egu.lt

Patarimai, kaip lengvai mesti rūkyti
Patarimai, kaip lengvai mesti rūkyti (3) 2012.05.31 09:59 Ketvirtadienį, gegužės 31-ąją minima Pasaulinė diena be tabako. „Gyvenimo Universitetas – EGU.lt“ kartu su lektoriumi Evaldu Žvirbliu parengė nemokamą video seminarą „Kaip kontroliuoti rūkymą“, skirtą norintiems mesti rūkyti. Šiame video seminare atskleidžiama daugiau cigarečių  gamintojų apgavysčių, pasakojama apie rūkymo įprotį bei priklausomybę ir svarbiausia, patariama, kaip nepradėti, o pradėjus – lengvai atsisakyti šio žalingo įpročio.
Koks tinkamiausias partnerių amžiaus skirtumas?
Koks tinkamiausias partnerių amžiaus skirtumas? (1) 2015.05.14 13:51 Jei turite draugų, kurių amžiaus skirtumas yra ženklus, tikriausiai esate ne kartą kreivokai žvelgę į tokią porą. Tuo tarpu tiems, kurių mylimieji yra vyresni ar jaunesni, tenka atlaikyti aplinkinių kritiką. O koks gi tinkamiausias partnerių amžiaus skirtumas yra psichologų teigimu? Egu.lt kartu su TV3 televizija pristatė projektą „Gyvenimo universitetas“ ir šį klausimą pateikė žinomam psichologui Andriui Kaluginui, kuris mielai sutiko pasidalinti išmintimi.
Su „taškais“ aktyviausiai kovoja Kauno, Marijampolės ir Tauragės pareigūnai
Su „taškais“ aktyviausiai kovoja Kauno, Marijampolės ir Tauragės pareigūnai (1) 2014.04.29 14:59 Viešoji įstaiga „Lietuva be šešėlio“ pirmadienį, balandžio 28 d., apdovanojo policijos pareigūnus, labiausiai pasižymėjusius kovojant su „taškais“. Kovoje su nelegalių prekių pardavimu pastaruoju metu išsiskyrė Kauno, Marijampolės ir Tauragės apskričių policijos komisariatai. „Šešėlis – viena didžiausių mūsų, ES pasienio valstybės, bėdų.
 „Lietuva be šešėlio“ tinklapyje – jau 1500 „taškų“
„Lietuva be šešėlio“ tinklapyje – jau 1500 „taškų“ 2014.03.17 10:29 2013 metų gegužę pradėjusiame veikti interneto puslapyje www.beseselio.lt jau užfiksuota 1500 vietų, kuriose nelegaliai parduodamas alkoholis, cigaretės arba degalai. Puslapyje veikianti skaičiuoklė rodo, kad nuo metų pradžios valstybės biudžetas dėl nelegalių akcizinių prekių neteko daugiau kaip 250 mln. litų. „Tiesą pasakius, man šioje statistikoje liūdniausia yra tai, kad informacijos srautas nemažėja, o iš 1500 užfiksuotų taškų, bent jau mano žiniomis, kol kas neuždaryta nė dešimtadalis.
Šventiniai mokymų dovanų kuponai – puiki išeitis alkaniems intelektualių dovanų
Šventiniai mokymų dovanų kuponai – puiki išeitis alkaniems intelektualių dovanų (8) 2013.12.18 11:00 Įpusėjus šventiniam dovanų rinkimo maratonui, dažnas iš mūsų, besisukantys verslo pasaulyje ir darbinėje aplinkoje, susiduriame su rimta užduotim - ką pirkti dovanų? Ką dovanoti darbuotojams? Kokiomis dovanomis juos įvertinti ar motyvuoti šventiniu laikotarpiu? Amžinas klausimas – ką dovanoti savo bosui? Atrodo, puodeliai, kalendoriai, rašikliai, saldžios ir geriamos dovanos jau ne pirmi metai sukasi šventiniuose dovanų maišuose.
