sulauzyta nosis

Kaune nepilnamečiui sulaužyta nosis: užpuolė jau sutemus
Kaune nepilnamečiui sulaužyta nosis: užpuolė jau sutemus 2020.01.02 08:37 Policijos departamentas praneša, kad sausio 1 d. apie 18 val. 20 min. Kaune, V. Krėvės pr., gatvėje, nepažįstami asmenys sumušė nepilnametį (g. 2003 m.). Jaunuolis dėl nosies kaulų lūžio gydomas ambulatoriškai. Įtariamieji ieškomi. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Silvio Berlusconiui sulaužyta nosis
Silvio Berlusconiui sulaužyta nosis (23) 2009.12.14 07:23 Italijos premjerą Silvio Berlusconi vienas vyriškis „pavaišino“ antausiu, praneša agentūra Associated Press. Tiesa „antausis“, regis, buvo gana rimtas - užpuolikas, šėrė autografus dalijančiam premjerui per veidą laikydamas nedidelę statulėlę. Tad nustebusio politko veide liko randai ir kraujuojančios žymės.Skelbiama, kad premjerui sulaužyta nosis. 42 metų vyriškis išsyk suimtas.
Dviejų moterų konfliktas peraugo į smurtą: vienai sulaužyta nosis
Dviejų moterų konfliktas peraugo į smurtą: vienai sulaužyta nosis 2020.01.21 09:36 Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praneša, kad sausio 19 d. 21 val. Šiaulių r., Meškuičių miestelyje, tarp dviejų moterų kilo konfliktas. Informuota, kad Ateities gatvėje, per išgertuves iš matymo pažįstama moteris sumušė neblaivią (2,78 prom.) moterį, gimusią 1971 m. Nukentėjusioji veido sumušimą ir nosies lūžį po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai.
Ligoninės apranga, kraujuotas veidas ir sulaužyta nosis – kas nutiko gražuoliukui Benui Affleckui?
Ligoninės apranga, kraujuotas veidas ir sulaužyta nosis – kas nutiko gražuoliukui Benui Affleckui? (1) 2015.12.15 11:06 Turbūt nieko jau nebestebina „gražuoliuko“ etiketė šiam aktoriui, tačiau šiose nuotraukose garsenybę sunku pažinti: ligoninės apranga ir skaudžios žaizdos. Nesijaudinkite – tai vienas iš naujausių Beno Afflecko personažų. Garsus vyras užfiksuotas Los Andžele kino juostos „Live By Nigh“ filmavimo aikštelėje. Vyras paparaciams leido ne tik pagauti pikantiškus kadrus, bet ir įamžinti didžiulę drakono tatuiruotę ant aktoriaus nugaros.
Sulaužyta nosis ir sumušta ranka: senolių priežiūra, kuri gali sužaloti?
Sulaužyta nosis ir sumušta ranka: senolių priežiūra, kuri gali sužaloti? (12) 2015.04.29 14:21 Širvintų parapijos globos namus krečia skandalas: įtariama, kad čia sumušta devyniasdešimt trejų senolė. Moterį su milžiniškomis kraujosrūvomis ant veido ir sulaužyta nosimi po savaitgalio rado dukra. Globos namai kaltės kratosi, neva nevaikščiojanti senolė pati griuvo ir atsitrenkė į spintelę pabandžiusi nueiti iki tualeto. Tokiu melu neva besibaisintys artimieji turi savo įvykių versiją.
Per bendraklasių muštynes mokiniui sulaužyta nosis
Per bendraklasių muštynes mokiniui sulaužyta nosis 2012.05.29 12:17 Pirmadienį apie 12 val.  į Vilniaus ligoninę paguldytas 16-metis, kuris pareigūnams paaiškino, kad tą pačią dieną apie 10 val.  Vilniaus rajone, Maišiagalos miestelio mokykloje, per kūno kultūros pamoką jį sumušė klasiokas. Berniukui diagnozuotas galvos sumušimas ir nosies kaulų lūžimas. Vilniaus rajono policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sveikatos sutrikdymo.
Keturias dienas trukusios santuokos atomazga – sulaužyta nosis ir kalėjimas
Keturias dienas trukusios santuokos atomazga – sulaužyta nosis ir kalėjimas (1) 2012.03.27 18:00 Jaunuolių vedybinis gyvenimas truko vos keturias dienas. Įtūžęs jaunikis, apkaltinęs savo žmoną flirtu su šio vyriausiuoju pabroliu, sulaužė jai nosį bei sunaikino visas vestuvių dovanas. 21 metų amžiaus Tammy Driver bei 29 metų Nicky Pearce išsiskyrė iš karto po „medaus mėnesio“ savaitgalio viename iš Velso viešbučių. Britai susituokė praėjusių metų birželį vos po trijų mėnesių trukusio meilės romano. Merginos šeima už puotą sumokėjo daugiau nei tūkstantį svarų sterlingų.
