verkti

4 nėštumų paveiktą pilvą parodė internete: sulaukė pasišlykštėjimo kupinų žinučių
4 nėštumų paveiktą pilvą parodė internete: sulaukė pasišlykštėjimo kupinų žinučių 2018.03.26 18:49 4 vaikų mama, socialiniame tinkle pasidalinusi savo pilvo, sudarkyto strijomis, fotografiją, teigia tapusi pajuokų objektu. Malaizijoje, Johor provincijoje gyvenanti Doreen Ching (23 m.) sakė, jog šią atvirą nuotrauką paviešinti ryžosi tik tada, kai pagaliau susitaikė su mintimi, jog jos kūnas niekada nebebus toks, kaip prieš susilaukiant vaikų. Fotografijoje matomos ryškios ir gilios Doreen pilvą dengiančios strijos. Ši moters nuotrauka sulaukė daugiau nei 23 tūkst. „patinka“ ir dar 12 tūkst.
Galvos skausmas vos nesibaigė mirtimi: po tragedijos siunčia svarbią žinią
Galvos skausmas vos nesibaigė mirtimi: po tragedijos siunčia svarbią žinią 2018.03.26 11:16 Besimylint su savo vaikinu, gilus Karos Jachson kvėpavimas staiga sutriko. Jos liežuvis ištino kaip balionas ir trukdė deguoniui patekti į plaučius. Ji pašoko iš lovos ir, dar be drabužių, savo draugui bandė paaiškinti, jog jai viskas gerai, tačiau Kara negalėjo pasakyti nei vieno aiškaus žodžio, rašoma womenshealth.com „Mintyse turėjau sakinį, tačiau negalėjau jo garsiai ištarti. Atrodė, jog liežuvis atsijungė nuo smegenų. Vėl pabandžiau ištarti žodį, tačiau nesisekė.
Po išleistuvių – netikėtas merginos poelgis internete: sukėlė naują madą moksleivių tarpe
Po išleistuvių – netikėtas merginos poelgis internete: sukėlė naują madą moksleivių tarpe 2018.03.21 18:48 Socialiniuose tinkluose žmonės vis dažniau dalijasi ne tik savo asmeninio gyvenimo akimirkomis, bet taip pat ir siūlo pagalbą vieni kitiems. 19-metės Mika Riddick poelgis socialinėje erdvėje sulaukė neįtikėtinų merginų reakcijų. Socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje ji pasidalijo savo išleistuvių suknelės nuotraukomis, tačiau tai padarė ne norėdama pasigirti, kokią suknelę ji vilkėjo, o norėdama pagelbėti kitoms panelėms.
Kirpėjo kėdėje moterys verkia: darbų rezultatas – nustebins
Kirpėjo kėdėje moterys verkia: darbų rezultatas – nustebins 2018.03.21 18:11 Las Vegase dirbančio plaukų stilisto Jay Rua kėdėje klientės pradeda verkti. Tai, ką vyras padaro su jų plaukais, nustebina ne vieną. Meilę plaukų dizainui nuo vaikystės jautęs vyras nusprendė savo pomėgį paversti nuolatiniu darbu – iš mažo miestelio kilęs vyras šiandien aptarnauja pasaulinio lygio garsenybes, o prie jo durų būriuojasi eilės žmonių, trokštančių atsisėsti į jo kliento kėdę. Iš Brazilijos kilęs Jay Rua socialiniuose tinkluose – itin populiarus.
Vilniuje – mirtinos ligos atvejis. Mirė mažylis
Vilniuje – mirtinos ligos atvejis. Mirė mažylis (1) 2018.03.21 09:49 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento duomenimis, pernai meningokokinė infekcija nustatyta 81 Lietuvos gyventojui, iš jų 40 vaikų iki penkerių metų. 11 asmenų mirė nuo šios ligos, iš jų 5 vaikai iki penkerių metų. Vilniaus mieste 2017 metais 24 asmenys, tarp jų 8 vaikai iki trejų metų, sirgo meningokokine infekcija, 7 iš susirgusiųjų mirė.
