„Žemaitukas“ Linas – apie santuoką, šeimos pagausėjimą ir tai, kaip sprendžia problemas: svarbi viena taisyklė

Prieš kiek daugiau nei 2 metus Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje su mylimąja Rūta Lukšaitė susituokė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius.   Naujienų portalui tv3.lt L. Vaitkevičius atvirai prabilo apie vestuves, santuoką bei šeimos pagausėjimą. Pradėdamas pokalbį apie santuoką, Linas prisiminimais grįžo į dieną, kai prieš kiek daugiau nei 2 metus su išrinktąja prisiekė amžiną meilę vienas kitam.

Lietuvoje lankėsi pasaulio žvaigždžių daktaras Dr. Vicente Mera: 7 patarimai ilgam ir sveikam gyvenimui

Lietuvoje pirmą kartą lankėsi vienas žymiausių pasaulyje ilgaamžiškumo daktarų – Dr. Vicente Mera. Dr. Vicente Mera jau 25-erius metus dirba ilgaamžiškumo srityje, pastarąjį dešimtmetį jis vadovauja vidaus ligų ir senėjimo prevencijos padaliniui „SHA Wellness“ klinikoje Ispanijoje. 2021 m. Dr. Vicente Mera tapo „European Award in Medicine“ nugalėtoju „Antiaging Medicine“ kategorijoje.

Vytaro Radzevičiaus sodyboje – ypatingas radinys

85
Žinomas keliautojas bei gastronomas Vytaras Radzevičius geriausiai jaučiasi savo sodyboje prie Merkinės. Ir nors čia jis užgyveno jau nemažai turto, kai ko visgi trūksta.
85 TV Prieš 9 val.

Išskirtinio talento šeima užbūrė „Lietuvos talentų“ teisėjus: atliko dainą, kuri neabejotinai taps hitu

Šį vakarą „Lietuvos talentų“ žiūrovai turės galimybę susipažinti su išskirtiniais žmonėmis. Į TV3 televizijos projektą Ališauskai atvyko parodyti visus šeimos narius vienijančio gabumo – muzikavimo. Išskirtinis ir labai nuoširdus dalyvių pasirodymas nepaliks abejingų, o teisėjai neslėps susižavėjimo ir žers pagyras! Galime garantuoti, kad ir jūs Ališauskų atliktos dainos nepamiršite dar ilgai.
TV Prieš 8 val.

Erika Vitulskienė – apie nuotykį Lenkijoje, Merūno reakciją ir šokiravusius vietinius

Savo vardo mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė (35 m.) neseniai leidosi į nuotykį kaimyninėje Lenkijoje, kur patyrė dar niekad gyvenime nejaustus potyrius. Kartu su moterų kompanija ji išvyko į Zakopanę, vieną gausiausiai šalyje lankomų miestų. Čia Erika pirmą kartą gyvenime žygiavo į kalnus.  Naujienų portalui tv3.lt E. Vitulskienė pasakojo, kad keliauti į kalnus ją įkvėpė draugė.

Su sūnumi atostogaujančiam Bunkui – kritika: „Paaiškinu, nes gal kažkam ši informacija bus naudinga“

376
Verslininkas Danielius Bunkus su sūnumi Kristupu rudenį leidžia keliaudami. Jauki tėvo ir sūnaus viešnagė pietų Europoje užkliuvo internautams – imta diskutuoti, kodėl šeštokas Kristupas keliauja, o ne sėdi mokyklos suole. D. Bunkus diskusijas nutraukė – viešai paaiškino, kodėl jo sūnus gali atostogauti per mokslo metus bei papasakojo, kuo išsiskiria ugdymo įstaiga, kurią lanko K. Bunkus. „Paaiškinu, nes gal kažkam ši info bus naudinga.

Siegel ir Suodaičio vaikui – vieneri: jautrus tėvo laiškas sūnui sujaudins iki širdies gelmių

290
Rugsėjo 24-ąją verslininkų Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio sūnui Laurynui – vieneri. Šeiminę dramą išgyvenantys sutuoktiniai nuo ryto socialiniuose tinkluose viešina pirmąsias sūnaus gyvenimo akimirkas, dalijasi prisiminimais ir linkėjimais. V. Siegel-Suodaitė sūnaus gimimo proga iš anksto surengė profesionalią fotosesiją, kurios kadrais pasidalijo šventės proga.

