Neva

Kaune – karas dėl šiukšlių: prabilta apie neva apgaulingas schemas
Kaune – karas dėl šiukšlių: prabilta apie neva apgaulingas schemas 2019.10.15 05:30 Kaune – karas dėl šiukšlių. Mieste atliekas tvarkanti įmonė kaltina pakaunės bendrovę, kad ši braunasi į miestą ir iš didelių įmonių veža ne tik leistinas šiukšles, bet ir komunalines atliekas. O klientus esą vilioja pasiūliusi keliais centais pigesnius tarifus. Prabilta ir apie neva apgaulingas schemas, tačiau konkurentai tokius įtarimus neigia. Kaune verda aistros, primenančios populiaraus televizijos serialo „Sopranai – mafijos kronika“ peripetijas. Tik ne dėl mafijos, o dėl šiukšlių.
Neva vaiduoklių apsėstame miške apsilankę vyrai nesulaikė ašarų: to pamatyti nesitikėjo
Neva vaiduoklių apsėstame miške apsilankę vyrai nesulaikė ašarų: to pamatyti nesitikėjo 2019.03.24 18:41 Tikriausiai ne kartą girdėjote apie neva vaiduoklių apsėstą mišką. Kai kurių žmonių teigimu, tokios vietos iš tiesų egzistuoja ir pritraukia nemažai lankytojų. Visgi, dauguma jų išeina išsigandę ir tikina daugiau ten negrįšiantys. Jauni vyrukai, pasižymėję „Youtube“ platformoje, nusprendė apsilankyti viename labiausiai vaiduokliais ir kitais nežemiškais reiškiniais pagarsėjusiame miške. Vaikinai sugalvojo praleisti ten naktį, tačiau neištvėrę susirinko palapines ir grįžo namo.
12 metų neva neteisingai kalintis Avery sulauks teisingumo? Pateikti svarbūs įrodymai
12 metų neva neteisingai kalintis Avery sulauks teisingumo? Pateikti svarbūs įrodymai (1) 2019.02.15 15:00 Vienas populiariausių „Netflix“ dokumentinių serialų „Making A Murderer“ kartu su būriu specialistų ir teisininkų tiria neva neteisingai apkaltinto ir jau daugybę metų kalėjime sėdinčio vyro Steveno Avery bylą. Jis kaltinamas žiauriai nužudęs Teresą Halback, tačiau panašu, kad įkalčius pakišo pašaliniai asmenys. Dabar vyras yra nuteistas visą gyvenimą kalėti.
Mistinės jėgos neva apsėdo šią lėlę: moteris ir jos vaikinas naktį patyrė siaubą
Mistinės jėgos neva apsėdo šią lėlę: moteris ir jos vaikinas naktį patyrė siaubą 2018.11.10 17:52 Moteris iš Peru, Berliz, Kalėdų proga gavo lėlę, ją jai įteikė mama. Viskas buvo gerai, kol moteris nepamatė, kad lėlė ėmė judėti pati. Ji taip pat tikina, kad jo lėlė, Deisy, turi antgamtinių jėgų. Ji gali judinti daiktus name. Berliz tikina, kad vieną naktį ji užmigo, o lėlė buvo nusukta į sieną, tačiau nubudusi pamatė, kad Deisy žiūri tiesiai į ją. Ji pasidalino vaizdo įrašu, kuriame ji kalba su lėle. Ji naudojasi specialiu antgamtiniu jėgų prietaisu, kad geriau viską suprastų.
Paviešintas bauginantis sąrašas: šios žvaigždės neva priklauso kultams
Paviešintas bauginantis sąrašas: šios žvaigždės neva priklauso kultams 2018.10.23 08:00 Egzistuoja gausybė teorijų, kad kai kurie visame pasaulyje dievinami muzikantai yra įsivėlę į mistiškus kultus. Yra žmonių, bandančių įžvelgti net menkiausius ženklus, kurie neva galėtų įrodyti, kad kažkuris artistas slapta garbina velnią ar dalyvauja kraupiose apeigose. Tokių mitų visada buvo ir bus, tačiau kai kurie internautai iš tiesų sukuria kultams priklausančių įžymybių sąrašus, kuriais bando įtikinti tūkstančius žmonių.
