p.n

Danijos ekspremjeras P. N. Rasmussenas tiki teisingu G. Kirkilo vyriausybės darbu
Danijos ekspremjeras P. N. Rasmussenas tiki teisingu G. Kirkilo vyriausybės darbu 2008.09.19 13:30 Europos socialistų partijos pirmininkas, buvęs Danijos premjeras Poulas Nyrupas Rasmussenas spaudos konferencijoje Seime tvirtino tikįs, kad Lietuvos Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas savo valstybę veda teisingu keliu. Prisiminęs savo devynerių metų vadovavimo vyriausybei patirtį jis teigė, kad tik turint teisingą mokesčių sistemą galima užtikrinti gerovę valstybei.
P. N. Englisho byla - pakeliui į teismą
P. N. Englisho byla - pakeliui į teismą 2008.01.14 07:37 Naftos koncerno „Mažeikių nafta“ buvusio vadovo Paulo Nelsono Englisho byla teismą turėtų pasiekti jau sausio mėnesį, rašo „Lietuvos rytas“.P.N.Englishas ir buvęs jo pavaduotojas Bartonas Lee Luckas šiuo metu susipažįsta su byla, kuri tuo pat metu verčiama į anglų kalbą.„Susipažinti su byla jie turi laiko iki sausio 15-osios, bet paprašė pratęsti šį terminą. Be to, jie gali prašyti papildomai ką nors ištirti.
P. N. Englishas  išvyko į  JAV, palikęs 1 mln litų užstatą
P. N. Englishas išvyko į JAV, palikęs 1 mln litų užstatą 2007.06.26 16:13 Nuo liepos generalinio direktoriaus postą paliekantis „Mažeikių naftos“ dabartinis vadovas Paulas Nelsonas Englishas, kuriam Mažeikių rajono apylinkės prokuratūra, tirianti pernai spalį bendrovę nuniokojusį gaisrą, yra pareiškusi įtarimus dėl galimo pareigų neatlikimo, jau išvyko į JAV, - praneša “Delfi.lt”. Penktadienį, jo paties prašymu, kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti pakeistas į 1 mln. Lt užstatą.
P. N. Englishas palieka "Mažeikių naftą"
P. N. Englishas palieka "Mažeikių naftą" 2007.06.04 12:23 Piotras Kovnackis, "PKN Orlen" valdybos pirmininkas, spaudos konferencijoje Varšuvoje pranešė, kad "Mažeikių naftos" vadovas Polas Nelsonas Englishas nuo liepos 1 dienos nebevadovaus Mažeikių bedrovei, rašo "Vz.lt".Galimas kandinatas į tuščią liksiantį bendrovės vadovo postą - Marekas Mroczkowskis (Marekas Mroskovkis), buvęs "PKN Orlen" valdomos "Unipetrol" laikinas valdybos pirmininkas.Kaip primena Vz.
"Mažeikių naftos" vadovas P.N.Englishas pavasarį neteks posto
"Mažeikių naftos" vadovas P.N.Englishas pavasarį neteks posto 2007.01.17 07:23 "Mažeikių naftą" valdančiame Lenkijos koncerne "PKN Orlen" - didelės permainos. Ketvirtadienį stebėtojų tarybos posėdyje posto turėtų netekti koncerno valdybos pirmininkas Igoris Chalupecas.
Venckienės bylą nagrinės Panevėžio apygardos teismas
Venckienės bylą nagrinės Panevėžio apygardos teismas (1) 2020.01.23 15:32 Buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės bylą nagrinės Panevėžio apygardos teismas. Tokį sprendimą priėmė Lietuvos apeliacinis teismas, sprendęs, kokiam teismui bylą perduoti po to, kai to paprašė ją gavęs Kauno apygardos teismas, kuriame N. Venckienė yra dirbusi. Apeliacinis teismas ketvirtadienį pranešė, kad sprendimas priimtas siekiant pašalinti bet kokias galimas abejones dėl bylą nagrinėjančių teisėjų nešališkumo.
Sabonis NBA pasiekė pirmą trigubą dublį Lietuvos istorijoje!
