long

Vienišiaus turinčio „gyvenimo viziją“ romanas „Vasara Long Ailande“
Vienišiaus turinčio „gyvenimo viziją“ romanas „Vasara Long Ailande“ 2009.06.11 11:38 Paskutiniame savo romane „Vasara Long Ailande“ Ričardas Yatesas, jau amžininkų pripažintas klasiku ir laikomas vienu geriausių Amerikos pokario metraštininku, meistriškai ir įtaigiai atskleidžia dviejų šeimų, kurias suvedė atsitiktinumas, neviltis ir aistra, istoriją. Kai Šepardo automobilis sugenda prieškariniame Niujorke, o tėvas, ieškodamas telefono, paspaudžia atsitiktinių durų skambutį, gražuolio, bet kvailo Evano Šepardo ir jo mylimosios Reičelės gyvenimas pasikeičia amžiams.
Naujas Metallica singlas - „All Nightmare Long“
Naujas Metallica singlas - „All Nightmare Long“ 2008.11.12 13:32 Neįtikėtinos sėkmės su naujuoju albumu „Death Magnetic“ Metallica gerbėjus nudžiugino pareikšdama, kad gruodžio 15 dieną pasirodys naujasis singlas „All Nightmare Long“. Single, kurį bus galima įsigyti tik skaitmeniniu pavidalu, o ne kompaktinėje plokštelėje, bus ne tik pati daina, bet ir jos vaizdo klipas. „8 minutės nepamirštamų rifų ir žvėriško ritmo, susijungę su Hetfieldo vokalo jėga, virsta metalo singlu, kuris yra tikrai vertas aukso“, - rašo kritikai.
Amerikoje suimta žiauriais nusikaltimais pagarėjusi gauja: sučiupo per 230 įtariamųjų
Amerikoje suimta žiauriais nusikaltimais pagarėjusi gauja: sučiupo per 230 įtariamųjų 2019.12.21 13:54 Teisėsauga sulaikė per 230 įtariamų gaujos MS-13 narių Niujorke, Baltimorėje ir Salvadore, penktadienį paskelbė JAV pareigūnai, o amerikiečių prezidentas Donaldas Trumpas pasveikino šią žinią. Operacija prieš žiauriais nusikaltimais garsėjančią ispanakalbių gaują buvo daugiau nei dvejus metus trukusio tiriamojo darbo rezultatas, pareiškime cituojami JAV Kovos su narkotikais agentūra (DEA) pareigūnai ir Safolko apygardos prokuroras.
JAV mini kruvinų rugsėjo 11-osios atakų metines
JAV mini kruvinų rugsėjo 11-osios atakų metines 2019.09.11 17:43 Amerikiečiai trečiadienį mini rugsėjo 11-osios atakų Jungtinėse Valstijoje metines, dalyvaudami atminimo ceremonijose ir savanorių akcijose, ragindami „niekada nepamiršti“ prieš 18 metų šalį sukrėtusių išpuolių. Aukų artimieji susirinko prie Pasaulio prekybos centro 8 val. 46 min. vietos (15 val. 46 min. Lietuvos) laiku, kai 2001-ųjų rugsėjo 11-ąją į šiaurinį Pasaulio prekybos centro bokštą įsirėžė užgrobtas lėktuvas.
Įvertinkite: Lily Allen pristato dainos „As Long As I Got You“ vaizdo klipą
Įvertinkite: Lily Allen pristato dainos „As Long As I Got You“ vaizdo klipą 2014.07.25 14:09 Skandalingoji atlikėja Lily Allen pristatė šiltą bei spalvingą dainos „As Long As I Got You“ vaizdo klipą, kuris buvo nufilmuotas garsiajame „Glastonbury“ muzikos festivalyje. Pati atlikėja teigia norėjusi atskleisti, kaip ji pasikeitė per visus tuos metus, kuomet būdama maža mergaitė apsilankė muzikos šventėje kartu su savo tėčiu. „Glastonbury“ festivalis Allen yra iš tiesų ypatinga vieta. Jame britė susipažino su savi vyru Samu.
Po žygio žirgais iki Krokuvos, lietuviai priimti į „The Long Riders“ gildiją
Po žygio žirgais iki Krokuvos, lietuviai priimti į „The Long Riders“ gildiją 2011.09.08 11:52 Po žygių žirgais iki Juodosios jūros bei Krokuvos, lietuviai priimti į „The Long Riders“ gildiją. Lietuva tapo keturiasdešimt ketvirta šalimi – nare seniausioje pasaulio keliautojų žigais asociacijoje. Tai pirmas atvejis gildijos istorijoje, kai vienu metu jos nariais tapo net devyni raiteliai.
