„Måneskin“ sudrebino Lenkiją: netrūko chaoso, imitavo lytinį aktą, susprogdino seksualumo bombą

Grupė „Måneskin“ jau kurį laiką rengia grandiozinius turus pasaulyje. Trečiadienio vakarą jie renginyje „Open’eryje“ įaudrino ir Lenkijos publiką. Grupė tiesiog įaudrino publiką griausmingomis dainomis, provokavo elgesiu ir žmonėms skleidė žinutes. Scenoje „Måneskin“ gerbėjams nuolat siuntė reikšmingas žinutes.

Vakarėlis pasibaigė chaosu: Megan Fox sužadėtinis apsipylė krauju į galvą sudaužęs stiklinę

Megan Fox mylimasis Machine Gun Kelly renginyje buvo pastebėtas kruvina galva. Pasirodo, kad jis taip stipriai daužė šampano taurę į veidą, kad ši sudužo, o dainininkui iš kaktos ėmė gausiai bėgti kraujas. „Man nusispjaut, brolau. Aš nesigailiu“, – pasakė jis į mikrofoną prieš trenkdamas stiklinę į galvą, kuri iškart subyrėjo į stiklo šukes.

Propagandos liežuvio Vladimiro Solovjovo asmeninis gyvenimas: nuolatiniai teismai su bičiuliais, 2 nevykusios santuokos ir 8 vaikai

Vienas aršiausių ir geriausiai žinomų rusų propagandos mašinos balsų yra ne kas kitas, o Vladimiras Solovjovas. Vakarų šalių juodinimui jis ne tik skiria daug laiko, bet ir dažnai skundžiasi apie jam skirtas sankcijas, o savo propagandiniu balsu žmonėms siunčia pačias įvairiausias žinutes. Jo paties gyvenimas – taip pat margas. Ne vienas pyktis, peraugęs į baudžiamąją bylą, 8 vaikai su trimis skirtingomis moterimis – atrodo, kad V. Solovjovo gyvenime galima atrasti visko.

Šeštadienio gero kino vakaras. „Paslėptas gyvenimas“ – kai principai brangesni už gyvenimą

Turbūt kasdien kiekvienas mūsų turi priimti tam tikrus sprendimus, o kartais netgi tenka rinktis tarp to, kas teisinga ir to, kas paprasčiau. Žinoma, neretai teisingas kelias ir būna tas paprastesnis, tačiau kai kurie įvykiai mus įtraukia lyg klampus smėlis ir lengvai išsikapstyti nebepavyksta.

Sostinės širdyje – iškilmingas JAV Nepriklausomybės dienos minėjimas: atvyko ir Linas Kojala

Sostinėje vyksta nuotaikingas minėjimas – Rotušės aikštėje Amerikos verslo rūmai Lietuvoje svečius pakvietė dalyvauti 246-osiose JAV Nepriklausomybės dienos metinėse. Renginį sudaro dvi dalys – viešoji dalis Rotušės aikštėje, į kurią buvo kviečiami visi miesto gyventojai ir svečiai, bei uždaroji dalis, kurioje dalyvavo tik kviestinė publika. Joje buvo galima pamatyti verslo, politikos, visuomenės ir diplomatinius atstovus.

Vaikus auginantys garsūs žmonės – apie papildomus laisvadienius tėvams: to seniai reikėjo

Vaikus auginantiems bei dirbantiems tėvams asmeninį ir darbinį gyvenimą suderinti kartais būna tikras iššūkis. Tačiau visai neseniai Seimas pritarė įstatymo pataisoms, kurios leidžia džiaugtis papildomais laisvadieniais nuo darbo net ir vieną vaiką auginantiems tėvams. Tiesa, vieną vaiką iki 12 metų auginantys tėvai tėvadienį ar mamadienį gautų kartą per tris mėnesius. Dirbantys žinomi žmonės tikina, kad tai geras sprendimas tiems, kurie dirba ilgas valandas.

EKRANO VERGAI. (Ne)mylimas Toras, skrajojantis milijardierius ir geriausi/blogiausi remake'ai

Kokie geriausi ir blogiausi visų laikų filmų perdirbiniai? Koks yra pirmasis šiemet milijardą dolerių uždirbęs filmas? Ir ko galime tikėtis iš jau greitai ekranuose pasirodysiančio „Toras. Meilė ir griaustinis“? Naujausiame „Ekrano vergų“ epizode Laurynas ir Vilmantas aptaria milijardą užsidirbusį „Asą Maveriką“ (angl.

