verkti

Širdį veriantys vaizdai: alkio ir ligų iškankinti vaikai net nebegali verkti
Širdį veriantys vaizdai: alkio ir ligų iškankinti vaikai net nebegali verkti 2018.09.20 13:58 Tikriausiai vienas baisiausių reginių – matyti skausmą, nepriteklių, badą kenčiančius mažus vaikus. Nekalti mažyliai turėtų žaisti kieme, mokytis, pažinti aplinką, būti globojami ir mylimi, tačiau, deja, tokia vaikyste gali pasidžiaugti ne visi. Karas Jemene paveikė daugybę žmonių. Dėl jo gali mirti visa mažylių karta, kurių kūnai taip sulysę iš alkio ir nukankinti ligų, kad vaizdas kelia siaubą. Ašaras keliantis reginys – kūdikiai ir vaikai, girdintys sprogimus ir karą.
Širdį veriantis vaizdas: šeimininkų paliktas šuo negalėjo nustoti verkti ir drebėti
Širdį veriantis vaizdas: šeimininkų paliktas šuo negalėjo nustoti verkti ir drebėti 2018.09.10 20:45 Socialiniuose tinkluose prieš kurį paplito širdį veriantis vaizdo įrašas, kuriame įamžintas sugniuždytas šuo. Vargšelis buvo paliktas gyvūnų prieglaudoje, o jos darbuotojai įamžino, kaip keturkojui rieda ašaros. Labradoro ir pitbulio mišrūnas buvo paliktas likimo valiai. Jis negalėjo nustoti drebėti ir ašaroti, kai prieglaudoje dirbantys žmonės tenorėjo jį paglostyti. Šuo ir jo brolis buvo atgabenti į prieglaudą, kai jį šeimininkas nebeišgalėjo auginti dviejų šunų.
Netradiciniai M.Schumacherio gydymo metodai: kodėl jie priverčia vokietį verkti?
Netradiciniai M.Schumacherio gydymo metodai: kodėl jie priverčia vokietį verkti? 2018.08.25 13:01 Michaelis Schumacheris ir toliau kovoja savo svarbiausiose gyvenimo lenktynėse. 2013 metų gruodį slidinėdamas Alpių kalnyne sunkią galvos traumą patyręs vokietis iki šiol nebuvo pasirodęs viešumoje. Jo šeimos nariai itin retai dalijasi informacija apie piloto sveikatą, tačiau legendinį lenktynininką jo namuose aplankę draugai per šį laikotarpį atskleidė daug koduotos informacijos.
Ant svarstyklių užlipusi K. Meschino – neteko amo: „Noriu verkti“
Ant svarstyklių užlipusi K. Meschino – neteko amo: „Noriu verkti“ (8) 2018.08.04 09:48 Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ne vieną savo gerbėją stebina vis drąsesniais poelgiais ir pasisakymais. Visai neseniai ji savo sekėjams prisipažino, kiek sveria. „Aš nežinau, kaip aš iki to nusiritau... Man net silpna, realiai, mano svoris būna apie 61-62 kilogramus... Belekaip pasigailėjau, kad užlipau ant svarstyklių“, – gerbėjams širdį liejo žinoma mergina. Tiesa, Karolina ne kartą yra viešai kalbėjusi apie savo besikeičiantį svorį ir kūno apimtis.
Pradėjo verkti: tai, ką padarė kirpėja, paliko be žado
Pradėjo verkti: tai, ką padarė kirpėja, paliko be žado (4) 2018.07.08 13:01 Be įvairių grožio procedūrų dažna moteris neįsivaizduoja savo kasdienybės. Į kirpyklą atvykusi moteris pripažino, kad makiažas, šukuosenos – toli gražu nėra pats aktualiausias klausimas jos gyvenime. Tačiau jauna ir išvaizdi moteris nusprendė pakeisti savo šukuoseną. Juk ne veltui sakoma, kad jeigu moteris nusprendė nueiti į kirpyklą, tai reiškia tik viena – kažkas jos gyvenime keičiasi. Įvairūs gyvenim įvykiai neretai tampa priežastimi keisti savo išvaizdą.
Pamačiusi, ką su jos plaukais padarė kirpėja, pradėjo verkti
Pamačiusi, ką su jos plaukais padarė kirpėja, pradėjo verkti 2018.06.23 19:11  Ar jūs prisimenate tą dieną, kai pirmą kartą apsilankėte kirpykloje? Veikiausiai nedaugelis pamena, tačiau ši 7-erių mergaitė Monika puikiai atsimins šią dieną, nes jos labiausiai nelaukė. Gražuolė šviesiaplaukė kartu su mama atvyko pas kirpėją, kuri apkirpo mergaitės plaukus ir padarė šukuoseną. Panašu, kad mažylei patiko. Pabaigoje ji net pradėjo klykti iš laimės.
