aksionovas

M.A.M.A. konkurso dalyvis: Ilja Aksionovas ir jo marionetė
M.A.M.A. konkurso dalyvis: Ilja Aksionovas ir jo marionetė 2016.01.08 14:40 2016 metų sausio 29 dieną įvyksiantys Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2015 jau penktą kartą pagerbs talentingiausius šalies kūrėjus. Komisija vertins geriausius metų muzikinius kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai.
Atlikėjas Ilja Aksionovas ryžosi ekstremaliems pokyčiams
Atlikėjas Ilja Aksionovas ryžosi ekstremaliems pokyčiams 2015.08.05 16:45 19-metis atlikėjas Ilja Aksionovas ruošiasi kardinalioms gyvenimo būdo permainoms. Viename televizijos šou išgarsėjęs dainininkas socialinio puslapio „Facebook“ paskyroje pasidalijo nuotraukomis iš sporto klubo. Šalia Ilja nuotraukoje įamžinta ir žavinga tamsiaplaukė. „Prasideda treniruotės! Su gražia trenere Inga Žuolyte!“, – komplimentų trenerei negailėjo muzikos profesionalas.
Jaunasis dainininkas I. Aksionovas muzikiniame projekte tikisi surasti savo Džuljetą
Jaunasis dainininkas I. Aksionovas muzikiniame projekte tikisi surasti savo Džuljetą 2013.09.19 15:28 Ilja Aksionovas, pavasario pabaigoje pristatęs pirmą autorinę dainą „Lūpų dažai“ ir po pertraukos priminęs apie save, sugrįžusį bei pasikeitusį, dabar galėtų pasigirti intensyviu mokslo ir muzikinių darbų grafiku. Prasidėjus televizijų sezonui vaikinas dalyvauja jau šį šeštadienį startuosiančiame TV3 muzikiniame projekte „Romeo ir Džuljeta“, kur itin atsakingai ir kruopščiai ruošiasi laidų filmavimams. „Esu tik metais vyresnis už Šekspyro Romeo, dar toks pat svajokliškas ir jausmingas.
I. Aksionovas – Mažasis princas
I. Aksionovas – Mažasis princas (5) 2011.05.19 20:00 „Žvaigždžių duetų“ pusfinalio filmavime  Ilja Aksionovas pasirodė gerokai pakeitęs įvaizdį – tamsūs jaunuolio plaukai buvo nudažyti šviesiai ir stilingai sušukuoti vienoje pusėje.
Ispanijos universitetų lengvaatlečių čempionate A. Aksionovas tarp prizininkų nepateko
Ispanijos universitetų lengvaatlečių čempionate A. Aksionovas tarp prizininkų nepateko 2007.05.24 18:54 Dvi dienas vykusiose Ispanijos universitetų lengvosios atletikos pirmenybėse Aivaras Aksionovas nepateko tarp prizininkų - dvejose rungtyse lietuvis buvo penktas.
Krymo prorusiškas premjeras S. Aksionovas – žmogus tamsia praeitimi
Krymo prorusiškas premjeras S. Aksionovas – žmogus tamsia praeitimi (7) 2014.03.13 12:39 Dar prieš kelias savaites Sergejus Aksionovas buvo menkai žinomas Krymo politikas, vadovavęs mažai prorusiškai partijai, kuri vos įveikė 4 proc. balsų slenkstį per pastaruosius vietos valdžios rinkimus šiame autonominiame Ukrainos regione. Anksčiau jis buvo abejotinos reputacijos verslininkas, pelnęs Goblino pravardę tomis dienomis, kai šalyje klestėjo nusikalstamos gaujos, subyrėjus Sovietų Sąjungai. Tačiau laikai pasikeitė.
Ukraina piktinasi: URM reiškia protestą dėl Putino kelionės į Krymą
Ukraina piktinasi: URM reiškia protestą dėl Putino kelionės į Krymą (2) 2019.08.11 12:23 Ukrainos užsienio reikalų ministerija sekmadienį išreiškė protestą dėl Rusijos prezidento Vladimiro Putino kelionės į Maskvos aneksuotą Krymą. „Ukrainos užsienio reikalų ministerija reiškia ryžtingą protestą dėl eilinio nesuderinto su Ukrainos puse Rusijos Federacijos prezidento V. Putino apsilankymo laikinai okupuotoje Ukrainos teritorijoje – Autonominėje Krymo Respublikoje ir Sevastopolio mieste 2019 metų rugpjūčio 10 dieną“, – sakoma ministerijos tinklalapyje paskelbtame pareiškime.