Oksana Pikul – apie skyrybas ir Simo tėvystę: sūnaus gyvenime jis dalyvauja vangiai

Laidoje „Pasikalbėkim” vieši grožio namų įkūrėja, dainininkė ir nuomonės formuotoja Oksana Pikul. Jos gyvenime – svarbūs pokyčiai, mat ką tik oficialiai prasidėjo skyrybos su Simu Jasaičiu, kurios dabar pačiame įkarštyje. Ar pora palaiko nors kokį ryšį? Moteris atvirai sako, kad sutuoktiniui nusprendus išeiti iš namų, bendravimas praktiškai nutrūko. „Šiuo metu skyrybos dar tik startavo, todėl mūsų laukia teisiniai procesai. Bendrauti, deja, nepavyksta, nes nėra noro iš jo pusės.
Žmonės Prieš 14 min.

Katy Perry buvusiam vyrui – šokiruojantys kaltinimai: paviešino kraupias detales

Britų komikui Russellui Brandui pateikti kaltinimai dėl septynerius metus trukusių žaginimų, seksualinės ir emocinės prievartos. Teigiama, kad aktorius ir komikas savo šlovės viršūnėje nederamai elgėsi ir darbe – viešai nusirenginėjo, laidė seksualinio pobūdžio pastabas ir elgėsi agresyviai.
Žmonės Prieš 1 val.

Ornela Ramašauskaitė: „Viliuosi, kad Lietuvoje prigis tradicija namuose turėti meno kūrinius“

Ornela Ramašauskaitė yra meno rinkos ekspertė ir „artXchange Global“ vadovė. Savo karjerą meno aukcionų namuose ji pradėjo 2008 m. Nuo to laiko aktyviai dirba su tarptautiniais ir vietiniais meno kolekcininkais, kultūros projektais ir sudaro investicinius sandorius. O. Ramašauskaitė dalinasi savo patirtimi, kaip naujokams pradėti investuoti į meno kūrinius, kiek pinigų reikia turėti kišenėje ir kokių žinių bei informacijos reikėtų sukaupti prieš pradedant šią veiklą.
Kultūra Prieš 1 val.

Paaiškėjo, kodėl Harry ir Williamas ėjo į kitą mokyklą nei karalius: yra liūdna priežastis

Tiek princas Williamas, tiek princas Harry lankė kitą privačią mokyklą nei jų tėvas ir senelis, ir paaiškėjo, kad tam galėjo būti labai liūdna priežastis. Karališkosios šeimos gerbėjai tikriausiai žino visas jų gyvenimo smulkmenas – šeimos istoriją, santykius bei kokią mokyklą jie lankė. Jaunystėje karalius lankė Gordonstouną, internatinę mokyklą Morėjaus mieste Škotijoje, nes jo tėvas, princas Filipas, taip pat mokėsi šioje mokykloje ir, kaip teigiama, jam ten labai patiko.
Žmonės Prieš 2 val.

Užėję į šią vietą Šventojoje grybautojai sutrinka: vieniems sukasi galva, kitiems – labai gražu

97
„Pastarosiomis savaitėmis čia užsukantys grybautojai sutrinka. Vieni sako, kad sukasi galva, kiti – kad labai gražu. Nesu tikras, ar visi čia randa grybų, bet nuo šiol šioje vietoje kurį laiką ras meno kūrinį ir save jame“, – pasakoja įvietintą instaliaciją „Nusavinti“ pristatantis menininkas Tomas Martišauskis.

Pamatę, ką mama įdėjo vaikui į mokyklą, internautai įsiuto: „Tau turėtų būti gėda“

Vienai mamai teko gintis socialiniame tinkle, kai kažkas supeikė ją dėl sūnui paruoštų priešpiečių, kuriuos jis nešasi į mokyklą. Ji sakė, kad niekam neturėtų būti gėda, jei jie pasirūpina vaikų maitinimu. Vieną mamą internete sugėdino kita mama, teigdama jog jos priešpiečių maiste yra per daug cukraus. Tinklaraštininkė Amy reguliariai dalijasi naujienomis apie tai, ką ji supakuoja savo vaikui į mokyklą.
Žmonės Prieš 4 val.