Moteris išpakavo parduotuvėje įsigytą eglę: vaikai net pradėjo verkti
Moteris išpakavo parduotuvėje įsigytą eglę: vaikai net pradėjo verkti 2017.12.25 10:30 Socialiniame tinkle „Facebook“ Anglijoje gyvenanti moteris labai šmaikščiai atpasakojo savo patirtį, kai įsigijusi kalėdinę eglutę ją parsinešė namo ir išpakavo. Nors pardavinėjama eglutė pagal pakuotę turėjo atrodyti didinga, ją išpakavus ir sumontavus geras įspūdis nekilo. „Atrodo, kad mano eglutė labai audringai praleido penktadienio vakarą“, - juokėsi moteris. Ir nors ji į situaciją pažiūrėjo su humoru, akivaizdu, kad keliasdešimt svarų kainuojantis pirkinys nepradžiugino.
Liko šokiruota: išpakavusi parduotuvėje pirktą eglutę norėjo verkti
Liko šokiruota: išpakavusi parduotuvėje pirktą eglutę norėjo verkti (1) 2017.12.03 13:20 Socialiniame tinkle „Facebook“ Anglijoje gyvenanti moteris labai šmaikščiai atpasakojo savo patirtį, kai įsigijusi kalėdinę eglutę ją parsinešė namo ir išpakavo. Nors parduotuvė „Asda“ pardavinėjama eglutė turėjo atrodyti didinga, ją sudėjus geras įspūdis nekilo. „Atrodo, kad mano eglutė labai audringai praleido penktadienio vakarą“, - juokėsi moteris. Ir nors ji į situaciją pažiūrėjo šmaikščiai, akivaizdu, kad keliasdešimt svarų kainuojantis pirkinys nepradžiugino.
Nei juoktis, nei verkti: šie kadrai jau tapo interneto sensacija
Nei juoktis, nei verkti: šie kadrai jau tapo interneto sensacija 2017.10.13 08:15  Visi mėgsta po sunkios darbo dienos porą valandėlių skirti sau ir atsipalaiduoti. Šie žmonės – ne išimtis, tačiau jų sugebėjimai ir išradingi sprendimai, kaip jaustis patogiai ir nevaržomai, nustebino ne vieną. Šios nuotraukos jau kurį laiką platinamos socialiniuose tinkluose. Vienoje jų užfiksuota moteris, vonioje valganti į namus atvežtą maistą, tačiau rankoje ji indelio nelaiko.
Geriausios 2017 metų socialinės reklamos priverčia ir juoktis, ir verkti
Geriausios 2017 metų socialinės reklamos priverčia ir juoktis, ir verkti 2017.10.11 11:00 Gerai reklamai užrašyti užtenka pieštuko. Geriausiai reikia daugiau! – šiemet skelbia „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“. Ir išties – pačios geriausios reklamos dažnai neša stiprią socialinę žinutę ir skatina keisti pasaulį. „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ komanda pristato šiemet itin daug dėmesio sulaukusias socialines reklamas. „Fearless Girl“ Mažos mergaitės bronzinė statula, iškilusi prieš Volstrito simboliu ilgai buvusį bulių, tapo svarbiausia šių metų reklamos kampanija.
Linksmuolė Ieva parodė savo kitą pusę: pratrūko verkti
Linksmuolė Ieva parodė savo kitą pusę: pratrūko verkti 2017.08.23 14:47 Populiariausias vasaros projektas „2 Barai“ jau netrukus pasieks finišo tiesiąją. Per visas laidas barmenai stengėsi žiūrovams parodyti save iš visų pusių. Daugelis šou gerbėjų žino, kad dalyvė Ieva – bene linksmiausia iš visų, tačiau praėjusią naktį mergina parodė ir kitą savo pusę. Linksmai nusiteikę barmenai savo namuose surengė tikrai siautulingą vakarėlį. Įprastai, Ieva tokiose akimirkose suspindi kaip žodžio kišenėje neieškanti ir labai optimistiška asmenybė.
