laisvalaikis

Projektas „Čiuožimas – mano laisvalaikis“ padeda vaikams atrasti čiuožimą
Projektas „Čiuožimas – mano laisvalaikis“ padeda vaikams atrasti čiuožimą 2013.10.29 10:29 Naujam startui ruošiasi ilgametis projektas „Čiuožimas – mano laisvalaikis“. Ant Vilniaus „Akropolio“ ledo vykdomas projektas kasmet įtraukia vis daugiau ikimokyklinio amžiaus vaikų. Šiemet nuo lapkričio mėnesio ant ledo jų suksis jau beveik 100, teigiama pranešime spaudai. „Projektas rengiamas jau daugelį metų, o jo rezultatai išties džiugina. Čiuožti ant ledo išmokėme ne vieną darželinukų kartą, ne vieną jų „užkrėtėme“ meile šiai sporto šakai.
Moksleivių tėvai: dėl krūvių mokykloje kenčia laisvalaikis
Moksleivių tėvai: dėl krūvių mokykloje kenčia laisvalaikis 2012.09.03 19:00 Prasidėję nauji mokslo metai sugrąžino į mokyklų suolus nuo paties mažiausio pradinuko iki ant suaugusiųjų slenksčio beveik atsidūrusio abituriento. Per mokslo metų atidarymo šventę Balsas.lt pakalbino kelių moksleivių tėvelius, kurie, nors ir džiaugėsi gražiai pasipuošusiomis atžalomis, tačiau nuogąstavo, jog dėl didelių krūvių vaikams visiškai nebelieka laisvalaikio.
„SEB Laisvalaikis” pelnė pripažinimą visoje tarptautinėje SEB grupėje
„SEB Laisvalaikis” pelnė pripažinimą visoje tarptautinėje SEB grupėje 2008.11.16 15:15 Tarptautinė SEB grupė šiemet pripažino „Respublikos“ leidinių“ grupės ir SEB banko sukurtą “SEB Laisvalaikio“ mokėjimo kortelę geriausia mažmeninės bankininkystės klientams pasiūlyta paslauga. Lietuvos gyventojų jau pamėgta ir plačiausią laisvalaikio nuolaidų tinklą siūlanti kortelė neturėjo lygių įvertinus mažmeninei rinkai 2008 metais sukurtus ir labiausiai pasiteisinusius projektus SEB grupėje. Tautiečių kurta kortelė pirmą kartą šį garbingą apdovanojimą atvežė į Lietuvą.
Staigmena: mėgstamiausias lietuvių laisvalaikis – knygų skaitymas
Staigmena: mėgstamiausias lietuvių laisvalaikis – knygų skaitymas 2015.08.27 11:11  Mėgstamiausias lietuvių laisvalaikio praleidimo būdas yra knygų skaitymas. Tai parodė didžiausios Lietuvoje rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės TNS LT atliktas TNS Atlas tyrimas. Šiuo hobiu teigia užsiimantys 42 proc. gyventojų. Aktyvus poilsis gamtoje ir iškylavimas taip pat yra populiari laisvalaikio praleidimo forma – taip leidžiantys laisvą laiką atsakė 36 proc. mūsų šalies gyventojų.
Ekstremalus laisvalaikis: ar įmanoma apsidrausti žaidimams su likimu?
Ekstremalus laisvalaikis: ar įmanoma apsidrausti žaidimams su likimu? 2014.07.11 11:48 Pusdienis paplūdimyje su mėgstama knyga rankose, pasivaikščiojimas po parką ar vakarienė jaukiame restorane – tokį ir panašų idealų laisvalaikį įsivaizduoja nebe visi lietuviai. Vis daugėja žmonių, norinčių išeiti iš komforto zonos ir patirti aštrių pojūčių – tą patvirtina ne tik draudikų turima nelaimingų atsitikimų statistika, bet ir vis dažniau pasitaikantys ekstremalų prašymai apdrausti.
Laisvalaikis su šeima
Laisvalaikis su šeima 2014.05.21 07:23 Jei visą savaitę daug dirbote, neturėjote laiko poilsiui ir šeimai, susikurkite įdomų ir įspūdingą savaitgalį su šeima. Pakeiskite aplinką, keliaukite, patirkite ir pamatykite ką nors naujo, stenkitės laiką praleisti kuo aktyviau ir turiningiau. Pasijusite pailsėję ir pasisėmę dvasinio peno visai kitai darbo savaitei. Siūlome keletą paprastų savaitgalio praleidimo būdų visai šeimai, kurie paįvairins kasdieninį gyvenimą: • Išvyka į gamtą.
