riu

Skaudi netektis: vos 45-rių mirė buvęs Pietų Afrikos Respublikos rinktinės kapitonas
Skaudi netektis: vos 45-rių mirė buvęs Pietų Afrikos Respublikos rinktinės kapitonas 2017.02.06 15:12 Buvęs Pietų Afrikos Respublikos (PAR) rinktinės kapitonas Joostas van der Westhuizenas mirė sulaukęs vos 45-rių metų. Regbininkui, kuris padėjo savo šalies komandai laimėti 1995-ųjų pasaulio čempionatą, buvo diagnozuota sunki nervų sistemos liga amiotrofinė lateralinė sklerozė. Ši liga veikia smegenų ir stuburo nervų ląsteles. Savo šalies komandai van der Westhuizenas atstovavo nuo 1993-ųjų iki 2003-ųjų ir laimėjo 89 rungtynes.
39-rių Francesco Totti per pusvalandį nulėmė komandos pergalę
39-rių Francesco Totti per pusvalandį nulėmė komandos pergalę 2016.09.11 19:32 Futbolo legenda Francesco Totti nesiruošia sustoti. Po keitimo aikštėje pasirodęs italas sugebėjo nulemti savo komandos pergalę, nors iki jo pasirodymo aikštėje, „Roma” pralaiminėjo. 46-ąją minutę, kai 39-rių F. Totti žengė į aikštę, varžovė „Sampdoria” pirmavo 2:1. Tačiau veteranui prireikė vos 15-kos minučių, kad atliktų rezulatyvų perdavimą Edinui Džeko, kuris išlygino rezultatą.
Ka­pi­nių pro­ble­mą iš­spręs­tų ko­lum­ba­riu­mai?
Ka­pi­nių pro­ble­mą iš­spręs­tų ko­lum­ba­riu­mai? 2011.10.08 08:22 Pa­ti iš­si­ka­su­si sau duo­bę, be­pla­nuo­da­ma įreng­ti nau­jas ka­pi­nes Dau­šiš­kiuo­se ir į tą duo­bę įme­tu­si net 9 mln. li­tų, Šiau­lių val­džia nau­jas ka­pi­nes ga­lės pa­siū­ly­ti ge­riau­siu at­ve­ju po dve­jų me­tų. Šiau­liuo­se kas­met vi­du­ti­niš­kai palaido­ja­ma 1,5 tūkst. žmo­nių, o vie­tų ka­pi­nė­se be­veik ne­bė­ra.
Pasaulis pasitinka naują istorijos dešimtmetį: štai, kurios valstybės jau leidžia saliutus
Pasaulis pasitinka naują istorijos dešimtmetį: štai, kurios valstybės jau leidžia saliutus 2019.12.31 14:00 Švenčiantys žmonės visame pasaulyje atsisveikina su dešimtmečiu, kuris bus prisimenamas dėl socialinės žiniasklaidos iškilimo, Arabų pavasario, judėjimo „#MeToo“ ir, žinoma, prezidento Donaldo Trumpo. Trumpai apžvelgiame, kaip pasaulis pasitinka 2020 metus. Kiribatis Ramiojo vandenyno salų valstybė Kiribatis buvo tarp pirmųjų šalių, pasitikusių naują dešimtmetį. Kiribatis užima 3,2 tūkst. koralinių atolų, išsidėsčiusių daugiau kaip 7 769 900 kv. km plote abiejose pusiaujo pusėse.
29-rių vyras mirė apsilankęs vandens pramogų parke: smegenis suėdė bakterija
29-rių vyras mirė apsilankęs vandens pramogų parke: smegenis suėdė bakterija 2018.10.06 12:50 Po apsilankymo vandens pramogų parke 29 metų amerikietis iš Naujojo Džersio mirė pasigavęs „smegenis valgančią amebą“ Naegleria fowleri, rašo portalas iflscience.com. Kaip rašoma jo nekrologe, Fabricijaus Stabile‘o mirtis konstatuota rugsėjo 21-ąją, praėjus viso labo dienai po to, kai jis išgirdo diagnozę apie jo smegenyse esančią amebą. Jo šeima pasakoja, kad pirmieji simptomai pasireiškė rugsėjo 16-ąją: vyrui stipriai skaudėjo galvą, jis gėrė nuskausminamuosius, prigulė pailsėti.
