vasha

Skyrybas išgyvenanti Vasha pribloškė seksualiu įvaizdžiu: vadina diva
Skyrybas išgyvenanti Vasha pribloškė seksualiu įvaizdžiu: vadina diva (3) 2019.09.21 11:00 Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiandien atrodo savimi pasitikinti, savarankiška ir mylinti mama. Ne paslaptis, kad dar ne taip seniai merginos šypsena slėpė patį sunkiausią gyvenimo etapą – skyrybas su mylimu vyru.  Visai neseniai Gabrielė su savo socialinių tinklų gerbėjais pasidalijo nuotraukomis iš artimos draugės vestuvių. Čia jauna mama sulaukė gausybės internautų žinučių, komentarų bei komplimentų.
Vasha verčia naują lapą: nusibodo taip gyventi
Vasha verčia naują lapą: nusibodo taip gyventi (3) 2019.09.14 19:30 Dainininkė bei vizažistė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiuo metu yra pasinėrusi į naujo gyvenimo etapo paieškas. Garsi moteris tikina, kad negali sėdėti rankų sudėjusi, todėl uoliai stengiasi susirasti darbą. Naujienų ir pramogų portalui tv3.lt ji atskleidė, kokio darbo norėtų ir kodėl vis dar nepavyksta jo susirasti. Moteris pasakoja, kad namie jai būti atsibodo, nori užpildyti savo dieną ir neleisti laiko veltui.
Vasha padėjo tašką: mįslingai prakalbo apie vyro neištikimybę
Vasha padėjo tašką: mįslingai prakalbo apie vyro neištikimybę 2019.05.23 15:46 Pavasaris pramogų pasaulio garsenybių gyvenimuose įnešė kardinalių permainų. Vis dažniau prakalbama apie tobulomis laikytų porų skyrybas. Neseniai apie byrančią santuoką prakalbusi atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ėmėsi kito žingsnio – poros skyrybų dokumentai pasiekė Kauno apygardos teismą.
Santykių krizę išgyvenanti Vasha pasirodė viešumoje: veidą puošė šypsena
Santykių krizę išgyvenanti Vasha pasirodė viešumoje: veidą puošė šypsena 2019.04.04 09:12 „Maloniai kviečiame į zuikių vestuves!“ – štai tokie pavasariškai žaismingi kvietimai nustebino žinomus kauniečius, apsilankiusius velykinės tematikos vakarėlyje, rašoma pranešime spaudai.
Meilė truko trumpai: Vasha ir krepšininkas Rutkauskas suka skirtingais keliais
Meilė truko trumpai: Vasha ir krepšininkas Rutkauskas suka skirtingais keliais (6) 2019.03.24 18:30 Byra atlikėjos Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir krepšininko Ronaldo Rutkausko santuoka. Trejus metus meile besimėgavusi pora, pasirodo, nebe kartu. Gabrielė ir Ronaldas jau ir gyvena atskirai bei nebe bendrauja, praneša 15min.lt Vasha ir krepšininkas susituokė 2018-ųjų vasarą, tačiau gan greitai prasidėjo kalbos apie jųdviejų skyrybas. Kartu pora buvo matoma vis rečiau, o Vasha pas vyrą į Graikiją skraidyti nustojo.
Vasha išbandė naują veiklą: pagaliau atradau vietą, kurioje nurimstu
Vasha išbandė naują veiklą: pagaliau atradau vietą, kurioje nurimstu (1) 2019.12.02 08:30 Žinoma dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha jau kurį laiką savo gerbėjus bei socialinių tinklų sekėjus stebina pokyčiais bei vis nauja veikla, o nuo jos veido nedingsta ir šypsena.  Kiek daugiau nei prieš pusmetį oficialiai su vyru krepšininku Ronaldu Rutkausku išsiskyrusi moteris tarsi pražydo, ir dabar atvirai pripažįsta, kad jaučiasi atradusi save. Visai neseniai Vasha savo „Instagram“ paskyroje su savo sekėjais pasidalijo žinia, jog mokosi manikiūro paslapčių.
Vasha pasibaisėjo moterų noru tapti barbėmis: išrėžė, ką galvoja
Vasha pasibaisėjo moterų noru tapti barbėmis: išrėžė, ką galvoja (1) 2019.03.02 16:20 Atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha saugo savo asmeninį gyvenimą, tačiau apie kai kuriuos jo aspektus kalbėti nevengia. Neseniai dainininkė prabilo ir apie savo vaikystę. Ji tikino, kad žaisdavo su barbėmis, mat anksčiau tai būdavo labai populiaru. „Turėjau barbių namą labai gražų, didelį. Turėjau daug barbių, na ir žinoma, tais laikais, kai buvo mano vaikystė, barbė buvo pagrindinis žaislas.