Neva iš 2045 metų atvykęs „keliautojas laiku“ perspėja žmones: „Jūs nusipelnėte tai žinoti“
Neva iš 2045 metų atvykęs „keliautojas laiku“ perspėja žmones: „Jūs nusipelnėte tai žinoti“ 2018.10.21 19:00 Jau kurį laiką socialiniuose tinkluose plinta neva laiku keliaujančių žmonių pasakojimai apie ateitį. Naujausias vaizdo įrašas, paviešintas ApexTV, suglumino tūkstančius žmonių. Kai kurie yra linkę tikėti, kad keliavimas laiku iš tiesų egzistuoja. Iš 2045 metų neva atkeliavęs vyras tikina, kad turi šokiruojančių naujienų apie tai, kas laukia žmonių. Neįvardintas vyriškis šešias minutes kalba apie tai, kad kelionės laiku egzistuoja jau nuo 1945 metų, tačiau tai yra slepiama nuo visuomenės.
Apsilankė neva apsėstame miške: užfiksavo mirusios moters dvasią?
Apsilankė neva apsėstame miške: užfiksavo mirusios moters dvasią? 2018.09.29 20:14 Legendų apipintose, neva apsėstose vietose vis apsilankantis vyras visuomet kartu su savimi pasiima ir filmavimo kamerą. Jis stengiasi užfiksuoti paranormalius reiškinius, o jo vaizdo įrašai sudomina šimtus tūkstančių interneto vartotojų. Jis buvo apsilankęs ir viename tariamai apsėstame miške, kuriame, kaip sako legendos, klajoja raganos šmėkla. Jis papasakojo, jog į šį mišką žmonės eiti bijo dėl sklandančios legendos.
Neva apsėstos vienuolės laiškas – gąsdina: po 342 metų mokslininkai atskleidė jo turinį
Neva apsėstos vienuolės laiškas – gąsdina: po 342 metų mokslininkai atskleidė jo turinį (2) 2018.09.15 18:00 XVII amžiuje gyvenusi vienuolė Maria Crocifissa della Concezione neva buvo apsėsta. Keista kalba parašytas sicilietės laiškas daugybę metų buvo neiššifruotas, tačiau specialistams pavyksta atskleisti vis daugiau ir daugiau informacijos, kas ten parašyta. 1676 metais vieną rytą vienuolė atsibudo visa išmargina rašalu. Keisti žodžiai ir ženklai ant jos kūno bylojo, kad ji pati to padaryti negalėjo. Pamaldi moteris buvo įsitikinusi, kad velnias nori, kad ji atsuktų nugarą tikėjimui.
Neva iš 2030-ųjų laiku atkeliavęs vyras prabilo apie paslaptingąją „Iliuminati“: kas iš tiesų valdo pasaulį
Neva iš 2030-ųjų laiku atkeliavęs vyras prabilo apie paslaptingąją „Iliuminati“: kas iš tiesų valdo pasaulį (3) 2018.07.28 21:15 Socialiniuose tinkluose vis dažniau plinta vaizdo įrašai, kuriuose įsiamžina keliautojais laiku save vadinantys žmonės. Jų veidai būna uždengti, balsai pakeisti, tačiau jų pasakojamos istorijos sudomina milijonus. Kaip teigia pats Noah, jis atkeliavo iš 2030-ųjų. Naujausia jo žinutė – apie legendinį reperį Tupacą Shakurą, nužudytą dar 1996 metais, šokiravo ne vieną. Noah pasakojo, jog atlikėjas iš tiesų yra gyvas ir slepiasi dėl gresiančio pavojaus.
Neva vaiduoklių apsėstoje kasykloje apsilankęs vyras – siaubingai išsigando: net apsivėmė
Neva vaiduoklių apsėstoje kasykloje apsilankęs vyras – siaubingai išsigando: net apsivėmė 2018.07.13 22:36 Vaiduoklių medžiotoju save vadinantis Xavieras Hunteris (tikras vardas nežinomas) nuo šiol puikiai žinos, kad į legendomis apipintas vietas, kuriose neva vaidenasi, eiti nereikėtų. 38-erių vyras susidūrė su nepaaiškinamu reiškiniu ir užfiksavo tai vaizdo kamera. Apsilankęs vienose Nevados kasyklose, jis suprato, kad gąsdinanti vietos istorija nėra laužta iš piršto. „Tommyknocker“ vadinamas bildukas, negražiai žaidžiantis su savo aukomis, šėliojantis, bei taip nuvedantis žmones į mirtį.