Ilja Aksionovas: norisi, kad žmonės žinotų, jog aš jau užaugau
Ilja Aksionovas: norisi, kad žmonės žinotų, jog aš jau užaugau 2017.03.14 16:40 Sekmadienio vakarą įsėdęs į troleibusą apsidairiau aplink ir nužvelgiau savo bendrakeleivius. Jų buvo vos pora: prie lango prisiglaudusi, atrodo, tamsos bijanti studentė ir „kietas riešutėlis“ sportine apranga. Žvalgiausi toliau. Netrukus, pastebėjau, kad viena troleibuso siena išmarginta šiuolaikinių flomasterių meistrų. „Faina (kalba kiek paredaguota, nes originale buvo rusiškas keiksmažodis, - aut. past.
Paviešinti V. Putino patarėjo pokalbiai atskleidžia Kremliaus klastą
Paviešinti V. Putino patarėjo pokalbiai atskleidžia Kremliaus klastą (5) 2016.08.24 18:47 Ukrainos generalinė prokuratūra paviešino telefoninius pokalbius, kuriuose, anot ukrainiečių, kalba Rusijos prezidento Vladimiro Putino patarėjas Sergejus Glazjevas ir NVS šalių instituto direktorius Konstantinas Zatulinas. Vyrai kalbasi apie pasirengimą Krymo referendumui ir aptaria „Novorosiją“. Tradiciškai „YouTube“ paviešintuose pokalbiuose yra aptariamas tolimesnis Krymo ir „Novorosijos projekto“ likimas.
Kremliaus statytinis Kryme nurodė valdininkams nebereklamuoti vietos turizmo paslaugų
Kremliaus statytinis Kryme nurodė valdininkams nebereklamuoti vietos turizmo paslaugų 2016.02.03 13:28 Krymo vadovas Sergejus Aksionovas valdininkams nurodė nereklamuoti vietos turizmo kol nebus patvirtinti elektros energijos tiekimo grafikai kurortuose ir turistiniuose objektuose, rašoma „flashcrimea.com“. „Iki tol nereikia jokių publikacijų apie turizmo paslaugų patrauklumą, kitaip pas mus atvažiuos 8 mln. žmonių, ir teks juos Ministrų taryboje apgyvendinti, kloti jiems miegmaišius ir (pilti) prūdus, kad galėtų maudytis.
Ukraina skelbia dalinį prekių embargą Krymui
Ukraina skelbia dalinį prekių embargą Krymui (3) 2015.11.23 15:41 Ukrainos ministras pirmininko Arsenijaus Jaceniuko iniciatyva vyriausybė pirmadienį uždraudė gabenti krovinius per administracinę sieną tarp Ukrainos ir Krymo, kurį pernai aneksavo Rusija. „Aš siūlau laikinai uždrausti prekių judėjimą“ tarp Ukrainos ir Krymo, prezidentui Petro Porošenkai paprašius vyriausybės aptarti draudimą kroviniams judėti per sieną, sakė A.Jaceniukas pirmadienį vyriausybės posėdžio pradžioje; netrukus ministrai šiam siūlymui pritarė.
Iljos Aksionovo mama atskleidė skaudžią šeimos paslaptį
Iljos Aksionovo mama atskleidė skaudžią šeimos paslaptį 2015.05.05 11:09 Dalyvaudama vienoje televizijos laidoje dainininko Ilja Aksionovo mama Natalija atskleidė, jog savo motiniškame glėbyje glaudžia ir 1-erių metų mergaitę, kurią kamuoja Dauno sindromas. Moteris prisipažino, kad nesidarė jokių genetinių tyrimų, nors gimdė būdama 38 metų. Ji pasakojo, kad iš pradžių ilgai laukė pas gydytojus, kad galėtų atlikti tyrimus, tačiau savo eilės taip ir nesulaukė.