Vasha pasididino krūtinę: esu be proto patenkinta
Vasha pasididino krūtinę: esu be proto patenkinta (5) 2019.11.07 20:00 Prieš kelias dienas dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha viešai prabilo apie tai, jog jau kurį laiką svajoja apie didesnę krūtinę, o šį ketvirtadienį jai pagaliau buvo atlikta ir operacija. Krūtinės didinimo operacija praėjo sklandžiai – žinoma mergina šiuo metu laiminga ir bando atsigauti. G. Rutkauskienė-Vasha visą procesą įamžino ir savo „Instagram“ paskyros istorijose. Čia ji neslėpė, kad iš jaudulio naktį beveik nemiegojo, tačiau kartu šios dienos ir labai laukė.
Vasha nusprendė pasididinti krūtinę: vadina tai svajonės išsipildymu
Vasha nusprendė pasididinti krūtinę: vadina tai svajonės išsipildymu 2019.11.05 10:40 Dainininkė, drabužių kūrėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiandien ryte atvėrė „Gijos Klinikų“ duris, kur jos laukė iš anksto sutartas susitikimas su plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoju Dariumi Bagdanavičiumi, rašoma pranešime spaudai. „Visos detalės jau aiškios, tik sudėsiu parašus ten, kur reikia!“ – neslėpdama geros nuotaikos patikino žinoma moteris.  Vasha atvira – po dviejų dienų, lapkričio 7-ąją, jos laukia ypatingas įvykis – krūtinės didinimo operacija.
Vasha išbandė netikėtą sportą: parodė it nulietas kūno formas
Vasha išbandė netikėtą sportą: parodė it nulietas kūno formas (1) 2019.11.04 09:24 Sudeginti dvigubai daugiau kalorijų nei bėgiojant, išgyventi vaikystėje patirtą nevaržomą laisvės jausmą ir pasidaryti asmenukę avint futuristinius batus, kurių neįsigysite jokiose įprastose parduotuvėse – visa tai teko patirti žinomiems žmonėms, nusprendusiems išmėginti Lietuvoje dar naujove vadinamą, bet pasaulyje jau išpopuliarėjusį sportą „Kangooline“, rašoma pranešime spaudai.
Vasha prakalbo apie santykių dramą: „Vyras gyvena savo gyvenimą“
Vasha prakalbo apie santykių dramą: „Vyras gyvena savo gyvenimą“ 2019.02.01 13:00 Sausio pabaigoje jau aštuntąjį kartą laikinojoje sostinėje buvo surengti muzikos apdovanojimai „M.A.M.A. 2018“. Raudonuoju podiumu žengė gausybė pramogų verslo pasaulio atstovų bei muzikos žvaigždžių. Fotografų bei renginio svečių akis patraukė ir kaip niekad žavi Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Į renginį su artimaisiais atvykusi moteris tv3.lt tvirtino, kad jaučiasi puikiai, tačiau apdovanojimams ruošėsi ne vieną valandą.
Vasha ryžosi grožio procedūrai: pasitobulino veidą
Vasha ryžosi grožio procedūrai: pasitobulino veidą (3) 2019.09.27 08:30 Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiandien atrodo savimi pasitikinti, savarankiška ir mylinti mama.  24-erių moteris nuolatos rūpinasi savo išvaizda ir nevengia patarimais pasidalyti su savo gerbėjais. Dainininkė nusprendė paryškinti savo lyg ir nepriekaištingus veido bruožus, o visa procedūros eiga ji pasidalijo instagrame. „Atvykau į „Amber Estetic“ kliniką ir darysiuosi užpildus veidui.
24 metų Vasha ryžosi paryškinti veido bruožus: prisijungė ir mama
24 metų Vasha ryžosi paryškinti veido bruožus: prisijungė ir mama 2019.09.18 09:37 Vėlus antradienio vakaras Kauno klinikoje „Amber Esthetic“ apsilankiusiems svečiams įsimins ne tik dėl pirmą kartą ragautų prabangiųjų juodųjų eršketų ikrų bei rankų darbo desertų, bet ir dėl galimybės pabendrauti su vienu žinomiausiu Europoje savo srities profesionalu, plastikos chirurgu, profesoriumi Ali Juma, rašoma pranešime spaudai. Proga pasikonsultuoti ir realiai patirti grožio meistro atliekamų procedūrų efektyvumu pasinaudojo net keturios žinomos Lietuvos moterys.
