verkti

Kristinos vaiko gimimą aptemdė juodi debesys: man tai buvo kažkas baisaus
Kristinos vaiko gimimą aptemdė juodi debesys: man tai buvo kažkas baisaus (9) 2019.10.10 19:00 Vilnietė Kristina Busilaitė (36) dabar yra dviejų vaikų mama ir sėkmingai savo karjerą kurianti fotografė. Tačiau tik artimiausi žmonės žino, ką jai teko iškęsti, susilaukus pirmojo naujagimio. Po pirmojo gimdymo, praėjus net devyneriems metams, šiandien Kristina ryžosi kalbėti viešai ir taip padėti kitoms moterims. „Taip, man buvo pogimdyvinė depresija“, – drąsiai sako ji. Apie pirmąjį vaikelį Kristina svajojo ilgai.
Paviešino įrašą iš mokyklos: darbuotojų poelgis su mokiniu sukėlė sąmyšį
Paviešino įrašą iš mokyklos: darbuotojų poelgis su mokiniu sukėlė sąmyšį 2019.10.07 22:00 Paviešintas vaizdo įrašas iš Čikagos mokyklos sukėlė pyktį pasaulyje. Įrašas ne tik transliuotas per didžiąsias Jungtinių Amerikos Valstijų televizijas, bet ir sparčiai paplito internete. Devynmetis berniukas buvo ištemptas pro koridorius tiesiai į lauką. Deja, šaltame lauke paliktas be tinkamų drabužių. Berniuko mama apkaltino mokytojus ir pateikė ieškinį. Darbuotojai ginasi, kad berniukas klasėje elgėsi netinkamai, todėl turėjo būti nubaustas.
Arūnas Bukantis. Šiek tiek šilumos sugrįš, bet teks palaukti
Arūnas Bukantis. Šiek tiek šilumos sugrįš, bet teks palaukti 2019.10.04 17:30 Lietuvą apgulė lietaus debesys. Nors penktadienį kritulių jau mažiau – lyja kelias dienas iš eilės. Oro temperatūra neviršyja 10-ies laipsnių ribos, o Bobų vasara šalyje taip ir nepasirodė. Sinoptikai teigia, kad nusiminti nevertėtų, nes lietaus reikėjo, o temperatūra dar kils.  Apie orų tendencijas TV3 studijoje kalbėjo žurnalistė Jolanta Svirnelytė ir klimatologas, profesorius Arūnas Bukantis.
Nufilmuoti vaikų riksmai: girta autobuso vairuotoja sukėlė šoką
Nufilmuoti vaikų riksmai: girta autobuso vairuotoja sukėlė šoką (1) 2019.09.30 23:00 Šokiruojantis vaizdo įrašas iš Vašingtono. Jame užfiksuotas vaikų košmaras – girta autobuso vairuotoja privertė juos rėkti iš baimės ir verkti. Moteris lėkė per raudonas šviesas ir juokėsi. Žinoma, tai nesibaigė jai geruoju. Netrukus Katerina buvo sulaikyta, o apie girtą vairuotoją policijai pranešė vienas iš vaikų, kuriam vos 10 metų. Pareigūnams moteris teigė, kad buvo prislėgta skyrybų ir vartojo vaistus nuo nerimo ir migdomuosius. Laimei, vaikai nebuvo sužeisti.
Ar menas padeda spręsti socialines problemas? Ekspertai dalijasi patirtimi
Ar menas padeda spręsti socialines problemas? Ekspertai dalijasi patirtimi (1) 2019.09.25 13:30 „Kai apima liūdesys, kai nežinai, ką daryti, nes išsėmei visas kompiuterio galimybes, pasiklydai eilių ar mokslo labirintuose arba tiesiog viskas nusibodo, ateik ten, kur galima ką nors kurti. Pasinerk į kūrybą, būk laisvas, būk kitoks, nes panirę į kitą erdvę, į kitą pasaulį, tampame visai kitokie“, – sako keramikas Gvidas Raudonius. Jis įsitikinęs, kad menas, kūrybinė veikla ne tik išlaisvina kūrybines galias, bet ir padeda spręsti socialines problemas.