„Šiaulių“ lyderiui A. Šležui sulaužyta nosis
„Šiaulių“ lyderiui A. Šležui sulaužyta nosis 2008.11.19 08:06 „Šiaulių“ krepšininkai iškovojo sudėtingą pergalę Vilniuje, kur 80:74 palaužė „Sakalus“, tačiau šventę šiauliečiams apkartino vieno labiausiai patyrusio ekipos žaidėjo 33 metų 200 cm ūgio Andriaus Šležo trauma. Šeštąją rungtynių minutę A.Šležas susidūrė su „Sakalų“ komandos puolėju Vilmantu Diliu ir šiauliečiui lūžo nosis. Krepšininkas iškart buvo nugabentas į ligoninę. Kaip skelbia oficiali „Šiaulių“ internetinė svetainė, A.Šležui bent artimiausiu metu operacijos neprireiks.
Keturiolikmetis Vilniuje tapo jaunuolių auka: dėl sulaužytos nosies atsidūrė ligoninėje
Keturiolikmetis Vilniuje tapo jaunuolių auka: dėl sulaužytos nosies atsidūrė ligoninėje 2019.12.16 08:03 Sekmadienį Vilniuje nepilnametis tapo jaunuolių auka. Du nepažįstami vaikinai keturiolikmetį sumušė. Jam sulaužyta nosis. Gruodžio 15 d. apie 15 val. 50 min. Vilniuje, Lazdynų g., du nepažįstami jaunuoliai sumušė keturiolikmetį (gimusį 2005 m.). Jis dėl nosies kaulo lūžimo bei galvos traumos gydomas ligoninėje. Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.
Pamatykite, kaip atsisveikinime pagerbtas Antanas Kraujelis-Siaubūnas
Pamatykite, kaip atsisveikinime pagerbtas Antanas Kraujelis-Siaubūnas (4) 2019.10.25 20:25 Lietuva atsisveikina su dar vienu garsiu šalies partizanu Antanu Kraujeliu-Siaubūnu. Laisvės kovotoją, kurio palaikus po daugiau nei 50 metų trukusių paieškų aptiko archeologai, šiandien sostinėje kartu su dešimtimis vilniečių pagerbė ir kariuomenės vadas, kuris akcentavo, kad Kraujelis – Siaubūnas nemirštančios vilties pavyzdys.
Sumuštos jurbarkiškės byla keliauja į teismą: skriaudikas visą kaltę pripažįsta
Sumuštos jurbarkiškės byla keliauja į teismą: skriaudikas visą kaltę pripažįsta (19) 2019.10.24 17:27 Prokuratūra skelbia ketvirtadienį baigusi ikiteisminį tyrimą dėl didelio atgarsio sulaukusio pasikėsinimo išžaginti nepilnametę jurbakiškė ir jos sužalojimo. Prokuratūra praneša, kad skriaudikas visa kaltę pripažįsta. Portalas tv3.lt primena, kad gegužę po siaubingos nakties kaimo turizmo sodyboje dešimtokė iš Jurbarko rajono atsidūrė Kauno klinikų reanimacijoje.
Jehovos liudytojų šeimoje augusi Deimantė: patyriau labai žiaurų smurtą
Jehovos liudytojų šeimoje augusi Deimantė: patyriau labai žiaurų smurtą (19) 2019.09.08 17:00 Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši fotografė Deimantė Rudžinskaitė. Ji atvirai papasakos apie savo gyvenimą Jehovos liudytojų šeimoje, kurioje patyrė žiaurų tėvo smurtą ir ypač griežtą motinos kontrolę. Merginos išpažintis šokiruoja. Kviečiame žiūrėti visą laidą. Deimantė Rudžinskaitė atvira: „Aš kartais bijodavau, kad pati jo nenužudyčiau. Nes man būdavo mintys, kad dabar aš galėčiau pasiimti peilį ir apsiginti vieną kartą taip visiems laikams.
