marius kiltinavičius

Marius Kiltinavičius
Marius Kiltinavičius 2009.10.05 11:10 Marius Kiltinavičius (27) - grupės N.E.O. narys, krepšinio treneris. Keturis mėnesius draugavo su buvusia "Muzikos akademijos" studente Gabriele, beveik keturis metus - su šio projekto vedėja Simona Čėsnaite. Dalyvauja TV projekte "Šok su manimi". Sklinda kalbos, kad nusižiūrėjo tame pačiame projekte šokančią Viktoriją Kunauskaitę (20). Su projekto "Šok su manimi" partnere Egle Straleckaite, TV3 nuotr.
Momentas, kai Zasimauskaitei vis dar suvirpa širdis: prabilo apie naujus potyrius
Momentas, kai Zasimauskaitei vis dar suvirpa širdis: prabilo apie naujus potyrius 2020.01.23 08:30 2018-aisis dainininkė Ieva Zasimauskaitė išvyko atstovauti Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ dainų konkurse, o štai praėjus dviems metams po konkurso, jos veidą kiekvieną šeštadienį mato ir ištikimiausi mūsų šalies atrankų žiūrovai. Tiesa, dabar mergina pasirodo ne kaip atlikėja, o kaip viena iš renginio vedėjų. Tai Ievai – nauja patirtis, ir nors baimė iš pradžių neapleido, dainininkė neslėpė, kad naujas amplua jai itin patinka. „Kai vedžiau pirmą laidą, be proto jaudinausi.
„Nevėžiui“ suteikta LKL licencija
„Nevėžiui“ suteikta LKL licencija 2019.08.26 16:18 Kėdainių „Nevėžis“ dalyvaus 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ čempionate po to, kai LKL valdyba pirmadienį balsų dauguma priėmė sprendimą suteikti klubui dalyvio licenciją. „Nevėžis“ įgyvendino praėjusį trečiadienį LKL valdyboje iškeltą reikalavimą perduoti VšĮ „Veržlusis Nevėžis“ naujiems dalininkams. Penktadienį naujaisiais įstaigos dalininkais tapo Vytenis Gulbinas ir Aurimas Žemaitis.
Ievos Zasimauskaitės gyvenime – pokyčiai: sutuoktinis keliasi į Palangą
Ievos Zasimauskaitės gyvenime – pokyčiai: sutuoktinis keliasi į Palangą 2018.08.08 11:10 Šių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijos“ dainų konkurse Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė gyvena permainų akimirkomis – visai neseniai jos mylimasis Marius Kiltinavičius gavo trenerio darbą komandoje „Palangos kuršiai“. Tiesa, naujas darbas ir karjeros galimybės Mariui atsivėrė ne jų su Ieva gyvenamame mieste – Kaune – o Lietuvos pajūryje, Palangoje. Dėl to žinomai šeimai teks išgyventi kardinalius pasikeitimus. „Marius kraustosi į Palangą, o aš daugiau laiko vis tiek praleisiu Kaune.
Renaldas Seibutis Palangoje įkūrė naują krepšinio klubą
Renaldas Seibutis Palangoje įkūrė naują krepšinio klubą 2018.08.02 13:20 Renaldui Seibučiui ši vasara buvo itin darbinga – iš pradžių jis atstovavo Lietuvos rinktinę pasaulio čempionato atrankoje, vėliau ieškojosi naujo klubo, o galiausiai baigė derinti visas detales ir su bendraminčiais įkūrė naują krepšinio ekipą. Portalas basketnews.lt skelbia, jog 33-ejų krepšininkas su kolegomis bandys atgaivinti krepšinį Palangoje ir nuo kito sezono jų naujas kūrinys varžysis NKL pirmenybėse.
Liaupsės Europą žavinčio šeimyninio dueto nariui: jis – labai geras ir protingas treneris
Liaupsės Europą žavinčio šeimyninio dueto nariui: jis – labai geras ir protingas treneris 2018.05.10 17:37 Marius Kiltinavičius tapo finaliniu Senąjį žemyną sužavėjusio žmonos Ievos Zasimauskaitės pasirodymo akcentu. Ant eurovizinės scenos lipantis 36-erių vyras – krepšinio treneris. Jo kolegos ir buvę auklėtiniai strategui negaili pozityvių epitetų. Pasirodymas ant „Eurovizijos“ scenos klubų neatbaidys M. Kiltinavičius pernai treniravo Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinę. Vyrui talkino Gintaras Kadžiulis, Tomas Purlys ir Laurynas Dulinskas. „Marius paliko tikrai gerą įspūdį.