Žiauriai Vilniuje nužudytos 17-metės sesuo: mirties bausmė budeliams būtų per švelnu
Žiauriai Vilniuje nužudytos 17-metės sesuo: mirties bausmė budeliams būtų per švelnu (13) 2019.09.22 13:00 Vilniaus apygardos teismui pradėjo iš esmės nagrinėti itin žiaurių 17-metės budelių baudžiamoji byla. Atvertus šią bylą teks sugrįžti į šių metų pradžios įvykius Naujoje Vilnioje, kuomet nužudytos paauglės kūnas rastas numestas Vilnios upėje. 17-metė mergina pradingo 2019 m. sausio 21-ąją, kai iš globos namų Ozo gatvėje išėjo į kolegiją Žirmūnuose. Pastarąjį pusmetį „Sos vaikų kaime“ gyvenusi 17-metė atgal taip ir nebesugrįžo.
Kūdikiai, vaikai ir sergančios moterys: ši vilnietė jau padėjo šimtams žmonių
Kūdikiai, vaikai ir sergančios moterys: ši vilnietė jau padėjo šimtams žmonių 2019.09.21 19:00 Tarptautinei organizacijai „SOS vaikų kaimai“ Lietuvoje jau daugiau nei ketverius metus vadovauja klaipėdietė Liudovika Pakalkaitė. Moteris neslepia atjautos ir meilės, kurią jaučia vaikams. Tai ji pagrindžia pasakojimu apie savanorystę, kuri gyvenime atsirado vos sulaukus pilnametystės. Naujienų portalas tv3.lt tęsia straipsnių ciklą „Iš arti“, kuriame kalbamės su įvairių organizacijų bei įstaigų vadovais.
Naujagimės bruožai išdavė karčią tiesą: kauniečių svajonės tą akimirką dužo
Naujagimės bruožai išdavė karčią tiesą: kauniečių svajonės tą akimirką dužo (11) 2019.09.18 19:00 Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši kaunietė Ieva Kurashidze. Pirmoji jos dukrytė gimė su Dauno sindromu ir sunkia širdies yda. Žinia, kad vaikas atėjo kitoks, buvo šokiruojanti, nes tėvai visiškai nieko neįtarė – abu buvo tik dvidešimt kelerių metų, o nėštumas ėjosi sklandžiai. Su kokiais iššūkiais Ievai teko susidurti?Ir kaip rasti laimę, kuomet žemė slysta iš po kojų? Kviečiame žiūrėti visą laidą. Koks tavo gyvenimo lūžis? Jis įvyko prieš trejus metus, kai gimė mūsų dukra.
Ronaldo nesulaikė ašarų: išvydo dar nematytą mirusio tėvo vaizdo įrašą
Ronaldo nesulaikė ašarų: išvydo dar nematytą mirusio tėvo vaizdo įrašą 2019.09.16 09:56 Vienas garsiausių pasaulio futbolininkų portugalas Cristiano Ronaldo dar būdamas 20-ies metų neteko savo tėvo. 52-ejų metų C. Ronaldo tėvas Jose Dinis Aveiro buvo alkoholikas ir 2005 metais mirė nuo kepenų nepakankamumo bei neišvydo didžiosios dalies savo sūnaus sėkmės futbolo aikštėje bei keturių jo vaikų. C. Ronaldo lankėsi „Good Morning Britain“ laidoje pas Piersą Morganą, su kuriuo turėjo daugiau nei valandos laiko interviu.
Domanto mama: „Tikime, kad mūsų pastangos ir meilė pastatys sūnų ant kojų“
Domanto mama: „Tikime, kad mūsų pastangos ir meilė pastatys sūnų ant kojų“ 2019.09.15 11:00 Kauniečių Ramoškų šeimoje auga trys vaikai. Mažiausiajam Domantui likimas lėmė sunkią negalią. Dabar berniukui – treji. Šeima ir artimieji ne tik labai myli savo pagranduką, bet ir deda visas pastangas, kad jo sveikata gerėtų. Pasak Domanto mamos Linos Ramoškienės, trečiojo vaikelio šeima laukė ramiai ir džiugiai. Nebuvo jokių nėštumo komplikacijų ar įtarimų, kad gali nutikti kas nors negera. „Prasidėjus sąrėmiams kūdikio širdelės ritmas ėmė trikti.