Krymas pompastiškai ir be apgailestavimų mini sprendimo prisijungti prie Rusijos metines
Krymas pompastiškai ir be apgailestavimų mini sprendimo prisijungti prie Rusijos metines (5) 2015.03.16 23:18 Krymas pirmadienį pradėjo iškilmes, per kurias vyks koncertai ir fejerverkų šou, minint metų sukaktį po prieštaringai vertinamo sprendimo prisijungti prie Rusijos, kurį Vakarų šalys ir Ukraina laiko neteisėta aneksija.
Krymo lyderis atvyko į Indiją kaip Putino delegacijos narys
Krymo lyderis atvyko į Indiją kaip Putino delegacijos narys (1) 2014.12.11 14:14  Krymo lyderis atvyko į Indiją kaip Rusijos prezidento Vladimiro Putino delegacijos narys, sakydamas, kad sieks pritraukti investuotojų į Maskvos aneksuotą Ukrainai priklausantį pusiasalį. Maskva kovą atplėšė tą Juodosios jūros pusiasalį nuo Ukrainos, kai anksčiau šiais metais Kijeve buvo nuverstas Kremliaus palaikomo lyderio režimas ir į valdžią atėjo provakarietiška vyriausybė.
Kryme įmones nacionalizuoja ginkluoti nežinia kam pavaldūs vyrai
Kryme įmones nacionalizuoja ginkluoti nežinia kam pavaldūs vyrai (4) 2014.12.02 21:37  Karolis Kaupinis, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Per aštuonerius Krymo aneksijos mėnesius naujoji rusiška pusiasalio valdžia nacionalizavo tūkstančius privačių verslų. Nors aneksuoto Ukrainos regiono rusiška valdžia teigia, kad tokiu būdu bandoma grąžinti valstybei Ukrainos verslininkų ir politikų išgrobstytą turtą, agentūros „Associated Press“ tyrimas teigia, kad verslus regiono valdžia perima be jokio teisinio pagrindo.
Škotijos „Ne“ pasekmės
Škotijos „Ne“ pasekmės 2014.10.06 09:10  Vos per plauką Europoje neatsirado nauja valstybė: Škotijos nepriklausomybės referendume 45 procentai visų balsavusiųjų pareiškė norą atsiskirti nuo Didžiosios Britanijos, bet juos nusvėrė 55 procentai Jungtinės Karalystės (JK) šalininkų. Kebli padėtis dėl atstovavimo Nors JK ir išsaugojo nepakitusią sudėtį, pokyčiai Škotijos santykiuose su Londonu neišvengiami.
Įsigaliojo Krymo prekių ES importo embargas
Įsigaliojo Krymo prekių ES importo embargas 2014.06.26 13:02  Europos Sąjungos (ES) teritorijoje nuo trečiadienio, birželio 25 dienos, įsigaliojo draudimas importuoti iš Krymo ir Sevastopolio bet kokias prekes, neturinčias Kijevo išduotų sertifikatų. Prekės iš Krymo su rusišku ženklinimu į ES rinką galės patekti, bet be ukrainietiškų sertifikatų joms nebus taikomos muitinės lengvatos. Prekių importo draudimas yra tik dalis priemonių, kurių ketina imtis ES, reaguodama į Rusijos politiką Ukrainos atžvilgiu.
Apie trys tūkstančiai Krymo ir Sevastopolio gyventojų nepanoro tapti Rusijos piliečiais
Apie trys tūkstančiai Krymo ir Sevastopolio gyventojų nepanoro tapti Rusijos piliečiais 2014.04.19 16:52  Apie 3 tūkst. Krymo ir Sevastopolio gyventojų atsisakė gauti rusiškus pasus, pranešė Rusijos federalinės migracijos tarnybos (FMT) vadovas Konstantinas Romodanovskis. Krymo priėmimo į Rusiją sutartyje nurodoma, kad nenorintys rusiškų pasų šio regiono gyventojai privalėjo iki balandžio 18 dienos pateikti atitinkamą prašymą. Vadinamosios Krymo respublikos laikinasis vadovas Sergejus Aksionovas penktadienį pranešė, kad tokių prašymų priėmimas gali būti pratęstas, jeigu to prireiktų.