Sabonis NBA pasiekė pirmą trigubą dublį Lietuvos istorijoje! (2) 2020.01.20 06:46 Domantas Sabonis Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) toliau demonstruoja kokybišką, akiai patrauklų ir komandai pergalingą žaidimą. Centras iš Lietuvos svariai prisidėjo prie dar vienos Indianos „Pacers“ klubo pergalės ir taip perrašė Lietuvos istoriją NBA. „Pacers“ (28/15) išvykoje 115:107 (15:21, 29:29, 30:31, 41:26) įveikė vieną geriausių Vakarų konferencijų komandų, Denverio „Nuggets“ (29/13). Dvikovoje ryškiausios buvo dvi figūros.
Nuostabiai puolęs „Žalgiris“ dramatiškai krito Atėnuose
Nuostabiai puolęs „Žalgiris“ dramatiškai krito Atėnuose (4) 2020.01.17 23:26 Kauno „Žalgiriui“ (6/14) nepavyko pergalingai baigti Eurolygos dvigubos savaitės. Po sėkmingos viešnagės Belgrade, komanda savaitę baigė pralaimėjimu Atėnuose.
Venckienės byla: Kauno apygardos teismas nusišalino nuo nagrinėjimo
Venckienės byla: Kauno apygardos teismas nusišalino nuo nagrinėjimo (4) 2020.01.16 15:20 Kauno apygardos teismas ketvirtadienį pranešė nusišalinęs nuo buvusios šio teismo teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės bylos nagrinėjimo. Byla perduota Lietuvos apeliaciniam teismui, jis spręs, kuris apygardos teismas turėtų ją nagrinėti.
Landsbergis apie Astravą: guostis, kad dar nežuvome – naivu
Landsbergis apie Astravą: guostis, kad dar nežuvome – naivu (25) 2020.01.15 11:00 Vytautas Landsbergis tvirtina, kad Astravo atominės elektrinės (AE) statyba prie pat Vilniaus yra pasityčiojimas iš Lietuvos. Profesoriaus nuomone, šalis toliau turi aktyviai priešintis elektrinei, tačiau šalies valdžia turėtų pasiruošti ir blogiausiam scenarijui.
Škotijoje antro nepriklausomybės referendumo nebus: Johnsonas atmetė prašymą
Škotijoje antro nepriklausomybės referendumo nebus: Johnsonas atmetė prašymą 2020.01.14 14:55 Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas antradienį atmetė Škotijos administracijos prašymą suteikti jai įgaliojimus surengti naują referendumą dėl nepriklausomybės. Laiške Škotijos pirmajai ministrei Nicolai Sturgeon, Škotijos nacionalinės partijos (SNP) lyderei, B. Johnsonas sakė, kad ankstesnis referendumas, surengtas 2014 metais, buvo „kartą per kartos gyvenimą pasitaikantis“ balsavimas. 55 proc. škotų per referendumą balsavo prieš nepriklausomybės paskelbimą.
Seimas nesugebėjo atmesti Nausėdos veto – rinkimų kartelė lieka ta pati
Seimas nesugebėjo atmesti Nausėdos veto – rinkimų kartelė lieka ta pati 2020.01.14 13:59 Seimas antradienį nesugebėjo atmesti prezidento Gitano Nausėdos veto įstatymui, mažinančiam rinkimų į parlamentą kartelę.  Nors buvo siūlyta Seimo rinkimų kartelę mažinti nuo 5 proc. iki 3 proc., o koalicijoms – nuo 7 iki 5 procentų, rinkimų barjeras išlieka tas pats. Už kartelės mažinimą balsavo 70 Seimo narių, prieš buvo 51, susilaikė 2 parlamentarai. Šalies vadovo grąžinto įstatymo priėmimui, taip atmetant jo veto, reikėjo ne mažiau kaip pusės Seimo narių – 71 balso už.
Dončičiaus ir Jokičiaus akistata baigėsi apmaudžiu „Mavericks“ pralaimėjimu namuose
Dončičiaus ir Jokičiaus akistata baigėsi apmaudžiu „Mavericks“ pralaimėjimu namuose 2020.01.09 07:38 Apmaudų pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Dalaso „Mavericks“ (23/14) ekipa, namie 106:107 (32:27, 27:29, 30:30, 17:21) nusileidusi Denverio „Nuggets“ (26/11) klubui. Kaip ir galima spėti iš rezultato, rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Dvitaškiu rezultatą, likus žaisti 8 sekundes, persvėrė Nikola Jokičius, o paskutinė ataka priklausė šeimininkams.