Kokios yra žmonos ir vyro pareigos? Tyrimas Lietuvoje parodė ne pačius gražiausius dalykus
Kokios yra žmonos ir vyro pareigos? Tyrimas Lietuvoje parodė ne pačius gražiausius dalykus (15) 2019.09.14 07:00 Kokias pareigas šeimoje turėtų atlikti vyras, o kokias moteris? Lygių teisių tarnyba pateikė stebinančius tyrimo duomenis. Pasirodo, pagal lietuvius, žmonų pareiga, ne tik rūpintis vyro buitimi, bet ir tenkinti jo aistras lovoje. O moterys nori, kad sutuoktinis būtų ir raumeningas, ir pasiturintis, ir jautrus. TV3 žurnalistai ir patys pasiteiravo tautiečių, ko jie tikisi iš antrų pusių.
Iš netikėtai mirusio dizainerio našlės – ašarų kupini žodžiai: „Hariukas paprašė nuotrauką nusiųsti tėčiui“
Iš netikėtai mirusio dizainerio našlės – ašarų kupini žodžiai: „Hariukas paprašė nuotrauką nusiųsti tėčiui“ 2019.09.09 12:15 Prieš kiek daugiau nei savaitę Lietuva tarė paskutinį sudie žinomam avalynės kūrėjui, vos 44-erių sulaukusiam Žanui Maslauskui. Vyras kovojo su cukriniu diabetu, o mirė ištiktas devintojo širdies smūgio. Praėjus lygiai savaitei po vyro netekties, jo žmona Jurgita išplatino jautrų laišką. „11.22 val. Penktadienis. Jau savaitė be TAVĘS. Kas pasikeitė ? NIEKO.
Šeima Klaipėdoje išpildė prieš savaitę mirusio avalynės kūrėjo svajonę: vyrui tebuvo 44-eri
Šeima Klaipėdoje išpildė prieš savaitę mirusio avalynės kūrėjo svajonę: vyrui tebuvo 44-eri 2019.09.08 12:23 Praėjus lygiai savaitei po žinomo avalynės kūrėjo 44 metų Žano Maslausko išėjimo Amžinybėn, šį savaitgalį šeima išpildė dar vieną jo svajonę, rašoma pranešime spaudai. Klaipėdoje, Herkaus galerijoje, atidarė jo įkurtų „Batų namų“ saloną ir pristatė rudens/žiemos kolekciją „Miestai“ su paskutiniaisiais Žano darbais.
Išsėtine skleroze serganti Danguolė: „Ne liga mane, o aš ją įveiksiu“
Išsėtine skleroze serganti Danguolė: „Ne liga mane, o aš ją įveiksiu“ 2019.09.08 11:00 Jei Danguolei Venckutei kas nors būtų pasakęs, jog būdama 47-erių susirgs išsėtine skleroze, ji būtų atsakiusi, kad tam žmogui ne visi namie. „Aš juk kopiu į kalnus, šitiek keliauju. Niekada nebūčiau patikėjusi, kad to nebegalėsiu“, – atvirauja moteris. D. Venckutė iki šiol yra Mokslų akademijos turistų klubo narė. Moteris galėtų ilgai pasakoti apie tas keliones – kaip trims savaitėms išvažiuodavo su bičiuliais į laukinius kalnus, ten, kur nepažymėti jokie keliai.
