„Kelias į žvaigždes“ dalyvė Dangė atskleidė, koks buvo velionio Rūlės noras: taip ir nespėjo išpildyti

140
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo dapartamentas (PAGD) pranešė apie ketvirtadienio rytą Šešupės upėje rastą skenduolį. Aiškėja, kad negyvas vyras yra realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė. Vyrui buvo 43-eji. Netrukus jo pažįstami bei bičiuliai ėmė dalytis prisiminimais apie velionį. Viena iš jų – taip pat „Kelias į žvaigždes“ dalyvė Danguolė Miniauskaitė-Dangė.

Vudis – apie negyvą rastą „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusį Rūlę: prisiminė paskutinį pokalbį

248
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo dapartamentas (PAGD) pranešė apie ketvirtadienio rytą Šešupės upėje rastą skenduolį. Aiškėja, kad negyvas vyras yra realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė. Vyrui buvo 43-eji. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino atlikėjas Arvydas Martinėnas-Vudis. „Žmona patvirtino faktą. Esame sukrėsti“, – sakė vyras.

Donata Virbilaitė prakalbo apie mirusį bičiulį Rūlę: „Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio“

286
Projekte „Kelias į žvaigždes“, kartu su marijampoliečiu Rolandu Skripkaičiu-Rūle dalyvavusi Donata Virbilaitė, pasidalijo prisiminimu apie netikėtai mirusį draugą. „Tu buvai ne šio pasaulio žmogus... Pernelyg jautri ir gili siela, pasislėpusi po humoro kauke. Neišgirstas talentas iš didžiosios raidės... Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio... Bet išklausiau tavo paskutinę dainą, kurią atsiuntei prieš kelias dienas. Gaila, kad mano žinutė jau nebebus perskaityta.

Mirė Albą Dumbldorą „Hario Poterio“ filmuose įkūnijęs aktorius Michaelas Gambonas

229
Mirė aktorius Michaelas Gambonas, vaidinęs profesorių Albą Dumbldorą „Hario Poterio“ serijos filmuose. Pranešma, kad jam buvo 82 metai. Apie aktoriaus mirtį pranešė „The Guardian“. „Mylimas vyras ir tėvas Michaelas ramiai mirė ligoninėje po plaučių uždegimo, šalia žmonos Anos ir sūnaus Ferguso, kurie pasiliko prie jo lovos iki paskutinių atodūsių. Jam buvo 82 metai.

„Hario Poterio“ žvaigždė Bonnie Wright tapo mama: atskleidė kūdikio lytį ir vardą

Džinę Vizli „Hario Poterio“ filmuose įkūnijusi aktorė Bonnie Wright (32 m.) tapo mama. Moteriai ir jos sutuoktiniui gimė berniukas.  B. Wright socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino naujagimio nuotrauką.  „Pasisveikinkite su Elio Ocean Wright Lococo, gimusiu namuose antradienį, rugsėjo 19 d. Visi esame sveiki ir laimingi“, – rašė ji. Aktorė pridūrė, kad kartu su vyru yra beprotiškai įsimylėjusi naujagimį ir padėkojo gimdymo namų kolektyvui.

Medeina Andriulienė prabilo apie šeimą: atskleidė, kokias pamokas vaikams taiko

Komunikacijos specialistė, knygų autorė, verslininkė ir nuomonės formuotoja Medeina Andriulienė neslepia – pinigai jos šeimoje vaidina itin svarbų vaidmenį. Žinoma moteris jau nuo mažų dienų savo atžaloms bando skiepyti žinias, jog su finansais reikia elgtis labai atsakingai. O savo patirtimi ir patarimais, kaip tinkamai ugdyti vaikų finansinį raštingumą, jau šį šeštadienį ji pasidalins ir su TV3 laidos „Sėkmės istorijos“ žiūrovais.
TV Prieš 19 val.

Tokio Donato Montvydo dar nematėte ir negirdėjote: nenorėjau slėptis po šviesomis

Savo instagrame užuominomis intrigavęs Donatas Montvydas pagaliau pasidalijo nauju kūriniu, kurio neabejotinai laukė daugelis. Suburta profesionalų komanda įamžino tai, kas atlikėjo gyvenime užima itin svarbią vietą, o rezultatas – kalba pats už save. Vos tik Donatas Montvydas pradėjo įrašinėti dainą „Mergaitės nori mylėti“, buvo aišku, kad ją lydės vaizdo klipas, kuriame pagrindinis dėmesys bus skirtas visą gyvenimą šalia buvusiam šokiui.
Muzika Prieš 19 val.