Prieš dvikovą su A. Povetkinu V. Kličko sulaužė nosį savo treniruočių partneriui
Prieš dvikovą su A. Povetkinu V. Kličko sulaužė nosį savo treniruočių partneriui 2013.09.30 16:38 Absoliutus pasaulio sunkiojo svorio bokso čempionas Vladimiras Kličko prieš spalio 5 dienos dvikovą Maskvoje su rusu Aleksandru Povetkinu demonstruoja rimtą nusiteikimą – per treniruotę sulaužė nosį savo treniruočių partneriui Samui Sextonui, rašo novosti.ru. Nors dėvėjo apsaugos šalmą, 29 metų britas „papuoštas“ hematomomis po akimis. Likimo ironija, S. Sextonas kaip tik buvo pakviestas į geriausio savo draugo Brado Robertsono vestuves. Tokios išvaizdos britas, žinoma, į puotą neišvyko.
Dailiojo čiuožimo šokėja per pasirodymą sulaužė partneriui nosį
Dailiojo čiuožimo šokėja per pasirodymą sulaužė partneriui nosį (7) 2011.04.28 10:32 Kanados dailiojo čiuožimo atstovė Meagan Duhamel per pasaulio čempionato Maskvoje pasirodymą ant ledo sulaužė savo partneriui Ericui Radfordui nosį. Per trumposios programos pristymą darydama sukinius šokėja savo partnerį sužeidė alkūne, rašo „Canadian Press“. E. Radfordui po smūgio ėmė tekėti kraujas, tačiau kanadiešiai sugebėjo baigti pasirodymą. Ar galės šokėjai tęsti varžybas, kol kas neaišku. Anot jų, viskas priklausys nuo to, kaip jausis nukentėjęs E. Radfordas per rytinę treniruotę.
Žiaurus išpuolis autobuse – merginas iki sąmonės netekimo sumušė, nes jos nesibučiavo
Žiaurus išpuolis autobuse – merginas iki sąmonės netekimo sumušė, nes jos nesibučiavo (8) 2019.06.08 10:09 Nors Londonas laikomas draugišku bet kokių pažiūrų žmonėms, kartais galima tuo rimtai suabejoti. Pavyzdžiui, tuo netiki netradicinės seksualinės orientacijos moterys, kurias vyrų gauja žiauriai sumušė autobuse. Išpuolis prieš dvi moteris įvykdytas vieną ankstų gegužės rytą – jas, važiuojančias autobusu West Hampesteade ėmė įžeidinėti gauja vaikinų.
Nužmogėjimas Jurbarke: prabilo žiauriai sumuštos merginos tėvas
Nužmogėjimas Jurbarke: prabilo žiauriai sumuštos merginos tėvas (117) 2019.05.29 20:00 Jurbarką krečia nusikaltimai. Į teisėsaugos akiratį pateko buvusios politikės nepilnametis sūnus, kuris įtariamas žiauriai sumušęs moksleivę ir bandęs ją išprievartauti. Po išpuolio mergina atsidūrė reanimacijoje, o įtariamasis jau paleistas iš areštinės. Tai ypač sukrėtė sužalotos merginos artimuosius ir mokyklos, kurioje ji mokėsi, bendruomenę. Po siaubingos nakties kaimo turizmo sodyboje dešimtokė iš Jurbarko rajono atsidūrė Kauno klinikų reanimacijoje.
Telšių rajone vaikai bijo eiti į mokyklą – siautėja gauja
Telšių rajone vaikai bijo eiti į mokyklą – siautėja gauja 2019.01.31 10:00 Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnaziją krečia skandalas. Grupė tėvų teigia, jog jų vaikai bijo eiti į gimnaziją, nes nuolat patiria fizinį smurtą, o direktorius ir pedagogai esą linkę į visai tai užmerkti akis. Pasak tėvų, smurtas liejasi ne tik per pertraukas koridoriuose, gimnazijos prieigose, bet net ir pamokų metu. Mušeikos – nepilnamečiai, todėl nebaudžiami Sausio 22-ąją Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos direktoriaus Juozo Maneikio kabinete sunkiai tilpo lankytojai.
Pačėsas žada sunkią ateitį Kurčiui: „Visi koziriai – „Žalgirio“ rankose“
Pačėsas žada sunkią ateitį Kurčiui: „Visi koziriai – „Žalgirio“ rankose“ 2019.01.30 19:25 Kauno „Žalgirio“ (8-12) krepšininkai ketvirtadienio vakarą pradeda paskutinį Eurolygos reguliaraus sezono trečdalį. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje grumsis su Maskvos srities „Chimki“ (7-13) klubu. Rungtynių pradžia – 19.00 val. Šią dvikovą tiesiogiai galima stebėti vaizdo transliacijų internetu platforma tvplaypremium.
Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – „Chimki“ nerimas dėl traumų
Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – „Chimki“ nerimas dėl traumų 2019.01.29 18:55 Kauno „Žalgirio“ (8-12) krepšininkų ketvirtadienio vakarą laukia vienas svarbiausių šio sezono mūšių. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje kovos prieš Maskvos srities „Chimki“ (7-13) klubą, kurio vyriausiuoju treneriu neseniai tapo Rimas Kurtinaitis. Tiesa, lietuvio pasiruošimą šioms rungtynėms trikdo komandos žaidėjų traumos. Rusijos žiniasklaida praneša, kad iš rikiuotės maždaug dviem savaitėms iškrito Andrejus Zubkovas.
Vilniaus policijos vadovybė apie išpuolį: mergina galėjo būti konflikto dalyvė
Vilniaus policijos vadovybė apie išpuolį: mergina galėjo būti konflikto dalyvė (8) 2018.12.28 15:45 Dziudo imtynininko Igno Mečajaus smūgį merginai gatvėje galėjo išprovokuoti konfliktas tarp kelių jaunuolių grupių, patvirtina Vilniaus policija komentaru naujienų portalui tv3.lt. Be to, konflikto dalyve galėjo būti ir nukentėjusioji mergina. Policijos teigimu, konfliktas tarp jaunuolių prasidėjo vieno Vilniaus baro viduje, o tada tęsėsi lauke, prie baro. „Informuojame, kad konfliktas, kuriame, kaip dabar nustatyta, dalyvavo kelios jaunuolių grupės.
Civilius talžę Rusijos futbolininkai sulaukė teismo kirčio: prašymo pasigailėti neišgirdo
Civilius talžę Rusijos futbolininkai sulaukė teismo kirčio: prašymo pasigailėti neišgirdo 2018.10.19 15:04 Praėjusią savaitę Maskvoje be proto siautėję „Krasnodar“ futbolo klubo saugas Pavelas Mamajevas ir Sankt Peterburo „Zenit“ komandas narys Aleksandras Kokorinas sulaukė teismo sprendimo dėl apeliacijos. Didelių problemų turinčių futbolininkų advokatai vylėsi, kad dviejų mėnesių įkalinimas sportininkams būtų pakeistas namų areštu.
Skandalas Rusijoje: rinktinės nariai nebaudžiami siautėjo Maskvoje ir žalojo žmones
Skandalas Rusijoje: rinktinės nariai nebaudžiami siautėjo Maskvoje ir žalojo žmones 2018.10.09 15:10 Rusijos rinktinės futbolininkai įsivėlė į neeilinį skandalą kuomet buvo paviešinti vaizdai iš savaitgalį vykusio „pasivaikščiojimo po barus“. Aleksandras Kokorinas ir Pavelas Mamajevas sumušė kelis žmones, o futbolo klubai, kuriems jie atstovauja, jau svarsto, kaip nutraukti milijoninius kontraktus. Futbolininkų girtavimas savaitgalį užsitęsė iki pat pirmadienio ryto, o baigėsi muštynėmis ir didžiuliu skandalu žiniasklaidoje.
Kaune sumušto kūdikio mama gina tėvą: jis vaikus labai mylėjo
Kaune sumušto kūdikio mama gina tėvą: jis vaikus labai mylėjo (18) 2018.09.24 19:08 Kaune sekmadienio naktį vykusios dramos vienoje šeimoje atomazga – siaubinga. Kauno klinikose gydomas kelių mėnesių stipriai sumuštas kūdikis. Jam net skilusi kaukolė. Įtariama, kad jį sumušė pats tėvas. Prakalbo ir kūdikio motina, kuri gynė smurtavusi vyrą. „Galva labai ištinus yra mėlynės ant vaiko veido, dabar vaikas guli reanimacijoj, ir žiūrės visą naktį, ar nėra pablogėję. Tada perkels į palatą vaiką“, – pasakojo vaiko mama.
Klaipėdoje suagusi mergina mergaitei sulaužė nosį
Klaipėdoje suagusi mergina mergaitei sulaužė nosį 2018.09.18 09:26  Klaipėdoje nepažįstama mergina sulaužė nosį 13-metei. Pirmadienį į Klaipėdos policiją kreipėsi mažametės mergaitės tėvas. Jis pranešė, kad rugsėjo 8-osios vakarą, apie 20 val., kieme Smiltelės gatvėje, nepažįstama mergina sumušė jo mažametę dukrą. Įvykio metu mergaitei buvo sulaužyta nosis. Policija praneša, kad nusikaltimu įtariama 19-metė, ji nustatyta.