Močiutės laisvalaikis – prie atliekų konteinerių
Močiutės laisvalaikis – prie atliekų konteinerių 2013.09.26 22:10 Alma MOSTEIKAITĖ Alytaus miesto centre esančių daugiabučių gyventojai jau nuo pavasario mato buitinių atliekų konteineriuose per dieną po kelis kartus besirausiančią močiutę. Pasak alytiškių, garbaus amžiaus moteris atsistumia krepšius ant ratukų ir į juos iš konteinerių kraunasi įvairiausius daiktus. Kartais kažką valgo išsitraukusi. Susirūpinę žmonės labai prašė pasidomėti vargstančia močiute – gal ji neturi ko valgyti, gal yra benamė, galbūt kas nors jai padėtų.
Ekstremalus laisvalaikis beveik dykai – privalai išbandyti
Ekstremalus laisvalaikis beveik dykai – privalai išbandyti 2012.11.16 15:51 Visada galvojame, kad kuo daugiau sumokame už pramogas, tuo jos linksmesnės. Ar tikrai?  Kartais užtenka pasikrapštyti sandeliukuose ir sukonstruoti primityvų atrakcioną, kuris garantuos gerą nuotaiką nemenkai kompanijai draugų.
Vyriškas laisvalaikis: D. Beckhamas rungtynes stebėjo sūnaus ir princo Williamo draugijoje
Vyriškas laisvalaikis: D. Beckhamas rungtynes stebėjo sūnaus ir princo Williamo draugijoje 2012.07.30 16:14 Nors Davidas Beckhamas, trenerio Stuarto Pearce sprendimu ir nepateko į komandos „Team GB“ sudėtį, atvykęs į Londono olimpines žaidynes savo veide futbolininkas neparodė nė menkiausio nusivylimo ženklo. 37 metų profesionalus futbolo žaidėjas vakar buvo pastebėtas Londono Vemblio stadione, palaikantis savo šalies komandą, drauge su vyresniuoju sūnumi Brooklynu. „Los Angeles Galaxy“ žvaigždė buvo ypatingai pagerbta ir drauge su sūnumi pasodinti garbingose vietose greta Princo Williamo.
Ekstremalus laisvalaikis: bėgimas pelkėmis
Ekstremalus laisvalaikis: bėgimas pelkėmis 2012.06.20 09:17 Širvintų rajone, Pamusės kaime rugpjūčio 11 d. vyksiančiame „General financing“ ekstremaliame bėgime tikimės išvysti nemažai bėgikų ir sporto mėgėjų, kuriems yra nebaisūs sunkumai ir ekstrimalūs išbandymai.Bėgimo trasoje bus apstu natūralių tiek dirbtinai žmogaus rankomis sukurtų kliūčių, tad įveikus šio renginio trasas, bėgikai bus ne tik pavargę, bet ir kaip reta purvini.
P. Hilton laisvalaikis – nesibaigiantis apsipirkinėjimas
P. Hilton laisvalaikis – nesibaigiantis apsipirkinėjimas (2) 2012.06.08 14:25 Viešbučių tinklo paveldėtoja Paris Hilton, turinti daug turtų ir todėl galinti leisti sau labai daug, – tuo ir mėgaujasi. Garsi moteris mėgsta brangius vardinius daiktus, mados namus ir prabangius aksesuarus, todėl nenuostabu, kad ji savo laisvalaikį labai dažnai leidžia tiesiog apsipirkinėdama. Los Andžele Paris užfiksuota išeinanti iš „Planet Blue“ studijos, nešina ne vienu maišeliu pirkinių. Panašu, kad Paris dievina apsipirkinėjimą ir sau negaili nieko.
Nuteistųjų laisvalaikis: nuo jogos užsiėmimų iki kompiuterinio laisvės žaidimo
Nuteistųjų laisvalaikis: nuo jogos užsiėmimų iki kompiuterinio laisvės žaidimo (4) 2011.07.14 08:00 Neretai spaudoje pasirodo publikacijų, pasakojančių apie skurdžią lietuviškų kalėjimų kasdienybę ir itin prastas sąlygas, kuriomis gyvena nuteistieji.