Neymaras nesulaikė ašarų sužinojęs, kad reikės likti rungtyniauti PSG
Neymaras nesulaikė ašarų sužinojęs, kad reikės likti rungtyniauti PSG 2019.09.05 09:25 Neymaro troškimas sugrįžti rungtyniauti į „Barceloną“ šią vasarą neišsipildė. Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas atmetė visus katalonų pasiūlymus ir brazilas bus priverstas artėjantį sezoną toliau ginti Prancūzijos čempionų garbę. Visgi Ispanijos radijo stotis „El Chiringuito“ paskelbė, kad puolėjas negalėjo nustoti verkti, kai sulaukė naujienų, jog turės likti dabartiniame klube. Remiantis sporto žurnalisto Guillemo Balague skaičiavimais, PSG už Neymarą norėjo gauti 194 mln.
Menas keičia gyvenimus ir padeda neprarasti vilties
Menas keičia gyvenimus ir padeda neprarasti vilties (1) 2019.09.03 10:52 Piešimas, tapyba – mėgstamiausi klaipėdiečio Romualdo užsiėmimai. Jis piešia akvarele, pieštukais. „Visas mintis užima kūryba. Vaikštai po kambarį ir galvoji, ką čia sukurti. Įsijungi į procesą kaip į elektros tinklą, tada blogų minčių nelieka. Dabar suprantu: nors ir atrodo, kad nesiseka gyvenime – klystkeliai, liga, bet vis dėlto sekasi. Ankstesnių blogųjų draugų gyvenimas baigėsi liūdnai. Vieni mirė, kitiems nutiko kas nors bloga. Aš radau gyvenime savo kelią.
„X faktoriaus“ premjeroje – netikėta Mantvilės sėkmė: teisėjams trūko žodžių
„X faktoriaus“ premjeroje – netikėta Mantvilės sėkmė: teisėjams trūko žodžių (1) 2019.08.29 09:46 Rugsėjo 8 d. TV3 televizijos žiūrovas išvys laukiamiausią rudens sezono premjerą. Tai – muzikinio šou „X faktorius“ septintasis sezonas! Kiekvieną sekmadienį prie TV ekranų laukia šventė ir galimybė pirmiesiems pamatyti būsimų Lietuvos muzikos žvaigždžių karjeros pradžią.
Žymius Lietuvos vyrus puola kraujo vėžys: deja, kovą laimi ne visi
Žymius Lietuvos vyrus puola kraujo vėžys: deja, kovą laimi ne visi (7) 2019.08.28 17:00 Trečiadienį premjeras Saulius Skvernelis viešai prisipažino, kad serga kraujo vėžiu. Jis ne pirmasis žinomas vyras, kuris apie tai prakalbo viešai. Su kraujo vėžiu gyvenime akistatą patyrė ir dainininkas Stanislovas Stavickis-Stano, buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas. Deja, bet aktoriui Daliui Mertinui prieš keletą metų šios ligos įveikti nepavyko.  Limfoma arba limfmazgių vėžys – tai dažniausia kraujo vėžio rūšiai priskiriama vėžio forma. Apie 90 proc. ligos atvejų išgydoma.
Jagelavičiūtės skyrybos kaip reikiant sukrėtė: kyla tik vienas klausimas
Jagelavičiūtės skyrybos kaip reikiant sukrėtė: kyla tik vienas klausimas (18) 2019.08.26 17:00 Šeštadienį žiniasklaidoje pasirodė žinia apie tai, kad žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė skiriasi su vyru. Moteris apie tai pranešė socialiniame tinkle. Skyryboms vis dar purtant garsių šeimų gyvenimus, naujienų portalą tv3.lt pasiekė skaitytojos Veronikos laiškas, kuriame ji nevyniodama žodžių į vatą išdėstė savo poziciją apie tai, kokius jausmus jai sukėlė dar vienos garsiai nuskambėjusios skyrybos.
Jagelavičiūtė su vyru Mantu suka skirtingais keliais
Jagelavičiūtė su vyru Mantu suka skirtingais keliais (12) 2019.08.24 15:01 Šeštadienį žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė nustebino gerbėjus pranešusi netikėtą žinią. Anot 15min.lt, žinoma moteris su vyru Mantu Volkumi nusprendė pasukti skirtingais keliais. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus žiedus sumainė dar 2013 metais, slaptos ceremonijos metu. Vėliau, 2014-aisiais, pora sulaukė atžalos – sūnaus Leono.
