riu

Nuo ko priklauso vaisių ir daržovių kainos
Nuo ko priklauso vaisių ir daržovių kainos 2015.04.20 14:42 Pavasariui įpusėjus jau spėjome pasimėgauti šviežiu pavasario derliumi iš užsienio šalių ir Lietuvos ūkininkų. Prekybininkų duomenimis, daržovių šiemet kovą buvo suvartota net dviem trečdaliais daugiau nei įprastai žiemos mėnesiais. Tai neabejotinai lėmė ir dėl įvairių sąlygų kritusios vaisių ir daržovių kainos. Tad prekybos tinklo „IKI“ atstovas atskleidė, nuo ko priklauso derliaus kainų svyravimai.
Seksas ir santykiai pagal Zodiaką Ožiaragio ženklo moterims
Seksas ir santykiai pagal Zodiaką Ožiaragio ženklo moterims 2015.03.19 08:38 Jei jau moteris Ožiaragis pasiryžo atsigulti su vyru j lovą, ilgai nedvejodama taip ir pasielgia. Įžangai jai užtenka kokteilio ir prieblandos. Kad įrodytų, kokia aistringa yra Ožiaragio moteris, daugiau jai nieko ir nereikia. Ji greitai nusprendžia, kas jai labiausiai patinka. Vyrui nereikia ilgai būti mokytoju. Ji visur dalyvauja kartu. Šios moterys ištvermingos, todėl mėgsta darbingus, kūrybingus vyrus.
Naujovės: procedūra svajojantiems pasikeisti akių spalvą
Naujovės: procedūra svajojantiems pasikeisti akių spalvą 2015.03.17 13:28 Kalifornijos kompanija „Stroma“ sukūrė produktą, kuris patiks bent penktadaliui pasaulio moterų ir bent septintadaliui vyrų. Jei jaučiate poreikį akių spalvą pasikeisti į kur kas ryškesnę ar visai kitą, jau visai netrukus, galintiems sau leisti grožiui skirti bent 5000 dolerių, bus pasiūlytas lazeris, kuris padės šiuos troškimus įgyvendinti. Tiesa, šis mechanizmas suteikia ne šiaip kokį trumpalaikį poveikį, bet akių spalvą pakeičia visiems laikams.
Pietų Korėja patvirtino: Kim Jong Unas mįslingai dingo iš kaimyninės šalies sostinės
Pietų Korėja patvirtino: Kim Jong Unas mįslingai dingo iš kaimyninės šalies sostinės 2014.10.08 09:50 Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-Unas (Kim Čen Unas), kuris viešumoje nesirodė jau daugiau kaip mėnesį, manoma, yra ne Pchenjane, antradienį sakė Pietų Korėjos gynybos vadovas. „Kiek žinau, (Kim Jong-Unas) yra tam tikroje vietoje į šiaurę nuo Pchenjano“, – sakė gynybos ministras Han Min-Koo (Han Minku), kai parlamentarai atvyko į jo darbovietę su eiline parlamento inspekcija dėl kariškių reikalų. Ministras nedetalizavo, kur tiksliai galėtų būti Kim Jong-Unas.
Neigiama, kad Šiaurės Korėjos lyderis turi sveikatos problemų
Neigiama, kad Šiaurės Korėjos lyderis turi sveikatos problemų 2014.10.05 13:49 Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-Unas (Kim Čen Unas) neturi jokių sveikatos problemų, per itin retą vizitą Pietų Korėjoje sakė vienas Pchenjano aukšto rango pareigūnas, pasklidus gandams apie kažkokią sekinančią ligą ar net perversmą Pchenjane.
„Mis Aukštaitija 2014“ karūna pasipuošė panevėžietė E. Miškinytė
„Mis Aukštaitija 2014“ karūna pasipuošė panevėžietė E. Miškinytė 2014.05.12 20:37 Savaitgalį Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro salė buvo pilnutėlė, nes čia susirinko miesto gyventojai ir svečiai palaikyti žaviausių Aukštaitijos merginų. Net keturiolika finalisčių varžėsi dėl „Mis Aukštaitija 2014“ titulo, tačiau sėkmė nusišypsojo 24 – erių metų panevėžietei Ernestai Miškinytei. Mergina pasipuošė ne tik „Mis Aukštaitija 2014“ juosta, jai teko žiūrovų simpatijos bei „Mis Publika“ titulas.