Vasha nenustoja keistis: nustebino nauja įvaizdžio detale
Vasha nenustoja keistis: nustebino nauja įvaizdžio detale (3) 2019.09.13 13:00 Dainininkės bei socialinių tinklų žvaigždės Gabrielės Rutkauskienės-Vashos gyvenime pastaruoju metu – nemažai pokyčių. Moteris su dukrele šiuo metu gyvena Kaune ir aktyviai ieško darbo, o besibaigiant šiltajam sezonui visiškai pakeitė ir savo įvaizdį – nusirėžė ilgas kasas. Tiesa, dabar moterys ryžosi ir kitokiam išvaizdos pokyčiui. Ketvirtadienį socialinio tinklo „Instagram“ sekėjams Vasha parodė, jog lankosi tatuiruočių salone, o po to papasakojo, jog jos kūną papuošė dar vienas piešinys.
G. Rutkauskienė-Vasha išpaduoda savo spintą: stebina kainos
G. Rutkauskienė-Vasha išpaduoda savo spintą: stebina kainos 2018.10.05 13:43 Motinyste besidžiaugianti dainininkė Gabrielė Rutkausienė-Vasha išgyvena vieną gražiausių laikotarpių – moteris atrodo kaip niekada puikiai, o tą pastebi ir jos sekėjai, stebintys kiekvieną moters žingsnį. Šiandien jiems nusišypsojo laimė – Vasha išparduoda savo spintą, todėl žinomos moters drabužiais galės pasipuošti ir bet kuri norinčioji. G. Rutkauskienė-Vasha parduoda šiuo metu itin madingas lateksines kelnes, gyvatės odos raštais puoštą suknelę bei kitus savo apdarus.
Komentatorių auka: Vasha nusprendė nebetylėti – rėžė su kaupu
Komentatorių auka: Vasha nusprendė nebetylėti – rėžė su kaupu (2) 2018.09.25 09:52 Vasarą aukso žiedus sumainiusi atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir jos mylimasis, krepšininkas Ronaldas Rutkauskas, panašu, gyvena tobulą gyvenimą. Sėkminga mylimojo krepšininko karjera, dukrelė Adrija, nesibaigiančios kelionės... Vis dėlto Gabrielę jau ne vieną kartą papiktino internautų kalbos. Viešai viename forume diskutuojančios moterys rimtai įsiutino žinomą moterį.
Vasha išparduoda vestuvių likučius: siūlo įsigyti dizainerio sukneles
Vasha išparduoda vestuvių likučius: siūlo įsigyti dizainerio sukneles 2018.08.17 16:30 Vizažistė ir atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha pastaruoju metu stebina gerbėjus išparduodama savo drabužius ir batus bei vestuvių smulkmenas. Jauna mama neseniai paviešino ir tai, kad parduoda vestuvinę suknelę. Tiesa, visai neseniai ji savo paskyroje pasidalijo pranešimu, kad taip pat parduoda ir per vestuvės dukros Adrijos vilkėtą suknelę.  Suknelę kūrė Egidijus Rainys. Vis dėlto suknelės kainos ji savo gerbėjams neatskleidė.
Vasha išbandė itin populiarią procedūrą: neatsidžiaugia rezultatu
Vasha išbandė itin populiarią procedūrą: neatsidžiaugia rezultatu 2018.08.01 15:54 Prieš mėnesį aukso žiedus su mylimuoju, krepšininku Ronaldu Rutkausku sumainiusi dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha – itin atvira su savo gerbėjais. Kiek daugiau nei 16 tūkst. sekėjų turinti moteris jiems nebijo pasirodyti ne tik su vakariniu makiažu, bet taip pat ir visiškai natūrali. Gabrielės paskyroje daugėja įvairių patarimų grožio temomis, tad visai neseniai ji pasidalijo vienos itin populiarios procedūros rekomendacija.