Vanagas prieš pat Dakarą liko be ilgamečio šturmano
Vanagas prieš pat Dakarą liko be ilgamečio šturmano 2019.12.29 14:51 2020 m. Dakaro ralis startuoja jau kitą savaitę, tačiau Benediktas Vanagas vis dar nežino, kas bus jo šturmanas. Nemažai problemų prieš artimiausią startą Dakare turintis pilotas pranešė, kad ilgametis jo šturmanas lenkas Sebastianas Rozwadowskis atsidūrė ligoninėje. Lenkui pasireiškė agresyvaus viruso simptomai. Kurį laiką buvo tikimasi, kad S. Rozwadowskis spės atsigauti, bet sekmadienį B. Vanagas patvirtino, jog lenkas į Dakaro ralį nevyks.
„OBDeleven“ – automobilių entuziastams skirta diagnostikos įranga
„OBDeleven“ – automobilių entuziastams skirta diagnostikos įranga (1) 2019.12.20 16:22 Tinkama automobilio eksploatacija yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kuris nulemia ar ilgalaikėje perspektyvoje būsite dažnas svečias dirbtuvėse, kuriose šalinami įvairūs automobilių gedimai.  Tad kokių veiksmų turėtumėte laikytis, kurie užtikrintų, jog automobilio būklė išliktų gera ar netgi nepriekaištinga? Pirmasis veiksmas – gamintojo rekomendacijų laikymasis, o antrasis – pasinaudoti priemonėmis, kurios leistų išnaudoti kasdienybėje naudojamus prietaisus ir įrankius.
Naujos kartos platforma „Go3" pradeda naują internetinių pramogų erą Baltijos šalyse
Naujos kartos platforma „Go3" pradeda naują internetinių pramogų erą Baltijos šalyse (71) 2019.12.03 14:37 Gruodžio 3 d. pradėjo veikti didžiausia vaizdo transliacijų internetu platforma Baltijos šalyse – „Go3". Žiūrovai nuo šiandien gali mėgautis daugiau nei 40 tiesiogiai transliuojamų TV kanalų, 1000 filmų ir serialų bei daugiau nei 100 valandų per savaitę tiesioginių sporto transliacijų.  Pažangi skaitmeninė platforma siūlo plačiausią vietinio ir tarptautinio sporto bei pramogų vaizdo turinio pasirinkimą Baltijos šalyse.
Helovino vakarėlis virto košmaru: Los Andžele nušauti trys žmonės
Helovino vakarėlis virto košmaru: Los Andžele nušauti trys žmonės 2019.10.30 09:54 Los Andželo pietinėje dalyje mažiausiai trys žmonės žuvo ir dar devyni buvo sužeisti antradienį per šaudymą viename Helovino vakarėlyje, pranešė tarnybos ir vietos žiniasklaida. Vietos naujienų televizijų iš oro nufilmuotoje medžiagoje matyti greitosios pagalbos medikai, teikiantys pagalbą sužeistiesiems kiems tarp vieno manikiūro salono ir gyvenamojo namo Long Biče. Kaimynai sakė televizijai CBS, kad šaudymas įvyko per vieną Helovino vakarėlį.
Mirė vienas žiauriausių serijinių žudikų: turistų žudymas jam kėlė jaudulį
Mirė vienas žiauriausių serijinių žudikų: turistų žudymas jam kėlė jaudulį 2019.10.27 13:33 Australijos ligoninėje mirė liūdniausiai pagarsėjęs serijinis žudikas Ivanas Milatas, dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje nužudęs septynis jaunus žygeivius ir šiurpinęs visą šalį. Apie jo mirtį sekmadienį pranešė pareigūnai. I. Milatas atliko iš eilės einančias kalėjimo iki gyvos galvos bausmes už brutalius nužudymus, kuriuos vykdė netoli Sidnėjaus nuo 1989 iki 1992 metų.
Britanijoje paviešins vadovų ir darbuotojų atlyginimų skirtumus
Britanijoje paviešins vadovų ir darbuotojų atlyginimų skirtumus 2018.06.11 21:00 Didžiosios Britanijos biržinės įmonės pagal pirmadienį parlamentui pateiktą įstatymo projektą bus įpareigotos atskleisti savo vadovų ir darbuotojų atlyginimų skirtumą. Pagal įstatymą, kuris, kaip planuojama, įsigalios 2019 metų sausį, visos akcinės bendrovės, turinčios daugiau kaip 250 darbuotojų, turės kasmet skelbti savo „darbo užmokesčio santykius“ ir juos paaiškinti.