Neva iš 2120-ųjų laiku atkeliavęs vyras parodė vaizdo įrašą: tai, ką pamatysite, šokiruoja
Neva iš 2120-ųjų laiku atkeliavęs vyras parodė vaizdo įrašą: tai, ką pamatysite, šokiruoja (9) 2018.07.08 20:06 Pastaruoju metu socialinių tinklų vartotojai, kaip niekad susidomėję kelionėmis laiku. „Youtube“ paplito vaizdo įrašas, kuriame neva įamžintas laiku keliaujantis vyras, vardu Noah. Tiems, kurie domisi kanalo „ApexTV“ naujienomis, jis tikriausiai matytas jau ne kartą. Pastarajame vaizdo įraše Noah pademonstravo vaizdinius įrodymus, kuriuos jis tikina užfiksavęs ateityje. Vyras teigia apsilankęs 2120 metuose ir nufilmavęs, kaip atrodo Los Andželas.
Neva demono apsėstos moters egzorcizmas – šokiruoja: vaizdas, kaip iš siaubo filmo
Neva demono apsėstos moters egzorcizmas – šokiruoja: vaizdas, kaip iš siaubo filmo 2018.07.06 15:03 Bobas Larsonas yra gerai žinomas egzorcistas, apie savo veiklą skelbiantis socialiniuose tinkluose. Vyras tikina, kad gali pakeisti neva demonų apsėstų žmonių gyvenimą. „Sustabdykite nesėkmių, skurdo ir ligų ciklus“, – skelbia jis, pridurdamas, kad joks kunigas ar pastorius nėra susidūręs su tiek dvasiškai palaužtų žmonių, kaip jis. „Youtube“ paviešinti Bobo vaizdo įrašai parodo, su kuo jam tenka susidurti. Neseniai buvo paskelbtas vienos moters egzorcizmo seanso vaizdo įrašas.
Neva iš 6491-ųjų laiku atkeliavęs vyras išbandė melo detektorių: atskleidė baugių paslapčių
Neva iš 6491-ųjų laiku atkeliavęs vyras išbandė melo detektorių: atskleidė baugių paslapčių (1) 2018.06.05 22:00 Pastaruoju metu kelionės laiku tapo itin mėgiama tema socialiniuose tinkluose. „Apex TV“ siūlo tuo besidomintiems žmonėms paklausyti, ką pasakoja neva iš ateities atkeliavę žmonės. Naujausiame vaizdo įraše įamžintas Jamesu Oliveriu pasivadinęs vyras, tikinantis, kad atkeliavo iš 6491-ųjų. Prie keliautojo buvo prijungtas melo detektorius, neva įrodantis, kad vyras sako tiesą. Jamesas tvirtino, kad yra įstrigęs 2018 metuose ir negali grįžti pas savo šeimą bei draugus.
Sukčiai įsisuko į įmonę: direktoriaus laišką neva gavęs pavaldinys, pervedė įspūdingą sumą
Sukčiai įsisuko į įmonę: direktoriaus laišką neva gavęs pavaldinys, pervedė įspūdingą sumą 2017.07.19 13:43 Sunkčiams pavyko išvilioti pinigų iš Marijampolėje gyvenčio senolio ir Kauno rajone įsikūrusios bendrovės. Tuo metu bandymas apgauti moterį Šiauliuose sukčiams baigėsi nesėkme. Policijos departamentas pranešė, kad pirmadienio rytą Kauno rajone, Garliavoje, bendrovės finansų direktorius, į darbo el. pašto dėžutę gavęs neva tos pačios įmonės atostogaujančio direktoriaus nurodymą, pervedė pinigų į sąskaitą užsienyje. Nuostolis viršija 11 tūkst. eurų. Antradienį, apie 13 val. 40 min.