Po daugelio metų „Tez Tour“ herojus A. Viršilas leidosi į kelionę su dukra – džiaugėsi svetingąja Bulgarija
Po daugelio metų „Tez Tour“ herojus A. Viršilas leidosi į kelionę su dukra – džiaugėsi svetingąja Bulgarija 2018.09.21 16:11 Konkurse „Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams“ dalyvavęs klaipėdietis senjoras Albinas Viršilas prižadėjo: jei pavyktų laimėti, išdrįstų pirmą kartą pakilti lėktuvu. Ką tik sugrįžęs iš atostogų Bulgarijoje, jis sako, kad tiek skrydis, tiek visa gražioji šalis jam labai patiko. „Mus priėmė puikiai ir gražiai – su duona ir druska“, – įspūdžius apibendrina keliautojas.
Bulgarijoje „Tez Tour“ herojų A. Viršilą nustebino lietuviškai prabilęs vietos gyventojas
Bulgarijoje „Tez Tour“ herojų A. Viršilą nustebino lietuviškai prabilęs vietos gyventojas 2018.09.21 13:58 Temperamentingi Bulgarijos tradiciniai šokiai ir dainos, vietiniai amatai, nuostabus pasivaikščiojimas Kaliakros iškyšuliu – tai tik dalis ryškiausių „Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams“ projekto laimėtojo senjoro Albino Viršilo ir jo dukros Reginos Baguckienės atostogų įspūdžių. Per savaitę trukusias atostogas A. Viršilas su dukra derino poilsį ir pažintines ekskursijas.
LKL snaiperiu tapo 37-rių Arvydas Čepulis
LKL snaiperiu tapo 37-rių Arvydas Čepulis 2017.02.19 16:26 „Karaliaus Mindaugo taurės“ snaiperio konkursas, kurį pristato lošimų portalas „CBet.lt“ turi naują čempioną. Juo tapo Arvydas Čepulis. 37 metų krepšininkas finale surinko 22 taškus ir nurungęs Saulių Kulvietį (17 tšk.) tapo konkurso nugalėtoju. Pirmajame etape geriausiai pasirodė Saulius Kulvietis (21 tšk.), Arvydas Čepulis (20 tšk.) ir Paulius Valinskas (19 tšk.), kurie į kitą etapą pateko tiesioginiu būdu.
Staigmena: karjerą baigia vos 29-rių buvusi geriausia pasaulio tenisininkė
Staigmena: karjerą baigia vos 29-rių buvusi geriausia pasaulio tenisininkė 2016.12.28 21:48 Buvusi pirmoji pasaulio raketė Ana Ivanovič paskelbė, kad baigia karjerą. Sportininkei šiuo metu yra vos 29-ri. Serbė tokią naujieną nusprendė paskelbti socialiniame tinkle „Facebook“, kur sakė: „Turiu su jumis pasidalinti svarbiomis naujienomis. Niekur kitur to neskelbiau, nes manau, kad jūs nusipelnėte tai sužinoti pirmieji. Nėra daugiau jokio būdo tai padaryti. Nusprendžiau pasitraukti iš profesionalaus teniso. Buvo sunku tai nuspręsti, tačiau yra tiek dalykų, dėl kurių reikia švęsti.
JAV smogė teroristų stovyklai: žuvusieji skaičiuojami dešimtimis
JAV smogė teroristų stovyklai: žuvusieji skaičiuojami dešimtimis (1) 2016.02.19 15:42 Libijoje penktadienį JAV karo lėktuvui smogus į netoli sostinės esančią džihadistų mokymo stovyklą, žuvo dešimtys žmonių, tarp kurių gali būti ir vienas aukšto rango Tuniso teroristas, susijęs su dviem džihadistų išpuoliais pernai Tunise, pranešė pareigūnai.
Paaiškėjo, kur atostogavo premjeras Algirdas Butkevičius
Paaiškėjo, kur atostogavo premjeras Algirdas Butkevičius (7) 2016.02.12 13:24 Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius šią savaitę grįžęs iš atostogų Karibuose iškart puolė spręsti kilusius skandalus. Premjeras žiniasklaidai skundėsi, kad per atostogas negalėjo atsipalaiduoti ir nuolat sekė įvykius Lietuvoje. Tačiau socialiniame tinkle pasklido nuotrauka, kurioje Algirdas Butkevičius įamžintas su dviem jaunomis gražuolėmis. Fotografijoje ministras pirmininkas stovi paplūdimio namelio terasoje apkabinęs dvi žavias merginas.