Paauglius vežusiame autobuse – siaubingi vaizdai: išsiųstos gausios pajėgos
Paauglius vežusiame autobuse – siaubingi vaizdai: išsiųstos gausios pajėgos 2018.04.09 17:00 Long Ailande Niujorko valstijoje sekmadienio vakarą paauglius vežusiam autobusui kliudžius viaduką, buvo sunkiai sužeisti šeši jo keleiviai ir visiškai suniokotas autobuso stogas. Užsakomasis autobusas vežė moksleivius namo po pavasario atostogų. Nelaimė įvyko kiek po 21 val. vietos laiku Pietų valstijos greitkelyje Leikvju mieste, pranešė Niujorko valstijos policija. Vienas iš šešių nukentėjusių keleivių patyrė labai rimtų sužalojimų. Kiti 37 autobusi važiavę žmonės nukentėjo nesunkiai.
Donatas Motiejūnas Kinijoje blykstelėjo taškų rekordu
Donatas Motiejūnas Kinijoje blykstelėjo taškų rekordu 2017.11.17 17:41 Daugiau taškų nei žaidimo minučių – tokiu ritmu Donatas Motiejūnas surinko 32 taškus Kinijos čempionate laimėtose rungtynėse. Šandongo „Golden Stars“ komanda 129:102 įveikė Guangžou „Long Lions“ krepšininkus, kuriems daugiausiai bėdų sukėlė aukštaūgis iš Lietuvos. D. Motiejūnas pagerino rezultatyvumo rekordą Kinijoje lygoje, penktadienį pelnęs 32 taškus per 29 minutes aikštėje. Jis pataikė septynis dvitaškius iš devynių, tris tritaškius iš keturių, visas devynis baudų metimus.
10 faktų, kurių iki šiol nežinojote apie legendinę roko grupę BIX
10 faktų, kurių iki šiol nežinojote apie legendinę roko grupę BIX 2017.11.09 11:42 BIX‘ai visuomet buvo dėmesio centre, grupė visuomet buvo narstoma po kaulelį, tačiau ji vis dar sugeba pateikti staigmenų. Iki jubiliejinio BIX koncerto likus savaitei, grupės lyderis Saulius Urbonavičius-Samas primena svarbiausius BIX istorijos faktus ir atskleidžia iki šiol mažai kam žinomų detalių. „Šį kartą mūsų muzikiniame baliuje viskas vyks atvirkščiai, tad kai kurios pikantiškos detalės ir mažos mūsų paslaptys padės nepasiklysti laike“, – šypsosi S. Urbonavičius-Samas.
„Garbanotas Bosistas“ pristato naują dainą iš būsimo vinilo „Room for You“
„Garbanotas Bosistas“ pristato naują dainą iš būsimo vinilo „Room for You“ 2017.11.07 10:50 Lietuviško psichodelinio roko kolekcija netrukus pasipildys stipria naujiena. „Garbanotas Bosistas“ šiandien pristato antrą singlą ir vaizdo klipą „Long Ago Far Away“ iš būsimo albumo „Room for You“. Pačiupinėti vinilą gyvai bei išgirsti visas jo dainas grupė kviečia gruodžio 14 d. Lofte. „Daina „Long Ago Far Away“ (seniai seniai, toli toli) – kaip visų pasakų pradžios. Kartais jauties seniai, kartais toli ir ieškai kaip tuos atstumus įveikt.
Lietuvos 19-mečų rinktinėje – netektys ir naujos pavardės
Lietuvos 19-mečų rinktinėje – netektys ir naujos pavardės 2017.05.22 13:09 Lietuvos vaikinų 19-mečių rinktinė kitą savaitę pradės pasiruošimą artėjančiam pasaulio krepšinio čempionatui, kuris liepos 1–9 dienomis vyks Egipte. Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės treneris Rimantas Grigas į pirmąją treniruočių stovyklą Druskininkuose pakvietė 17 krepšininkų. „Pasiruošimui turėsime mėnesį. Norėtume truputį daugiau laiko, tačiau nesiskundžiame, nes praėjusių metų Europos čempionatui pasiruošti turėjome vos kelias dienas.
Mirė juostos „Avinėlių tylėjimas“ režisierius Jonathanas Demme'as
Mirė juostos „Avinėlių tylėjimas“ režisierius Jonathanas Demme'as 2017.04.27 10:23 Jonathanas Demme'as, „Oskarą“ laimėjęs filmo „Avinėlių tylėjimas“ režisierius, atvedęs ir Tomą Hanksą iki „Oskaro“ juostoje „Filadelfija“, mirė trečiadienį Niujorke nuo komplikacijų, susijusių su vėžiu, sakė jo publicistas. Jam buvo 73-eji. Gimęs Long Ailende Niujorke J.Demme'as 1992 metais laimėjo Akademijos prizą už geriausią režisūrą filme „Avinėlių tylėjimas“, kuriame vaidino tokios žvaigždės kaip Anthony Hopkinsas ir Jodi Foster.