Pažvelkite į savo akis. Jos atskleidžia kai ką ypatingo
Pažvelkite į savo akis. Jos atskleidžia kai ką ypatingo 2018.03.19 17:08 Kokios spalvos jūsų akys? O kokios akys jūsų mylimo žmogaus, artimųjų? Atkreipę dėmesį į tai, sužinosite, ko iš to žmogaus galite tikėtis, kokie bruožai juos skiria nuo kitų. Žalios akys Tai žmonės, pasiruošę sekti paskui kitus. Jie gali būti lyderiai, tačiau tai jiems bus labai sunku, mat jie gyvena nuolatinėje baimėje. Tai žmonės, mokantys dirbti visiškai vieni, jiems nereikia komandos. Tai tikri cholerikai.
Vizitas kirpykloje 3-metei baigėsi skaudžiomis ašaromis
Vizitas kirpykloje 3-metei baigėsi skaudžiomis ašaromis (1) 2018.03.18 17:39 Dažniausiai mamos bent jau pirmaisiais savo atžalų metais, neskuba į kirpyklą ir vaikus kerpa pačios. Būtent taip ir elgėsi ši mama, tačiau vieną dieną ji sugalvojo padaryti staigmeną savo mažylei. Motina pirmą kartą nusivedė dukrą į kirpyklą. Iš pradžių žavi šviesiaplaukė atrodė patenkinta ir laiminga, tačiau vos po kelių akimirkų pradėjo verkti. Tiesa, su šia problema (vaikai kirpykloje) susiduria daugelis tėvų.
Jose Mourinho spaudos konferencijoje surengė „United“ istorijos pamokėlę
Jose Mourinho spaudos konferencijoje surengė „United“ istorijos pamokėlę 2018.03.16 22:04 Išskirtinė spaudos konferencija Anglijoje. Jose Mourinho FA taurės futbolo turnyro rungtynių išvakarėse žurnalistams dėstė pastarųjų sezonų „Manchester United“ istoriją. „Sveiki. Sveiki. Aš – gyvas. Aš – čia“, – atėjęs į spaudos konferencijų salę sveikinosi J. Mourinho. 55-erių portugalas sulaukė daug kritikos ir spaudimo po paskutinių „Manchester United“ rungtynių. J. Mourinho auklėtiniai 1:2 namie pralaimėjo „Sevilla“ ir baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygoje.
Ruošiamas dar vienas smūgis: rajonų ligoninėms – A. Verygos kumštis
Ruošiamas dar vienas smūgis: rajonų ligoninėms – A. Verygos kumštis (32) 2018.03.13 11:13 Provincijai ruošiamas dar vienas smūgis – ne vienoje rajonų ligoninių ketinama palikti tik senukų slaugą, o gydymo paslaugas sutelkti apskričių centrinėse ligoninėse. Tam, kad savivalda negalėtų pasipriešinti, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) rengiasi tapti rajonų ligoninių dalininke ir praktiškai perimti jų valdymą. Nerentabilūs piliečiai Rajonų ligoninių vadovams ir savivaldybių merams seniai priekaištaujama, esą vieni jų nori ligonines išlaikyti dėl postų, o kiti – dėl rinkėjų viliojimo.
Pilvo skausmas išdavė prasidėjusį gimdymą: detalės pribloškia
Pilvo skausmas išdavė prasidėjusį gimdymą: detalės pribloškia (3) 2018.03.10 13:24 Jauna mama tapusi mergina papasakojo, kaip ji, viso nėštumo metu nepatyrusi jokių simptomų, susilaukė siurprizu tapusio vaikelio. Kadaise vakarėliuose linksmintis mėgusi Charlotte Thomson (21 m.), gimdydama savo pirmagimę buvo tokia pat liekna, kaip ir paauglystėje. Ligoninėje moteris atsidūrė sąrėmius supainiojusi su mėnesinių metu atsiradusiais skausmais.