 Lietuvos žemėlapį dengia daugiau kaip tūkstantis nelegalios prekybos taškų
Lietuvos žemėlapį dengia daugiau kaip tūkstantis nelegalios prekybos taškų 2013.10.11 10:47 Visuomenės nusivylimas, nepasitikėjimas valdžios įstaigomis, dideli mokesčiai, skatinantys pateisinti nelegalią prekybą, – tik kelios priežastys, lemiančios svetainėje www.beseselio.lt gausiai žymimų šešėlinės prekybos taškų atsiradimą. Nuo gegužės mėnesio, kai startavo iniciatyva „Lietuva be šešėlio“, raginanti visuomenę pranešti apie nelegalią prekybą, iš viso paskelbta apie 1191 vietą.
 Nubausti pirmieji www.beseselio.lt svetainėje žmonių nurodyti nelegalūs prekeiviai
Nubausti pirmieji www.beseselio.lt svetainėje žmonių nurodyti nelegalūs prekeiviai 2013.08.21 09:58 Gegužės pabaigoje startavęs elektroninis įrankis šešėlinei prekybai pažaboti jau skelbia pirmuosius rezultatus. Po policijos atliktų tyrimų, remiantis žmonių surinkta ir svetainėje www.beseselio.lt anonimiškai paskelbta informacija, nelegali prekyba sustabdyta keturiose vietose. Trys iš jų nustatytos Rokiškio rajone, viena – Plungėje. Projekto rengėjai ragina visuomenę nesustoti ir siųsti duomenis apie nelegaliai organizuotą prekybą.
Nelegalios prekybos ypatumai: parduoda saviems, siūlo platų asortimentą, galima užsisakyti telefonu
Nelegalios prekybos ypatumai: parduoda saviems, siūlo platų asortimentą, galima užsisakyti telefonu (1) 2013.07.01 23:20 Nepilnamečių žinomi žmonės, pas kuriuos nuolat be apribojimų galima nusipirkti kontrabandinių cigarečių, vietos, kuriose vykdomi ne tik nelegalūs tabako, degalų ar alkoholio pardavimai, bet ir prekyba žmonėmis, padirbtais dokumentais, narkotinėmis medžiagomis, vaistais, daug metų veikiantys, vietiniams žinomi taškai – tokią informaciją apie šešėlinės prekybos ypatumus atskleidė jos vietas svetainėje www.beseselio.lt anonimiškai žyminčių piliečių komentarai.
Anonimiškumas paskatino aktyviai dalintis informacija apie šešėlinę prekybą
Anonimiškumas paskatino aktyviai dalintis informacija apie šešėlinę prekybą 2013.06.21 10:09 Nors visuomenės apklausos rodo, kad lietuviai yra linkę toleruoti nelegalią prekybą, itin aktyvus piliečių įsitraukimas žymint nelegalios prekybos cigaretėmis, alkoholiu ir degalais vietas viršijo iniciatyvos „Lietuva be šešėlio“ autorių lūkesčius. Prieš mėnesį visuomenei pristatytoje svetainėje www.beseselio.lt, kurioje galima anonimiškai pranešti apie šešėlinės prekybos vietas, jau pažymėti 969 taškai.
Paskelbti konkurso „Naujasis knygnešys 2013“ nugalėtojai
Paskelbti konkurso „Naujasis knygnešys 2013“ nugalėtojai 2013.05.31 12:52 Paskelbti geriausi elektroninio turinio sprendimų konkurso „Naujasis knygnešys 2013“ kūrėjai, pranešė Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos (IVPK). Aštuonioms konkurso nominacijoms buvo pristatytas 61 darbas. Išrinkti 8 nugalėtojai atstovaus Lietuvą pasauliniame geriausio elektroninio turinio sprendimų konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai 2013“(angl.
Kas yra sveikas seksas?
Kas yra sveikas seksas? (1) 2012.09.05 07:00 Kiekvienam iš mūsų rūpi mūsų seksualumas, ir visi jaudinamės ar esame normalūs, ar elgiamės taip, kaip kiti, ar elgiamės teisingai... Vakar buvo minima pasaulinė Pasaulinė seksualumo diena, todėl šia proga visiems Balsas.lt skaitytojams siūlome pasižiūrėti nemokamą psichologo A. Kalugino paskaitą apie seksualumą! Ar Jūs jaučiatės seksualūs? Egu.lt inf.
Į viršų