Teroristų šaudytės Tunise - vaizdo medžiaga
Teroristų šaudytės Tunise - vaizdo medžiaga 2015.06.27 12:02 Džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ šeštadienį prisiėmė atsakomybę dėl beveik 40 žmonių, daugiausiai britų turistų, gyvybių nusinešusios žudynės Tuniso pajūrio kurorte per didžiausią išpuolį šios šalies naujausių laikų istorijoje. Dar dešimtys žmonių buvo sužeisti, kai užpuolikas išsitraukė Kalašnikovo automatą iš paplūdimio skėčio ir pradėjo šaudyti į turistus prie penkių žvaigždučių viešbučio „Riu Imperial Marhaba“ populiariame Viduržemio pajūrio kurorte Port el Kantavyje.
Airijos žiniasklaida: Tunise per išpuolį buvo dvi lietuvių šeimos
Airijos žiniasklaida: Tunise per išpuolį buvo dvi lietuvių šeimos 2015.06.27 15:09 Tuniso kurorte Susoje, kur penktadienį per teroristo ataką žuvo beveik 40 žmonių, buvo ir dvi Airijoje gyvenančios lietuvių šeimos, teigia Airijos portalas irishmirror.ie. Portalo duomenimis, lietuvių šeimų vaikai žaidė netoliese nuo vietos, kur užpuolikas atidengė į turistus ugnį, tačiau jiems pavyko pabėgti. Daugiau informacijos apie lietuvius neskelbiama.
V. Adamkus: žiū­riu vi­sas rung­ty­nes, ku­rios vyks­ta iki vi­dur­nakčio
V. Adamkus: žiū­riu vi­sas rung­ty­nes, ku­rios vyks­ta iki vi­dur­nakčio (1) 2014.07.02 19:16 Prezidentas Valdas Adamkus žiūri pasaulio futbolo čempionatą. Jam didžiausia staigmena – sėkmingas JAV rinktinės pasirodymas.  Kadenciją baigęs prezidentas birželio 27 dieną, penktadienį, jau pravėrė savo kabineto duris prezidentūroje ir dirbo kone visą dieną.  „Atvirai pasakius, džiaugiuosi. Didelį malonumą suteikė tai, kad po pusės metų pertraukos grįžau į savo biurą. Turėjau progą susėsti su savo asistente, peržiūrėti didelę dalį korespondencijos.
Jaunas alytiškis:  kam man tas Pa­ry­žius ar Ro­ma, jei­gu aš tu­riu Aly­tų
Jaunas alytiškis: kam man tas Pa­ry­žius ar Ro­ma, jei­gu aš tu­riu Aly­tų 2014.01.14 07:00 Alytiškis Aurimas Alionis atvirauja: jį kankina iki šiol neįmenamas klausimas – kaip lietuvis, uždirbdamas 800 litų, už komunalinius mokesčius sugeba sumokėti 1000 litų? „Čia unikalumas. Sakykit, kaip norit, ši šalis stebuklinga, joje kaip toje pasakoje „Alisa Stebuklų šalyje“: mes – Alisos, o Lietuva – stebuklų šalis. Tik čia vaikui mėnesiui skiriami 52 litai, o šuniui prieglaudoje – 1414 litų.
E. Pučinskaitė: no­riu gy­ven­ti to­kį gy­ve­ni­mą, ko­kio ne­pa­ty­riau spor­tuo­da­ma
E. Pučinskaitė: no­riu gy­ven­ti to­kį gy­ve­ni­mą, ko­kio ne­pa­ty­riau spor­tuo­da­ma 2013.09.28 20:32 Vytautas RUŠKYS Viena tituluočiausių šalies dviratininkių Edita Pučinskaitė prieš porą metų atsisveikino su didžiuoju sportu. Treneriai mano, kad ji, jeigu pradėtų treniruotis, neturėtų konkurencijos Lietuvoje, o pasaulyje galėtų būti pirmame geriausiųjų dešimtuke. „Negrįšiu“, – sakė E. Pučinskaitė, kai prieš kelias savaites viešėjo gimtojoje Naujojoje Akmenėje. Nesigręžios į praeitį – Mano nuomone, grįžimas į profesionalų sportą būtų kaip gręžiojimasis į praeitį.
