Mirė laidos „Svajonių sodai“ konsultantė, želdynų dizainerė Onutė Kisielienė

1517
Spalio 2-ąją mirė želdynų dizainerė, apželdinimo paslaugų įmonės „Horti juniperorum“ direktorė Onutė Kisielienė. Apie netektį pranešė TV3 laidos „Svajonių sodai“ autorė ir vedėja Aušra Tubienė. „Ką tik sužinojau, kad šiandien mirė be galo kūrybinga, veikli, darbšti želdynų dizainerė, laidos „Svajonių sodai“ konsultantė Onutė Kisielienė. Ilsėkis ramybėje, Tu visuomet liksi mūsų širdyse ir savo darbuose, kurių sukūrei begalę. Niekaip negaliu patikėti, kad taip nutiko.

Aušra Tubienė prakalbo apie netikėtai mirusią Onutę Kisielienę: „Tai – siaubingas praradimas“

106
Spalio 2-ąją Lietuvą apskriejo žinia, kad mirė želdynų dizainerė, apželdinimo paslaugų įmonės „Horti juniperorum“ direktorė Onutė Kisielienė. Apie netektį pranešusi TV3 laidos „Svajonių sodai“ autorė ir vedėja Aušra Tubienė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad ši žinia – itin skaudi ir netikėta. „Tai – siaubingas praradimas mūsų Lietuvos želdynų sričiai“, – sakė ji.  Kaip pasakojo Aušra, velionę Onutę ji pažinojo apie dešimt metų.

Sergančio boksininko Juocevičiaus dukra nesuvaldo emocijų: „Nežinau, kur mano tėvas“

58
Laidoje „Prieš srovę“ – įdomi legedinio boksininko Juozo Juocevičiaus (76 m.) istorija. Ją pasakoja nuo Alzheimerio kenčiančio vyro dukra Ingrida Juocevičiūtė. Šeima buvo nustebusi, kai išgirdo, kokia „laimė“ nusišypsojo jos tėvui – mylimąja prisitatanti dvigubai jaunesnė moteris ne tik slepia vyrą, bet ir galimai bando pasisavinti jo turtą.
58 TV Prieš 10 val.

Austėja Landsbergienė: moteris turi turėti stuburą ir balsą tiek namuose, tiek darbe

Tiek profesinėje srityje, tiek namuose moterys vis dar atsiduria situacijose, kai į jų nuomonę neįsiklausoma, pasiūlymai praleidžiami pro ausis, o pastabos laikomos nereikšmingomis. „WoW University“ įkūrėja Inga Jablonskė ir „Ateities įgūdžio kurso“ dėstytojomis tapusios dr. Austėja Landsbergienė bei Milda Varnauskaitė dalinasi vertingais patarimais, kaip būti išgirstoms. Edukologė, „WoW University“ dėstytoja dr.

Buvusi atlikėja Geltona pasirodė viešumoje: atskleidė, kuo pakeitė muziką

Žinomi kultūros ir pramogų pasaulio žmonės rinkosi į sostinės viešbutį „Pacai“, kuriame buvo minimas kvapų namų „Smells Like Spells“ aštuntasis gimtadienis. Vakaro metu kviestiniams svečiams buvo pristatyta trejus metus kurta unikali kolekcinių žvakių kolekcija.

Džordana Butkutė mini 55-ąjį gimtadienį: pamatykite, kaip moteris keitėsi bėgant metams

Scenos karaliene tituluojama Džordana Butkutė šiandien mini ypatingą dieną. Spalio 3-iąją žinomai moteriai sukako 55-eri. Rodos, kad bėgantys metai jai nė motais. Ji ir toliau savo gerbėjus naujomis dainomis bei nebijo išmėginti ir naujų įvaizdžių.

Jovani ir Rūta Mur pristatė legendinės „Modern Talking“ dainos versiją ir vaizdo klipą

68
Vienas geriausių šalies elektroninės muzikos kūrėjų ir atlikėjų Jonas Nainys-DJ Jovani suvienijo jėgas kartu su žinoma atlikėja Rūta Mur. Šiandien kūrėjai pristato bendrą kūrinį – legendinės grupės „Modern Talking“ dainos „You’re My Heart, You’re My Soul“ savąją versiją bei Kernavėje nufilmuotą vaizdo klipą, rašoma pranešime žiniasklaidai. Pasak žinomos alternatyvios popmuzikos kūrėjos Rūta Mur, idėja perdainuoti visiems puikiai žinomą kūrinį, kilo prieš artimų draugų vestuves.
68 Muzika Prieš 18 val.