Audrą dėl neva nutekintų egzaminų sukėlęs abiturientas liejo ašaras
Audrą dėl neva nutekintų egzaminų sukėlęs abiturientas liejo ašaras 2016.06.10 10:49 Abiturientams atėjus pačiam sunkiausiam laikui – egzaminams – vis netyla jaunuolių skundai. Didelį atgarsį viešoje erdvėje sukėlė galimas lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino užduoties nutekinimas socialiniame tinkle, kuomet egzamino išvakarėse buvo paskelbti autoriai, kurie pakliuvo dvyliktokams ir pačiame egzamine. Policijos pareigūnai socialiniame tinkle paskelbė, kad praėjus kelioms dienosms buvo nustatyti dvyliktokas, kuris nusprendė taip pajuokauti.
Gyvūnų prieglaudas užplūdo neva išgelbėti zuikučiai
Gyvūnų prieglaudas užplūdo neva išgelbėti zuikučiai (1) 2016.04.21 22:59 Veterinarai skelbia zuikių sezono pradžią. Į įvairias prieglaudas žmonės tempia neva išgelbėtas ištisas šeimas zuikučių. Žmonės tikina, ilgą laiką nematę arti jų mamos, todėl juos būti gelbėti. Specialistai sako, kad jaunikliams taip daroma meškos paslauga. Ir vardina, kada zuikučius reikia tikrai gelbėti, o kada pasižiūrėjus – kuo skubiau praeiti pro šalį. Mažam buteliuke gyvūnų priežiūros specialistė taiso pieno kačiukams mišinį.
„X Faktoriaus“ grupę „Original Copy“ erzina pasakymai, neva jie – dar tik vaikai
„X Faktoriaus“ grupę „Original Copy“ erzina pasakymai, neva jie – dar tik vaikai 2016.01.13 14:52 Jau šį sekmadienį – šeštoji didžiausio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ tiesioginė transliacija. Devyni apie sceną ir žinomumą svajojantys dalyviai susirungs dėl išlikimo. Jaudulys, nesibaigiančios repeticijos, bandymas kiekvieną savaitę pasirodyti kuo geriau – nuolatinis „X Faktoriaus“ dalyvių palydovas. Nė vienas nėra tikras, ar pavyks išsaugoti savo vietą. Bene spalvingiausi „X Faktoriaus“ dalyviai – grupė „Original Copy“. Kauniečiai stebina žiūrovus įdomiais ir netikėtais pasirodymais.
Prisilaižė: policija tiria vaizdo įrašą, kuriame Ariana Grande neva laižo spurgas parduotuvėje
Prisilaižė: policija tiria vaizdo įrašą, kuriame Ariana Grande neva laižo spurgas parduotuvėje 2015.07.09 16:03 Jungtinių Valstijų policija trečiadienį pranešė tirianti vaizdo įrašą, kuriame neva matyti, kaip popmuzikos žvaigždė Ariana Grande (Ariana Grandė) laižo tuščiavidures spurgas vienoje parduotuvėje Pietų Kalifornijoje. Leik Elsinoro, kuriame yra ta parduotuvė, policija pranešė, kad kartu su Riversaido apygardos visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnais tiria nutekintą vaizdo įrašą, kuriame neva užfiksuota 22 metų atlikėja su nežinomu vyriškiu „piktybiškai laižo“ spurgas.
Neva kankinamų nuteistųjų skundai Lietuvai nukeliavo Strasbūran
Neva kankinamų nuteistųjų skundai Lietuvai nukeliavo Strasbūran 2015.02.01 16:45 „Akistata“ jau kuris laikas publikuoja straipsnius apie nuteistuosius kalėti iki gyvos galvos ir jų paleidimo iš įkalinimo vietų galimybes. Rašėme, kad visose Europos Sąjungos šalyse, išskyrus Lietuvą, nuteistieji kalėti iki gyvos galvos irgi turi galimybę išeiti į laisvę. Aštuoni tokia ilga bausme nuteisti mūsų tautiečiai Lietuvą dėl neva kankinimų yra apskundę Europos Žmogaus Teisių Teismui (EŽTT) Strasbūre. Ši byla jau nagrinėjama.