Kaune baigėsi „AgroBalt 2014“
Kaune baigėsi „AgroBalt 2014“ 2014.04.05 21:14 Salomėja Pranaitienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Šeštadienį Kaune baigėsi tradicinė žemes ūkio ir maisto paroda „AgroBalt 2014“. Joje pristatyta naujausia įmonių ir ūkininkų produkcija, ypač gausi gyvulininkystės paviljono ekspozicija. Čia lankytojai galėjo pasigėrėti veisliniais gyvuliais, pamatyti žirgų parodomąją programą. Augintojai džiaugiasi, kad veisliniais žirgais, ypač ristūnais, domisi vis daugiau jaunų žmonių, užsiimančių žirginiu sportu.
Imtynininkas M.Mizgaitis turnyre Vengrijoje užėmė trečią vietą
Imtynininkas M.Mizgaitis turnyre Vengrijoje užėmė trečią vietą 2014.03.03 12:37 Szombathelyje vykusiame Vengrijos “Golden Grand Prix” graikų-romėnų imtynių turnyre Mindaugas Mizgaitis iškovojo bronzos medalį, praneša imtynes.lt. Burtų valia lietuvis pirmame svorio kategorijos iki 130 kilogramų rate buvo laisvas ir iškart pateko į kitą etapą. Ketvirtfinaliyje Mindaugui teko grumtis su Londono olimpinių žaidynių prizininku Reza Kayaalpu iš Turkijos.
„Go Planet Travel“ skraidins į Bulgariją
„Go Planet Travel“ skraidins į Bulgariją (4) 2013.12.02 15:22 Kelionių organizatorius „Go Planet Travel“ siūlys poilsines keliones į Bulgariją. Poilsiautojai galės rinktis net iš dvylikos šios šalies kurortų, o pirmieji skrydžiai į Bulgarijos kurortus įvyks 2014 m. gegužę. „Go Planet Travel“ skrydžius vykdys iš Vilniaus oro uosto į du Bulgarijos miestus – Varną ir Burgasą. Tarp poilsiautojams siūlomų kurortų – Rivjera, Albena, Auksinės kopos, Obzoras, Šv.
Lietuviška kaimynystė: tvarką užtikrinti bandę pareigūnai sulaukė netikėto smūgio
Lietuviška kaimynystė: tvarką užtikrinti bandę pareigūnai sulaukė netikėto smūgio 2013.10.07 21:33 Viešosios tvarkos pažeidimas Kauno rajone vakar virto pakankamai sunkiu nusikaltimu. Laikinosios sostinės policijos komsiariato pareigūnai iš 39-rių moters sulaukė pranešimo, kad Piliuonos kaime (Kauno r.) neblaivus sugyventinis smurtauja bei grasina nužudyti. Susijaudinusi moteris pasakojo, kad įsisiautėjęs vyras iš nelegaliai laikomo šautuvo iššovė į duris. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai greitai surado pažeidėją. Panaudoję specialią priemonę „Taser 26“ jie sulaikė neblaivų (1,47 prom.
N. Šulija atostogauti vyks į Bulgariją – ar vasara Lietuvoje jau baigiasi?
N. Šulija atostogauti vyks į Bulgariją – ar vasara Lietuvoje jau baigiasi? 2013.08.09 09:34 Sinoptikas ir astrologas Naglis Šulija, įvertinęs permainingus Lietuvos orus, atostogauti nusprendė garantuotai šiltame Bulgarijos kurorte. Pasak sinoptiko, sprendimą rinktis užsienio kurortą paskatino nepatikima lietuviška vasara, apsunkinanti jo mėgstamą išankstinį atostogų planavimą. Saulės ir šilumos nestokojančią atostogų kryptį pasirinkęs žinomas vyras nesiryžo prognozuoti, ar šiemet gimtinėje dar ilgai mėgausimės vasara: „Dėl orų Lietuvoje niekas nieko pasakyti negali.
