êBIG

Griūna tėtušio LaVaro verslas: „Big Baller Brand“ – ant išnykimo ribos
Griūna tėtušio LaVaro verslas: „Big Baller Brand“ – ant išnykimo ribos 2019.03.27 12:25 Triukšmingai praėjusiais metais Lietuvoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) nuskambėjęs „Big Baller Brand“ projektas, panašu, artėja link išnykimo. Ballų šeimynos verslą prie susinaikinimo ribos, kaip praneša užsienio šaltiniai, atvedė prisivogęs akcininkas Alanas Fosteris. Vyriškis, skaičiuojama, iš bendro biudžeto pavogė apie pusantro milijono JAV dolerių, o žinant tai, kad jam priklauso 16 procentų visų įmonės akcijų, situaciją tik paaštrina.
Prieniškiai „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynių cikle nugalėjo „Dzūkiją“
Prieniškiai „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynių cikle nugalėjo „Dzūkiją“ 2018.01.23 23:36 Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa ir toliau pergalingai žengia „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle. LaVaro Ballo debiutas trenerio asistento poste neapkarto – 147:142 įveikė Alytaus „Dzūkiją“. „Vytauto“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo LaMelo Ballas, pelnęs 43 taškus (10/21 dvitašk., 7/13 tritašk.), atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs aštuonis kamuolius, perėmęs keturis kamuolius. LiAngelo Ballas surinko 37 taškus (8/14 dvitašk., 3/9 tritašk.
„Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre – antroji „Vytauto“ pergalė
„Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre – antroji „Vytauto“ pergalė 2018.01.15 22:05 Antrąją pergalę „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle iškovojo Prienų-Birštono „Vytautas“. Prieniškiai namuose be didesnių sunkumų 130:93 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto-2“ komandą.
Pirmosiose „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynėse „Vytautas“ palaužė „Žalgirį-2“
Pirmosiose „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynėse „Vytautas“ palaužė „Žalgirį-2“ 2018.01.09 22:05 Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa pergale pradėjo „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių ciklą. Nors Kauno „Žalgirio-2“ komanda metė rimtą iššūkį, naujokų LiAngelo ir LaMelo Ballų debiutas neapkarto – pergalę šventė sausakimšoje arenoje rungtyniavę prieniškiai – 90:80. Debiutinėse rungtynėse LiAngelo pelnė 19 taškų Tuo metu LaMelo sąskaitoje buvo 10 taškų. Rezultatyviausiai „Vytauto“ gretose žaidė Regimantas Miniotas, surinkęs 20 taškų.
„McDonald's“ pristatė didesnę ir mažesnę „Big Mac“ versijas
„McDonald's“ pristatė didesnę ir mažesnę „Big Mac“ versijas 2017.01.21 15:57 Savo verslą siekiantis atgaivinti didžiausias pasaulyje mėsainių tinklas „McDonald's“ pristatė didesnę ir mažesnę prieš pusę amžiaus sukurto įžymiojo mėsainio „Big Mac“ versijas, rašo „Business Insider“. Greito maisto mėgėjams „McDonald's“ pasiūlė du naujus mėsainius – „Mac Junior“ ir „Grand Mac“, išaiškindama naujovių privalumus.
Prekybos centre „BIG“ – gaisras
Prekybos centre „BIG“ – gaisras 2016.12.15 09:05 Ketvirtadienį 08.40 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Ukmergės g. 369 „BIG“ prekybos centre įsikūrusioje Čili picerijoje atvira liepsna dega virtuvė. Į įvykio vietą operatyviai išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.
Naujausia visuotinio maisto deficito Venesueloje „auka“ – mėsainis „Big Mac“
Naujausia visuotinio maisto deficito Venesueloje „auka“ – mėsainis „Big Mac“ 2016.07.23 10:35 Didžiausias pasaulyje greitojo maitinimo restoranų tinklas „McDonald's“ šią savaitę buvo priverstas iš savo valgiaraščio Venesueloje laikinai išbraukti mėsainį „Big Mac“, kuris tapo paskutine ekonominės krizės išprovokuoto visuotinio maisto deficito šioje šalyje auka. „McDonald's“ Venesuelos padalinys stengiasi išspręsti šią laikiną problemą. Kartu su tiekėju vertiname geriausias galimybes, kurios mums leistų ir toliau siūlyti kokybiškus produktus“, – pareiškė įmonė.