Už prisijungimą prie Rusijos – vos 96,6 proc. Krymo gyventojų
Už prisijungimą prie Rusijos – vos 96,6 proc. Krymo gyventojų (8) 2014.03.17 09:12 Promaskvietiškas Krymo lyderis Sergejus Aksionovas pirmadienį pranešė, kad per savaitgalį vykusį referendumą 96,6 proc. dalyvių balsavo už regiono atsiskyrimą nuo Ukrainos ir prisijungimą prie Rusijos. „Galutiniai referendumo rezultatai – 96,6 proc. už!“ – jis parašė socialiniame tinkle „Twitter“ kitą dieną po ginčijamo balsavimo, kurio teisėtumą pripažįsta tik Rusija ir kuris išprovokavo didelę tarptautinę diplomatinę krizę. 10 val. 23 min. Už prisijungimą prie Rusijos pasisakė 96,77 proc.
Naujoji Krymo prokurorė: jauna, graži ir su perspektyva būti nuteista už valstybės išdavystę
Naujoji Krymo prokurorė: jauna, graži ir su perspektyva būti nuteista už valstybės išdavystę (16) 2014.03.14 11:00 Pačių save išsirinkusių Krymo ministrų tarybos pirmininkas Sergejaus Aksionovas pristatė naująją autonominės respublikos prokurorę. Ja tapo 33-ų Natalija Poklonskaja. Pristatydamas ją S. Aksionovas pažymėjo, kad Krymui šiandien reikia „stiprios, sąžiningos prokuratūros, kuri saugos teisę, užtikrins teisėtų sprendimų priėmimą ir koordinuos autonomijos struktūrų veiksmus“. Pati Natalija Poklonskaja paprašė nekreipti dėmesio į jos išorę.
Kiek Rusijai dabar vertas Krymas?
Kiek Rusijai dabar vertas Krymas? 2014.03.09 17:30 (papildyta 17.54) Maskva yra pasirengusi suteikti 1 mlrd. dolerių pagalbą Krymui, kuris imasi žingsnių atsiskirti nuo Ukrainos, sekmadienį pranešė įtakingas rusų parlamentaras. „Rusijos vyriausybė jau rezervavo daug pinigų, tai maždaug 40 mlrd. rublių, kad paremtų Krymo pramoninės ir ekonominės infrastruktūros plėtrą“, - regiono sostinėje Simferopolyje žurnalistams sakė Pavelas Dorochinas, Rusijos Valstybės Dūmos Pramonės komiteto pirmininko pavaduotojas.
Krymo premjeras paprašė V. Putino pagalbos
Krymo premjeras paprašė V. Putino pagalbos 2014.03.01 09:08 Krymo autonominės respublikos Ministrų tarybos pirmininkas Serhijus Aksionovas pareiškė priėmęs sprendimą laikinai perimti tiesioginį vadovavimą jėgos struktūrų susivienijimams ir daliniams. Krymo vyriausybės vadovas kreipėsi į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ir paprašė suteikti pagalbą taikai ir ramybei palaikyti Krymo teritorijoje.
Krymas nepripažįsta Ukrainos valdžios ir prašo iš „broliškos“ Rusijos paramos
Krymas nepripažįsta Ukrainos valdžios ir prašo iš „broliškos“ Rusijos paramos (3) 2014.02.28 09:09 Naujai paskirtas Krymo autonominės respublikos premjeras Sergejus Aksionovas ketvirtadienį pareiškė Viktoras Janukovyčius tebėra teisėtai išrinktas Ukrainos prezidentas, taip pat išreiškė viltį, kad jo regionui Rusija suteiks finansinę pagalbą. „Esu įsitikinęs, kad šiuo sudėtingu metu Rusijos Federacija išties pagalbos ranką ir suteiks paramą, įskaitant finansinę, kad Krymas šiandien galėtų kurti savo politinę padėtį“, – S.Aksionovas sakė žurnalistams.
Referendumų galia: Rusija pažadėjo „greitai išspręsti“ Krymo prisijungimo klausimą
Referendumų galia: Rusija pažadėjo „greitai išspręsti“ Krymo prisijungimo klausimą (3) 2014.02.24 23:39 Į prorusiškų jėgų „kontroliuojamą“ Simferopolį atvyko Rusijos Dūmos parlamentarai vadovaujami NVS šalių komiteto pirmininko Leonido Sluckio. Rusai pažadėjo Krymo gyventojams supaprastintą pasų išdavimą, o „jeigu liaudis referendumu paprašys prisijungti prie Rusijos – klausimą išspręsti greitai“, praneša censor.net.ua. Žurnalistas Olegas Kriučkovas savo „Facebook“ paskyroje parašė, kad atvykę politikai iš Rusijos pažadėjo supaprastintas pasų išdavimo procedūras Krymo gyventojams.