Paaiškėjo, kur ir kada bus galima atsisveikinti su Rolandu Skripkaičiu-Rūle

Rugsėjo 28-ąją Lietuvą apskriejo žinia apie netikėtai mirusį atlikėją Rolandą Skripkaitį-Rūlę, išgarsėjusį televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“. Vyro kūnas buvo rastas Šešupės upėje.  Velionio bičiulis Vilius Krivickas socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė, kur bus galima atsisveikinti su netikėtai mirusiu V. Skripkaičiu-Rūle.  „Su Rolandu Skripkaičiu galite atsisveikinti: Rugsėjo 30d. (šeštadienį) 16:30 val.

Škotijoje filmuotame „Meile, lėk“ klipe užgimė lietuviško miuziklo veikėjai

Karina Krysko ir Jeronimas Milius atskleidžia pirmąjį kūrinį iš naujojo lietuviško miuziklo „Tristanas ir Izolda/Uždrausta meilė“. Tai atnaujintos aranžuotės daina „Meile, lėk“, kurią puošia specialus, Tristano ir Izoldos tema sukurtas, vaizdo klipas.   Jis – pirmas iš trijų miuziklą pristatysiančių muzikinių vaizdo klipų. Visi jie nufilmuoti Škotijoje, santykinai netoli vietų, kur prieš aštuonis šimtus metų užgimė legenda tapusi Tristano ir Izoldos meilė.
Muzika Prieš 12 val.

JAV dainininkė LP grįžta į Kauną su nauju albumu „Love Lines“

Kovo 4 d. į Kauno „Žalgirio“ areną sugrįžta galingo balso savininkė, amerikiečių atlikėja ir dainų kūrėja Laura Pergolizzi, geriau žinoma sceniniu vardu LP. Trapi ir jausminga dainininkė yra tapusi tikru fenomenu mūsų šalyje, nes su kiekvienu koncertu jos klausytojų auditorija auga tiesiog geometrine progresija.
Muzika Prieš 12 val.

Gimtadieniui besiruošiantis Vagelis: dabar mano noras yra tik vienas

Dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis savo gimtadienį šiemet atšvęs įsimintinai – surengdamas pirmąjį savo karjeroje solinį „Žalgirio“ arenos šou. Po turiningos vasaros, kupinos koncertų, charizmatiškasis atlikėjas dabar jau gyvena pasiruošimo didžiausiam gimtadienio vakarėliui nuotaikomis. „Vasaros sezonas tiesiog praskriejo. Labai gera buvo koncertuoti ir matyti tokius gausius gerbėjų būrius įvairiausiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose.
Muzika Prieš 13 val.

Indrė Stonkuvienė: nebijau pasijuokti iš savo gyvenimo

Įvairių socialinių iniciatyvų autorė bei reklamos agentūros „IS agency“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė grįžta su unikaliais renginiais, skirtais tik moterims. „Po trumpų kūrybinių atostogų labai nekantrauju vėl susitikti. Mes, kiekviena esame nusipelniusios atotrūkio nuo savo kasdienybės“, – kalbėjo ji.  Rudenį I. Stonkuvienė startuoja su renginiu Panevėžyje. „Ir tai tik pradžia. Galiu išduoti, kad po Panevėžio gali jau pradėti ruoštis Šiauliai.

Mirus Rūlei artimas draugas papasakojo, ką jis veikė prieš mirtį

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo dapartamentas (PAGD) pranešė apie ketvirtadienio rytą Šešupės upėje rastą skenduolį. Aiškėja, kad negyvas vyras yra realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė. Vyrui buvo 43-eji. Šią sunkią akimirką jautriais žodžiais savo „Facebook“ paskyroje dalinasi jo artimas draugas Vilius Krivickas.  Velionio draugas jį atsimena tik su pačiais šilčiausiais ir gražiausiais žodžiais.
Žmonės Prieš 16 val.