E. Sašenko laisvalaikis Diuseldorfe: pažintinė kelionė laivu
E. Sašenko laisvalaikis Diuseldorfe: pažintinė kelionė laivu 2011.05.09 18:01 Artėjant gegužės 10 d. pasiruošimas pirmajam pusfinaliui eina į pabaigą ir dalyviai stengiasi pasinaudoti galimybe pakeisti vieną ar kitą į akis kritusį trūkumą. Turiningas laisvalaikio praleidimas, galimybė dalyviams bendrauti tarpusavyje ir atsipalaiduoti taip pat svarbi „Eurovizijos“ dainų konkurso dalis. Evelina Sašenko nepaleidžia progos kartu su kolegomis iš kitų šalių sudalyvauti konkurso organizatorių rengiamose ekskursijose.
Laisvalaikis prie televizoriaus didina širdies infarkto riziką
Laisvalaikis prie televizoriaus didina širdies infarkto riziką (3) 2011.01.12 16:25 Daugiau kaip dvi valandas per dieną savo laisvalaikio skiriantys televizoriui labiau rizikuoja susirgti širdies ligomis. Tokias išvadas rodo naujas tyrimas, kurio rezultatus pirmadienį paskelbė „Journal of the American College of Cardiology“. Todėl mokslininkai įspėja dėl fizinio neveiklumo laisvu metu. „Tai yra įpročio reikalas. Daugelis iš mūsų grįžtame n amo, įsijungiame televizorių ir sėdime prie jo kelias valandas“, – sakė tyrimo autorius Emmanuelis Stamatakis.
Brakonieriams „turiningai leistas laisvalaikis“ atsieis nepigiai
Brakonieriams „turiningai leistas laisvalaikis“ atsieis nepigiai (1) 2010.08.06 11:21 Mažeikių rajono aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai Meižių ežere sulaikė du brakonieriaujančius mažeikiečius, A. V. ir S. G., kurie gaudė žuvis 9 statomais žvejybiniais tinklais. Pažeidėjams gresia baudos nuo 200 iki 700 litų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu, taip pat teks atlyginti gamtai padarytą žalą. Pasak aplinkosaugininkų, sulaikyti pažeidėjai buvo pagavę 5 lynus, 6 kuojas, 6 karosus ir ešerį.
Aktyvus laisvalaikis stiprina sveikatą ir turtina dvasinį pasaulį
Aktyvus laisvalaikis stiprina sveikatą ir turtina dvasinį pasaulį (5) 2009.09.07 02:06 Formuojantis visuomenei visose jos raidos etapuose svarbiausia žmogaus egzistavimo sąlyga buvo ir yra darbas, o šis socialinis reiškinys rodo visuomenės raidos lygį. Tačiau, pasak J.P. Sartros – „Žmogaus paskirtis – laisvė“. Bet ar žmogus yra laisvas? Žmogus, priklausantis visuomenei, kai kuriais atvejais yra laisvas, kadangi jis gali veikti ir realizuotis savo aplinkoje.
Idealiausias laisvalaikis su šeima – poilsis sodyboje ar kaime
Idealiausias laisvalaikis su šeima – poilsis sodyboje ar kaime (3) 2009.08.03 11:45 Absoliuti dauguma šeimas sukūrusių ir ilgalaikius santykius puoselėjančių  Lietuvos gyventojų daugiausia laisvo laiko skiria šeimai, su kuria ilsisi sodyboje ar kaime, tačiau moterų ir vyrų požiūris į kartu leidžiamą laisvalaikį skiriasi. Tai atskleidė rugpjūčio 20 d. Vilniuje pradėsiančio veikti pirmojo didcentrio „Prisma“ užsakymu atlikta apklausa. Tyrimo duomenimis, trečdalis (34 proc.
Pirmagimį auginanti Adamovič matuojasi naują veiklą: „Savo idėja tiesiog degiau“
Pirmagimį auginanti Adamovič matuojasi naują veiklą: „Savo idėja tiesiog degiau“ 2020.02.19 11:17 Garsios atlikėjos Anželos Adamovič-Gečienės gyvenime – dar viena veikla. Nukopusi nuo scenos moteris drąsiai imasi ir naujo amato – kuria vaikiškus drabužius. Įkvėpta savo vienerių metų sūnaus Žako, dainininkė žengia pirmuosius dizainerės žingsnius ir pristato drabužius, kaip pati vadina, laimingai vaikystei. Anot jos, prekės ženklas „GFamily“ gimė dėl per mažos patogių ir gražių rūbų, ypač mažiems berniukams, pasiūlos.
