Aidas Ardzijauskas

Tris tūkstančius kilometrų Afrikoje nubėgęs Aidas Ardzijauskas persikėlė į Europą
Tris tūkstančius kilometrų Afrikoje nubėgęs Aidas Ardzijauskas persikėlė į Europą 2017.12.09 16:11 Ultra-maratonus bėgantis ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas, tekinas lekiantis iš Dakaro į Vilnių, įveikė daugiau kaip tris tūkstančius kilometrų ir iš Afrikos pasiekė Europą. Karštis atslūgo, eismo sąlygos pagerėjo, tačiau Aidas iš džiaugsmo nešokinėja, mat iki Lietuvos sostinės liko dar daugiau kaip keturi tūkstančiai ne pačių lengviausių kilometrų. Sunkiausi kilometrai gyvenime Kitąmet Lietuva švęs šimtmetį.
Į Lietuvą 100 dienų bėgsiantis Aidas Ardzijauskas išvyksta į Dakarą
Į Lietuvą 100 dienų bėgsiantis Aidas Ardzijauskas išvyksta į Dakarą 2017.10.19 15:21 Geležine valia ir ištverme stebinantis 46-erių ugniagesys-gelbėtojas Aidas Ardzijauskas bėgte pasiryžęs įveikti beveik aštuonis tūkstančius kilometrų, skiriančius Dakarą nuo Vilniaus. Bėgimą, kurį, planuojama, Senegale jis pradės spalio 24 dieną, vyras skiria Lietuvos šimtmečiui. Tam Aidui prireiks 100 dienų ir bent aštuonių porų sportinių batelių. Kelionės išvakarėse A. Ardzijauskas papasakojo apie jo ir komandos laukiančius iššūkius.
8000 km iššūkis: Aidas Ardzijauskas bėga iš Dakaro į Vilnių
8000 km iššūkis: Aidas Ardzijauskas bėga iš Dakaro į Vilnių 2017.10.25 11:39 6 valandą ryto vietos laiku, Senegalo sostinėje Dakare ultra-bėgikas Aidas Ardzijauskas pradėjo bėgimą į Lietuvą. Kasdien nubėgdamas po du maratonus jis tikisi pasiekti Vilnių per 100 dienų. Kitąmet Lietuva švęs šimtmetį. Ultra-maratonus bėgantis ugniagesys Aidas Ardzijaukas nusprendė šią progą paminėti savaip – per 100 dienų nubėgdamas 8 000 km atstumą iš Dakaro į Vilnių. „Lietuviai neabejingi Dakaro pavadinimui.
Į Lietuva grįžo tikras herojus: ugniagesys Tėvynei dovanoja „šimtmečio bėgimą“
Į Lietuva grįžo tikras herojus: ugniagesys Tėvynei dovanoja „šimtmečio bėgimą“ 2018.02.05 22:14 8000-čius kilometrų ristele nuo Senegalo sostinės Dakaro iki Lietuvos įveikė ugniagesys Aidas Ardzijauskas. Valstybės atkūrimo šimtmečio proga tiek nubėgęs vilnietis ateityje žada dar labiau nustebinti lietuvius. Taip vėlų sekmadienio vakarą finišavo Aidas Ardzijauskas. Lietuvos ugniagesys per beveik 103 dienas nubėgo 8000-ius kilometrų nuo Senegalo sostinės Dakaro iki Vilniaus. Aido kolegos ne tik kabina didvyriui vainiką ir įteikia gėles.
Iš Dakaro į Vilnių bėgančio ugniagesio gelbėtojo laukia didelis iššūkis
Iš Dakaro į Vilnių bėgančio ugniagesio gelbėtojo laukia didelis iššūkis 2018.01.12 15:25 Ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas, bėgantis iš Dakaro į Vilnių, jau įveikė daugiau kaip 6 tūkst. kilometrų. Šiuo metu jis Italijoje, netoli Venecijos, ir kyla Alpių link. Pradėjęs bėgti Europoje sportininkas džiūgavo pagaliau sugrįžęs į civilizaciją, kur kiti eismo dalyviai mato pėsčiąjį ir jam netrukdo, tačiau, kita vertus, išvystyta civilizacija taip pat ne itin tinkama rekordiniam maratonui. „Kalbant apie kelius, negaliu pasakyti, kad jie labai pagerėjo.