I. Zasimauskaitė atskleidė netradicinės mitybos principus: tai tikrai nebe naujiena
I. Zasimauskaitė atskleidė netradicinės mitybos principus: tai tikrai nebe naujiena 2018.04.27 13:57 Dainininkė, nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtoja Ieva Zasimauskaitė, intensyviai besiruošdama dainų konkursui Portugalijoje, stebina savo neišsenkančia energija ir iš veido nedingstančia šypsena. Jau šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ atlikėja atskleis, kad jėgų ir geros nuotaikos variklis yra netradiciniai mitybos principai.
Treneriu tapusi muzikos žvaigždė: krepšinis – tai mano gyvenimas
Treneriu tapusi muzikos žvaigždė: krepšinis – tai mano gyvenimas 2018.04.06 10:33 Prieš kelerius metus Marius Kiltinavičius Lietuvoje buvo atpažįstamas kaip grupės „N.E.O.“ vokalistas, dabar šio vyro veidas žiniasklaidoje matomas šalia žmonos, Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ Ievos Zasimauskaitės. Tačiau didžioji Mariaus aistra ir pašaukimas – ne scena, o krepšinio aikštelė. Kai gydytojų verdiktas nutraukė M. Kiltinavičiaus krepšininko karjerą, jis nepasidavė ir tapo treneriu, taikančiu Lietuvoje neįprastus treniravimo metodus.
Olimpinio švietimo forume – apie skirtumus, kuriuose glūdi stiprybė
Olimpinio švietimo forume – apie skirtumus, kuriuose glūdi stiprybė 2018.03.22 19:34 Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko Olimpinio švietimo forumas. Septyni pranešėjai iš Didžiosios Britanijos, Etiopijos, Prancūzijos ir Lietuvos dalijosi patirtimi, skatinančia atsikratyti stereotipų, į skirtumus pažvelgti kaip į vienijimo galimybę pasitelkus sportą.
Lietuva į „Euroviziją“ siunčia I.Zasimauskaitę: „Turime absoliučiai kitokią idėją“
Lietuva į „Euroviziją“ siunčia I.Zasimauskaitę: „Turime absoliučiai kitokią idėją“ 2018.03.12 00:28 Šiandien šimtus tūkstančių žiūrovų prie televizijos ekranų sukvietė vienas didžiausių muzikos renginių nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Po ilgos, aštuonias savaites trukusios kovos, paaiškėjo, kad nugalėtoja tapo Ieva Zasimauskaitė su daina „When We‘re Old“.   „Jaučiuosi be galo gerai, negaliu patikėti, kad tai realybė, greičiau – sapnas. Dalyvavau penkis kartus, o šis buvo laimingas, bet ne dėl manęs, o dėl žmonių, kurie buvo šalia manęs. Rasos, Mariaus, Vytauto.
Tikrąją meilę pažįstanti Ieva Zasimauskaitė: mums nebereikia kalbėti!
Tikrąją meilę pažįstanti Ieva Zasimauskaitė: mums nebereikia kalbėti! 2018.02.14 08:50 „Mums nebereikia kalbėti, - skamba Ievos Zasimauskaitės atliekamos dainos „Kol myliu“ žodžiai galvoje besiruošiant šiam interviu, kuris man pasirodė ganėtinai didelis iššūkis. Juk visas pasaulis žino, kad vyrai nėra patys geriausi pašnekovai meilės... Tos amžinos meilės, apie kurią dainuoja Ieva, tema. Ir tai nebuvo pati geriausia diena Ievai: „Koks klaidus tasai Vilnius, - šūktelėjo iš Kauno į sostinę atvykusi atlikėja. – Ir dar sugebėjau automobilį perbraukti. Ech.
LKL trenerių mozaika. Kas užims laisvas vietas?
LKL trenerių mozaika. Kas užims laisvas vietas? 2017.06.27 21:12 Pusė. Tiek Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų neturi vyriausiojo trenerio. Kas užims penkias laisvas vakansijas? Kėdainių „Nevėžis“ galvą suko mažiausiai Po praėjusio LKL sezono mažiausiai galvą suko „Nevėžis“. Nors sezonas nebuvo sėkmingas, kėdainiečiai nusprendė tęsti darbą su Pauliumi Juodžiu. Su šiuo strategu pernai sudaryta sutartis „2+1“. Prienų-Birštono „Vytauto“ nepaliks ilgametis vedlys – Virginijus Šeškus.