Kamilė Šeraitė-Gogelienė su vyru Edgaru laukia šeimos pagausėjimo

Seimo narė Kamilė Šeraitė-Gogelienė paskelbė džiugią žinią. Moteris su vyru, IT skyriaus vadovu Edgaru laukia šeimos pagausėjimo.  Moteris apie tai paskelbė socialiniuose tinkluose.  „Šeima auga!“, – pažymėjo ji. Pora susituokė dar šių metų birželį, Vilniaus šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono Apaštalo ir evangelisto bažnyčioje.

Kaip Kurtinaitis kompiuterizavo Lietuvą: atskleidė ir sumas

Spalio 17 d. kinuose pasirodys dokumentika „Bilietas. The Ticket“ apie legendinę 1979–1989 m. Kauno „Žalgirio” komandą ir jos kovas prieš Maskvos CSKA. Filme prisimenamos ne tik pergalės, bet ir krepšininkų nuotykiai bei sporto užkulisiai, kuriuose – vakarėliai, verslai, draugystės ir istoriniai Lietuvos momentai, rašoma pranešime žiniasklaidai. Apie tai, kokių papildomų veiklų teko imtis norint išgyventi, kalba legendinės „Žalgirio“ komandos krepšininkas Rimas Kurtinaitis.
Filmai Prieš 17 val.

Aiškėja daugiau detalių apie netikėtą Rolando Skripkaičio-Rūlės mirtį

132
Ketvirtadienio rytą Šešupės upėje negyvas rastas realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė. Vyrui buvo 43-eji. Apie mįslingą mirtį aiškėja ir daugiau detalių. Žinią apie netektį naujienų portalui tv3.lt patvirtino atlikėjas Arvydas Martinėnas-Vudis. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gintarė Navickaitė naujienų portalui tv3.lt tikino, kad šiuo metu vykdomas tyrimas.

Nausėdienė sužibo elegancijos spinduliuose: išsakė jautrius žodžius

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Ukrainos centre Vilniuje susitiko su šalyje viešinčiu Ukrainos graikų apeigų katalikų bažnyčios vadovu, didžiuoju arkivyskupu Sviatoslavu Ševčuku. Susitikimo metu D. Nausėdienė pristatė Ukrainos graikų apeigų katalikų bažnyčios vadovui Ukrainos centro veiklą. „Noriu Jus pasveikinti Ukrainos centre – humanitariniame centre, kuriame puoselėjamas žmoniškumas.
Žmonės Prieš 18 val.

Rastas negyvas „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Rolandas Skripkaitis–Rūlė

721
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo dapartamentas (PAGD) pranešė apie ketvirtadienio rytą Šešupės upėje rastą skenduolį. Aiškėja, kad negyvas vyras yra realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė. Vyrui buvo 43-eji. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino atlikėjas ir muzikos prodiuseris Arvydas Martinėnas-Vudis. „Žmona patvirtino faktą. Esame sukrėsti“, – sakė vyras.
REKLAMA
„Devintas žingsnis“ aktorės: apie apleistus vaikus ir svajones suvaidinti savąjį Džokerį    „Devintas žingsnis“ aktorės: apie apleistus vaikus ir svajones suvaidinti savąjį Džokerį

„Devintas žingsnis“ aktorės: apie apleistus vaikus ir svajones suvaidinti savąjį Džokerį

Aktores Gerdą Čiuraitę ir Angeliną Daukaitę jungia meilė kinui ir vaidyba jau netrukus didžiuosius ekranus pasieksiančiame Irmos Pužauskaitės filme „Devintas žingsnis“. Čia jos įkūnija dvi septyniolikmetes geriausias drauges Ievą ir Mają, bandančias prisitaikyti prie pokyčių, kai į paauglišką realybę įžengia Ievos tėtis.
Kino guru Prieš 20 val.

Shakira vėl stos prieš teismą: kaltinama mokesčių slėpimu

Ispanijos prokuratūra vėl kaltina Kolumbijos dainininkę Shakirą sukčiavimu ir mokesčių nemokėjimu stambiu mastu. Pasak „NBC News“, Barselonos prokuratūra apkaltino atlikėją nesumokėjus beveik 7 mln. eurų. Įtariama, kad 2018 m. per pasaulines gastroles „El Dorado“ atlikėja nuslėpė pajamas, o uždirbtas lėšas pervedė į lengvatinio apmokestinimo įmones, rašo tan.ua. Antrąjį tyrimą prokuratūra pradėjo dar šių metų liepą. Surinkę įrodymų, teisėsaugininkai kaltinimus paskelbė viešai.
Į viršų