Alytiškis Algirdas: „Socialinių tinklų „riteriai“ gyvenimo į priekį nestumia“
Alytiškis Algirdas: „Socialinių tinklų „riteriai“ gyvenimo į priekį nestumia“ 2020.02.14 17:09 Šv. Valentino dieną alytiškis Algirdas Bernatavičius sutinka Lenkijoje, netoli Krokuvos. Jis –„Erasmus+“ projekto dalyvis: „Projekte, kuriame daug dėmesio skiriama verslumui, įvairioms ateities inspiracijoms, be manęs dalyvauja ir daugiau neregių, – telefonu iš Lenkijos pasakoja Algirdas. – Yra ir mergina, judanti neįgaliojo vežimėliu. Organizacija, surengusi šį renginį, palaiko glaudžius ryšius su Lenkijos neregiais, o viena iš organizatorių yra silpnaregė.
Kitokie ir daug gardesni Kijevo kotletai: „Nuo šiol jie – mūsų šeimos mylimiausi“
Kitokie ir daug gardesni Kijevo kotletai: „Nuo šiol jie – mūsų šeimos mylimiausi“ (1) 2020.02.14 11:45 „Kaip juos paprasta, palyginus su tais tikraisiais Kijevo kotletais, pagaminti. Ir mėgautis beveik skanesniais už tikruosius... Ir nė kiek neperdėjau, nes jie nuo šiol yra mūsų šeimos vienas iš mėgstamiausių vištienos patiekalų...“, – sako recepto autorė.
Jurkutė atvirai apie meilės dieną: mums ši proga ypatinga savaip
Jurkutė atvirai apie meilės dieną: mums ši proga ypatinga savaip 2020.02.12 10:06 Meilę švęsti galima kiekvieną dieną ir tam progų laukti nereikia – bent jau taip mano televizijos laidų vedėja ir aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Artėjančios Valentino dienos proga žinoma moteris ne tik pasidalijo, kuo jai ypatinga ši data, bet ir galimų dovanų idėjomis, rašoma pranešime spaudai. „Mums ši proga ypatinga savaip – mano vyro tėtis buvo vardu Valentinas, todėl meilės dieną visuomet jį prisimenu ir mintimis siunčiu padėką už tokį nuostabų sūnų.
Žavingos mokytojos Jolantos laukia visi vaikai: į klasę nešasi duonos, džiovintus persikus ar net sūrį
Žavingos mokytojos Jolantos laukia visi vaikai: į klasę nešasi duonos, džiovintus persikus ar net sūrį (13) 2020.02.08 19:00 Kai marijampolietė mokytoja Jolanta Rutkauskienė į savo klasę atsineša duonos, pelėsinio sūrio ar net džiovintų persikų, visi jos vaikai žino, kad šiandien laukia dar viena įdomi pamoka. Mat žavinga moteris visą laiką stengiasi pasitelkti itin įdomias mokymo priemones ir taip paskatinti savo mokinių žingeidumą. Tačiau neapsigaukite, Marijampolėje gyvenanti Jolanta Rutkauskienė tikrai nėra iš tų mokytojų, kurių dienos bėga ramiu ir itin  neskubančiu tempu.
TOP gamtos kampeliai Vilniuje: verta aplankyti jau dabar
TOP gamtos kampeliai Vilniuje: verta aplankyti jau dabar 2019.05.08 15:00 Orams vis šiltėjant norisi daugiau laiko praleisti gamtoje, tačiau idėjų, kokias vietas aplankyti neišvykstant toli iš miesto, neretai pritrūksta. Pateikiame kryptis sostinės gyventojams, kur mieste galima pasidžiaugti gamtos grožiu ir ramybe. Verkių regioninis parkas Dešiniajame Neries krante stūksanti Verkių dvaro sodyba lankytojus traukia ne tik dėl išlikusių pastatų, įspūdingos architektūros, bet ir gražaus kraštovaizdžio bei rūmų kompleksą supančio parko.
Žalios miestų erdvės vilioja aktyviam laisvalaikiui
Žalios miestų erdvės vilioja aktyviam laisvalaikiui 2019.05.03 15:17 Vilnius – vienas žaliausių miestų Europoje. Miesto parkus ir žalias erdves laisvadieniais ir saulėtu oru užplūsta tūkstančiai miestiečių. Populiarėjant aktyviam gyvenimo būdui ir įvairioms sporto šakoms, Lietuvos miestų gyventojai gali rasti žalią ir patogią erdvę mėgiamai veiklai net ir neišvažiavę už miesto.