Lietuvos dvidešimtmečių rinktinėje pasikeitė vyriausiasis treneris
Lietuvos dvidešimtmečių rinktinėje pasikeitė vyriausiasis treneris 2017.05.24 15:55 Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinėje prieš artėjančią treniruočių stovyklą įvyko permainos. Šios komandos vyriausiojo trenerio postą užims Marius Kiltinavičius, kuris pakeis į užsienį dirbti išvykstantį Ramūną Butautą. Marius Kiltinavičius šį sezoną treniravo Marijampolės „Sudūvos-Mantingos“ ekipą ir su ja triumfavo Nacionalinės krepšinio lygos čempionate. „Tas kvietimas treniruotę rinktinę buvo šiek tiek netikėtas, bet iš karto sutikau, nes šis pasiūlymas buvo labai įdomus.
Čempionišką charakterį pademonstravusi „Sūduva-Mantinga“ išlygino finalo serijos rezultatą
Čempionišką charakterį pademonstravusi „Sūduva-Mantinga“ išlygino finalo serijos rezultatą 2017.04.15 21:08 Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo serijos rezultatą. Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda ketvirtajame kėlinyje panaikino 14 taškų deficitą ir 78:74 (20:22, 13:22, 11:10, 34:20) palaužė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ pasipriešinimą. Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-2. Penktosios serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Marijampolėje.
Rytis Vaišvila pratrūko: teisėjai gadina seriją
Rytis Vaišvila pratrūko: teisėjai gadina seriją 2017.04.16 10:50 Nacionalinės krepšnio lygos (NKL) finalo serijoje – lygybė. Joje po paskutiniųjų rungtynių rezultatas tapo 2:2. Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservio“ vyriausiasis treneris Rytis Vaišvila po pralaimėjimo pratrūko ir visą tulžį išliejo ant teisėjų. Klaipėdiečiai pastarajame finalo serijos mače 74:78 namie nusileido varžybų rezultatą išlyginusiai Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. „Teisėjai gadina visą seriją. Žaidėjai veržiasi, o jie nesušvilpė absoliučiai nė vienos baudos.
„Sūduva-Mantinga“ sugrįžo į kovą dėl Mezon-NKL aukso
„Sūduva-Mantinga“ sugrįžo į kovą dėl Mezon-NKL aukso 2017.04.13 22:18 Marius Kiltinavičius garantavo pergalę ir jo komandos kapitonas pasistengė, kad pažadas būtų išpildytas. Gintautas Matulis per pirmus du kėlinius pelnė 26 iš savo 29 taškų, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ namie 96:70 (25:18, 22:12, 27:22, 22:18) pranoko Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“. Suvalkijos atstovai sušvelnino serijos iki keturių pergalių santykį 1-2. Ketvirtosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Klaipėdoje.
„Sūduva-Mantinga“ įveikė jaunuosius žalgiriečius
„Sūduva-Mantinga“ įveikė jaunuosius žalgiriečius 2016.09.30 21:16 Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai ir vicečempionai Marijampolėje surengė NKL finalo pakartojimą. „Sūduva-Mantinga“ namuose priėmė „Žalgiris-2“ komandą ir įveikė ją rezultatu (24:20, 26:14, 21:17,19:22). Pirmąsias namų rungtynes šiame sezone žaidę marijampoliečiai nuo pat pradžių kovojo su „Žalgirio-2“ komanda taškas, o po pirmojo kėlinio „Sūduva-Mantinga“ tik 4 taškais.
Trečiasis „Šok su manimi“ sezonas dedikuojamas meilei
Trečiasis „Šok su manimi“ sezonas dedikuojamas meilei 2011.05.04 18:16 Populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ rudenį TV3 eteryje pradės jau trečiąjį sezoną. Kodinis projekto naujojo sezono pavadinimas – „Meilė“! Dviejuose sezonuose ant „Šok su manimi“ parketo jau sukosi tokios Lietuvos garsenybės kaip Inga Valinskienė, Jolanta Uspaskich, Asta Valentaitė, Svetlana Pronina, Ramūnas Rudokas, Vaida Jasaitienė, Žilvinas Šilgalis, Eirida Daukšienė, Eglė Jackaitė, Vidas Blekaitis, Alvydas Duonėla, Gytis Ivanauskas, Gediminas Jaunius, Inga Krukauskienė...