Big Beno varpas Londono širdyje gali nutilti?
Big Beno varpas Londono širdyje gali nutilti? 2016.04.28 21:00 Big Beno - arba lietuviškai Didžiojo Beno skambesys, atrodo, puikiai žinomas net ir tiems, kas nėra jo gyvai girdėjęs. Beje, Big Benas – tai nei laikrodis, nei Britanijos parlamento bokštas, o viduje esantis varpas. Bokštas turi kitą vardą – Elžbietos bokštas. Jau dabar prie jo galima matyti kažkiek pastolių, o 2017-ųjų pradžioje pastoliai uždengs didelę dalį 96 metrų aukščio bokšto, mat ir jam, ir laikrodžio ciferblatui, ir valandas mušančiam milžiniškam Big Beno varpui skubiai reikia remonto.
„Big Mind“ proceso vadovas Gediminas: pasišnekėjus su savo balsais, žmonėms atsiveria akys
„Big Mind“ proceso vadovas Gediminas: pasišnekėjus su savo balsais, žmonėms atsiveria akys (2) 2016.02.24 20:46 Žmoguje nuolat vyksta vidinis dialogas apie tai, kaip jis jaučiasi, kaip turėtų pasielgti, apie jo gyvenimą. Vienus balsus norime girdėti, o kitus – tokius kaip pyktį, kaltę, gėdą – spaudžiame ir slepiame. O kas būtų, jeigu juos išlaisvintume? Vakarų psichologiją ir budistinę filosofiją jungiantis „Big Mind“ (liet.
5 faktai, kurių, tikriausiai, nežinojote apie serialą „The Big Bang Theory“
5 faktai, kurių, tikriausiai, nežinojote apie serialą „The Big Bang Theory“ 2015.08.03 11:00 Populiarusis serialas „The Big Bang Theory“ skaičiuos jau devintąjį sezoną. Žiūrovų ir kritikų pamėgtas serialas įvertintas daugybe prestižinių televizijos apdovanojimų – „Emmy“, „Actors Guild Awards“. Esate šio serialo gerbėjas? Skaitykite toliau.  Kaip buvo skelbta „NY Daily News“, brazilų biologas Andre Nemesio vieną bičių rūšį pavadino „Euglose Bazinga“. „Bazinga“ – serialo veikėjo Sheldono Cooperio pamėgta frazė.
LT Big Brother padėjo įsilieti į konkurencingą darbo rinką
LT Big Brother padėjo įsilieti į konkurencingą darbo rinką 2015.04.07 12:40  Turbūt dažnas karjeros laiptais pradedantis kopti jaunuolis pripažintų – patyrusių savo srities profesionalų patarimai yra aukso vertės. Būtent tokiais patarimais ir vadovavosi būsimasis rinkodaros ekspertas Tadas, kuris dalyvaudamas LT Big Brother profesinės moterystės programoje įsidarbino žinomoje tarptautinėje kompanijoje, įsitvirtino itin konkurencingoje Londono darbo rinkoje. Tadas ekonomikos ir vadybos bakalaurą įgijo Lesterio universitete, Jungtinėje Karalystėje.
Projekto „LT Big Brother“ dalyvė: ši patirtis labai aiškiai išgrynino sritis, kuriose norėčiau tobulėti
Projekto „LT Big Brother“ dalyvė: ši patirtis labai aiškiai išgrynino sritis, kuriose norėčiau tobulėti 2015.04.05 12:17  „LT Big Brother“ yra Londono lietuvių sukurta iniciatyva, kurios esmė – dalijimasis gerąja patirtimi. Lietuvoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Skandinavijos, Beniliukso ar bet kuriose kitose pasaulio šalyse sėkmingai save realizuojantys vyresni lietuviai šio projekto metu gauna „mažąjį brolį“ arba „mažąją sesę“, su kuriais dalinasi savo sėkmės receptais ir naudingais patarimais, kaip ieškoti savojo kelio.
„Big fight“ turnyre žiūrovai išvydo nokautų, liejosi kraujas
„Big fight“ turnyre žiūrovai išvydo nokautų, liejosi kraujas (1) 2014.12.08 07:55 Klaipėda įrodė, kad šiame mieste gali vykti aukščiausio lygio kovinio sporto renginys, suburiantis pajėgiausius kovotojus. Klaipėdos “Švyturio” arenoje vykusiame „Big fight II“ turnyre spindėjo Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Čekijos, Armėnijos, Ukrainos, Bosnijos ir Hercegovinos, Lenkijos ir Lietuvos tituluotieji atletai. Šiame renginyje žiūrovai galėjo išvysti kvapą gniaužiančių kovų, kurių metu buvo visko: ir nokdaunų, ir nokautų, ir net liejosi kraujas.