Sulaukę pasiūlymo darytis tatuiruotę, žinomi žmonės atskleidė intriguojančius norus
Sulaukę pasiūlymo darytis tatuiruotę, žinomi žmonės atskleidė intriguojančius norus 2013.11.19 16:23 Jeigu Romeo ir Džiuljeta būtų susitikę mūsų laikais, galbūt tą pačią dieną būtų išsitatuiravę vienas kito vardus. Madinga meno forma – tatuiruotė – jau tapo neatsiejama nuo žiūrimiausios televizijos šalyje TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“: šis ženklas tatuiruojamas ant vaikino nugaros laidos vinjetėje.
L. Mondeikaitė, suporuota su M. Kavaliausku: jo mylimoji mumis pasitiki
L. Mondeikaitė, suporuota su M. Kavaliausku: jo mylimoji mumis pasitiki 2013.11.14 16:28 Jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesioginiame TV3 eteryje paaiškės kurios muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ poros pateks į finalą ir galės susikauti lemtingoje kovoje dėl pagrindinių įsimylėjėlių vaidmenų roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“. Režisierius Kęstutis Jakštas dalyvius suporavo taip taikliai, kad jie šokinėjo iš džiaugsmo. Liepa Mondeikaitė negalėjo patikėti, kad į porą gavo patį Martyną Kavaliauską.
Aktorės I. Stasiulytės naujos pareigos televizijoje – „geriausia draugė“
Aktorės I. Stasiulytės naujos pareigos televizijoje – „geriausia draugė“ 2013.11.07 11:42 Šeštadienį, lapkričio 9 dieną, 19.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 muzikos projekte „Romeo ir Džiuljeta“ emocijos veršis per kraštus, nes tai – paskutinė laida prieš finalines kovas. Kas pasieks aukščiausią šou laiptelį, o kas nugarmės į bedugnę? Dalyviams kaip niekada svarbu žinoti, kad užkulisiuose yra žmogus, kuris nuoširdžiai spaudžia už juos kumščius. Tai – profesionali aktorė, televizijos žiūrovams jau seniai pažįstama Ineta Stasiulytė.
P. Meškėlos auklėtinis: jei reikia, galiu būti ir Pamela Anderson
P. Meškėlos auklėtinis: jei reikia, galiu būti ir Pamela Anderson 2013.10.11 15:33 Kaip diena ir naktis skirtingi TV3 muzikos šou „Romeo ir Džiuljeta“ dalyviai Tadas Juodsnukis ir Ilja Aksionovas jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. eteryje taps vienas kito veidrodžiu. Povilo Meškėlos dainą „Mes jėga“ atliksiantis jauniausias projekto vaikinas Ilja bandys virsti rokeriu, o to paties P. Meškėlos mokinys Tadas kaip tik bus priverstas atidėti roką į šalį.
Atskleistas muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ komisijos pirmininkas
Atskleistas muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ komisijos pirmininkas 2013.09.03 10:34 Jau šį mėnesį TV3 eteryje atgims legendinė meilės istorija: unikaliame muzikiniame šou „Romeo ir Džiuljeta“ perspektyvūs ir žinomi šalies dainininkai varžysis dėl pagrindinių vaidmenų to paties pavadinimo roko operoje. Juos vertins komisija, kuriai pirmininkaus žinomas aktorius, režisierius, bardas Kostas Smoriginas.
„Ruferiai“ į mirtį spjauna iš viršaus
„Ruferiai“ į mirtį spjauna iš viršaus (19) 2012.05.23 22:34 Jiems tik neseniai sukako 20, o jie be jokių apsaugos priemonių kopia į milžiniškų metalinių konstrukcijų viršūnes ir pozuoja fotokameroms iš kelių šimtų metrų aukščio virš žemės. Šiuos rusų vaikinus ir merginas vadina ruferiais – žmonėmis, kurie be jokios baimės karstosi po aukštus pastatus.
Į viršų