Vytenis Pauliukaitis: „Aš be galo nemėgstu Jurijaus Smorigino”
Vytenis Pauliukaitis: „Aš be galo nemėgstu Jurijaus Smorigino” (43) 2009.11.02 10:34 Jei projekte yra komisija, visada atsiras ir tų, kurie jaučiasi jos nepakankamai įvertinti ar įžeisti. Šiuo metu vykstančių populiariausių Lietuvos projektų „Šok su manimi” ir „Lietuvos talentai” dalyviai bei juos vertinantys teisėjai – ne išimtis. Po kiekvieno šeštadienio vakaro šokių žiniasklaidoje pasklinda vis nauji komisijos dalyviams pažerti kritikos „perliukai”, nuliūdusių ir įsižeidusių neretai būna ir tarp tų, kurie mėgina sužavėti savo talentais.
Per šokius ir dainas – į žvaigždes
Per šokius ir dainas – į žvaigždes (5) 2009.10.06 09:02 Pirmasis spalio mėnesio „Veidų lenktynių“ dešimtukas - margas lyg miškas rudenį. Čia - ir itin ryškiai mirgančios žvaigždės, ir kuklesnės personos. Lydere tapo iki šiol nei karto matomiausių personų sąraše nešmėžavusi Irena Starošaitė. Žurnalistai kaip susitarę atakavo dainininkę, kuri spalio 1-ąją dieną minėjo ne tik 40-ąjį jubiliejų, bet ir buvimo scenoje dvidešimtmetį. Kiek anksčiau 67-ąjį gimtadienį atšventė ir dirigentas Donatas Katkus.
„Šok su manimi“ projekto favoritai – Šorena ir Deividas?
„Šok su manimi“ projekto favoritai – Šorena ir Deividas? (5) 2009.09.18 16:34 TV3 projekto „Šok su manimi“ pasirodymai įsisiūbuoja, o aiškėjant žiūrovų ir komisijos simpatijoms kai kurioms poroms jau matuojamos nugalėtojų karūnos.   Viena potencialiausių nugalėtojų įvardijama praėjusią savaitę neliečiamumo teisę turėjusi Šorenos Džaniašvili ir Deivido Meškausko pora.
LMKL „Žvaigždžių dienoje“ pasirodys ir premjeras
LMKL „Žvaigždžių dienoje“ pasirodys ir premjeras 2008.02.21 16:13 Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Žvaigždžių dienos“ rungtynėse šiemet „Superberniukus“ pakeis „Supervyrai“ - kaip niekad solidi ir patyrusi komanda, kuri mes iššūkį geriausioms lygos krepšininkėms.
„Žalgiris“ be didesnio vargo nušlavė „Nevėžį“
„Žalgiris“ be didesnio vargo nušlavė „Nevėžį“ 2020.02.09 18:48 Kauno „Žalgirio“ apsilankymas Kėdainiuose praėjo be didesnių kėblumų. Iki pertraukos reikalus išsprendę žalgiriečiai svečiuose 92:63 (17:13, 32:16, 25:13, 18:21) pamokė Kėdainių „Nevėžį“. „Nevėžis“ po šio pralaimėjimo nusileido į paskutinę poziciją „Betsafe–LKL“ turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu „Žalgirio“ viešpatavimas pirmoje vietoje nesikeičia. Kauniečiams pergalės pamatus ne pirmą kartą padėjo tritaškiai.
Į ką iš tiesų kreipiasi žurnalistus tylėti verčiantis Jasikevičius
Į ką iš tiesų kreipiasi žurnalistus tylėti verčiantis Jasikevičius (6) 2020.01.24 10:53 „Ar tu žiūri mūsų rungtynes LKL? Čia taip pirmą syki tau mes darom? Kas antros rungtynės taip yra (...) Nesuprantu aš šito, atrodo pirmą sykį taip darytume“, – tokiais žodžiais ir piktu žvilgsniu savo spaudos konferenciją po pralaimėjimo „Šiauliams“ baigė ir nemenką šurmulį sporto bendruomenėje sukėlė Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius. Tai buvo viena trumpiausių spaudos konferencijų Šaro, kaip trenerio, karjeroje – ji truko vos kiek daugiau nei 2 minutes.