„Sharp“ pristatė antrosios kartos „Big Pad“ monitorius
„Sharp“ pristatė antrosios kartos „Big Pad“ monitorius 2014.02.04 14:49 Bendrovė „Sharp“ parodoje „ISE 2014“ pranešė pradedanti prekybą antrosios kartos „BIG PAD“ serijos sensoriniais monitoriais. Pasak gamintojų, daugelyje komercinio ir viešojo sektoriaus sričių „BIG PAD“ monitorius galima naudoti kaip mokomąsias ir pristatymų priemones arba kaip interaktyviąją darbo erdvę. Pranešama, kad pristatytieji naujos kartos „BIG PAD“ monitoriai turi naujų funkcijų.
Litas pagal „Big Mac“ indeksą
Litas pagal „Big Mac“ indeksą 2014.01.27 13:51 Britų leidinys „The Economist“, kaip ir kiekvieną pusmetį, paskelbė taip vadinamą „Big Mac“ indeksas, kuriuo vertinama valiutos vertė JAV dolerio atžvilgiu. Vertinimo matui pasirinktas vieno populiariausių greito maisto restoranų „McDonalds“ sumuštinis „Big Mac“. Indeksas sudaromas nuo 1986-ųjų metų ir remiasi perkamosios galios pariteto teorija, kuri sako, kad bėgant laikui, identiškas prekių krepšelis turėtų kainuoti tiek pat, mat sunaudojami resursai yra tie patys.
Vyras per 30 metų suvalgė apie 12 tūkst. „Big Mac“ mėsainių
Vyras per 30 metų suvalgė apie 12 tūkst. „Big Mac“ mėsainių 2013.09.17 22:00 Jis neatrodo kaip greitojo maisto mėgėjas, tačiau 64 metų Dennisas Rosinlofas teigia, kad jis jau tris dešimtmečius yra priklausomas nuo ‚ „McDonald’s“ restorane gaminamų „Big Mac“ mėsainių. Per tą laiką vyras iš Jutos teigia suvartojęs apie 12 tūkst. mėsainių, rašo odditycentral.com. D. Rosinlofas pradėjo valgyti „Big Mac“ mėsainius, kai jis dar dirbo pardavėju prieš 30 metų. Nuo to laiko jis neatsisakė šio įpročio.
 Kiek trunka uždirbti mėsainį „Big Mac“
Kiek trunka uždirbti mėsainį „Big Mac“ 2013.08.21 21:59 1986 metais leidinys „The Economist“ sukūrė smagų „Big Mac“ indeksą, kuris suteikia galimybę įvertinti perkamosios galios paritetą tarp dviejų skirtingų valiutų. „Big Mac“ indeksas yra paremtas perkamosios galios pariteto teorija. Anot „Big Mac“ indekso kūrėjų, valiutų kursai bet kurioje šalyje ilgainiui turėtų judėti link pariteto, o tapačių prekių kainos dvejose skirtingose šalyse turėtų tapti vienodos.
„Big Mac“ kainos atskleidžia, kurios šalys tinkamai veržiasi diržus
„Big Mac“ kainos atskleidžia, kurios šalys tinkamai veržiasi diržus 2013.02.07 17:45 Pamirškite pramonės produkcijos ir bedarbystės statistinius duomenis. Teigiama, kad tikrąją Europos ekonominių reformų efektyvumą nusako mėsainio kaina, rašo naujienų agentūra „Reuters“. Stebint skirtingas greitojo maisto restoranų tinklo „McDonald‘s“ parduodamo mėsainio „Big Mac“ kainas euro zonos šalyse nuo 2011-ųjų liepos iki šių metų sausio, anot analitinio centro „Bruegel“ ekonomisto Guntramo Wolffo, peršasi išvada, kad sunkiau besiverčiančios šalys kaip Airija susiveržė diržus, o kit...