Venckienės byla keliauja į teismą
Venckienės byla keliauja į teismą 2020.01.08 12:44 Kauno apygardos prokuratūra trečiadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą dėl buvusios Seimo narės ir teisėjos Neringos Venckienės. „Prokuratūra užverčia dar vieną ikiteisminį tyrimą ir mano kolega prokuroras Darius Jakutis yra jau surašęs kaltinamąjį aktą šioje byloje, kurioje N. Venckienė tapo iš įtariamosios kaltinamąja“,– spaudos konferencijoje trečiadienį pranešė Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius.
Venckienei nepavyko pralaužti ledų: jos judėjimas lieka apribotas
Venckienei nepavyko pralaužti ledų: jos judėjimas lieka apribotas 2020.01.08 07:18 Prokuratūra nesutiko dar sušvelninti buvusiai Seimo narei ir teisėjai Neringai Venckienei skirtos kardomosios priemonės ir leisti jai nuo namų Garliavoje nutolti ne 10, o 50 kilometrų, rašo „Kauno diena“. Nors didesnis atstumas buvo nustatytas, kad N. Venckienė galėtų pasiekti Kauną, jos advokatė Sonata Žukauskienė sakė, kad realus atstumas vykstant transporto priemone nuo jos ginamosios namų iki Kauno centro siekia 11-12 kilometrų.
Irako ginkluotos grupės šaukia skubų susitikimą dėl reakcijos į „karą su pasipriešinimu“
Irako ginkluotos grupės šaukia skubų susitikimą dėl reakcijos į „karą su pasipriešinimu“ 2020.01.07 18:32 Irako ginkluotos grupės antradienį pareikalavo skubaus susitikimo dėl reakcijos į „karą su pasipriešinimu“, po JAV praėjusios savaitės smūgio Bagdade, kai žuvo du svarbūs Irano ir Irako vadai. „Pergrupuosime pasipriešinimo pajėgas į vieną darinį, kad atsakytume Vašingtonui“, – sakė grupės „Harakat al Nujaba“ lyderio pavaduotojas Nasras al Shammary.
Trečioji Dakaro diena: Vanagas finišavo anksčiau už Žalą, Gelažninkas pasiekė geriausią savo metų rezultatą
Trečioji Dakaro diena: Vanagas finišavo anksčiau už Žalą, Gelažninkas pasiekė geriausią savo metų rezultatą 2020.01.07 14:53 Antradienį Saudo Arabijoje tęsiasi 42-asis Dakaro ralis, šioje šalyje jis rengiamas pirmą kartą istorijoje. Šiemet Dakare dalyvauja rekordinis Lietuvos ekipažų skaičius – net 6. Trečiajame etape sportininkų laukė 504 km distancija, iš kurios 427 km sudarė greičio ruožas. Sportininkai tiek startavo, tiek finišavo Neomo mieste. Prie Jordanijos sienos priartėjusius lenktynininkus pasitiko kanjonai ir kalnai.
Planas prieš Trumpą – neleis kariauti su Iranu?
Planas prieš Trumpą – neleis kariauti su Iranu? 2020.01.06 19:44 JAV įstatymų leidėjai artimiausiomis dienomis balsuos dėl karo įgaliojimų rezoliucijos, kuria siekiama kontroliuoti prezidento Donaldo Trumpo karinius veiksmus po jo įsakymo nužudyti svarbų Irano generolą, paskelbė įtakinga demokratė. Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi vėlai sekmadienį kolegoms išsiuntinėtame laiške informavo apie planą pateikti rezoliuciją „prezidento kariniams veiksmams Irano atžvilgiu apriboti“ ir balsuoti dėl jos.