Jaunimo užimtumo programos – vyresnių gyventojų diskriminacija (II)
Jaunimo užimtumo programos – vyresnių gyventojų diskriminacija (II) (3) 2013.08.01 21:30 Jaunimo užimtumo programos ir padidintas dėmesys jaunų žmonių įdarbinimui nemažą būrį vyresnių paliko tiesiog ant ledo. Pirmojoje šio straipsnio dalyje rašėme, kad 50-mečių bedarbių nuomone darbdaviams jie jau seniai neįdomūs – jie renkasi jaunus, net jei pastariesiems gerokai trūksta patirties. Visa paslaptis – jaunuolių iki 29-erių metų įdarbinimas subsidijuojamas, o juos dirbti priėmusiems darbdaviams siūlomos įvairios lengvatos. Didžiąja dalimi tai lemia ES politika.
Į skandalą įsivėlusiai mokyklos direktorei – nemenko dydžio išeitinė kompensacija
Į skandalą įsivėlusiai mokyklos direktorei – nemenko dydžio išeitinė kompensacija 2013.06.28 21:00 Jolanta GRUBLIAUSKAITĖ Vakar Šiaulių rajono savivaldybės taryba po beveik valandą laiko trukusių diskusijų nusprendė, kada iš pareigų bus atleista skandalingai pagarsėjusi Kuršėnų meno mokyklos direktorė Donvina Savickienė, patenkino jos prašymą išmokėti nemenko dydžio išeitinę kompensaciją ir nusprendė, kad laikinai šias pareigas perims Danutė Lotiukienė. Prašymą patenkino Šiaulių rajono savivaldybė gavo Meno mokyklos direktorės D. Savickienės prašymą nutraukti darbo sutartį šalių susitarimu.
Už vyro išprievartavimą areštuotas Anglijos parlamento vicepirmininkas
Už vyro išprievartavimą areštuotas Anglijos parlamento vicepirmininkas (8) 2013.05.05 09:35 Anglijos įstatymų leidybos institucijos – Bendruomenių rūmų vicepirmininkas suimtas įtariant jį užpuolimu ir vyro išprievartavimu. Konservatorių partijai atstovaujantis 55-rių metų Nigelas Evansas, aktyvus seksualinių mažumų teisių gynėjas, sulaikytas savo namuose šeštadienį vakare už nusikaltimą, kuris galėjo įvykti 2009 - 2013 metais.
Tyrimas: daugumos Europos šalių kalėjimai – perpildyti
Tyrimas: daugumos Europos šalių kalėjimai – perpildyti (3) 2013.05.05 11:03 „Deutsche Welle“ leidinio duomenimis, beveik visų Europos šalių kalėjimuose kali daugiau žmonių, nei leidžia esamos sąlygos. 2011 metų statistika rodo, kad 20-yje iš 47-rių Europos Sąjungos šalių kalėjimuose kalinčių skaičius viršija normas. Daugiausia bausmę atliekančių yra Serbijoje. Ten šimtui vietų tenka 157,6 kalinčių asmenų. Graikijoje kali 151,7 asmenys, Italijoje 147. Perpildytais kalėjimais „pasižymi“ Vengrija, Belgija, Prancūzija.
Kaune dėl Lietuvos pasų padirbinėjimo teisiamas buvusio Čečėnijos prezidento D. Dudajevo sūnus
Kaune dėl Lietuvos pasų padirbinėjimo teisiamas buvusio Čečėnijos prezidento D. Dudajevo sūnus 2013.05.03 19:09 Prieš Kauno apylinkės teismą penktadienį stojo žuvusio Čečėnijos prezidento Džocharo Dudajevo sūnus Degis, kuris kaltinamas tuo, jog dalyvavo organizuotos nusikaltėlių grupės, užsiimančios Lietuvos Respublikos pasų klastojimu, veikloje. Kartu su Vilniuje gyvenančiu D.Dudajevu į teisiamųjų suolą sėdo trys bendrininkai iš Kauno: 37 metų Alius Jankauskas, 25-erių metų Dainius Ivaška bei 26-rių Nerijus Moncevičius, pranešė portalas lrytas.lt.