Iš Dakaro į Vilnių bėgantis ugniagesys prisibijo Alpių
Iš Dakaro į Vilnių bėgantis ugniagesys prisibijo Alpių 2018.01.11 14:15 Ultramaratonus bėgantis ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas Lietuvos šimtmečio progą mini savaip: per 100 dienų jis ketina nubėgti beveik 8 000 km iš Dakaro į Vilnių. Atletas jau įveikė trečdalį distancijos, nulėkė pusšešto tūkstančio kilometrų, tačiau apie Vilnių dar negalvoja ir kol kas gyvena šia diena. Civilizacija gali ir trukdyti Spalio 24-tą dieną startavęs iš Senegalo sostinės Dakaro Aidas jau įveikė daugiau kaip 6 tūkst.
Ameriką perbėgęs A. Ardzijauskas šiais metais Vilniaus maratone bus žiūrovas
Ameriką perbėgęs A. Ardzijauskas šiais metais Vilniaus maratone bus žiūrovas 2014.09.05 17:30 Vilnietis ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas, jau apibėgęs Lietuvą ir Baltijos jūrą, prieš savaitę įgyvendino dar vieną savo svajonę. Šią vasarą jis įveikė 5 tūkstančių kilometrų trasą nuo Los Andželo iki Niujorko Jungtinėse Amerikos Valstijose. Bėgdamas maždaug 80 kilometrų per dieną tempu lietuvis per du mėnesius perbėgo Arizoną, Niu Meksiką, Oklahomą, Misūrį, Ilinojų, Indianą, Ohają, Pensilvaniją bei Merilendą.
 Ugniagesys išlydimas į 3000 km bėgimą aplink Baltiją
Ugniagesys išlydimas į 3000 km bėgimą aplink Baltiją (1) 2013.08.01 08:02 Marija Gabrienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas meta sau dar vieną iššūkį ir pradeda bėgimą aplink Baltijos jūrą. Šiuo bėgimu ugniagesys nori atskleisti neribotas žmogaus galimybes, populiarinti sveiką gyvenimo būdą bei garsinti Lietuvos vardą per jos pirmininkavimą ES Tarybai. Pernai A. Ardzijauskas per 24 dienas apibėgo Lietuvą ir įveikė 1000 kilometrų.
Lietuvis laimėjo bėgimą Amsterdame
Lietuvis laimėjo bėgimą Amsterdame 2007.10.22 10:18 Sekmadienį Olandijoje pusės Amsterdamo maratono bėgimo, kurį baigė 8439 dalyviai, nugalėtoju tapo Darius Sadeckas.Lietuvos sportininkas distanciją įveikė per 1 valandą 08 minutes ir 58 sekundes.Kiti Lietuvos atstovai pusės maratono bėgime tenkinosi kukliomis vietomis: Emilis Korsakas (1:25:29) buvo 178-as, Rasa Ptašekaitė (1:29:24) - 356-a (tarp moterų - septyniolikta), Povilas Rakštikas (1:29:25) - 358-as, Martynas Ložys (1:34:21) - 685-as, Arūnas Žičkus (1:37:01) - 911-as.
Mes važiuojame prie jūros, o tu, Aleksandrai, atbėgsi?
Mes važiuojame prie jūros, o tu, Aleksandrai, atbėgsi? 2018.06.20 11:27 Tai tik vienas iš juokelių, kuriuos nuolat girdi Europos 24 valandų bėgimo čempionate bronzos medalį iškovojęs ultramaratonininkas Aleksandras Sorokinas. „Juokauja draugai. Juk žino, kad nubėgčiau ir tą pačią sekundę numirčiau“, - nusišypso bėgikas. „Nuo ko prasidėjo mano draugystė su bėgimu? – žvelgdamas į savo bėgimo batelius manęs perklausia 36-erių Aleksandras. - Aš tik norėjau numesti svorio.
Lietuvos ugniagesys iš Dakaro bėgs į Vilnių
Lietuvos ugniagesys iš Dakaro bėgs į Vilnių 2017.10.24 06:26 Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-osios komandos ugniagesys gelbėtojas 46-erių Aidas Ardzijauskas antradienį pradės 8 tūkst. kilometrų bėgimą Dakaras – Vilnius. Ugniagesys gelbėtojas, įveikęs 3448 kilometrus per Afriką ir 4537 kilometrus – per Europą, į Vilnių tikisi grįžti 2018-ųjų vasario 16-ąją, Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gebėjimo departamentas.
8 tūkst. km pasiryžęs nubėgti ugniagesys A.Ardzijauskas išvyko į Dakarą
8 tūkst. km pasiryžęs nubėgti ugniagesys A.Ardzijauskas išvyko į Dakarą 2017.10.23 14:30 „Šiuo bėgimu noriu pirmiausia sau, o paskui ir kitiems įrodyti, kad žmogaus galimybės yra neribotos, kad gali drąsiai svajoti ir siekti savo svajonių...“ – prieš išvykdamas į Dakarą spalio 22 d. oro uoste sakė vilnietis ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas, per 100 dienų pasiryžęs įveikti maršrutą nuo Senegalo sostinės iki Vilniaus.