V. Musvydaitė-Baranauskienė Londone bėgs krosą iki Big Beno
V. Musvydaitė-Baranauskienė Londone bėgs krosą iki Big Beno 2012.07.27 17:34 Šiandien anksti ryte iš Vilniaus oro uosto į Londoną pakilęs lėktuvas į patį svarbiausią metų sporto įvykį visame pasaulyje – 2012-ųjų vasaros olimpiadą – sėkmingai nuskraidino TV3 sporto žiniukę ir infošou „Lietuvos geriausi“, kurio premjera jau šiandien 19.07 val., – vedėją Vladą Musvydaitę-Baranauskienę.
Big Benas pradėjo svirti, teigia inžinieriai
Big Benas pradėjo svirti, teigia inžinieriai (2) 2011.10.10 11:46 Londono Big Beno bokštas pradėjo svirti, teigia inžinieriai, o jo posvyris jau matyti plika akimi, praneša telegraph.co.uk.Tyrėjai nustatė, kad Vestminsterio rūmų laikrodžio bokštas pradėjo svirti, o situacija blogėja kasmet. Dabar bokšto viršūnė nuo statmens nukrypusi beveik 45 centimetrus. Anot ekspertų, tai, kad bokštas krypsta, galima matyti ir plika akimi. Jei tai tęsis ir toliau, bokštas vieną dieną gali nuvirsti. Tačiau rūmuose dirbantys parlamento nariai neturėtų nerimauti.
Prekybos centrui „BIG“ už klaidinamą reklamą – 186 tūkst. litų bauda
Prekybos centrui „BIG“ už klaidinamą reklamą – 186 tūkst. litų bauda (2) 2011.09.22 09:32 Vilniaus apygardos administracinis teismas kaip nepagrįstą atmetė UAB „Entum“ skundą, kuriuo ši bendrovė prašė panaikinti Konkurencijos tarybos šių metų kovą priimtą nutarimą. Konkurencijos taryba buvo pripažinusi UAB „Entum“, kuri administruoja prekybos centrą „BIG Vilnius“, skleistą reklamą, kurioje, be kita ko, buvo teigiama „(...) Visoms prekėms prekybos centre BIG nuolaidos nuo 21 net iki 70 procentų (...)“ klaidinama reklama.
10 įdomių faktų apie Big Beną, kurių jūs galbūt nežinojote
10 įdomių faktų apie Big Beną, kurių jūs galbūt nežinojote 2011.09.15 14:15 Big Benas yra bokšto laikrodis, esantis Vestminsterio parlamento rūmų šiaurės rytų pusėje, Londone. Nors tikrasis jo pavadinimas yra „Clock Tower“ (Bokšto laikrodis), dažniausiai jis vadinamas Didžiuoju Benu. Laikrodžio bokštas yra vienas iš labiausiai žinomų ir turistų pamėgtų statinių Londone – jis toks pat žymus kaip ir Eifelio bokštas Paryžiuje. Šis laikrodis nuo pat 1859 m. yra patikimiausias laikrodis Londone. Tinklalapis iloveindia.
Londonas kitaip, arba „big benai“ mums nelabai įdomūs
Londonas kitaip, arba „big benai“ mums nelabai įdomūs 2011.07.05 10:55 Apie pigias keliones Makalius.lt kalbasi su apsipirkti į Londoną skridusiomis draugėmis Svetlana ir Monika. Kodėl nusprendėte keliauti pigiai? Visada keliaudavome su agentūromis, o vieną dieną sumąstėm, kad laikas pabandyti pačioms kur nors išvykti. Buvo labai baisu. Skridome, beveik nesusigaudėme kur, kas ir kaip, bet pavyko ir buvome labai patenkintos. Kur keliavote? Kiek sumokėjote už bilietą ir išleidote svečioje šalyje? Skridome į Londoną apsipirkti.
Beveik viskam alergiška britė nėštumo metu valgė tik „Big Mac“ mėsainius
Beveik viskam alergiška britė nėštumo metu valgė tik „Big Mac“ mėsainius (5) 2011.04.26 14:27 Kai Siuzana Franklin (Suzanne Franklin) pastojo, ji sutriko, nes nežinojo, kaip reikės valgyti už du. 23 metų moteris daug metų kentė dėl alergijos, kurią sukelia įvairūs maisto produktai, netgi vaisiai ir daržovės, skelbia britų dienraštis „The Daily Mail“. Gydytojai perspėjo Siuzaną, kad dėl nėštumo jos savijauta gali suprastėti, o vaistų nuo alergijos ji vartoti negalės, nes jie pavojingi vaikeliui.