Ištraukusi kalėdinius sausainius iš orkaitės puolė verkti
Ištraukusi kalėdinius sausainius iš orkaitės puolė verkti 2016.12.26 20:02 Kiekviena šeimininkė siekia, kad pasiruošimas didžiausioms metų šventėms būtų kuo lengvesnis. Tam pagelbsti sudėliotas tikslus grafikas, tačiau kiekviena moteris žino, kad kartais viskas tarsi byra iš rankų. Taip nutiko ir šiems socialinių tinklų vartotojams, kurie labai tikėjosi, kad jų kepiniai kels tik džiaugsmą ir šypseną. Vis dėlto viskas įvyko priešingai, nes net ir kruopščiausias planas nepadėjo apsisaugoti nuo to. Vis dėlto viena moteris iš paskelbtos galerijos liūdėjo labiausiai.
Grįžusi namo puolė verkti: užsakė visai ne tai
Grįžusi namo puolė verkti: užsakė visai ne tai 2016.11.13 17:50 „Jis turėjo vieną darbą“, - taip vadinasi ši serija nuotraukų, kurios atspindi, kad žmonės klysta. Kartais – net labai. Sava istorija socialiniuose tinkluose pasidalijusi Kate pasakoja, kad pasisamdė įmonę, kuri turėjo pastatyti tvorą ir vartus. Ji tikino, kad įmonė turėjo gerą reputaciją, tad net negalvojo apie blogiausią variantą. Visgi grįžusi namo moteris liko be žado.
Tragiškas užsakymas internetu: pamačiusi tortą puolė verkti
Tragiškas užsakymas internetu: pamačiusi tortą puolė verkti 2016.10.22 13:19 Gimtadienis – labai svarbi šventė, tad dažnas ruošiasi atsakingai. Reikia pasirūpinti daugybe atributų, tačiau daugiausia dėmesio tenka skirti kiekvieno gimtadienio privalomajam akcentui – tortui. Kruopštūs šeimininkai pasirūpina patys, tačiau nespėjantys ar nemokantys gaminti dažnai kreipiasi pagalbos. Ypač, kai švenčiami vaikų gimtadieniai, kurie svajoja apie ypatingus tortus. Apie princesės tortą ilgai svajojo ir šešiametė Seleste.
 Po „Apple“ istorijos Airijoje, verkti gali ir Lietuva
Po „Apple“ istorijos Airijoje, verkti gali ir Lietuva 2016.09.03 12:05 Europos Komisijos (EK) nurodymas JAV technologijų milžinei „Apple“ sumokėti rekordinę 13 mlrd. eurų sumą nesumokėtų mokesčių Airijai gali turėti netiesioginių pasekmių ir Lietuvai, siekiančiai pritraukti kuo daugiau investuotojų. Viena vertus, Briuselio sprendimas gali pažaboti užsienio investuotojams palankias mokesčių sistemas turinčias valstybes ir galbūt nukreips investuotojų žvilgsnį į kitas Europos Sąjungos (ES) šalis, tarp jų ir Lietuvą.
Eglė Šepetytė. Rinkimų pažadai: juoktis ar verkti?
Eglė Šepetytė. Rinkimų pažadai: juoktis ar verkti? (2) 2016.07.26 10:02 Lai faktai kalba už save. Darbo partija, kuriai šią kadenciją patikėta Švietimo ir mokslo ministerija, savo rinkiminėje programoje paskelbė 114 punktų, kaip pagerinti Lietuvos švietimo sistemą. Pakartosiu: partija mato 114 (!) punktų su papunkčiais, kas yra blogai, nors šią sritį valdė 4 metus ir nepameluosime sakydami, kad padėtis tik blogėja.
Tvirčiausia gražuolės Katie Price būdo savybe gali pasigirti ne visi vyrai
Tvirčiausia gražuolės Katie Price būdo savybe gali pasigirti ne visi vyrai 2016.07.08 10:56 Paskelbusi apie savo nestandartinį požiūrį apie žmogiškus jausmus Eks glamūro modelis Katie Price (38 m.) ir vėl sukėlė diskusiją. Viena iš moterų televizijos šou prakalbo apie ašarojimą.  „Jeigu vaikas, kuriam yra iki dviejų metų, numetęs žaislą ant žemės verkia – nieko tokio. Tačiau, jeigu dėl to verkia, kai jam aštuoni arba dešimt – beviltiška. Negaliu nė įsivaizduoti, Princess arba Junioro tai darant“, – apie du iš penkių savo vaikų užsiminė K. Price.