Pasiūlė, kaip sutaupyti auginant vaiką – sulaukė milžiniško palaikymo
Pasiūlė, kaip sutaupyti auginant vaiką – sulaukė milžiniško palaikymo 2017.04.14 20:00 Jauna mama Gylisa Jayne (24) protestuoja prieš vežimėlių snobiškumą gadinantį atmosferą mokyklose esančiose žaidimų aikštelėse ir Britanijos parkuose. Moteris, susilaukusi savo pirmos dukters Lily, labai pavydėjo kitoms šeimoms jų vaikiškų vežimėlių, nes pati ji prabangesnio ir geresnio įsigyti negalėjo, tad teko pasitenkinti jau panaudotais ir keistus garsus skleidžiančiais „ratais“. Praėjus kiek laiko Gylisa iš „Aldi“ parduotuvės nusipirko vežimėlį, kurio vertė 47 eurai.
Beyonce tapo dėmesio centru: prabilo apie skaudžius įvykius
Beyonce tapo dėmesio centru: prabilo apie skaudžius įvykius 2016.11.03 14:00 JAV popmuzikos superžvaigždė Beyonce trečiadienį atsidūrė dėmesio centre per Kantri muzikos asociacijos apdovanojimų ceremoniją, nuotaikingai atlikusi dainą, suliejusią abu šiuos muzikos žanrus ir tapusią įtaigiu, nors ir netiesioginiu pareiškimu apie rasių santykius Jungtinėse Valstijose.
Oda nueis pagaugais: neįprasta vaiko miego poza kelia šiurpą
Oda nueis pagaugais: neįprasta vaiko miego poza kelia šiurpą 2016.10.14 17:57 Socialinių tinklų žvaigždė Mikaela Long, kaip jai įprasta, prižiūrėjo savo dukterėčią, tačiau netrukus pamatytas vaizdas per stebėjimo kameras mergaitės kambaryje, prilygo vienai iš siaubo filmų scenų. Socialiniame tinkle „Twitter“ Mikaela pasidalino nuotraukomis, kuriose matosi mergaitė, mieganti atsistojusi ant galvos, rašo buzzfeed.com.
Atlikėją Passenger pakerėjo Lietuvos kurortas: nori vėl čia koncertuoti
Atlikėją Passenger pakerėjo Lietuvos kurortas: nori vėl čia koncertuoti 2016.09.16 15:36 Pirmąjį spalio penktadienį (spalio 7 d.) pirmą kartą Vilniuje koncertuosiantis Passenger nekantraudamas laukia naujojo savo albumo pasirodymo. Lygiai po keturių savaičių Lietuvoje viešėsiančio atlikėjo albumas vadinsis „Young As The Morning, Old As The Sea“ ir bus išleistas rugsėjo 23 d. Ta proga, muzikantas paskelbė, kad per vieną dieną surengs net du išskirtinius pasirodymus.
Mokslininkai žada paskelbti naują Žemės epochą
Mokslininkai žada paskelbti naują Žemės epochą (2) 2016.08.30 12:54 Žmogaus poveikis Žemės cheminiams procesams ir klimatui žymi 11,7 tūkst. trukusios geologinės epochos – holoceno – pabaigą ir naujo periodo pradžią, pirmadienį paskelbė mokslininkai. Antropoceno, naujojo „žmogaus amžiaus“, pradžia būtų skaičiuojama nuo XX amžiaus vidurio, jeigu būtų priimta mokslininkų rekomendacija, pirmadienį pateikta Tarptautiniam geologijos kongresui, dabar vykstančiam Pietų Afrikos Respublikos mieste Keiptaune.
Niujorke sudužus istoriniam lėktuvui žuvo pilotas
Niujorke sudužus istoriniam lėktuvui žuvo pilotas 2016.05.28 10:09 Mažam Antrojo pasaulinio karo laikų lėktuvui penktadienį nukritus į Hadsono upę Niujorke žuvo jo pilotas, pranešė policija. Policija ir ugniagesiai surengė paieškas upėje ties nelaimės vieta, o po kelių valandų narai rado aukos kūną, nurodė policijos atstovas. Pasak žiniasklaidos pranešimų, tas propelerinis naikintuvas „Republic P-47 Thunderbolt“ turėjo dalyvauti šį savaitgalį vyksiančioje aviacijos parodoje.