„Žalgiris“ vos neprisižaidė su lygos autsaideriu
„Žalgiris“ vos neprisižaidė su lygos autsaideriu 2020.01.11 19:55 Šeštadienį Kauno „Žalgiris“ (17/1) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL) pirmavo visas rungtynes, tačiau ketvirtame kėlinyje atleido vadeles, o po vyriausiojo trenerio Mariaus Kiltinavičiaus likusi Kėdainių „Nevėžio“ (5/13) ekipa dar sugebėjo pasispardyti.
Instagrame – žalgiriečių dominavimas
Instagrame – žalgiriečių dominavimas 2019.11.26 18:13 Socialiniai tinklai plačiau pravėrė duris į sporto pasaulį – galimybė gyvai sekti rezultatus, komunikuoti su mėgiamais sportininkais, matyti jų asmeninio gyvenimo akimirkas tapo įdomu net ir mažiau sportu besidomintiems asmenims. Pastaraisiais metais išpopuliarėjęs socialinis tinklas „Instagram“ populiarus ir tarp „Betsafe–LKL“ rungtyniaujančių krepšininkų. LKL.lt kviečia pasižvalgyti krepšininkų profiliuose ir pamatyti, kurie iš jų yra populiariausi.
I.Zasimauskaitė planuoja antrąsias vestuves: šios bus – kitokios
I.Zasimauskaitė planuoja antrąsias vestuves: šios bus – kitokios (1) 2018.06.08 12:15 Vos prieš mėnesį „Eurovizijos“ scenoje pasirodžiusi Ieva Zasimauskaitė visai neseniai pristatė pirmąją savo kūrybos dainą „Paslėpk mane“. Kartu su Vytautu Bikumi dainą sukūrusi atlikėja taip pat užsiminė ir apie galimas vestuves. Tiesa – antrąsias. Prieš trejus metus, birželio 5-ąją, žinoma atlikėja su savo vyru Mariumi Kiltinavičiumi sumainė aukso žiedus Kaune.
To nesitikėjote: atskleidė „Eurovizijos“ pusfinalių balsus – I. Zasimauskaitės vieta nustebins
To nesitikėjote: atskleidė „Eurovizijos“ pusfinalių balsus – I. Zasimauskaitės vieta nustebins (2) 2018.05.13 03:55 Šeštadienio vakarą visa Europa sulaikiusi kvėpavimą stebėjo ypatingą metų reginį – Portugalijos sostinėje Lisabonoje vyko „Eurovizijos“ dainų konkursas. Sėkmingai pusfinalyje pasirodžiusi Ieva Zasimauskaitė pateko į finalą, kuriame pasirodė ketvirtuoju numeriu. Pasirodžius visiems atlikėjams, prasidėjo telefoninis balsavimas, po kurio paaiškėjo, kur kitais metais bus rengiama „Eurovizija“. Daugiausiai balsų surinko Izraelio atlikėja Netta su daina „Toy“. Ji surinko 529 balsus.
Lemtinga naktis: Ievai – jautrūs vyro Mariaus žodžiai
Lemtinga naktis: Ievai – jautrūs vyro Mariaus žodžiai 2018.05.12 16:00 Šiąnakt išaiškės, kas taps kasmet visą Europą drebinančio dainų konkurso „Eurovizija 2018“ nugalėtoju. Finale ketvirtuoju numeriu taip pat pasirodys ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We’re Old“. Ypatingai po pirmojo pusfinalio Europoje išgarsėjo ne tik Ievos daina, bet taip pat ir žinia, kad ji scenoje kartu su savo vyru Mariumi Kiltinavičiumi.
„Eurovizijos“ vilkas D. Montvydas davė patarimų Ievai: atskleidė, ar pats dar bandys sėkmę
„Eurovizijos“ vilkas D. Montvydas davė patarimų Ievai: atskleidė, ar pats dar bandys sėkmę (3) 2018.05.04 10:00 Atlikėjas Donatas Montvydas (Donny Montell) didžiajame „Eurovizijos“ konkurse pasirodė net du kartus. Jis puikiai žino, kaip prikaustyti auditoriją bei patraukti žiūrovų dėmesį. Garsusis Donato salto dar dabar išlikęs „Eurovizijos“ gerbėjų atmintyje. Gegužės 8 dieną pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje ant scenos lips Ieva Zasimauskaitė. Romantiška baladė sujaudino daugybę lietuvių, todėl kai kurie nė neabejoja Ievos sėkme.
Į viršų