Pio­nie­rių žy­gis iš­trau­kė so­viet­me­čio de­mo­nus
Pio­nie­rių žy­gis iš­trau­kė so­viet­me­čio de­mo­nus (4) 2013.09.21 17:00 Simona PUŽAITĖ Pagaliau Šiaulių 777-ąjį gimtadienį pastebėjo visa Lietuva. Kritikų taikinyje atsidūrė atkurtas sovietmečio vaizdelis su pionierių ir spaliukų eisena. Seimo narė Rasa Juknevičienė klausė „raudonosios“ miesto valdžios, ar gatvėmis galėtų žygiuoti ir hitlerjugendas? Istorikai sako, jog tik drąsiausi gali pripažinti tai, kas buvo. Mokiniai vaidino sovietmetį Renginyje „Šiaulių istorija gyvai“ inscenizuoti svarbiausi miesto istorijos momentai.
Pio­nie­rių žy­gis iš­trau­kė so­viet­me­čio de­mo­nus
Pio­nie­rių žy­gis iš­trau­kė so­viet­me­čio de­mo­nus (10) 2013.09.20 18:27 Simona PUŽAITĖ Pagaliau Šiaulių 777-ąjį gimtadienį pastebėjo visa Lietuva. Kritikų taikinyje atsidūrė atkurtas sovietmečio vaizdelis su pionierių ir spaliukų eisena. Seimo narė Rasa Juknevičienė klausė „raudonosios“ miesto valdžios, ar gatvėmis galėtų žygiuoti ir hitlerjugendas? Istorikai sako, jog tik drąsiausi gali pripažinti tai, kas buvo. Mokiniai vaidino sovietmetį Renginyje „Šiaulių istorija gyvai“ inscenizuoti svarbiausi miesto istorijos momentai.
„Mik­riu­ku“  į už­sie­nį – fes­ti­va­lis ant ra­tų
„Mik­riu­ku“ į už­sie­nį – fes­ti­va­lis ant ra­tų (4) 2013.08.03 07:12 Vasaros sezonas keleivių vežėjams mikroautobu į užsienį – pikas. Emigrantai atostogauti grįžta į gimtinę. Nors kelionės kaina beveik tokia pati, kaip skristi lėktuvu, užkietėję „mikriukų“ keleiviai renkasi ratus. Važiuoti mikroautobusu – nuovargis, nuotykis ir iššūkis. Senuką apsvaigino „žole“ Keletą metų dirbusi Anglijoje, šiaulietė Justina nutarė visam laikui grįžti į Lietuvą. Sukaupti daiktai netilpo į įprastą lėktuvo bagažą, todėl mergina pasirinko vežėjų paslaugas.
Vidurinės mokyklos – ant mirties slenksčio
Vidurinės mokyklos – ant mirties slenksčio 2012.11.19 07:08 Nuo 2015 me­tų Šiau­lių ra­jo­ne ga­li ne­lik­ti nė vie­nos vi­du­ri­nės mo­kyk­los. Švie­ti­mo ir moks­lo mi­nis­te­ri­jos gal­vo­čiai su­skai­čia­vo: jei­gu nė­ra dvie­jų dvy­lik­tų kla­sių, va­di­na­si, nė­ra vi­du­ri­nės mo­kyk­los. Pe­da­go­gai ma­no, kad mies­to mo­de­lio ne­ga­li­ma tai­ky­ti kai­mui, to­dėl iš nau­jos val­džios ti­ki­si svei­ko pro­to. Kir­vis virš Ba­zi­lio­nų ir Ku­žių Šiau­lių ra­jo­ne vei­kia dvi vi­du­ri­nės mo­kyk­los ir trys gim­na­zi­jos.