Atlikėja Akvilė pristato dainą „Nušviesime“: klipo filmavimas tęsėsi net 11 valandų

Dainų autorė ir atlikėja Akvilė Staražinskaitė savo sukauptą autorinių dainų bagažą pildo dar viena daina „Nušviesime“. Ir nors dažnai Akvilės kūriniuose galima išgirsti romantiškos melancholijos, ši daina – jau penktoji jos sąraše, kuri linksma, valiūkiška ir kupina optimizmo.
Muzika Prieš 9 val.

Sekso simboliu laikoma Jennifer Lopez – apie neapykantą kūnui: „Nebuvo pasitikėjimo savimi“

Jennifer Lopez (54 m.) atskleidė, kad pagimdžiusi dvynukus jautėsi negerai dėl savo kūno. Dainininkė 2008 m. pagimdė dvynukus Maxą ir Emme Muñiz, kuriems dabar yra 15 metų. Šią savaitę, įteikdama savo trenerei Tracy Anderson apdovanojimą už ypatingus pasiekimus fitneso srityje per grožio apdovanojimus, ji kalbėjo apie savo po gimdymo patirtus iššūkius, rašo dailymail.co.uk. „Su Tracy susipažinau iškart po to, kai pagimdžiau dvynukus.

„Kino pavasaris“ artėjantį festivalį pasitiks su atsinaujinusia programos sudarytojų komanda

Vilniaus miesto kino festivalis „Kino pavasaris“ skelbia apie atsinaujinusią programos sudarytojų komandą. Drąsią ir stebinančią festivalio programą šiemet kurs už jos vairo stojanti vadovė Marija Fridinovaitė, programos sudarytoja Dovilė Grigaliūnaitė, užimsianti ir pirkimų vadovės pareigas, programos sudarytojas Karolis Žukas ir skyriaus koordinatorė Benita Paplauskaitė.
Filmai Prieš 12 val.

Garsenybių plaukų priauginimo ekspertė Gintarė Armalė: prisiauginti plaukus niekada nevėlu

„Vis daugiau vyresnio amžiaus moterų pasiryžta prisiauginti plaukus, o mano vyriausia klientė atšventė 82-ąjį gimtadienį!“, – atvirauja plaukų priauginimo studijos įkūrėja Gintarė Armalė. Tie laikai, kai plaukus augindavosi tik jaunos merginos, praeityje. Plaukų priauginimas peraugo į visai kitą lygį, tapo daug mažiau matomas ir tai leidžia turėti savo svajonių plaukus, bet nepergyventi, kad priauginimas pasimatys, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Mada Prieš 12 val.

Jam – 26-eri, jai – 80-imt: netikėta pažintis laidotuvėse apvertė jų gyvenimus aukštyn kojom

122
17-metis Gary ir 71-erių Almeda Hardwick susižavėjo vienas kitu iš pirmo žvilgsnio ir vos po dviejų savaičių susituokė. Praėjus devyneriems metams pora atrodo kaip niekad laiminga. Kai 2015 m. Gary Hardwickas vedė 71 metų partnerę Almedą, jam buvo vos 17 metų. Pora buvo tokia įsimylėjusi, kad susižadėjo praėjus vos dviem savaitėms po pažinties, skelbė dailystar.co.uk. Nepaisant to, kad yra skirtingų kartų atstovai, jie susižavėjo vienas kitu per Almedos sūnaus laidotuves.
122 Įvairenybės Prieš 13 val.

Mados vakare – dėmesys stiprioms moterims: apsilankė ir Ieva Swan

Madai ir stiliui neabejingos žinomos moterys nepraleido išskirtinio vakaro. Per renginį pristatyta prekių ženklo „Lindex“ nauja rudens kolekcija, kurioje dominuoja šilti ir jaukūs drabužiai bei artėjančiam vakarėlių sezonui skirti deriniai.  Kolekcijoje vyrauja itin moteriškas stilius su žaismingumo atspalviu: rožinė spalva, burbuliukai, kaspinai ir blizgučiai. Didelis dėmesys skiriamas natūraliems audiniams bei patogumui.
Mada Prieš 13 val.
REKLAMA
Kaune pristatytas vaidybinės dokumentikos filmas „Bučiuoju, Juozas“: kviečia susipažinti su partizaninių kovų pradininku  Kaune pristatytas vaidybinės dokumentikos filmas „Bučiuoju, Juozas“: kviečia susipažinti su partizaninių kovų pradininku

Kaune pristatytas vaidybinės dokumentikos filmas „Bučiuoju, Juozas“: kviečia susipažinti su partizaninių kovų pradininku

Rugsėjo 29 d. Kaune, restorane „Volfas Engelman Galerija“, įvyko vaidybinės dokumentikos filmo „Bučiuoju, Juozas“ premjera. Pagrindinis filmo herojus – aukščiausio rango Lietuvos kariuomenės karininkas, pulkininkas leitenantas Juozas Vitkus-Kazimieraitis, kovoti ginklu už Lietuvos laisvę 1945 m. pasitraukęs į mišką. Režisierė Agnė Zalanskaitė filme atskleidžia jautrią pasipriešinimo kovų pradininko ir jo žmonos gyvenimo istoriją.
Kino guru Prieš 14 val.