Ties nepagarbos riba: amerikiečius nervina ispanų kalbos apie neva išvengtą pralaimėjimą
Ties nepagarbos riba: amerikiečius nervina ispanų kalbos apie neva išvengtą pralaimėjimą (3) 2014.09.12 14:37 Be pralaimėjimų pasaulio krepšinio čempionate žengiantys ir varžovus triuškinantys JAV rinktinės krepšininkai skundžiasi, kad nepaisant jų akivaizdžių pastangų Ispanijoje jiems pagarba nerodoma, rašo „Sport Bild“.“ „Mes savo darbą padarėme, o kažkas ateina ir sako: ispanų jūs vistiek neįveiktumėte“, - kalbėjo JAV rinktinės ir „Denver Nuggets“ klubo puolėjas Kennethas Fariedas.
Rusijos prašymu Interpolas ieško esto, neva sumaniusio laivo „Arctic Sea“ pagrobimą 2009 metais
Rusijos prašymu Interpolas ieško esto, neva sumaniusio laivo „Arctic Sea“ pagrobimą 2009 metais 2013.10.19 16:16  Rusijos paprašytas Interpolas paskelbė tarptautinę Estijos piliečio Eeriko-Niileso Krosso (Eriko-Nyleso Kroso) paiešką, nes jis įtariamas sąsaja su Rusijos sausakrūvio „Arctic Sea“ pagrobimu 2009 metų vasarą, pranešė Estijos žiniasklaida. Kaip rašoma laikraštyje „Postimees“, kol kas nežinoma, ar Interpolas gavo iš Rusijos papildomų duomenų, patvirtinančių galimą ieškomojo kaltę, ar tarptautinė policijos organizacija tiesiog pakeitė savo nuomonę apie politinius tokio prašymo motyvus.
Paviešinti pokalbiai, kuriuose neva girdimi Lietuvos diplomatų balsai, – rusų provokacija ar neatsakingi tauškalai?
Paviešinti pokalbiai, kuriuose neva girdimi Lietuvos diplomatų balsai, – rusų provokacija ar neatsakingi tauškalai? (1) 2013.08.01 19:50 Ketvirtadienį pasklidus žiniai apie interneto youtube.com tinkle išplatintus pokalbius, kuriuose neva Lietuvos diplomatai aptarinėja santykius su kitomis šalimis, Lietuvos politikų ir kolegų darbo stilių, prabilta apie Rusijos provokacijas, galimą klastotę, siekiant diskredituoti Lietuvą.
Lenkų fondo vadovė: Lietuva politizuoja klausimą dėl Lenkijoje neva dingusių vaikų
Lenkų fondo vadovė: Lietuva politizuoja klausimą dėl Lenkijoje neva dingusių vaikų (1) 2013.05.14 22:17 Vilniaus apygardos prokuratūrai besiaiškinant penkių į Lietuvą negrįžtančių vaikų išvykos į Lenkiją aplinkybes, vaikų viešnages organizuojančio Lenkijos fondo vadovė tikina, jog šį klausimą Lietuvos pareigūnai politizuoja. Vilniaus prokuratūra tikrina, ar Lenkijoje nebuvo neteisėtai įvaikinti vaikai iš Lietuvos. Šis tyrimas susijęs su incidentu, kai penki vaikai po atostogų Lenkijoje negrįžo į Lietuvą.
Į Graikiją neva poilsiauti vykusią čečėnų šeimyną pasieniečiai grąžino į Baltarusiją
Į Graikiją neva poilsiauti vykusią čečėnų šeimyną pasieniečiai grąžino į Baltarusiją 2013.03.27 09:36 Kenos geležinkelio kontrolės punkte pasieniečiai iš traukinio išlaipino ir į Lietuvą neįleido septynių čečėnų tautybės Rusijos piliečių. Dviejų suaugusių ir penkių nepilnamečių šeima esą vyko poilsiauti į Graikiją. Paaiškėjo, kad jie nelabai žino, kur yra ši šalis ir kaip ją pasiekti, kur planuoja apsistoti ir kaip jų pasuose atsirado vizos.
JAV generolas J. Allenas išteisintas dėl neva „netinkamų“ elektroninių laiškų
JAV generolas J. Allenas išteisintas dėl neva „netinkamų“ elektroninių laiškų 2013.01.23 09:27 JAV pajėgų Afganistane vadas generolas Johnas Allenas buvo išteisintas po Pentagono tyrimo dėl neva "netinkamų" elektroninių laiškų, kuriuos jis siuntė dėl nesantuokinių ryšių atsistatydinusio Centrinės žvalgybos valdybos vadovo Davido Petraeuso šeimos draugei Jill Kelley, praneša BBC. Paskelbus, kad J. Alleno elektroniniai laiškai buvo netinkami, buvo sustabdytas jos skyrimas NATO pajėgų Europoje vadu. Nors jis jau išteisintas, kol kas nenuspręsta, ar atnaujinti jo skyrimą į šį postą.