Sukčiai rado naują nišą: jūsų pinigų gviešiasi apsimetėliai „Facebook“ draugai
Sukčiai rado naują nišą: jūsų pinigų gviešiasi apsimetėliai „Facebook“ draugai 2012.10.17 07:37 In­ter­ne­to pla­ty­bė­se tar­si žu­vys plau­kio­jan­tys su­kčiai ne­beap­si­ri­bo­ja elekt­ro­ni­nių duo­me­nų vi­lio­nė­mis. Prieš ke­lias die­nas Ak­me­nės ra­jo­no po­li­ci­jai pra­neš­ta apie su­kčia­vi­mus per so­cia­li­nio tink­lo svetainę „Fa­ce­book“. Ana­lo­giš­ką ty­ri­mą ką tik pra­dė­jo ir Rad­vi­liš­kio ra­jo­no pa­rei­gū­nai. Gal­vo­jo pa­dė­ję Į po­li­ci­ją krei­pė­si pi­ni­gus pra­ra­dęs rad­vi­liš­kie­tis.
Kai geriausias žmogaus draugas tampa priešu
Kai geriausias žmogaus draugas tampa priešu (1) 2012.09.30 09:58 Nors šuo ir viz­gi­na uo­de­gą, šyp­so­tis jis ne­mo­ka. Nuo jo dan­tų ken­čia ne tik šu­nų ne­mėgs­ta­miau­sia žmo­nių „rū­šis“ – pa­šti­nin­kai, bet ir „ko­le­gos“ – ap­dras­ko­ma vis dau­giau šu­nų.  Po­li­ci­jos kom­pe­ten­ci­ja – žmo­nių sau­gu­mas ir jų tar­pu­sa­vio san­ty­kiai, to­dėl į šu­nų san­ty­kius ji ne­si­ki­ša.
Kalbų mokytojai palikti be atlyginimų
Kalbų mokytojai palikti be atlyginimų (1) 2012.08.15 07:13 Į re­dak­ci­ją krei­pė­si Šiau­liuo­se vei­kian­čio kal­bų mo­ky­mo cent­ro „Gim­na­zi­ta“, ku­rį val­do Vil­niu­je įsi­kū­ru­si UAB „Glo­ba­lis“, mo­ky­to­jos Re­da Gim­žū­nie­nė, Kris­ti­na Žu­kai­tė, Da­ly­tė Bik­nie­nė ir Auš­ra Ap­še­gai­tė. Mo­ky­to­jos skun­dė­si, kad už dar­bą joms ne­mo­ka­mos al­gos. Mo­ky­to­jos ste­bi­si, ko­dėl dėl ne­gau­tų at­ly­gi­ni­mų jų neap­gi­na vals­ty­bi­nės ins­ti­tu­ci­jos.
Šiukšlės virto kompostu
Šiukšlės virto kompostu (1) 2012.06.10 09:51 Šiau­lių re­gio­no at­lie­kų tvar­ky­mo cent­ras (ŠRATC) ra­do ge­nia­lų bū­dą, kaip iš­va­ly­ti Kai­rių są­var­ty­no ža­lių­jų at­lie­kų kom­pos­ta­vi­mo aikš­te­lę: vi­sas bios­kai­džias at­lie­kas, su­si­mai­šiu­sias su plas­ti­ko bu­te­liais, šiukš­lių mai­šais ir pa­dan­go­mis, iš­ga­ben­ti į pa­šo­nė­je už­da­ro­mą žvy­ro kar­je­rą. Nau­jas šiukš­ly­nas? Gre­ta Kai­rių są­var­ty­no esan­čia­me UAB „Žem­da“ eksp­loa­tuo­ta­me žvy­ro kar­je­re šiukš­lių kal­nai au­go ne vie­ną die­ną.
Taškai dėl mokyklų sudėlioti
Taškai dėl mokyklų sudėlioti 2012.04.13 09:43 Ba­lan­džio 19 die­ną Šiau­lių mies­to ta­ry­ba bal­suos dėl 2012 – 2015 me­tų mo­kyk­lų tink­lo per­tvar­kos pro­jek­to. Pas­ku­ti­nį kar­tą jis pri­sta­ty­tas šią sa­vai­tę vy­ku­sia­me iš­plės­ti­nia­me Ta­ry­bos Švie­ti­mo, kul­tū­ros ir spor­to ko­mi­te­to po­sė­dy­je. „Ki­tos išei­ties nė­ra“,– apie neiš­ven­gia­mą mo­kyk­lų jun­gi­mą sa­kė Švie­ti­mo sky­riaus ve­dė­ja Vio­le­ta Dams­kie­nė.