Vasha švenčia medaus mėnesį: demonstruoja įspūdingą figūrą
Vasha švenčia medaus mėnesį: demonstruoja įspūdingą figūrą (3) 2018.07.07 11:50 Praėjusią savaitę amžinąją meilę Kaune prisiekusi atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha kartu su mylimuoju Ronaldu medaus mėnesiui išvyko į kitą pasaulio pusę. Tailande medų kopinėjanti pora į kelionę išsiruošė iškart po vestuvių. Socialiniuose tinkluose aktyviai nuotraukomis iš Tailando besidalijanti Vasha spinduliuoja džiaugsmu. Maudynėmis ir atpalaiduojančiu poilsiu besidžiaugianti Gabrielė taip pat pademonstravo ir savo nepriekaištingą figūrą.
Dainininkė Vasha sumainė aukso žiedus su mylimuoju
Dainininkė Vasha sumainė aukso žiedus su mylimuoju 2018.06.30 15:40 Garsi dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiandien žengė lemtingą žingsnį. Su mylimuoju krepšininku Ronaldu Rutkausku sumainė aukso žiedus. Šį šeštadienį, Kaune, Gabrielė ir Ronaldas susituokė. Moteris vilkėjo dailią baltą suknelę su nuometu, galvą ji puošė tiara. Moteris atrodė nepaprastai elegantiška. Vestuvėse lankėsi ir būrys žinomų svečių. Gražiausias poros akimirkas galite pamatyti TV3 galerijoje.
Svajonių nuotaka Vasha išteka: viena įvaizdžio detalė ypatinga
Svajonių nuotaka Vasha išteka: viena įvaizdžio detalė ypatinga 2018.06.30 16:10 Žinoma dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiandien žengė lemtingą žingsnį – bažnyčioje nusprendė susieti savo gyvenimą su mylimuoju Ronaldu Rutkausku. Mergina su krepšininku Ronaldu Rutkausku sumainė aukso žiedus Šv. Petro ir Povilo arkikatedroje Kaune. Moteris vilkėjo puošnią baltą suknelę. Viršutinė suknelės dalis puošta neriniais, kurie dailiomis juostomis tęsiasi link suknelės apačios. Suknelė pūsta ir itin šventiška.
G. Rutkauskienė-Vasha intensyviai ruošiasi vestuvėms: atskleidė, kaip atrodyti nepriekaištingai
G. Rutkauskienė-Vasha intensyviai ruošiasi vestuvėms: atskleidė, kaip atrodyti nepriekaištingai (1) 2018.06.27 13:16 Gražuolė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha intensyviai ruošiasi vestuvėms. Kaip ir kiekviena moteris, lemtingąją dieną ji nori atrodyti tobulai, todėl ryžosi specialioms grožio procedūroms, padėsiančioms atgaivinti veido odą. Edita Debesienė iš „Face Diary“ jai atliko radijo dažnio procedūrą, kuri atgaivina odą bei suteikia jai natūralaus švytėjimo. Gabrielės emocijos buvo užfiksuotos pačios procedūros metu. Moteris buvo be jokio makiažo, tačiau vis tiek atrodė stulbinamai.
Vasha mergvakarį šventė Italijoje: kadruose – įspūdingos šėlionės
Vasha mergvakarį šventė Italijoje: kadruose – įspūdingos šėlionės 2018.06.25 15:31 Gerai žinoma atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha savaitgalį praleido kiek netikėtai. Jau šį šeštadienį vestuves su mylimuoju, krepšininku Ronaldu Rutkausku atšoksianti atlikėja šventė savo mergvakarį. Vashos draugės puotą surengė ne Lietuvoje, o vienoje mados sostinių – Milane. Įspūdingais vaizdais ji dalijosi su savo gerbėjais ir sekėjais socialiniuose tinkluose.
Atlikėja Vasha tuština savo spintą – akį rėžia kainos
Atlikėja Vasha tuština savo spintą – akį rėžia kainos 2018.06.07 16:24 Gerai žinoma atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiuo metu su mylimuoju ruošiasi vienai svarbiausių švenčių gyvenime – pora planuoja savo vestuves. Socialiniuose tinkluose itin aktyvi moteris taip pat dažnai gerbėjus palepina savo kasdienybės akimirkomis. Jose – apstu dukros šėlionių, laisvalaikio kartu ir drabužių. Būtent parduodamą avalynę šįkart ji sugalvojo pareklamuoti savo „Instagram“ paskyroje.
