Kada ašaros – tiesiog privalomos?
Kada ašaros – tiesiog privalomos? 2015.02.10 00:00 Įprasta manyti, kad ašaros – nepageidautinas dalykas, reiškiantis skausmą, pyktį ir nusivylimą, tačiau nešiojantys kontaktinius lęšius ir nuo sausų akių ligos (SAL) kenčiantys žmonės dėl to galėtų paprieštarauti. Dėl nepakankamai sudrėkstančių akių gali ne tik tekti atsisakyti kontaktinių lęšių nešiojimo, bet ir susidurti su rimtomis bėdomis – negydomos sausos akys gali sukelti rimtų regėjimo sutrikimų.
Išlaidavęs japonų politikas per spaudos konferenciją ėmė raudoti
Išlaidavęs japonų politikas per spaudos konferenciją ėmė raudoti 2014.07.04 22:39 LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Japonijoje politikas, kaltinamas mokesčių mokėtojų pinigų švaistymu, spaudos konferencijoje ėmė raudoti. Tokia atgaila – europiečiams neįprastas politinės klasės viešas atsiprašymo už savo nuodėmes būdas. Hiogo prefektūros įstatymų leidėjai gauna apie 12 000 litų vien tik savo išlaidoms, kartu ir kelionėms. Tačiau 47-erių Riutaro Nonomura sugebėjo šešiasdešimt kartų viršyti šią sumą 106 kartus pernai apsilankydamas karštųjų šaltinių baseinuose.
Ašaros vyrų „neužveda“
Ašaros vyrų „neužveda“ 2014.05.28 06:10 Gauti duomenys rodo, kad moterų ašaros slopina vyrų geismą. Kaip rašoma žurnale „Science“, tyrimo metu biochemikas Idanas Fruminas analizavo ašarų poveikį įvairiems žmonėms, o jo komanda tiesiog surinko moterų išlietas ašaras, joms žiūrint tokius filmus kaip, pavyzdžiui, „Gyvenimas yra gražus“. Tada tyrimo dalyviai vyrai buvo paprašyti pauostyti ašaras ir peržiūrėti moterų veidų fotografijas ir atsakyti į klausimyną.
Mokslininkai sugluminti: mergaitė verkia akmeninėmis ašaromis?
Mokslininkai sugluminti: mergaitė verkia akmeninėmis ašaromis? (1) 2014.02.07 20:56 Iš Jemeno kilusią 12-metę mergaitę kamuoja keistoka problema – kai Saadiya Saleh verkia, jos akys išskiria nedidelius kietus akmenukus, rašo odditycentral.com. Gydytojai negali paaiškinti šio keisto fenomeno, nes mergaitė neserga jokia žinoma liga. Medikai nežino, kokį gydymo būdą mergaitei taikyti, neaiški S. Saleh būklė sukėlė tikrą paniką kaimelyje. Kaip teigia vietinės žiniasklaidos atstovas, tai jau antrasis toks keistas atvejis regione.
Kaip pamiršti vaikiną?
Kaip pamiršti vaikiną? (1) 2012.05.26 07:28 Atsikėliau užverktomis akimis. Ką ten atsikėliau! Gi nemiegojau visą naktį... Taip jau atsitiko, kad jis mane paliko. Na bent jau aš taip galvoju, kad jis taip pasielgė. Nes kaip gi kitaip suprasti, kad jis neatsakė vakar į mano SMS žinutę? Ir į „skype“ flirtą atsakė tik šyptelėjimu... Žinoma, taip gali galvoti tik protinga moteris. Bet ne aš – aš vis dar netikiu, kad mane, tokią puikią nuostabią nepakartojamą, gali kas nors palikti. Čia tikriausiai tik nesusipratimas. Reikia tai išsiaiškinti.
Klaipėdietė išgelbėjo pamestinuką: vaiką šildė savo kūnu laukdama greitosios
Klaipėdietė išgelbėjo pamestinuką: vaiką šildė savo kūnu laukdama greitosios (14) 2019.04.29 16:04 Vis dar nežinia, kas savaitgalį Klaipėdoje pagimdė ir prie darželio tvoros paliko berniuką. Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – gal kas matė įvykį ar atpažins rankšluostį, kuriuo buvo pridengtas nuogas naujagimis. O berniukas ligoninėje taisosi: atvežtas jis buvo toks sušalęs, kad buvo neįmanoma išmatuoti jo kūno temperatūros, negana to, šlapime rasta narkotikų pėdsakų.
Per anksti gimę mažyliai nerimą kelia ir tėvams ir gydytojams – bijo net paliesti
Per anksti gimę mažyliai nerimą kelia ir tėvams ir gydytojams – bijo net paliesti 2019.04.28 21:18 Atokiau nuo Vilniaus ar Kauno gimusių neišnešiotukų tėvai guodžiasi esantys nereikalingi vietos ligoninėms. Mat jeigu ankstukas gimsta dar ir su tam tikra patologija, jo gydyti bet kokio mažesnio miesto ligoninės neturi sąlygų, arba medikai tokių vaikų tiesiog bijo. Tad su savo ankstukais tėvai priversti ištisus mėnesius gyventi didmiesčių ligoninėse. Kai kurie gimdytojai netenka kantrybės, palūžta ir savo per anksti gimusių mažylių tiesiog atsisako.
„Titaniko“ bailiai: jų elgesys katastrofos metu sulaukė pasmerkimo
„Titaniko“ bailiai: jų elgesys katastrofos metu sulaukė pasmerkimo (4) 2019.04.27 22:03 „Titaniko“ katastrofa yra neabejotinai vienas iš žinomiausių įvykių pasaulio istorijoje. Ši katastrofa nusinešė tūkstančius gyvybių, o išgyvenusiems visam gyvenimui paliko žymę. Kai kurie kovojo su stichija iki pat pabaigos, padėdami išsigelbėti kitiems žmonėms, o kai kurie, sąmoningai ar supanikavę, pasirinko savo pačių kailio gelbėjimą.
Sunkiai sirgusio Tomo mama: epilepsijos priepuolius padėjo įveikti neįprastas būdas
Sunkiai sirgusio Tomo mama: epilepsijos priepuolius padėjo įveikti neįprastas būdas (5) 2019.04.23 16:00 Šiandien matydamas kalbų, judrų ir linksmą vienos Kauno mokyklų pirmaklasį Tomą Stankevičių neįtartum, kad vos prieš kelerius metus berniukas sirgo sunkia, vaistais nekontroliuojama epilepsija. Maža to, dėl šios ligos buvo visiškai sutrikdyta vaiko raida – trimetis beveik nekalbėjo ir nepaėjo. Tomo mama Aušra Žukauskaitė pasakoja, kad sūnus gimė sveikas, išnešiotas. Augo normaliai, raida atitiko jo amžių, vaikas jokiomis, net peršalimo ligomis nesirgo.
Į viršų