Stonkuvienės pašieptas Alytaus meras atvėrė širdį: „Nereikia bijoti pasakyti, kad suklydai“
Stonkuvienės pašieptas Alytaus meras atvėrė širdį: „Nereikia bijoti pasakyti, kad suklydai“ (14) 2020.01.29 19:00 Alytaus meras Nerijus Cesiulis (38) visą Lietuvą sužavėjo, kuomet pats kasdien kartu su ugniagesiais kovėsi su miesto pramonės rajoną siaubusiomis liepsnomis. Pats meras sako, kad jau norėtų nuo savęs nusivalyti visus gaisro likučius ir judėti toliau. Nors visai neseniai politikas buvo išrinktas mylimiausiu metų žmogumi, tačiau šiuo titulu džiaugiasi atsargiai, nes iš mylimo paprasta tapti ir labai nemylimu.  Politiko kelias iki mero posto buvo ilgas ir ganėtinai spalvotas.
Stakėnų gyvenime – permainos: ryžosi netikėtai avantiūrai
Stakėnų gyvenime – permainos: ryžosi netikėtai avantiūrai 2020.01.15 09:10 Stakėnų šeima griebiasi naujo iššūkio – taps naujos TV3 televizijos laidos „Tėvų darželis“ vedėjais. Žygimantas puikiai pažįstamas televizijos žiūrovams, o jo žmonai Dovilei – tai pirmas kartas, kuomet tenka stoti prie laidos vairo. Jau ateinantį savaitgalį TV3 eteryje startuos nauja laida „Tėvų darželis“. Tai praktinė laida apie vaikų auginimą – be pompastikos, perdėto saldumo ir pagražinimų. Vos įžengus pro Stakėnų šeimos namų duris ore tvyro jaukumas ir puiki atmosfera.
Rasos kūną puošia traktoriai: geriausiai jaučiasi būdama laukuose
Rasos kūną puošia traktoriai: geriausiai jaučiasi būdama laukuose (9) 2020.01.13 19:00 Rasa Rasimaitė – 30-metė ūkininkė, kuri svajoja, kad vieną dieną sės prie traktoriaus vairo ir kartu su kitais darbininkais nuo ankstyvo ryto iki pat saulės laidos praleis dirbdama žemę. Nors nuo ūkininkavimo ją bandė atkalbėti mokytojai, o vyrai išsigąsta moters meilės traktoriams, tačiau dėl to Rasa nė kiek nenusimena. Ūkio darbus Rasa matė nuo mažens, mat jos tėtis ūkininkauja jau daugiau nei 20 metų.
Naujo „Akropolio“ prie Vingio parko statybas žada pradėti šiemet
Naujo „Akropolio“ prie Vingio parko statybas žada pradėti šiemet 2020.01.06 10:00 14 hektarų pramoninės, buvusios „Velgos“ gamyklos, teritorijos plėtros projektas turėtų startuoti 2020 m. antroje pusėje, praneša bendrovė „Akropolis Group“. Eismas judrioje sostinės vietoje gerokai pasikeis. Planuojamas multifunkcinis kultūros, laisvalaikio, verslo ir prekybos centras „Akropolis Vingis“ bei apie 2500 vietų koncertų salė duris turėtų atverti 2023 m. antroje pusėje. Teritorijoje įmonė „M.M.M. projektai“ taip pat vystys gyvenamųjų namų ir biurų kompleksą.
Nepraleiskite progos: sekmadienį – nemokama pramoga visoje Lietuvoje
Nepraleiskite progos: sekmadienį – nemokama pramoga visoje Lietuvoje (1) 2019.09.29 10:00 Paskutinį rugsėjo savaitgalį nepraleiskite progos apsilankyti Lietuvos muziejuose. Nuo šių metų sausio 1 dienos, kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį lankytojams duris atveria kelios dešimtys muziejų, kuriuose visas nuolatines ekspozicijas galima išvysti visiškai nemokamai.
Šiose Lietuvos vietose pasijusite karaliais: spėkite, kol šilta
Šiose Lietuvos vietose pasijusite karaliais: spėkite, kol šilta 2019.09.28 16:09 Maršrutas po Vilniaus ir Trakų rajonų pilis ir piliakalnius leis pasigrožėti apylinkėmis, kuriose valdė Lietuvos kunigaikščiai Algirdas ir Vytautas Didysis. Keliaudami maršrutu aplankysite Lietuvos istorines vietoves ir pilis, kurios buvo svarbūs kunigaikščiams ir visiems to meto gyventojams.
Į viršų