Trečiojo pasaulinio karo grėsmė – pasaulis jau buvo prie pat susinaikinimo
Trečiojo pasaulinio karo grėsmė – pasaulis jau buvo prie pat susinaikinimo 2019.12.26 21:00 1962-ųjų spalio 16-ąją tarp SSRS ir JAV prasidėjo Karibų krizė, kurios metu pasaulis maksimaliai arti priartėjo prie Trečiojo pasaulinio karo pradžios ir masinio branduolinių užtaisų panaudojimo. Abi pusės nenorėjo nusileisti ir spaudė viena kitą ir tik paskutinę akimirką jų vadovai nusprendė švelninti padėtį. Tačiau įvykiai klostėsi itin įtemptai, o nuo branduolinio karo gelbėjo ir atsitiktinumas.
Kalėdiniame žalgiriečių sveikinime – žinių vedėjas Hayesas, reporteris Walkupas ir Stakėnas
Kalėdiniame žalgiriečių sveikinime – žinių vedėjas Hayesas, reporteris Walkupas ir Stakėnas 2019.12.25 11:04 Gražiausias metų šventes Kauno „Žalgirio“ klubas pasitinka su specialiu vaizdo sveikinimu visiems gerbėjams. Šįkart žalgiriečiai švenčių proga įsikūnijo į kalėdinių TV naujienų komandą su žinių vedėju Nigelu Hayesu priešakyje. N. Hayeso kolega – reporteris Thomasas Walkupas supažindina su komandos žaidėjų šventinėmis tradicijomis. Šių metų kalėdiniame žalgiriečių sveikinime bus visko – nuo Šarūno Jasikevičiaus iki kantri muzikos žvaigždės Virgio Stakėno.
JK karalienė pristatė Johnsono vyriausybės „Brexito“ planus
JK karalienė pristatė Johnsono vyriausybės „Brexito“ planus 2019.12.19 16:27 Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II ketvirtadienį oficialiai atidarė naują parlamento sesiją, savo kalboje išdėstydama ministro pirmininko Boriso Johnsono planus pasinaudoti turima dauguma, kad išvestų Jungtinę Karalystę iš Europos Sąjungos ir pertvarkytų šalies viešąsias paslaugas.
Atstovų Rūmai Trumpo nepagailėjo: įvykdyta apkalta pagal du kaltinimus
Atstovų Rūmai Trumpo nepagailėjo: įvykdyta apkalta pagal du kaltinimus (1) 2019.12.19 06:53 JAV Atstovų Rūmai trečiadienio vakarą nubalsavo už apkaltą prezidentui Donaldui Trumpui pagal abu jam pareikštus oficialius kaltinimus, kliaudamiesi konstitucija, numatančias priemones prieš aukščiausio rango pareigūnų nusižengimus. Per istorinius balsavimus demokratų dominuojamuose Atstovų Rūmuose balsai pasiskirstė pagal partinę liniją.
Istorinis momentas JAV: Atstovų Rūmai balsuos dėl Trumpo apkaltos
Istorinis momentas JAV: Atstovų Rūmai balsuos dėl Trumpo apkaltos 2019.12.18 07:55 JAV Atstovų Rūmai trečiadienį surengs istorinį ir nekantriai laukiamą balsavimą dėl apkaltos prezidentui Donaldui Trumpui, paskelbė jų pirmininkė Nancy Pelosi. „Rytoj Atstovų Rūmai pasinaudos vienais rimčiausių įgaliojimų, suteiktų mums konstitucijos, kai balsuosime siekdami patvirtinti du  Jungtinių Valstijų prezidento apkaltos straipsnius“, – sakoma antradienį paskelbtame N. Pelosi laiške kolegoms demokratams.
Siūlo teisti Rusijos šnipo bendrininkus – siekė šnipinėti ir Grybauskaitę
Siūlo teisti Rusijos šnipo bendrininkus – siekė šnipinėti ir Grybauskaitę 2019.12.11 14:04 Generalinė prokuratūra trečiadienį pranešė, kad perdavė teismui baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai pareikšti dviem įtariamiems Rusijos šnipo Nikolajaus Filipčenkos bendrininkams. Pats N. Filipčenko dėl šnipinėjimo Lietuvoje buvo nuteistas 2017 metais, tačiau lapkritį buvo perduotas Rusijai, įvykdžius šnipų mainus. Teismui perduotoje naujoje byloje už akių kaltinami po vieną Rusijos ir Lietuvos pilietį.