Komedijos „Aš gyvas“ režisierius Robertas Kuliūnas: „Mes, kino kūrėjai, esame keistų žmonių būrelis“

Nors ir dažnai sulaukia klausimo, kada pradės kurti autorinį kiną, kino režisierius Robertas Kuliūnas užsispyrusiai žengia komedijos keliu. „Komedijos žanras man tiesiog labai patinka“, – teigia neseniai į kino ekranus iškeliavusio filmo „Aš gyvas“ kūrėjas. Premjeros jauduliui pasibaigus, jis grįžta prie darbų ir jau pradeda ruoštis naujam kino projektui.  – Robertai, „Aš gyvas“ – trečioji jūsų komedija.
Filmai Prieš 16 val.

Lina Rastokaitė lankėsi anoniminių alkoholikų susitikimuose dėl darbo: žaviuosi tais, kurie įveikė priklausomybę

Aktorė, dainininkė Lina Rastokaitė prisipažįsta, kad jos gyvenime dabar daug pasikeitimų. Pildosi svajonė dainuoti – ruošiamasi spalį prasidėsiančiam teatralizuotų koncertų „Vaidmenys“ turui po didžiuosius Lietuvos miestus, kurio pasirodymai vyks su gyva grupe ir pritariamaisiais vokalais. Tačiau dar iki susitikimų koncertų salėse, spalio 6 d., kino teatrus pasieks režisierės Irmos Pužauskaitės filmas „Devintas žingsnis“, kuriame aktorė atlieka pagrindinio filmo herojaus Lino (akt.

Alen Chicco ištarė paskutinį „sudie“ savo mamai: prie kapo – jautri dovana

Dainininkas Tomas Alenčikas-Alen Chicco rugsėjo viduryje pranešė skaudžią žinią – Anglijoje mirė jo mama Asta.  Dabar vyras socialiniame tinkle paviešino atsisveikinimo su mama akimirkas. Tomas Alenčikas-Alen Chicco spalio 2-ąją ištarė paskutinį „sudie“ savo mamai ir prie kapo skyrė jautrią dovaną – grupės „The Beatles" dainą „Let it be“. „Kol kas.

Filme apie legendinę Vilniaus Rožytę – gyvenimas kaip teatro scena

92
Spalio 14 d. kino teatruose pradedamas rodyti režisierės Neringos Starkevičiūtės debiutinis dokumentinis filmas „Aš esu Rožytė“ apie legendinę Vilniaus puošeivą Vidą Gumbytę, pavertusią miestą teatro scena ir keletą dešimtmečių savo įsimintinais įvaizdžiais kūrusią pasirodymą jo gatvėse. „Su Rožyte susitikome traukinyje 2016 m. Pavaišino mane „Sostinės“ saldainiais. Ilgai klaidžiojau, kol radau, kur gyvena. Filmą kūriau aštuonerius metus. Kiekvienais metais vyko filmavimai.
92 Filmai Prieš 18 val.

Staiga mirusios „Svajonių sodai“ konsultantės gedi bičiuliai: skyrė jautrius žodžius

77
Spalio 2-ąją mirė želdynų dizainerė, apželdinimo paslaugų įmonės „Horti juniperorum“ direktorė Onutė Kisielienė. Šią sunkią akimirką gedi velionės bičiuliai ir artimieji.  Jautriais žodžiais socialiniuose tinkluose dalijosi Onutės artimi bičiuliai. „Onute, Suvalkijos dukra...mums Tavęs labai truks... Lengvo skrydžio namo, širdele", – rašė vienas. „Kai atrodė, kad laiko neišragautiems pyragėliams dar bus... Lengvo skrydžio, – pridūrė kitas.
77 Žmonės Prieš 19 val.

Vestuvių metines atšventusi Aušrinė Gerikienė dalijasi džiugia žinia

„Vis dar myliu“, – taip vadinasi naujoji „Tikrosios išdykėlės“ Aušrinės daina, kurią jai parašė prodiuseris Marius Matulevičius. Ką tik su vyru Italijoje keturioliktąsias santuokos metines minėjusi atlikėja šypsosi – šis kūrinys yra šiek tiek apie ją, rašoma pranešime žiniasklaidai.  „Žinome, per ilgą laiką mūsų šeimoje buvo visko. Kaip ir kiekvienuose santykiuose. Bet ieškome galimybių būti kartu, suprasti ir palaikyti vienas kitą“, – sako Aušrinė.
Muzika Prieš 19 val.
Į viršų