Arūnas Valinskas žengė rimtą žingsnį: prisiminė 6 metų patirtį ligoninėje

Televizijos laidų ir renginių vedėjas Arūnas Valinskas nemažą dalį savo vaikystės praleido tarp ligoninės sienų, kur suprato, kokia trapi yra gyvybė. Būtent ši patirtis tapo viena iš priežasčių, dėl kurios žinomas vyras nė sekundės nesuabejojo prieš įsigydamas Donoro kortelę.  „Donorystė, visų pirma, man yra sąmoningumas. Nežiūrint, ar žmogus yra tikintis, ar ne, tai yra didžiausias gėris, kurį jis gali palikti po savęs išeidamas iš šio pasaulio. Nekalbu apie vaikus ar darbus.

Prabilo „Laskovyj maj“ atlikėjo našlė: „Grupę lydi prakeiksmas“

Buvusios Rusijos grupės „Laskovyj maj“ solisto našlė Elena Priko tikina, kad ant grupės narių pakibo prakeiksmas – kiekvienas iš jų miršta. Viename interviu ji pasidalijo mintimis, iš kur gali kilti šis prakeiksmas. Ji mano, kad kaltas pavydas, o grupė pikto linkinčių žmonių turėjo per daug, ypač kai ji buvo populiarumo viršūnėje. „Laskovyj maj“ prakeiksmas - nenoriu tuo tikėti. Bet yra daug pavydžių žmonių, visa neigiama energija vis tiek veikia žmones.

Pirmą kartą Meghan Markle atvirai prabilo apie patirtą persileidimą: sunku rinkti žodžius

Meghan Markle nori normalizuoti atvirus pokalbius apie moterų sveikatą, po to, kai praeitą savaitę JAV Aukščiausiasis Teismas „Roe prieš Wade“ byloje panaikino moterų konstitucinę teisę pasidaryti abortus.

Paninas kreipėsi į ukrainiečių aktorius gyvenančius Rusijoje: siunčią jiems žinutę

Nuo pirmųjų dienų, po plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą, prieš karą pasisakantis menininkas Aleksejus Paninas pasiuntė žinutę kolegoms. Rusų aktorius Aleksejus Paninas išreiškė palaikymą Ukrainos žmonėms. Jis ne kartą ragino stabdyti karą, Rusijos garsenybes pasinaudoti žinomumu ir perteikti gerbėjams tikrą tiesą apie rusų okupantų žiaurumus. Dabar jis vėl kreipėsi į savo kolegas – aktorius.

Leo pažėrė patarimų keliaujantiems: daugelis daro šią klaidą

„Jei tinkamai planuosi, tai finansiškai net ir gana brangiose šalyse labai nenukentėsi“, – teigia aktorius ir laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas. Daug keliaujantis aktorius susikūrė tam tikras taisykles, kurios jam padeda apsaugoti savo pinigus atostogaujant nuo įvairiausių sukčių bei pernelyg neįsijausti išlaidaujant. Tad šįkart aktorius pasidalijo mintimis ne apie vaidmenis, o apie atostogas ir pinigus bei kaip šiuos du svarbius dalykus maksimaliai suderinti.

Mirė garsus Lietuvos muzikos prodiuseris Jevgenij Dalnikov

60
Muzikos pasaulį pasiekė liūdna žinia – eidamas 42-uosius mirė garsus Lietuvos muzikos prodiuseris Jevgenij Dalnikov. Jis yra dirbęs su vienais žymiausių atlikėjų Lietuvos pramogų pasaulyje. Apie liūdną žinią socialiniuose tinkluose paskelbė jo artima draugė. „Šiandien netekome mūsų draugo Jevgenijaus. Kada bus atsisveikinimas, dar parašysiu ant sienos“, – pranešė ji.