Rinkimų žaidimai prasidėjo be starto
Rinkimų žaidimai prasidėjo be starto (3) 2012.04.12 07:12 Pre­zi­den­tė Da­lia Gry­baus­kai­tė va­kar sa­vo dek­re­tu pa­skel­bė Sei­mo rin­ki­mų da­tą – spa­lio 14 die­ną. Šian­dien pra­si­de­da ofi­cia­li rin­ki­mų po­li­ti­nė kam­pa­ni­ja. Bet po­li­ti­kai rin­ki­mų žai­di­mus žai­džia jau ne vie­ną mė­ne­sį. Šiau­liuo­se – ir pla­ka­tais, ir vi­zi­tais į na­mus, ir ko­va dėl įta­kos mik­ro­ra­jo­nų bend­ruo­me­nė­se.
Naktį šampano damai nebeparneši
Naktį šampano damai nebeparneši (8) 2012.01.23 22:00 Lie­tu­vo­je įve­dus pre­ky­bos al­ko­ho­liu lai­ko ap­ri­bo­ji­mus, ne­ma­žai maž­me­ni­nės pre­ky­bos įmo­nių pa­kei­tė sa­vo vei­klos po­bū­dį į vie­šo­jo mai­ti­ni­mo ir pri­si­deng­da­mos ja įgi­jo tei­sę pre­kiau­ti al­ko­ho­li­niais gė­ri­mais vi­są pa­rą. Bet daug ir ap­skri­tai nu­trau­kė sa­vo veik­lą. Ki­tos, gal­būt ieš­ko­da­mos įsta­ty­mo spra­gų, jau spė­jo pa­da­ry­ti pa­žei­di­mų.
Trys ta­ry­bos na­riai – prieš kon­tro­lie­rių iš­rin­ku­sią ko­mi­si­ją
Trys ta­ry­bos na­riai – prieš kon­tro­lie­rių iš­rin­ku­sią ko­mi­si­ją 2011.09.07 20:48 Praėjusį penktadienį įvyko Alytaus miesto savivaldybės kontrolieriaus pareigų konkursas. Jį laimėjo kontrolieriaus pavaduotojas, nuo praėjusių metų sausio pabaigos kontrolieriaus pareigas laikinai einantis Artūras Juškauskas. Užvakar trys tarybos nariai savivaldybės administracijoje užregistravo pareiškimą, kuriame pranešama, jog tarybos sprendimas dėl kontrolieriaus pareigų konkurso komisijos sudarymo yra neteisėtas, todėl neteisėtas ir šios komisijos sprendimas dėl išrinkto kontrolieriaus.
Sulaukęs 51-rių B. Adamsas taps tėčiu
Sulaukęs 51-rių B. Adamsas taps tėčiu (1) 2011.03.14 13:28 Kaip sekmadienį, kovo 13 d. pranešė britų žiniasklaida kanadiečių kilmės roko muzikos žvaigždė ir fotografas Bryanas Adamsas sulaukęs 51-erių pirmą kartą taps tėčiu. Cituodamas Londone, Čelsio rajone gyvenantį neįvardintą „draugą ir kaimyną“ britų dienraštis „The Telegraph“ rašė, kad Adamso asmeninė asistentė Alicia Grimaldi yra nėščia ir turėtų gimdyti gegužę. Tiesa, pati komentuoti naujieną žurnalistams ji atsisakė.
Šiluma apleidžia Lietuvą: žadamas lietus, vietomis gresia kruša
Šiluma apleidžia Lietuvą: žadamas lietus, vietomis gresia kruša 2019.07.21 17:25 Karštą orą iš Lietuvos ciklonas veja energingai – artimiausiu laiku kai kuriuose rajonuose gali susiformuoti aukšti kamuoliniai debesys, kurie nepagailės trumpalaikio, bet smarkaus lietaus, vietomis su žaibais ir perkūnija. Kai kur ūkininkų runkelių lapus gali prakiurdyti net kruša. Automobilius geriau patraukti nuo senų medžių. Perkūnijos metu vakarų vėjas vietomis bus gūsingas. Naktį orai išliks šilti. Žemiausia temperatūra svyruos tarp 14-18 laipsnių.
Į viršų