Ramūnas Butautas po užtikrintos pergalės: atrodėme apgailėtinai
Ramūnas Butautas po užtikrintos pergalės: atrodėme apgailėtinai 2018.03.04 23:37 Nors Panevėžio „Lietkabelis“ sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse namie iškovojo užtikrintą pergalę prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“, vyriausiasis šeimininkų treneris Ramūnas Butautas po mačo džiaugsmu netryško. „Dvejopos mintys. Rungtynes pradėjome ir baigėme kaip dvi skirtingos komandos. Pradžioje parodėme tikrai gerą krepšinį tiek puldami, tiek gindamiesi. Paskui žaidimas tiek išsiderino, kad net nesmagu.
Režisierė Greta Gerwig: „Verkiau iš laimės sužinojusi apie nominaciją Oskarui“
Režisierė Greta Gerwig: „Verkiau iš laimės sužinojusi apie nominaciją Oskarui“ 2018.02.28 17:36 Į Oskarų apdovanojimų ceremonijoje neoficialiai vyriška laikomą geriausio režisieriaus kategoriją šiemet pateko 34-erių režisierės Gretos Gerwig pavardė. Režisūros debiutantė tapo vos penktąja moterimi Oskarų apdovanojimų istorijoje (nuo 1929 metų), pelniusia nominaciją šioje kategorijoje! Sužinojusi, jog debiutinis jos filmas „Lady Bird“ susižėrė net penkias Oskaro nominacijas, jauna moteris, iki šiol garsėjusi kaip amerikiečių nepriklausomo kino aktorė, tikino negalėjusi nustoti verkti.
Bruce‘as Lee, gyvatės ar bučinys – ko bijo lietuviškasis Van Damme'as, kietasis Justinas Barkus?
Bruce‘as Lee, gyvatės ar bučinys – ko bijo lietuviškasis Van Damme'as, kietasis Justinas Barkus? 2018.02.28 13:12 „Manęs nepažįstantys galvoja, kad esu labai griežtas žmogus, bet draugai dažnai juokiasi televizijos ekrane išvydę mane „Dariūnės“ vaidmenyje. Juk esu ganėtinai linksmų plaučių žmogus, mėgstu humorą ir... Iššūkius“, - gavęs pačią sudėtingiausią užduotį – kalbėti apie save, ramiai žodžius renka Justinas Barkus. „Nesu toks piktas, koks atrodau ekrane“, - nusišypso seriale „Pasmerkti“ kietuolio Dariūnės vaidmenį atliekantis 34-erių vyras.
Marokiečio grasinimus išgirdęs S.Maslobojevas: „galbūt, tai bus kova, kuri viską užbaigs“
Marokiečio grasinimus išgirdęs S.Maslobojevas: „galbūt, tai bus kova, kuri viską užbaigs“ 2018.02.26 15:31 „Geriausias? Neįveikiamas? Šie žodžiai gražūs. Jaunystėje esu padaręs klaidą, nes tikėjau, kad toks galiu būti... Kad toks esu“, – prisipažįsta vienas geriausių Lietuvos kovotojas Sergejus Maslobojevas.   Kada suprato esąs pažeidžiamas, S. Maslobojevas nepamena, tačiau teigia, kad gyvenimas viską sudėliojo į tinkamus stalčiukus laiku ir vietoje.
Šokas tėvams Gargžduose: atvykę pasiimti 4-mečio rado jį uždarytą prausykloje
Šokas tėvams Gargžduose: atvykę pasiimti 4-mečio rado jį uždarytą prausykloje (8) 2018.02.21 17:05 Į Gargždų lopšelį-darželį „Naminukas” keturmečio pasiimti atėję tėvai jį rado uždarytą prausykloje. Berniuko tėvus šokiravo ir vėliau išgirstas vaiko pasakojimas, neva auklėtojos padėjėja jį ten nutempė už plaukų. Taip neva norėjusi berniuką sudrausminti. Siekdami išsiaiškinti situaciją, apie šį įvykį tėvai informavo darželio-lopšelio vadovę bei atitinkamas institucijas: vaiko teisių apsaugos specialistus, švietimo skyrių bei policiją. Vyksta ikiteisminis tyrimas.