Neseniai susituokusi Donata Račaitė su mylimuoju kopinėja medų: dalijasi įspūdingais kadrais

112
TV3 žinių vedėja Donata Vaiciekiūtienė su vyru Mantu po vestuvių išvyko medaus mėnesio. Šioms atostogoms pora pasirinko nuostabaus grožio Balio salą.  Akimirkomis iš medaus mėnesio Donata ir Mantas mielai dalijasi socialiniuose tinkluose ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. Birželio 18-oji TV3 žinių vedėjos Donatos Račaitės gyvenime buvo ypatinga diena. Vilniaus šv.

Sunku sulaikyti ašaras: iš mūšio lauko grįžusį karį pasitinka dvimetė dukra

Ukrainiečių dainininkė Natalka Karpa pasidalijo jaudinančiu vaizdo įrašu, kuriame jos vyras Jevgenijus Terekhovas galėjo trumpam pailsėti nuo darbo ir pasimatyti su dvejų metų dukra.  N.Karpa vaizdo įrašą paskelbė savo „Instagram“ paskyroje.

Mantas Stonkus ryžosi iššūkiui: teko suvaidinti bjaurų ir pavojingą personažą

Mantas Stonkus pristato ironišką šaržuotą repo kūrinį „Imperatorius“. Po jo perklausos prieš akis iškils ne vienas personažas, kuris galėtų būti kūrinio pagrindiniu veikėju.  „Imperatorių ir net mažų imperatoriukų šių dienų pasaulyje pakanka“, – sako pseudonimu Stonkidzé naujus kūrinius pristatantis M. Stonkus. „Daugelis turim nuosavą imperatorių. Kažkas savyje, kažkas savo namuose, dar kiti – darbe. O kai kam nepasisekė turėti imperatorių valstybės valdyme.

Įžymybės apsilankė ypatingos kosmetikos pristatyme: akį traukė Monika Kvietkutė

Antradienio vakarą žymiausi Lietuvos vizažo meistrai, svečiai iš užsienio ir garsūs Lietuvos pramogų pasaulio atstovai rinkosi į gamtos ir natūralumo apsuptą organiškos kosmetikos renginį. “Spritz Summer Garden” terasoje buvo pristatyta pirmoji pasaulyje 100% Plastic-Neutral ( aut. pastaba: iš perdirbtų medžiagų gaminamos kosmetikos pakuotės) kosmetika iš Australijos „INIKA Organic“. Renginio nepraleido ir Monika Kvietkutė.

Rusijoje kaupiamas kompromatas prieš Alą Pugačiovą: planuoja atskleisti „šokiruojančias“ detales

Garsus Rusijos parodijų kūrėjas ir komikas Maksimas Galkinas jau kurį laiką su šeima gyvena Izraelyje. Rusijos karą Ukrainoje pasmerkusi pora susiduria su valdžios „kerštu“. Kaip žinia, Maksimas Galkinas atvirai pareiškė, kad Rusija bombarduoja taikius ukrainiečius, o Ala Pugačiova, nors apie tai nieko viešai nekalba, tačiau palaiko savo vyrą.

Būrys garsenybių rinkosi į išskirtinį vakarą: renginyje – ir retai matomi veidai

Vilniaus Baltajame tilte įsikūrusi nauja maisto halė sukvietė garsenybes į išskirtinį vakarą. Šventės nepraleido ir retai viešumoje matomi žinomi žmonės. Legendinė, sostinės gyventojų itin mylima bei naujai užgimusi vieta, kaip tvirtino vakaro svečiai, neabejotinai taps viena populiariausių vasaros susibūrimo vietų. Naujam gyvenimui atgimusi ypatinga sostinės vieta – „Baltas tiltas food hall“ – po vienu stogu sujungė dešimtis skirtingų restoranų bei net kelis barus.

„I Believe I Can Fly“ atlikėjas išgirdo teismo sprendimą: už vaikų tvirkinimą – ilgi metai kalėjimo

JAV ritmenbliuzo dainininkui R. Kelly trečiadienį buvo skirta 30 metų įkalinimo bausmė už vadovavimą ne vieną dešimtmetį veikusiai lytinio išnaudojimo schemai. Bausmė yra griežtesnė nei prokurorų prašyti 25 laisvės atėmimo metai. Tai dramatiškas nuosmukis dainos „I Believe I Can Fly“ atlikėjui, ilgą laiką tituluotam ritmenbliuzo karaliumi.
Į viršų