Dirbtinis įdegis subjaurojo paauglės veidą
Dirbtinis įdegis subjaurojo paauglės veidą (1) 2016.05.04 09:49 Purškiamas, tepamas įdegis – lengviausias būdas įgauti rusvą atspalvį, nesikepinant saulėje ir nerizikuojant susirgti odos vėžiu. Tačiau pasirinkus tokį būdą įdegti, reikia būti labai atsargiems ir kantriems. Tai mums dar kartą įrodė JAV, Ohajo valstijoje, gyvenanti Skyler Davis. Septyniolikmetė ruošėsi mokyklos šokiams ir nusprendė ten pasirodyti taip, tarsi ką tik būtų grįžusi iš atostogų. Tiesa, nuo vaikino to nuslėpti nepavyko.
Nei juoktis, nei verkti: trečiadienio horoskopas nustebins
Nei juoktis, nei verkti: trečiadienio horoskopas nustebins 2015.12.02 07:17 Ryto kava (nuotr. Fotolia.com)  Gruodžio 2 d. horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Neblogai seksis tvarkyti konfidencialius reikalus. Intuicija prisidės prie sėkmės protiniame ir kūrybiniame darbe. Patiks postringauti apie mistiką, metafizinius dalykus, religiją, meną, mediciną, socialinius, labdaros projektus. Tauras Nebloga diena. Pravartu kaupti energiją ir informaciją, kurios prireiks naujų planų realizavimui. Galite tikėtis dalykinio pasiūlymo iš ankstesnio darbdavio ar kolegos.
Taip „dirba“ vaikai: juoktis, verkti ar barti?
Taip „dirba“ vaikai: juoktis, verkti ar barti? 2014.01.24 18:45 Sakoma, jog vaikai mūsų gyvenimą nuspalvina įvairiomis spalvomis, tačiau nepasakoma, kokiomis. Aišku viena – bet kuris vaikas neretai tikrai moka pasidarbuoti namuose ir tiesiog sutrypti tėvų siekį palaikyti tvarką.
Ašarų pakalnė, arba traktatas apie ašarojimo naudą
Ašarų pakalnė, arba traktatas apie ašarojimo naudą 2012.06.18 07:48 Ar dažnai verki? Neverki visai? 70 procentų mūsų planetos vyrų ir 35 procentai moterų prisipažįsta, kad tiesiog neleidžia sau ašaroti (ypač kitiems žmonėms matant), tačiau verkimas iš tiesų yra širdies ir kraujotakos sistemos ligų profilaktikos priemonė, jis neleidžia susikaupti neigiamoms emocijoms ir gali būti nebloga ligų prevenciją. Dėl to, kad šiuolaikiniai žmonės verkia žymiai mažiau nei jų protėviai, dažniausiai kaltę verčiame stereotipams.
D. Nagijevas: juokiuosi, nes verkti negaliu
D. Nagijevas: juokiuosi, nes verkti negaliu 2012.04.09 08:53 Atviras, bet atsargus. Sentimentalus, bet  ciniškas. Optimistas, tačiau didelis niurzglys. Jis – Dimitrijus Nagijevas. Aktorius, šoumenas, vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas", balandžio 4-tąją atšventė 45-ąjį gimtadienį. Antrą šv.
6 dalykai, kuriuos galite drąsiai daryti mylimojo akivaizdoje
6 dalykai, kuriuos galite drąsiai daryti mylimojo akivaizdoje (2) 2012.03.21 07:33 Ar esate girdėję, kad moteris visada turi puikiai atrodyti ir niekada nerodyti emocijų, jei nori neatsibosti savo mylimajam. Tačiau jei esate pakankamai artimi su savo antrąja puse, neturėtumėte bijoti būti tokia, kokia esate. Pateikiame 6 dalykus, kurių neturėtumėte bijoti daryti savo mylimojo akivaizdoje, jei esate pakankamai artimi ir jei planuojate kartu nugyventi visą likusį gyvenimą. 1. Būti irzli ir pykti ant jo. Jūs tikriausiai išklausote, jei jūsų mylimasis turi jums priekaištų.
Taip „dirba“ vaikai: juoktis, verkti ar barti? (APKLAUSA)
Taip „dirba“ vaikai: juoktis, verkti ar barti? (APKLAUSA) (11) 2012.01.03 07:18 Sakoma, jog vaikai mūsų gyvenimą nuspalvina įvairiomis spalvomis, tačiau nepasakoma, kokiomis. Aišku viena, jog bet kuris vaikas neretai tikrai moka pasidarbuoti namuose ir tiesiog sutrypti tėvų siekį palaikyti tvarką namuose.