Akys ant kaktos iššoks sužinojus, kiek šiai lietuvei Elenai metų
Akys ant kaktos iššoks sužinojus, kiek šiai lietuvei Elenai metų 2018.02.17 08:10 Valstybės atkūrimo šimtmetis skatina susimąstyti, kiek daug visko valstybėje įvyko ir pasikeitė per 100 metų. O ką šimtmetis reiškia žmogui? Šilutėje dabar gyvenanti šimtametė Elena Ūsienė sako esanti dėkinga už kiekvieną rytą ir tai, kad iki pat dabar gali džiaugtis gyvenimu, vaikščioti, susitikti su žmonėmis. Pasak jos, didžiausia ilgaamžiškumo paslaptis – meilė žmonėms, optimizmas ir, tikėtina, sportas.
Po finišo pravirkusi slidininkė: norėjau kuo greičiau atsigulti ant šalto sniego
Po finišo pravirkusi slidininkė: norėjau kuo greičiau atsigulti ant šalto sniego 2018.02.15 10:52 Lietuva oficialiai turi dar vieną olimpietę. Pjongčango žaidynėse debiutavo Marija Kaznačenko. 24-erių slidininkė po finišo sunkiai gaudė kvapą, o jos akyse susitvenkė ašaros. „Kai artėjau finišo link, negalėjau kvėpuoti, norėjau kuo greičiau išsitiesti ant šalto sniego ir gulėti, – tv3.lt pasakojo M. Kaznačenko. – Po finišo buvau pikta, po to pradėjau verkti.“ Visaginietė 10 kilometrų slidinėjimo varžybose užėmė 73-ąją vietą.
Po 2 persileidimų vyrų pora susilaukė dvynių: abu jie yra biologiniai vaikų tėčiai
Po 2 persileidimų vyrų pora susilaukė dvynių: abu jie yra biologiniai vaikų tėčiai (10) 2018.02.13 17:06 Populiarios laidos apie nekilnojamąjį turtą „Million Dollar Listing“ žvaigždės Fredrikas Eklundas ir jo vyras Derekas Kaplanas pirmą kartą po sūnų gimimo prabilo apie pasikeitusį gyvenimą, užklupusius rūpesčius ir džiaugsmus. 2017-ųjų lapkričio 28 dieną pora susilaukė dvynukų – dukters Millos ir sūnaus Fredriko Jr. Mažylius išnešiojo surogatinė motina. Abu vyrai yra biologiniai savo vaikų tėčiai: Fredrikas – Millos, o Derekas – Fredriko Jr.
Šiurpi merginos patirtis Kauno geležinkelio stotyje: persekiotojas puolė kelis kartus
Šiurpi merginos patirtis Kauno geležinkelio stotyje: persekiotojas puolė kelis kartus (2) 2018.02.10 21:00 Ne visada reikia išeiti vienai į tamsią gatvę, kad būtum užpulta. Tai patvirtino ir Ugnės (redakcijai pavardė žinoma) istorija. Mergina tvirtino, kad ją pasidalinti skaudžia patirtimi paskatino draugės nelaimė atostogaujant užsienyje – ten mergina metro stotyje buvo užpulta ir išprievartauta. Ugnės istorija turi kitokią pabaigą ir kaip ji pati sako, įrodymą, kaip netikėtoje situacijoje palūžta net stipriausi.
Jaudinanti moters išpažintis: tą pačią dieną ir sužadėtuvės, ir skaudi diagnozė
Jaudinanti moters išpažintis: tą pačią dieną ir sužadėtuvės, ir skaudi diagnozė 2018.02.09 20:00 Gyvenime kiekviena moteris svajoja apie savo didžiąją vestuvių dieną ir nuoširdų mylimojo pasipiršimą romantiškoje vietoje. Tačiau realybėje ne visada ypatingos akimirkos būna tarsi iš pasakos. Tuo įsitikino ir amerikietė Kim Zirker. „2017-ųjų metų spalio 15 diena buvo pati blogiausia ir tuo pat metu geriausia diena mano gyvenime‘, - pasakojimą pradėjo Kim Zirker. Likus savaitei iki tos lemtingos dienos, Kim susimąstė, jog jos gyvenimas einasi visai neblogai.