Atlikėja Vasha – pasiuto: dėl įvykio gatvėje motinas išvadino gyvuliais
Atlikėja Vasha – pasiuto: dėl įvykio gatvėje motinas išvadino gyvuliais (7) 2018.05.23 16:15 Kuo toliau, tuo dažniau socialiniuose tinkluose žinomi pramogų pasaulio atstovai dalijasi įvairiomis savo gyvenimo akimirkomis. Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su sutuoktiniu krepšininku Ronaldu Rutkausku ir dukrele Adrija gyvena Prancūzijoje. Dažnai į Lietuvą grįžtanti moteris neseniai savo socialiniame tinkle pasidalijo įrašu – ją papiktino vienos motinos ilgesys. „Vakar ėjau su dukrele nuo Soboro iki Akropolio, pakeliui eidamos sutikom pora mėnesių jaunesnį berniuką su mama.
Vasha nustebino neįprastu įvaizdžiu: akį patraukė viena detalė
Vasha nustebino neįprastu įvaizdžiu: akį patraukė viena detalė 2018.05.23 19:49 Trečiadienio vakarą pirmasis Lietuvoje virtualaus grožio salonas „Beauty & Elegance“ surengė neįprastą šventę sostinės širdyje. Iki vasaros likus kiek daugiau nei savaitei, grožio salonas paskelbė atidarantis vasaros sezoną. Į renginį pavakarę rinkosi gerai žinomi pramogų pasaulio veidai: Diana Vapsvė, Rūta Mackevičiūtė, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir kiti.
Komentatorių auka: internautai užpuolė Vashą – mergina nusprendė nebetylėti
Komentatorių auka: internautai užpuolė Vashą – mergina nusprendė nebetylėti (1) 2018.02.06 18:31 Kuo toliau, tuo dažniau socialiniuose tinkluose žinomi pramogų pasaulio atstovai dalijasi įvairiomis savo gyvenimo akimirkomis. Atvirai savo gyvenimo būdą demonstruojančios žvaigždės vis dėlto neretai sulaukia kritikos. Šiuo metu atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su sutuoktiniu krepšininku Ronaldu Rutkausku ir dukrele Adrija gyvena Prancūzijoje. Dainininkė taip pat yra aktyvi socialinių tinklų vartotoja, nestokojanti atvirumo savo sekėjams.
Vasha išsigando -112 laipsnių temperatūros: stipriai užgulė ausys
Vasha išsigando -112 laipsnių temperatūros: stipriai užgulė ausys (2) 2018.01.25 13:40 Šiuo metu vakarų Prancūzijoje viešinti atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha džiaugiasi ne tik vyro ir dukrelės draugija, bet ir naujomis patirtimis. Dėka jos vyro krepšininko profesijos jauna moteris Lorjano mieste turėjo progą išbandyti krioterapiją. „Kas nežinote, tai yra kamera kurioje šaltis -112 laipsnių, joje reikia išbūti 3 minutes, aš šiandien pirmą kartą išbuvau 1 minutę.
Vyro išlaikoma atlikėja Vasha: „Nėra motyvacijos stengtis“
Vyro išlaikoma atlikėja Vasha: „Nėra motyvacijos stengtis“ (1) 2017.12.13 10:22 Šiuo metu 23-ejų atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su sutuoktiniu krepšininku Renaldu Rutkausku (25) ir dukrele Adrija (1) gyvena Prancūzijoje. Dainininkė taip pat yra aktyvi socialinių tinklų vartotoja, nestokojanti atvirumo savo sekėjams. Vakar savo „Instagram“ paskyroje mergina pasidalijo žinute, skirta visoms mamoms, auginančioms mažus vaikus: „Po ilgo laiko susirašinėjau su savo drauge apie tai, kaip mamoms pavyksta suderinti motinystę ir savo laisvalaikį.
Tenerifėje Vasha parodė tobulas kūno linijas: „Tarsi negimdžiusi“
Tenerifėje Vasha parodė tobulas kūno linijas: „Tarsi negimdžiusi“ 2017.11.27 15:13 Sparnus su dukrele ir vyru iš Lietuvos į Graikiją pakėlusi atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiuo metu džiaugiasi šiluma – žinoma moteris kartu su šeima vieši Tenerifėje. Atostogų akimirkomis jauna mama dalijasi socialiniame tinkle „Instagram“. Nuotraukose matyti, kaip dainininkė mėgaujasi vandens ir saulės malonumais. Daugelyje fotografijų Vasha pozuoja vilkėdama maudymosi kostiumėlį. Būtent tokio pobūdžio kadrai susilaukė daugiausiai internautų dėmesio.
Į viršų