Lietuvos šimtmečio proga šis vyras pasiryžo neįtikėtinam iššūkiui
Lietuvos šimtmečio proga šis vyras pasiryžo neįtikėtinam iššūkiui 2017.10.19 19:34 8000 kilometrų – tiek Lietuvos šimtmečio proga pasiryžęs nubėgti ugniagesys-gelbėtojas iš Kauno Aidas Ardzijauskas. Bėgioti labai mėgstantis pusamžis vyras jau kitą savaitę startuos iš Dakaro ir kitų metų vasario 16-ąją žada finišuoti Vilniuje. Vyras sako nežinantis, kas čia gali nepavykti, nors žmona dėl tokio užmojo ir pyksta. O atstumui įveikti prireiks net aštuonių porų sportinių batelių.
Gretai Lebedevai teko paragauti ugniagesio duonos
Gretai Lebedevai teko paragauti ugniagesio duonos 2014.10.03 12:21 Vieno populiariausių kanalų šalyje TV6 laida „Ugniagesiai gelbėtojai“ vėl spaudžia starto sireną ir pradeda antrąjį sezoną. TV6 žiūrovų nuo šiandien penktadieniais 21.30 val. laukia profesionalių ugniagesių gelbėtojų pamokos, kaip išvengti nelaimių su ugnimi, o stojus į akistatą su gaisru – išnešti sveiką kailį ir turtą. Jau pirmose laidose bus paaiškinta, kaip gydyti ir gydytis nudegimus, ką daryti kilus gaisrui viešajame transporte ar kaip elgtis namie pajutus dujų kvapą.
Lietuvos ugniagesys perbėgo JAV
Lietuvos ugniagesys perbėgo JAV (1) 2014.08.22 10:18 Lietuvos ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas perbėgo Jungtines Amerikos Valstijas nuo vienos pakrantės iki kitos. Penktadieno naktį jis finišavo Niujorke, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Maždaug 5 tūkst. kilometrų lietuvis įveikė greičiau nei planavo. Prieš startą birželio 19-ąją buvo numatyta, kad A.Ardzijauskas finišuos rugpjūčio 27-ąją. 42 metų bėgikas siekė tapti pirmuoju lietuviu, sėkmingai įveikusiu vakarinę ir rytinę JAV pakrantes jungiančią distanciją.
Nuo Los Andželo iki Niujorko: vilnietis ugniagesys gelbėtojas rengiasi perbėgti JAV
Nuo Los Andželo iki Niujorko: vilnietis ugniagesys gelbėtojas rengiasi perbėgti JAV 2014.06.09 13:54 Lietuvą ir Baltijos jūrą apibėgęs vilnietis ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas rengiasi šią vasarą bėgdamas įveikti 5 tūkst. kilometrų trasą Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) - nuo Los Andželo iki Niujorko. „Dar kartą stengsiuos įveikti save ir įgyvendinti savo svajonę – perbėgti Šiaurės Amerikos žemyną nuo vienos Jungtinių Amerikos Valstijų pakrantės iki kitos“, - sako ugniagesys, pernai įveikęs 3500 kilometrų aplink Baltijos jūrą.
Ugniagesys gelbėtojas A. Ardzijauskas meta iššūkį Amerikai
Ugniagesys gelbėtojas A. Ardzijauskas meta iššūkį Amerikai 2014.06.06 15:16 Birželio 9 d., 10.00 val., Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente rengiama spaudos konferencija, kurioje Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas, jau apibėgęs Lietuvą ir Baltijos jūrą, papasakos apie dar vieną rengiamą iššūkį žmogaus galimybėms. Šią vasarą jis tikisi įveikti 5 tūkst. kilometrų trasą nuo Los Andželo iki Niujorko Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Aplink Baltijos jūrą bėgantis ugniagesys jau įveikė 2 tūkst. kilometrų
Aplink Baltijos jūrą bėgantis ugniagesys jau įveikė 2 tūkst. kilometrų 2013.08.28 11:59 Aplink Baltijos jūrą apibėgti užsibrėžęs vilnietis ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas jau įveikė 2 tūkst. kilometrų. 28-ąją dieną bėgantis vyras pasiekė Švedijos miestą Kalmarą. Už nugaros jau liko Latvija, Estija, Rusija, Suomija, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. "Iš Helsinkio bėgau į Salo miestą, jame mus sutiko gaisrinės viršininkas, kuris mus šiltai priėmė ir apgyvendino.