Vėl imamasi nužudyto reperio BIG bylos
Vėl imamasi nužudyto reperio BIG bylos (10) 2011.01.13 11:16 Los Andželo detektyvai vėl atvėrė legendinio reperio The Notorious BIG, dar žinomo kaip Biggie Smalls, nužudymo bylą. Hip-hop'o žvaigždė, kurio tikrasis vardas – Christopher'is Wallace'as, buvo nušautas 1997-aisiais metais po pasirodymo „Soul Train Music“ apdovanojimuose. Kaip praneša „CNN“, nužudymo byla, kuri iki šiol nebuvo išspręsta, atnaujinta atsiradus naujai informacijai. Tiesa, su nauja informacija susijusios detalės nėra viešai atskleidžiamos.
Londone prieš Kalėdas ketinta susprogdinti Big Beną
Londone prieš Kalėdas ketinta susprogdinti Big Beną 2010.12.30 09:38 Devyni asmenys, kaltinami teroro išpuolių rengimu Didžiojoje Britanijoje, ketino prieš praėjusias šv. Kalėdas susprogdinti garsųjį Big Beną. Tarp kitų teroristų taikinių minima ir Londono vertybinių popierių birža, taip pat Londono merijos pastatas bei Jungtinių Valstijų ambasada, skelbia šalies žiniasklaida. Devyni asmenys, kaltinami teroro išpuolių rengimu Didžiojoje Britanijoje, ketino prieš praėjusias šv. Kalėdas susprogdinti garsųjį Big Beną.
Nuo šiol „Big Beną“ turi ir kinai
Nuo šiol „Big Beną“ turi ir kinai 2010.07.19 17:20 Prieš kelias dienas Gandžou mieste Kinijoje buvo atidarytas didžiausias pasaulyje mechaninis laikrodis, - praneša užsienio spauda. Šis laikrodis yra net 12,8 metrų skersmens. Tai savo ruožtu 5-iais metrais lenkia garsųjį Big Beną Londone. Laikrodžio bokštas tuo tarpu yra išstypęs net 113-is metrus. Jis stovi centriniame Gandžou parke. Be to, jis yra dekoruotas 12-a sidabrinių zodiako ženklų statulų. Didžiausią laikrodį pasaulyje kūrė britų inžinieriai.
Kiek kainuoja „Big Mac“ įvairiose valstybėse?
Kiek kainuoja „Big Mac“ įvairiose valstybėse? (3) 2010.06.15 14:05 Kalbėdami apie skirtingų šalių perkamąją galią, ekonomistai mėgsta naudotis taip vadinamu „Big Mac indeksu“. Dėl visą pasaulį apraizgiusio greito maisto „McDonald's“ restoranų tinklo, kainas įvairiose šalyse tampa visai nesudėtinga. Vokiečių žurnalas „Die Welt“ turistams šį „Big Mac indeksą“ sugalvojo pristatyti kartu su gražiausiomis kelionių fotografijomis.
Big Beno fenomenas „Twitteryje“
Big Beno fenomenas „Twitteryje“ (3) 2009.11.07 22:08 Įžymusis Londono (Didžioji Britanija) laikrodis Big Ben'as (Didysis Benas) nuo šiol turi savo puslapį „Twitter“ socialinio tinklo sistemoje. Internete jis skelbia tą patį, ką visada skelbdavo ir realiame gyvenime, t.y. dūžiais pasako, kelinta dabar valanda. Beje, tai tik eksperimentas, tačiau rezultatai įdomūs ir šį tą pasakantys.
„Big Brothers Big Sisters“: 132 šypesenomis pasipuošę vaikai
„Big Brothers Big Sisters“: 132 šypesenomis pasipuošę vaikai (1) 2009.10.28 07:17 Lietuvoje vis aktyviau veikia organizacijos įgyvendinančios programas, skirtas padėti vaikams. Viena seniausių ir efektyviausių programų pasaulyje „Big Brothers Big Sisters“ jau keturiolika metų veikia Lietuvoje. Po 3 mėnesių mokymų – savanoris Pagrindinis „Big Brothers Big Sisters“ tikslas – padėti vaikams, kurie neturi psichologinio palaikymo šeimose. Anot programos vadovės Jūratės Baltuškienės, į „Big Brothers Big Sisters“ savanoriauti norintis jaunimas kreipiasi pats.
Į viršų