Živilė Diavara kviečia: paskutinė galimybė – tapkite filmo apie Vilnių bendraautoriumi

Jau lapkričio pabaigoje pasirodys pirmasis toks – pačių žmonių kurtas – filmas „Kartą Vilniuje“ (angl. „Once Upon a Time in Vilnius“), skirtas įprasminti 700-ąjį Vilniaus jubiliejų. Filmas išskirtinis tuo, kad į kūrybinį procesą įtraukė visus – gyventojus, sostinės svečius, turistus ir profesionalią kino meistrų komandą. Filmo bendraautoriumi vis dar galite tapti ir jūs.
Filmai Prieš 4 val.

Birželį Vilniuje su specialia jubiliejine programa koncertuos „Postmodern Jukebox“

Garsus muzikos kolektyvas „Postmodern Jukebox“, dar žinomas kaip „popmuzikos laiko mašina“, anonsavo savo pasaulinį jubiliejinį turą „10“, skirtą dešimtmečiui nuo pirmojo viešo koncerto. Šių gastrolių metu grupė surengs ir savo 1000-ąjį pasirodymą, taip paminėdama dvigubą šventę.
Muzika Prieš 4 val.

Muzikos kūrėjas Speechy pristato vaizdo klipą „Cypher“: „Daina vulgari, bet ne veltui“

Repo ir LO-FI muzikos kūrėjas Justas Šiburkis-Speechy pristato intriguojančią premjerą – dainos „Cypher“ vaizdo klipą. Šis kūrinys – tarptautinis projektas, prie kurio prisidėjo kūrėjai iš dviejų šalių. Anot muzikanto, bendražmogiškų išgyvenimų perpildyta daina – atsisveikinimas su svarbiu etapu ir įžengimas į naująjį. O šis – nevisuomet džiugus.  Metus dėl studijų Belgijoje praleidusiam J. Šiburkiui šie metai žymi naują etapą – baigtas magistro studijas ir darbo pradžią.
Muzika Prieš 6 val.

Pardavė legendinį princesės Dianos megztinį: kaina atims žadą

Raudonas megztinis, kurį 1981 metas birželį ką tik susižadėjusi Diana vilkėjo polo rungtynėse, Niujorko „Sotheby‘s“ aukcione buvo parduotas už 920 000 svarų sterlingų. Niujorke vykusiame aukcione legendinis princesės Dianos megztinis buvo parduotas už stulbinančią sumą – 920 000 svarų sterlingų (1,068 mln. eurų), gerokai viršijusią pradinę kainą.
Žmonės Prieš 7 val.

Penkiomis žvaigždutėmis pažymėto golfo turnyro nepraleido žinomi žmonės

Prabangus penkių žvaigždučių viešbutis „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ surengė „Kempinski“ golfo turnyrą, kuris vyko rugsėjo 23-iosios popietę Europos Centro Golfo Klube. Golfo turnyre dalyvavo 88 golfo žaidėjai (profesionalai ir mėgėjai), tarp kurių ir pats viešbučio savininkas Marius Jakulis Jason, kuris tarė sveikinimo žodį, davusį golfo turnyro startą. Golfo žaidėjai varžėsi dėl 16 prizinių vietų ir pagrindinio prizo – prabangus savaitgalio poilsis dviems Turkijoje.

JAV gyvenanti šokėja Iveta Lukošiūtė ryžosi kardinaliems išvaizdos pokyčiams

JAV gyvenanti šokėja Iveta Lukošiūtė ryžosi kardinaliems išvaizdos pokyčiams. 43-ejų moteris pakeitė šukuoseną. I. Lukošiūtė rugsėjo viduryje atsisveikino su visą gyvenimą puoselėtais ilgais plaukais. Plaukų stilistas Otto Lawrence'as nurėžė šokėjos plaukus. Nuo šiol ji – trumpaplaukė! Įvaizdžio pokyčius moteris parodė socialiniame tinkle.

Agnė Juškienė – apie šeimoje kuriamus įpročius, pamokas vaikams ir kodėl paliko sceną

Vaikystėje ji nuolat tapdavo „Dainų dainelės“ laureate, gindavo mokyklos garbę matematikos olimpiadose, o namuose krykštaujant trijų mėnesių sūnui apsigynė magistro diplomą. Maksimaliste save vadinanti baleto primarijaus Nerijaus Juškos žmona Agnė Juškienė net ir šiandien motinystę derina su darbu keliuose miestuose. „Esu iš tų mamų, kurios sėdi namuose su vaikais prie knygų, neturi jokių auklių ar namų tvarkytojų“, – sako ji.
Į viršų