Pražudė tritaškis: „Žalgiris“ po pratęsimo krito Maskvoje
Pražudė tritaškis: „Žalgiris“ po pratęsimo krito Maskvoje (11) 2019.12.05 21:21 Kauno „Žalgiris“ (3/9) Eurolygoje patyrė šeštąjį pralaimėjimą iš eilės. Lietuvos čempionai krito Maskvoje, kur po atkaklios kovos ir pratęsimo nusileido CSKA (8/4) komandai. Maskviečiams pergalę padovanojo fantastinis Mike'o Jameso tritaškis paskutinę rungtynių sekundę.
Žemesnė rinkimų kartelė realybėje: štai, kas būtų patekęs į valdžią
Žemesnė rinkimų kartelė realybėje: štai, kas būtų patekęs į valdžią (43) 2019.12.05 05:00 Ketvirtadienį Seimas balsuos, ar palengvinti politikams kelią į parlamentą ir sumažinti rinkimų kartelę. Portalas tv3.lt pasidomėjo, kokios politinės jėgos būtų patekusios į parlamentą, jei sumažinta kartelė būtų galiojusi ir ankstesniuose Seimo rinkimuose. Dauguma šių be penkių minučių parlamentinių partijų buvo arba „suvalgytos“ kitų, arba pranyko politinėse paraštėse.   Šiuo metu galiojanti Seimo rinkimų kartelė, norint dalyvauti mandatų dalybose – 5 proc. ir 7 proc.
Paaiškėjo, kas įvykdė dviejų žmonių gyvybių pareikalavusį išpuolį Londone
Paaiškėjo, kas įvykdė dviejų žmonių gyvybių pareikalavusį išpuolį Londone 2019.11.30 10:20 Vyras, kaip įtariama, mirtinai subadęs du žmones per teroro išpuolį prie Londono tilto, anksčiau buvo nuteistas kalėti už teroristinę veiklą ir paleistas praeitais metais, šeštadienį pranešė policija. Peiliu ginkluotas užpuolikas, prie kurio kūno buvo pritvirtintas, kaip manoma, mirtininko bombos muliažas, buvo nušautas penktadienio popietę po incidento, kurio metu šalimais buvę žmonės mėgino įtariamąjį nuginkluoti.
Venckienės advokatė: priimtas nelogiškas sprendimas, skųsime jį
Venckienės advokatė: priimtas nelogiškas sprendimas, skųsime jį (32) 2019.11.29 15:29 Vilniaus apygardos teismas nusprendė, kad buvusi teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė jai iškeltos bylos eigą gali stebėti būdama laisvėje. Tačiau už tai teko ne tik sumokėti 10 tūkst. eurų užstatą, bet ir užsisegti apykoję. Be to, N. Venckienė buvo įpareigota nenutolti nuo namų Garliavoje daugiau kaip 500 metrų. Būtent ši aplinkybė šiuo metu yra didžiausias galvos skausmas tiek pačiai N. Venckienei, tiek jos advokatei Sonatai Žukauskienei.
Bunkė kaip niekad laiminga: tai vienas gražiausių laikotarpių metuose
Bunkė kaip niekad laiminga: tai vienas gražiausių laikotarpių metuose (3) 2019.11.27 09:54 Dainininkė Natalija Bunkė šiuo metu įsisukusi į savo koncertų turą po Lietuvą. Per savaitę atlikėja surengia mažiausiai keturis koncertus. Bilietai į jos koncertinį turą tirpsta akimirksniu.  Norėdama nudžiuginti savo gerbėjus, N. Bunkė pristato naujausią savo dainą, kuri neabejotinai taps tikru kalėdiniu hitu, rašo pranešime spaudai.
„Ekstrasensų mūšio“ dalyvė papasakojo apie neišgydomą ligą
„Ekstrasensų mūšio“ dalyvė papasakojo apie neišgydomą ligą (1) 2019.11.24 15:30 Teko iškęsti jau beveik 300 operacijų...
Į viršų