18-metis lietuvis kūrė beprotiškus planus: norėjo nužudyti patį H. Daktarą
18-metis lietuvis kūrė beprotiškus planus: norėjo nužudyti patį H. Daktarą (2) 2018.07.19 21:00 Ši kruvina istorija apie jaunąją Kauno nusikaltėlių kartą, kuri išsiskyrė ypatingu žiaurumu. Kriminalinių naujienų laikraščio „Akistata“ archyvuose aprašomas šis vienas epizodas, bet, savaime suprantama, nusikaltimų būta gerokai daugiau... 2004-siais Kauno vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai sulaikė šešis įtariamuosius keturiolikamečio P. Vileišio vidurinės mokyklos moksleivio Edgaro G. nužudymu.
Elektrošoku ir smūgiais buteliu paauglį kankinusiam jaunuoliui – verdiktas
Elektrošoku ir smūgiais buteliu paauglį kankinusiam jaunuoliui – verdiktas 2017.11.21 12:13 Šiaulių apygardos teismas antradienį paskelbė nuosprendį 19-mečiui jaunuoliui, kuris be jokios priežasties užpuolė paauglį, naudojo elektrošoką ir mušė brendžio buteliu. 19-metis šiaulietis J. Z. buvo kaltinamas turto prievartavimu ir viešosios tvarkos pažeidimu. Jaunam šiauliečiui tai buvo jau penktas nuosprendis, pranešė teismas. Bylos duomenimis, nusikaltimas buvo padarytas liepos 20-osios vakarą apie 22 val., Šiaulių mieste, Gytarių mikrorajone.
Jungtinė Karalystė emigrantams virsta pragaru – nužudytas lenkas, apšaudyti lietuviai
Jungtinė Karalystė emigrantams virsta pragaru – nužudytas lenkas, apšaudyti lietuviai (2) 2016.09.06 20:24 Jungtinė Karalystė daug metų buvo tapusi imigrantų iš Rytų Europos rojumi – čia noriai traukė lietuviai, lenkai, latviai... Britai tokia tendencija per labiausiai nesidžiaugė - jų valstybė buvo išnaudojama finansiškai, jie skundėsi dėl atimamų darbų. Tačiau nepasitenkinimas dabar įgauna kitų – smurtinių – formų.
Tamsioji „Brexit“ pusė smogė imigrantams: neramina nauji išpuoliai
Tamsioji „Brexit“ pusė smogė imigrantams: neramina nauji išpuoliai (1) 2016.09.05 07:13 Lenkija sekmadienį paskelbė skubiai išsiųsianti tris ministrus į Londoną dėl Didžiojoje Britanijoje įvykdytų išpuolių prieš lenkus, įskaitant nužudymą, kuris galbūt bus pripažintas neapykantos nusikaltimu. Pranešimas apie delegaciją, siunčiamą į Britaniją, buvo paskelbtas praėjus dviem valandoms po žinios, kad du lenkai buvo užpulti viename Jungtinės Karalystės mieste.
Medikai gelbėjo du paauglius
Medikai gelbėjo du paauglius 2016.07.20 12:30 Du paaugliai pakliuvo į medikų rankas – 15-metei sulaužyta nosis, 17-metis apsinuodijo neaiškiomis medžiagomis. Antradienį 15 val. 5 min. į Vilniaus ligoninę iš Fabijoniškių gatvės pristatytas ir dėl apsinuodijimo neaiškios kilmės milteliais paguldytas 17-metis. Jis įvykio aplinkybių nepaaiškino, pranešė policija. Trečiadienį į Vilniaus ligoninę pristatyta ir dėl nosies kaulo lūžimo gydoma ambulatoriškai 15-metė. Mergina paaiškino, kad dieną apie 1 val. 30 min.
Deividas Česnauskis rungtyniaus su apsaugine veido kauke
Deividas Česnauskis rungtyniaus su apsaugine veido kauke 2016.07.05 13:45 „Trakų“ kapitonas Deividas Česnauskis savo 35-ojo gimtadienio neužmirš ilgai. Visų pirma, jis su komandos draugais šventė pergalę UEFA Europos lygos atrankos starte prieš Talino „Nomme Kalju“ ekipą; visų antra – jam buvo sulaužyta nosis, dėl kurios kapitonas iškart po rungtynių vyko į Santariškių klinikas. 35-ąją rungtynių minutę estų futbolininkas alkūne D.Česnauskiui sudavė į nosį, kuri iškart lūžo.
Į viršų