Pagaliau: Amanda Seyfried gavo tai, ko seniai norėjo
Pagaliau: Amanda Seyfried gavo tai, ko seniai norėjo 2016.03.06 14:17 Aktorė Amanda Seyfried (30) pamilo vaikiną. Žymi moteris kelis mėnesius buvo viena, kai 2015 m. rugsėjį po dvejų metų draugystės išsiskyrė su aktoriumi Justin Long (37). Dabar Amanda turi naują vyrą savo pusėje – Thomas Sadoski (39). Abu susipažino praėjusiais metais, kai kartu vaidino teatro spektaklyje „The Way We Get By“. „Amanda ir Thomas yra kartu“, – atskleidė šaltinis žurnalui „Us Weekly“. „Ji daugiau nebėra vieniša“. Thomas Sadoski iki 2015 m. spalio mėn. vis dar buvo vedęs.
„Mados infekcijoje“ – pripūsta dvidešimt pirmojo amžiaus mada
„Mados infekcijoje“ – pripūsta dvidešimt pirmojo amžiaus mada 2016.03.02 17:16 Artėjanti „Mados infekcija“ pristato dar vieną savo svečią iš užsienio. Andrej Bartenev – dizaineris, kuris Lietuvoje susilaukia daugiausiai dėmesio ir apkalbų, o jo kolekcijų pristatymų peržiūros internete, kiekvieną kartą svečiuojantis Vilniuje, muša peržiūrų rekordus. Kičo karalius, kuris pripūtė dvidešimt pirmojo amžiaus madą.
JAV rytus paralyžiavo smarki žiemos audra
JAV rytus paralyžiavo smarki žiemos audra 2016.01.24 10:03 Beveik rekordinė pūga šeštadienį apėmė JAV rytinę dalį, paralyžiuodama gyvenimą Niujorke ir Vašingtone, o ši audra paveikė maždaug 85 mln. gyventojų ir nusinešė jau bent 15 žmonių gyvybių. Daugiau negu 4,4 tūkst. lėktuvų reisų buvo atšaukti; uždaryti Niujorko, Filadelfijos, Vašingtono ir Baltimorės oro uostai. Be to, Jungtinių Valstijų sostinėje ir daugiausiai gyventojų turinčiame šalies mieste buvo sustabdytas eismas.
Su teroristais susidūrusios kompanijos vakarienė baigėsi draugės mirtimi
Su teroristais susidūrusios kompanijos vakarienė baigėsi draugės mirtimi 2015.11.17 12:04 Penktadienio vakarą Niranas Jayasiris susitiko pavakarieniauti kartu su savo viena geriausių draugių Nohemi Gonzalez, kuri vėliau teroristinių išpuolių metu buvo sušaudyta. Kartu su iš Kalifornijos atvykusia studente La Belle Equipe restorane sėdėjęs vaikinas sutiko papasakoti, kaip jis pamatė link jo su Kalašnikovais judančius vyrus, ir kaip neteko savo draugės. Nugara į restorano duris sėdėjusi 23 metų mergina net nepastebėjo ją kulkomis suvarpiusių žmonių.
Paryžiaus košmaras: ką mes žinome apie aukas
Paryžiaus košmaras: ką mes žinome apie aukas 2015.11.15 12:44 Po teroro išpuolių penktadienio vakarą Paryžiuje tragedijos aukos skaičiuojamos šimtais: 129 žuvusieji, daugiau nei 300 sužeistų ir sužaloti artimųjų likimai. Daugelis šių aukų buvo šaltakraujiškai nušautos „Bataclan“ koncertų salėje. Keli kiti asmenys žuvo kitose tą dieną Prancūzijos sostinę sudrebinusiuose teroro išpuoliuose.
Dainininkė Rihanna vaidins naujame režisieriaus Luco Bessono kino projekte
Dainininkė Rihanna vaidins naujame režisieriaus Luco Bessono kino projekte 2015.10.29 10:43 Popmuzikos superžvaigždė Rihanna grįžta į mokslinės fantastikos pasaulį, gavusi vaidmenį naujame filme, kurio režisieriumis taps Lucas Bessonas. Prancūzas kino kūrėjas atskleidė, kad amerikietė dainininkė buvo įtrauktą į būsimo filmo „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ aktorių kolektyvą. „RIHANNA dalyvaus VALERIANE!!!!! ... ir jos vaidmuo bus svarbus!!“ – L. Bessonas parašė socialiniame tinkle „Instagram“, įkėlęs ten šios dainininkės nuotrauką.
Į viršų