Juoktis ar verkti: olandiškas E. Ostapenko užkariavo internetą (Apklausa)
Juoktis ar verkti: olandiškas E. Ostapenko užkariavo internetą (Apklausa) (62) 2011.08.29 14:06 Kaip sakoma, linksminasi ir šoka, kas kaip moka. Internete greitai išpopuliarėjo vaizdelis, kur išskirtinė porelė dainuoja apie savo motorolerį ir ypač „sužavi“ savo įspūdinga choreografija. Pasirodo, apie savo dviratę transporto priemonę dainuoja ne tik lietuviškasis Eugenijus Ostapenko.
Valakampių namų vadovė prisiminė iki skausmo jautrią istoriją: „Tada verkiau balsu“
Valakampių namų vadovė prisiminė iki skausmo jautrią istoriją: „Tada verkiau balsu“ (2) 2019.10.26 19:00 Valakampių socialinių paslaugų namai – tai socialinių paslaugų įstaiga, teikianti bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas suaugusiems Vilniaus miesto gyventojams, turintiems proto ir kompleksinę negalią. Galbūt mažai kas žino, tačiau už šių namų valdymo vairo stovi itin nuoširdžių akių savininkė – vilnietė Viktorija Grežėnienė.
Skirtumai rėžia akį: kas Lietuvoje leidžiama moterims, draudžiama vyrams
Skirtumai rėžia akį: kas Lietuvoje leidžiama moterims, draudžiama vyrams (2) 2019.10.20 11:15 Lietuvos moterys vienos labiausiai išsilavinusių pasaulyje, tačiau lyderėmis tampa retos, nes visuomenės skatinamos pasirenka kurti šeimą. O bandančios siekti karjeros moterys Lietuvoje uždirba dešimtadaliu mažiau nei vyrai. Moterys valo grindis, o vyrai krauna plytas. Moterys prižiūri vaikus darželiuose, o vyrai vadovauja didelėms korporacijoms. Tokia stereotipinė nuomonė labiausiai paplitusi tarp gyventojų. Štai, ką jie sako: „Moteris negali eiti į statybas eiti dirbti.
Mama mirė vestuvių rytą: nuotaka dalijasi veriančiais išgyvenimais
Mama mirė vestuvių rytą: nuotaka dalijasi veriančiais išgyvenimais (3) 2019.10.17 14:00 Gedinti Nella Cordukes (24) ruošėsi vestuvėms, kai sužinojo, kad mirė jos mama Becky, rašoma mirror.co.uk. Nuotaka vestuvių rytą sužinojo, kad jos mama mirė – nors ceremonija buvo paankstinta, kad mama galėtų joje dalyvauti. Nella Cordukes savo didžiąją dieną susiplanavo per tris mėnesius – ji norėjo, kad šventėje galėtų dalyvauti jos mama Becky (56), kuriai buvo diagnozuotas nepagydomas smegenų vėžys. Becky sveikatos būklei pablogėjus, jos dukra Nella (24) vestuvių datą paankstino.
Pamirštoji „Greta“: pasaulio lyderiai jau aikščiojo nuo jautrios mergaitės kalbos
Pamirštoji „Greta“: pasaulio lyderiai jau aikščiojo nuo jautrios mergaitės kalbos 2019.10.13 20:00 Ekologijos idėjos, kalba Jungtinių Tautų Asamblėjoje, arši paauglės lūpomis išsakyta pasaulio lyderių kritika. Greta Thunberg? Ne, tai nutiko jau prieš 27 metus, kuomet vos 12-os Severn Cullis-Suzuki rėžė jautrią kalbą susirinkusiesiems ir sulaukė aršių ovacijų. Nepraėjus ir dešimtmečiui, ji pripažino – „buvau naivi“. Greta Thunberg 2019-ųjų rugsėjį pavyko atsidurti viso pasaulio naujienų šaltinių dėmesio centre.
Išbandė populiarią šašlykinę: blogiau už actieną ir būti negali
Išbandė populiarią šašlykinę: blogiau už actieną ir būti negali (44) 2019.10.12 17:05 Papasakosiu Jums istoriją apie vietą, kurią planavau aplankyti jau daugiau nei 10 metų (14, jei tiksliau). Kodėl taip ilgai užtruko kelionė? Na, priežastis labai paprasta – ji buvo kelyje, kuris vedė link namų. Tai reiškia, jog važiuodamas į priekį negali ten užsukti nes namie tavęs laukia kalnas maisto, grįždamas atgal vėl neaplankai, nes namie kalno maisto jau nebėra ir tu fiziškai nebegalėtum nieko daugiau suvalgyti.
Į viršų