Naujausia informacija mirusio 2-mečio istorijoje: itin pribloškia viena detalė
Naujausia informacija mirusio 2-mečio istorijoje: itin pribloškia viena detalė 2018.02.07 11:24 Vilniaus Santaros vaikų ligoninės gydytojams nepavyko išgelbėti čia iš Respublikinės Panevėžio ligoninės atvežto nė dviejų metukų neturinčio berniuko. Netrukus ši istorija įgavo ir kriminalinį atspalvį, mat atsirado įtarimų, kad prieš vaiką galėjo būti smurtaujama arba jis patyrė sunkią traumą namuose. Tad vos tik vaikas atsidūrė sostinės medikų globoje, policija pradėjo tyrimą dėl jo patirtų sužalojimų. Abu vaiko tėvai – vos 17 metų.
Skaudžios žinios Panevėžyje dingusio dvimečio paieškoje
Skaudžios žinios Panevėžyje dingusio dvimečio paieškoje (102) 2018.02.02 20:59 Penktadienio vakarą – naujausia pareigūnų žinia apie jau nuo savaitės vidurio Panevėžyje ieškomą dvimetį. Mįslingas nė 2-ejų metukų neturinčio vaiko dingimas Panevėžio rajone trečią parą iš proto veda tėvus. Būriais berniuko ieškantys pareigūnai vilties dar nepraranda. Pasitelktos kinologų, ugniagesių gelbėtojų, narų ir net savanorių pajėgos. Deja, penktadienio vakarą pareigūnai pasidalijo niūriomis žiniomis.
Kūdikį kraupiai sužalojęs vyras šokiravo pareigūnus: „štai ką jam padariau“
Kūdikį kraupiai sužalojęs vyras šokiravo pareigūnus: „štai ką jam padariau“ 2018.02.01 18:00  Auginti vaikus yra sunki užduotis, tačiau tėvai paprastai savo vaikui yra atlaidesni nei bet kam kitam pasaulyje. Vis tik pasitaiko atvejų, kai tėvai dėl smulkmenų ima siaubingai smurtauti prieš savo atžalas. Šiaurės Rusijoje gyvenantis Julianas Atomanovas, girtas už rėkimą žiauriai sužalojo savo 10 mėnesių sūnų, rašo dailymail.co.uk. Pareigūnų teigimu, Šiaurės Rusijoje, Suntaro kaime gyvenęs Julianas Atomanovas, žmonos paliktas su 10 mėnesių amžiaus sūnumi piktnaudžiavo alkoholiu.
Gimdymo namuose supainiojo vaikus, tačiau atsikeisti atgal neketina
Gimdymo namuose supainiojo vaikus, tačiau atsikeisti atgal neketina 2018.01.30 20:40 Ši istorija primena bolivudo melodramą. Dviejų porų vaikai gimė vos kelių minučių skirtumu, o vėliau, visai kaip filme, kūdikių namuose jie buvo supainioti. Maža to, viena iš laimingų tėvų porų – induistai, o kiti – musulmonai. Tačiau dar įdomiau yra visai kas kita. Po ilgų derybų ir aiškinimųsi su vietos valdžia, praėjus beveik trejiems metams, šeimoms pavyko gauti DNR testų tyrimus, kurie tik patvirtino prieš tai kilusius įtarimus.
Palygino Seimo narių atlyginimus: milijonierių sumažėjo įvedus eurą
Palygino Seimo narių atlyginimus: milijonierių sumažėjo įvedus eurą (2) 2018.01.30 11:45 Rinkėjai turi teisę žinoti, kiek jų išrinkti parlamentarai turi sukaupę turto, koks jų atlyginimas, kokios su parlamentine veikla susijusios išlaidos. Ta pati suma vienam yra didelė, o kitam – maža. Todėl ir kai kurie mūsų parlamentarai skundžiasi dėl palyginti nedidelių atlyginimų. Kaip yra iš tikrųjų? Šį kartą pateiksime ne tik oficialius duomenis, bet ir juos palyginsime su gretimų šalių duomenimis ir finansavimo tvarka.