Pietų Korėja: Šiaurės Korėja gali ruoštis dar vienam atominiam bandymui
Pietų Korėja: Šiaurės Korėja gali ruoštis dar vienam atominiam bandymui 2013.04.08 07:19   Seulas, balandžio 8 d. (AFP-BNS). Šiaurės Korėja tikriausiai ruošiasi atlikti ketvirtą branduolinį bandymą, pirmadienį pranešė Pietų Korėja, sulaukus žvalgybos pranešimų apie suintensyvėjusią veiklą komunistinės valstybės pagrindinėje atominių sprogdinimų vietoje.   "Esama tokių ženklų", - suvienijimo ministras Ryoo Kihl-jae (Riu Kildžė) sakė viename parlamento komiteto posėdyje, kai įstatymų leidėjai paprašė jį patvirtinti tuos pranešimus.
Šiaurės Korėja toliau bando sąjungininkų kantrybę
Šiaurės Korėja toliau bando sąjungininkų kantrybę 2013.04.06 12:26 Šiaurės Korėja šeštadienį atsisakė atšaukti draudimą Pietų Korėjos piliečiams patekti į savo bendroves bendrame pramones komplekse komunistinės šalies teritorijoje. Darbuotojai iš Pietų Korėjos neįleidžiami į Seulo finansuojamą Kesongo kompleksą nuo trečiadienio, įtampai tarp abiejų šalių padidėjus labiausiai per kelerius pastaruosius metus.
S. Gedą prisimenant: jau visi esame benamiai, mums liko tik prisiminimai
S. Gedą prisimenant: jau visi esame benamiai, mums liko tik prisiminimai 2013.02.03 16:54 Poetui, vienam ryškiausių lietuvių literatūros kūrėjui, Sigitui Gedai pirmadienį būtų suėję 70 metų.
Narkomanė motina nužudė savo 4-ių mėnesių sūnų, užmetusi jam ant galvos televizorių
Narkomanė motina nužudė savo 4-ių mėnesių sūnų, užmetusi jam ant galvos televizorių 2012.12.10 22:11 Teisme 25-erių metų britė prisipažino, kad savo vos keturių mėnesių amžiaus sūnų nužudė būdama apsvaigusi nuo narkotikų ir alkoholio kokteilio, rašo dailymail.co.uk. Praėjusių metų gruodį, kai mažylis gulėjo ant žaidimų kilimėlio, motina Natalie McMillan bandė prijungti DVD grotuvą. Televizorius nukrito nuo lentynos ir pataikė vaikui į galvą. Nuo sunkių sužalojimų vaikas mirė. Tuo metu vaiko tėvas 41-rių Edwardas Hanratty taip pat buvo namuose.
Lietuvišką pieną išsiveža latviai ir estai
Lietuvišką pieną išsiveža latviai ir estai (1) 2012.12.03 07:32 Eu­ro­pos ūki­nin­kai, neap­si­ken­tę ma­žų pie­no su­pir­ki­mo kai­nų, pro­tes­tuo­da­mi api­purš­kė pie­nu Eu­ro­pos Par­la­men­tą Briu­se­ly­je. Šiau­lių ap­skri­ties pie­no ūkiai jau nyks­ta, nes iš pie­no už­si­dir­ba ne ga­min­to­jai, o per­dir­bė­jai ir pre­ky­bi­nin­kai.
Apklausa: advento susikaupimas – ne jaunimui?
Apklausa: advento susikaupimas – ne jaunimui? 2012.12.02 23:53 Šv. And­rie­jaus die­ną pra­si­de­da Sau­lės su­grįž­tu­vių, Ka­lė­dų, lau­ki­mas – ad­ven­to lai­ko­tar­pis, ku­rio me­tu iki di­džių­jų me­tų šven­čių praei­na ke­tu­ri sek­ma­die­niai.
Šeimos konfliktas: areštinė, skundai, teismai
Šeimos konfliktas: areštinė, skundai, teismai 2012.12.02 13:52 Kas turi nutikti, kad karas kiltų tarp pačių artimiausių – tos pačios šeimos narių? Vy­riau­sias sū­nus po­li­ci­jai įda­vė ne­le­ga­liai lai­ky­tą šau­tu­vą, na­mi­nės deg­ti­nės apa­ra­tą, įran­gą žu­vims elekt­ra žu­dy­ti teig­da­mas, kad šie daik­tai – tė­vo.