Lietuvos ambasadoje Stokholme apsilankė lietuvis, ryžęsis apibėgti Baltijos jūrą
Lietuvos ambasadoje Stokholme apsilankė lietuvis, ryžęsis apibėgti Baltijos jūrą 2013.08.23 15:58 Lietuvos ambasadoje Švedijoje rugpjūčio 23-iosios rytą apsilankė Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas, ryžęsis apibėgti Baltijos jūrą. Kelionę pradėjęs rugpjūčio 1 d. Klaipėdoje, A. Ardzijauskas iki rugsėjo 14 d. tikisi įveikti daugiau kaip 3500 kilometrų distanciją. Kelionės pradžioje karštas oras bei kitos nenumatytos problemos pakoregavo bėgiko planus ir jam teko vytis savo numatytą grafiką.
Europos 24 valandų bėgimo čempionate Olandijoje P. Ramoška finišavo 84-as
Europos 24 valandų bėgimo čempionate Olandijoje P. Ramoška finišavo 84-as 2013.05.14 12:12 Olandijoje vyko 10-as pasaulio ir 19-as Europos 24 valandų bėgimo čempionatai, kuriuose dalyvavo Lietuvos vyrų komanda. Povilas Ramoška per parą nubėgo 161 km 336 m (pasaulio čempionate - 108-a vieta, Europos - 84-a), Aidas Ardzijauskas ir Ernestas Vadeikis - po 88 km 648 m (pasaulyje - 147-148-os vietos, Europos - 120-121-os vietos). Komandinėje įskaitoje Lietuvos vyrai pasaulio čempionate užėmė 26-ją vietą, Europos - 21-ąją vietą.
Trakų pusmaratonio dalyvis A. Ardzijauskas: bėgimas – sveikatos šaltinis
Trakų pusmaratonio dalyvis A. Ardzijauskas: bėgimas – sveikatos šaltinis 2013.01.24 09:51 „General Financing Trakų pusmaratonyje“ dalyvaus daug bėgikų. Vadinti juos visus sportininkais galima, bet tai nebus tikslu. Nes profesionalių sportininkų bus nedaug – didžioji bėgančiųjų dalis gyvenime turi kitus užsiėmimus, kuriems skiria nemažą laiko dalį. Tai pedagogai, medikai, teisininkai, prekybininkai, fizikai, gaisrininkai, valstybės tarnautojai ir kiti.
Aplink Lietuvą apibėgęs ugniagesys ketina apibėgti ir Baltijos jūrą
Aplink Lietuvą apibėgęs ugniagesys ketina apibėgti ir Baltijos jūrą 2012.06.23 17:29 Norėdamas populiarinti sveiką gyvenimo būdą ir ugniagesio specialybę, ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas per 24 dienas apibėgo visą Lietuvą, praneša LTV naujienų tarnyba. Vilniuje prie Baltojo tilto finišavusį ugniagesį gelbėtoją A. Ardzijauską pasitiko artimieji ir kolegos. Per 24 dienas įveikęs daugiau nei 1,1 tūkst. kilometrų ir aplankęs 22 šalies miestus bėgikas sako taip norėjęs išbandyti savo jėgas. „Tarp mūsų, bėgikų, buvo kalba, kad prieš rimtą darbą reikėtų apibėgti Lietuvą.
Aplink Lietuvą bėgantis A. Ardzijauskas skaičiuoja ne tik kilometrus, bet ir eurus
Aplink Lietuvą bėgantis A. Ardzijauskas skaičiuoja ne tik kilometrus, bet ir eurus (1) 2012.06.11 12:21 Prie visame pasaulyje ir Lietuvoje „Samsung“ vykdomos socialinės iniciatyvos – Įkvepiančio „Samsung“ bėgimo „Hope Relay“ – prisijungė ir aplink šalį bėgantis ultramaratoninkas, ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas. Kasdien Aido įveikiamą atstumą skaičiuoja jo telefone įdiegta „Samsung Hope Relay“ programėlė, teigiama pranešime spaudai. Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas yra pasiryžęs per 24 dienas nubėgti apie 1200 kilometrų.
Nidoje paaiškės Lietuvos ultramaratono čempionas
Nidoje paaiškės Lietuvos ultramaratono čempionas 2010.06.22 16:08 Šeštadienį (birželio 26 d.) vyksiančiame ketvirtajame Nidos 100 km bėgime mūsų šalies sportininkai po 15 metų pertraukos varžysis dėl Lietuvos ultramaratono čempiono vardo. Kartu vyks Latvijos pirmenybės ir Baltijos jūros taurės varžybos. Varžybų dalyviai taip pat kovos dėl 1000 eurų prizo. „Pagal dalyvių skaičių varžybos solidžios.
Į viršų