Galvos traumą patyrusi vilnietė Laura laukė kol gydytojas baigs žiūrėti serialą
Galvos traumą patyrusi vilnietė Laura laukė kol gydytojas baigs žiūrėti serialą (12) 2018.01.27 14:00 Portalo tv3.lt redakciją pasiekė vilnietės Lauros (pavardė žinomi) laiškas. Moteris atvirai papasakojo savo skaudžią ir pyktį keliančią istoriją. Galvos traumą slidinėdama patyrusi moteris, gydytojo apžiūros ir konsultacijos laukė kone valandą, nes medikas tuo metu žiūrėjo serialą. Tačiau moterį įskaudino ne tik šis incidentas, tas pats gydytojas leido sau elgtis kur kas įžūliau. Anaiptol, ligoninė tikina niekada anksčiau nėra sulaukusi skundų dėl šio mediko elgesio.
Situacija darželyje varo tėvus iš proto: vaikai maitinami papelijusiu maistu
Situacija darželyje varo tėvus iš proto: vaikai maitinami papelijusiu maistu 2018.01.21 17:03 Klaipėdos rajono darželinukų tėvai prabyla apie nebepakeliamas sąlygas darželyje: esą psichologinės įtampos neatlaikiusios pedagogės masiškai bėga iš darbo, vaikai maitinami prastai, miega ant čiužinių, o direktorė į kalbas su tėvais nesileidžia. Klaipėdos rajono Slengių daugiafunkcio centro darželinukų tėvai tylėti nebegali: neatlaikiusios psichologinės įtampos iš darbo masiškai išeina auklėtojos.
Žmonai rankas kapojęs vyras: sulauk manęs grįžtančio iš kalėjimo, kitaip užmušiu
Žmonai rankas kapojęs vyras: sulauk manęs grįžtančio iš kalėjimo, kitaip užmušiu 2018.01.14 20:07 Su žmona žiauriai susidorojęs Dmitrijus Gračiovas, nukirtęs savo žmonai rankas, paprašė nukentėjusiosios sulaukti jo iš kalėjimo. Apie tai leidiniui „MK“ papasakojo pati nukentėjusioji žmona Margarita Šeikina. Gruodžio 11-ąją Pamaskvės miesto Serpuchovo gyventojus sukrėtė kruvina drama. 26-erių Dmitrijus Gračiovas nuvežė savo žmoną, kuri norėjo su juo skirtis, į mišką ir kelias valandas kankino. Jis sudaužė kirviu jos delnus, o vėliau pradėjo kirsti pirštus. Galų gale nukirto ir pačius delnus.
Nuotakos svajonė virto realybe – atsikratė beveik 50 kilogramų
Nuotakos svajonė virto realybe – atsikratė beveik 50 kilogramų 2018.01.14 15:30 Vestuvės – viena svarbiausių švenčių gyvenime, tad nenuostabu, kad kiekviena nuotaką tą dieną nori atrodyti įspūdingai. Amerikietė Haley Smith dieną, kai susižadėjo su savo vyru Matt Smith, svėrė 125 kilogramus. Po kurio laiko išvydusi save nuotraukose, mergina nusprendė keisti savo gyvenimą – besaikį užkandžiavimą pakeisti reguliaria, sveika mityba, o serialų žiūrėjimą – sportu.   „Pamačiusi save nuotraukose pradėjau verkti... Nemaniau, kad atrodau taip blogai“,– dailymail.co.
Pribloškianti gimdymo istorija: tokio netikėtumo gimdyvė nesitikėjo
Pribloškianti gimdymo istorija: tokio netikėtumo gimdyvė nesitikėjo 2018.01.09 20:00  „Daugelis žmonių man pasakojo, jog priverstinis gimdymas bus sunkus, ilgas ir skausmingas. Laimei, mano patirtis buvo visai kitokia. Ta diena buvo nuostabi‘, - pasakojimą apie tai, kaip praėjo jos gimdymas, pradėjo Jamie Clark. Moters gimdymas buvo pakankamai lengvas, be to, jis tęsėsi palyginti neilgai. „Nė kiek nesinervinau. Be galo norėjau susitikti su mažyliu“, - tęsė ji. „Tiesa, dėl vieno dalyko nerimavau.
Į viršų