Žvaigždžių įnoriai stebina: Lietuvoje koncertuosianti atlikėja privertė pasukti galvą
Žvaigždžių įnoriai stebina: Lietuvoje koncertuosianti atlikėja privertė pasukti galvą (1) 2019.08.14 12:20 Festivaliai – neatsiejama vasaros dalis. Garsiausios pasaulio muzikos žvaigždės, lietuvių atlikėjų pasirodymai, nesibaigiančios linksmybės ir šokiai iki paryčių – visa tai bus galima patirti ir artėjančiame festivalyje „Karklė“. Klausiomiausioje jaunimo radijo stotyje „Power Hit Radio“ apsilankę festivalio „Karklė“ organizatoriai – Tadas Salaveičikas ir Justė Gvazdaitytė – ne tik papasakojo, kas laukia visų festivalio gerbėjų, bet ir užtikrino, kad skandalingoji Jess Glynne tikrai surengs savo ...
Merginai šokas: sužinojo, kad yra nėščia tik likus kelioms savaitės prieš gimdymą
Merginai šokas: sužinojo, kad yra nėščia tik likus kelioms savaitės prieš gimdymą (8) 2019.08.09 16:15 Nėštumas kartais būna netikėtas ir nelauktas, tačiau viena mergina sužinojo, kad laukiasi tik tada, kada jai jau buvo metas gimdyti. Morgan Lunt yra 19 – iolikos metų mergina, kuri susitikinėja su savo vaikinu jau 3 metus. Mergina portalui thesun.co.uk. papasakojo neįtikėtiną istoriją. Ji pasakoja, kad kaip ir visi jauni žmonės jai patinka linksmintis, todėl su vaikinu kiekvieną savaitgalį vykdavo į vakarėlius.
Viena keisčiausių profesijų pasaulyje – kai kur ji dar populiari
Viena keisčiausių profesijų pasaulyje – kai kur ji dar populiari 2019.08.06 22:48 Laidotuvės yra sunkus laikas šeimai ir raudų tikrai netrūksta. O gal kartais visgi trūksta? Raudotojų profesija kai kur vis dar yra gyva. Profesionalūs raudotojai kadaise buvo dažnai pasitelkiami Senovės Egipte, Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros regione ir Kinijoje. Vėliau profesionalių raudotojų buvo pasirodę ir Lotynų Amerikoje, tačiau ši tradicija išnyko taip pat staigiai kaip ir atsirado.
Stasiulytė rėžė vyrams be pasigailėjimo: svarbiausia ne dydis, o meistriškumas
Stasiulytė rėžė vyrams be pasigailėjimo: svarbiausia ne dydis, o meistriškumas (12) 2019.07.30 12:01 Šiandienos pasaulyje tampa vis sunkiau apibrėžti „vyriškumo“ sąvoka – vieniems atrodo, kad skirstyti žmogaus savybes pagal lytį yra netoliaregiška. Kiti – priešingai, teigia, jog tradiciniai vyrų ir moterų skirtumai buvo, yra ir visada bus.
Britanijos teismas atskleidė 14-metę lietuvę nužudžiusio vaikino tapatybę
Britanijos teismas atskleidė 14-metę lietuvę nužudžiusio vaikino tapatybę (2) 2019.07.25 21:07 Dar praeitais, 2018-ais metais, pasigirdo kraupi žinia, kad Britanijoje išprievartauta ir nužudyta 14-metė lietuvė. Praėjus beveik metams nuo tragedijos tapo aišku, kad vaikinas savo visą likusį gyvenimą praleis už grotų. Visai neseniai teismas paviešino ir jaunuolio tapatybę. Kaip skelbia portalas bbc.com, po ilgo laiko Britanijos teismas paviešino iki tol įslaptintą jaunuolio tapatybę. Tai jau 18 sulaukęs vaikinas, vardu Ayman Aziz. Jis buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos.