Miestelio centras par­da­vi­nė­ja­mas po ply­tą
Miestelio centras par­da­vi­nė­ja­mas po ply­tą 2012.12.02 07:49 Kul­tū­ros pa­vel­do ser­gė­to­jai skam­bi­na pa­vo­jaus var­pais: se­no­vi­niai mū­ri­niai pa­sta­tai yra su­pir­ki­nė­ja­mi, ar­do­mi ir, pa­vers­ti ply­tų krū­vo­mis, ve­ža­mi par­duo­ti. Taip iš Pak­ruo­jo ra­jo­no iš­ke­lia­vo ne vie­nas šim­ta­me­tis mū­ri­nis sta­ti­nys.
Aplink Ameriką per 84 dienas
Aplink Ameriką per 84 dienas 2012.12.01 21:12 Iš be­veik tris mė­ne­sius tru­ku­sios ke­lio­nės po Ame­ri­ką grį­žo šiuo me­tu Vil­niu­je gy­ve­nan­tys šiau­lie­čiai Ro­kas Ja­nu­lis, Pau­lius Vach­te­ris ir va­rė­niš­kis Ar­nol­das Vai­čai­tis. 84 die­nas vai­ki­nai ke­lia­vo ten įsi­gy­tu mik­roau­to­bu­su be iš anks­to su­pla­nuo­to marš­ru­to.
 Parodoje – konfiskuotų prekių aukcionas
Parodoje – konfiskuotų prekių aukcionas 2012.12.01 11:00 Šiau­lių are­no­je vyks­tan­čio­je tra­di­ci­nė­je tarp­tau­ti­nė­je vers­lo ir pa­sie­ki­mų pa­ro­do­je „Šiau­liai-2012“, ką mo­ka, ką ga­li, pa­ro­dė ir Šiau­lių ap­skri­ties po­li­ci­ja bei Lie­tu­vos mui­ti­nė. Mui­ti­nin­kai ne­tgi su­ren­gė kon­fis­kuo­tų pre­kių auk­cio­ną.
 „Auksinis berniukas“ valdo motociklą
„Auksinis berniukas“ valdo motociklą 2012.12.01 11:17 Pak­ruo­jis kaip ir Šiau­liai tu­ri „Auk­si­nį ber­niu­ką“. Tik šis val­do ne lan­ką, o mo­to­cik­lą. Vie­nuo­lik­me­tis Ar­nas Mi­le­vi­čius šluos­to no­sį pen­kio­lik­me­čiams Eu­ro­pos ir pa­sau­lio mo­tok­ro­so var­žy­bo­se. Auk­so kai­na – kas­die­nis dar­bas ir gy­ve­ni­mas na­me­ly­je ant ra­tų.
Apdovanotos Šiaulių krašto ilgakasių konkurso nugalėtojos
Apdovanotos Šiaulių krašto ilgakasių konkurso nugalėtojos 2012.12.01 10:12 Tre­čia­die­nio va­ka­rą Šiau­lių „Rū­tos“ šo­ko­la­do mu­zie­ju­je į bai­gia­mą­jį dien­raš­čio „Šiau­lių kraš­tas“ il­ga­ka­sių kon­kur­so ren­gi­nį rin­ko­si il­giau­sių plau­kų sa­vi­nin­kės su ma­mo­mis, tė­čiais, se­su­tė­mis ir drau­gė­mis.
Tuštėjančios Alytaus mokyklos – didėjantis politikų galvos skausmas
Tuštėjančios Alytaus mokyklos – didėjantis politikų galvos skausmas 2012.11.30 15:00 Va­kar vy­ku­sia­me Aly­taus mies­to ta­ry­bos po­sė­dy­je be­ne dau­giau­sia ie­čių su­lau­žy­ta dėl švie­ti­mo pro­ble­mų.
Mo­kyk­los negalės išsipūsti
Mo­kyk­los negalės išsipūsti 2012.11.30 09:47 Šiau­lių mies­to ta­ry­ba va­kar pa­tvir­ti­no il­gai ati­dė­lio­tą mo­kyk­lų tink­lo per­tvar­kos bend­rą­jį pla­ną 2012–2015 me­tams. Mo­kyk­lų va­do­vų aso­cia­ci­jai pa­vy­ko iš­si­ko­vo­ti, kad mo­ki­nių skai­čius mo­kyk­lo­se bū­tų ri­bo­ja­mas.
Į viršų