Ketvirtokas sumušė mokytoją dėl neva užduotyje rastų klaidų
Ketvirtokas sumušė mokytoją dėl neva užduotyje rastų klaidų 2012.10.01 15:11 Čeliabinsko policija sulaikė ketvirtos klasės mokinį po to, kai šis užpuolė savo matematikos mokytoją. Pedagogė nukentėjo dėl to, kad mokinio darbe parodė neva buvusias klaidas, rašo newsru.ru. Pirminiais duomenimis, matematikos pamokos metu mokytojas teigė vieno mokinio darbe buvus klaidų, bet, kaip vėliau paaiškėjo, mokinys užduotį buvo atlikęs tinkamai.
Sučiuptas sukčius, interneto tinklapiuose prašęs pagalbos neva sergančiam vaikui
Sučiuptas sukčius, interneto tinklapiuose prašęs pagalbos neva sergančiam vaikui 2012.09.06 11:22 Panevėžyje sučiuptas sukčius, interneto tinklapiuose prašęs pagalbos neva sergančiam vaikui. Policijos duomenimis, 33-ejų metų vyras nuo gegužės 1 d. interneto tinklapiuose „sina.com“, „skelbkitės.lt“, „facebook.com“ platino tikrovės neatitinkančią informaciją apie reikalingą paramą sergančiam vaikui ir, nurodęs savo asmeninę sąskaitą, apgaulės būdu neteisėtai pasisavino 1 tūkst. 240 litų ir 5 eurus. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas vyras apklaustas.
Baltarusija plėtoja neva sugauto Lietuvos šnipo istoriją
Baltarusija plėtoja neva sugauto Lietuvos šnipo istoriją 2012.07.18 09:35 Rusijos naujienų agentūra „Interfax“ išplatino interviu su Baltarusijos saugumo komiteto atstovu, kuriame plėtojama neva sugauto Lietuvos šnipo istorija. Pasak Baltarusijos KGB atstovo, pilietis „F“ – į atsargą išėjęs Baltarusijos ginkluotųjų pajėgų karininkas, išvykęs nuolat gyventi į Vilnių ir Lietuvos karinės žvalgybos neva užverbuotas rinkti žinias apie Baltarusijos karines oro pajėgas ir priešlėktuvinę gynybą.
J. Terry teisme pripažintas nekaltu dėl neva rasistinio A. Ferdinando įžeidinėjimo
J. Terry teisme pripažintas nekaltu dėl neva rasistinio A. Ferdinando įžeidinėjimo 2012.07.13 18:37 Po penkių dienų teismų posėdžių „maratono“, Londono „Chelsea“ gynėjas Johnas Terry gali atsikvėpti - teismas futbolininką pripažino nekaltu dėl „Queens Park Rangers“ gynėjo Antono Ferdinando neva rasistinio įžeidinėjimo. Teisėjas Howardas Riddle'is, kuris paskelbė verdiktą, teigia, kad J.Terry išteisintas dėl to, kad nebuvo pateikta jokių akivaizdžių jo kaltę įrodančių įrodymų.
Šturmo metu N. Venckienė neva „dviem smūgiais į galvą“ sužalojo pareigūną (atnaujinta 12.30)
Šturmo metu N. Venckienė neva „dviem smūgiais į galvą“ sužalojo pareigūną (atnaujinta 12.30) (184) 2012.05.17 12:30 Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo surengta spaudos konferencija, per kurią institucijų atstovai komentavo Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 m. gruodžio 16 d. sprendimo vykdymą. Spaudos konferencijoje dalyvavo ir prievartinį mergaitės planą įgyvendinusi antstolė Sonata Vaicekauskienė. Buvo pateikta informacija, kad mergaitės ėmimo akcijoje dalyvavo 240 policijos pareigūnų, kurie, pasak komisaro R. Požėla, elgėsi taip, kaip ir turėjo šioje situacijoje.
Į viršų