JAV policija apie 6-metę išgelbėjusį lietuvį: mes juo didžiuojamės
JAV policija apie 6-metę išgelbėjusį lietuvį: mes juo didžiuojamės (4) 2019.07.15 11:20 19-metis viešbučio darbuotojas, Bostone (JAV) gyvenantis lietuvis Domantas Kairaitis tapo vietos herojumi išgelbėjęs baseine skęstančią mažametę. Apie lietuvio žygdarbį pranešė didieji JAV leidiniai, tokie kaip CBS ar „Boston Globe“. Policijos teigimu, šešiametė prancūzaitė apie 20 val. 30 min. vietos laiku mėgavosi plaukiojimu baseine kartu su savo 13-mečiu broliu ir 14-mečiu pusbroliu „Yarmouth Resort“ baseine, kuomet staiga dingo po vandeniu.
Puikiai atrodanti 65-erių Laima Vaikulė atvira – atskleidė, kaip jai pavyksta saugoti jaunystę
Puikiai atrodanti 65-erių Laima Vaikulė atvira – atskleidė, kaip jai pavyksta saugoti jaunystę (3) 2019.07.13 14:43 Legendinė dainininkė Laima Vaikulė gerbėjus džiugina savo dainomis, o moterims kelia baltą pavydą. 65-erių latvei išvaizdos pavydėtų daugelis, tačiau mažai kas žino, kokios skaudžios istorijos slepiasi už dailaus veido. Pati Laima tvirtina, kad populiarias botokso procedūras bandė tik kartą, tiesa, neneigia, kad ne kartą lankėsi pas plastinės chirurgijos specialistus.
Į JAV užsidirbti išvykęs lietuvis tapo didvyriu – išgelbėjo skendusią 6-metę mergytę
Į JAV užsidirbti išvykęs lietuvis tapo didvyriu – išgelbėjo skendusią 6-metę mergytę (27) 2019.07.13 12:31 Prieš išvykdamas į Jungtines Amerikos Valstijas per vasarą užsidirbti papildomų pinigų šilutiškis Domantas Karaitis tikriausiai nė negalvojo, kad jis taps tikru didvyriu ir kad apie tai garsiai kalbės Amerikos žiniasklaida. Iš Šilutės kilęs 19-metis Domantas vasarai įsidarbino viename Keip Kodo viešbučių. „19-metis viešbučio darbuotojas atgaivino baseine skendusią 6-metę prancūzę mergytę, kurią iš vandens ištraukė be gyvybės ženklų“, – praneša JAV naujienų portalas boston.cbslocal.com.
Lietuvos dainininkę papiktino patekimas į Sheerano koncertą: peržengė ribas
Lietuvos dainininkę papiktino patekimas į Sheerano koncertą: peržengė ribas (6) 2019.07.10 19:30 Jau šį penktadienį Latviją sudrebins populiaraus atlikėjo Edo Sheerano koncertas, į kurį gerbėjai plūsta ir iš kaimyninių šalių. Garsenybės – ne išimtis. Vis dėlto, nors koncertas jau čia pat, kai kuriems tenka susidurti su neaiškumais. Dainininkė Julija Jegorova-Butavičienė visai neseniai su savo „Facebook“ sekėjais pasidalijo istorija apie bilietus į E. Sheerano koncertą. Savo ruožtu bilietai.
Klaipėdietės laimę sutraiškė traukinys: neatpažino net tėvas
Klaipėdietės laimę sutraiškė traukinys: neatpažino net tėvas (15) 2019.07.09 19:00 Ramunės gyvenimą visiškai pakeitė susidūrimas su traukiniu. Po šios avarijos net pačios moters tėvas negalėjo jos atpažinti – tokie stiprūs buvo sužalojimai. Tačiau Ramunė nustebino net ir visko mačiusius medikus: ji ne tik išmoko vaikščioti iš naujo, tačiau savo sąskaitoje turi ir trejas paralimpines žaidynes, pasaulio rekordą bei daugybę apdovanojimų Europos ir pasaulio čempionatuose.
Į viršų