Andriaus Rimiškio žmona Vaida – apie naujienas versle ir dukrų pagalbą: „Šeima yra neįkainojama vertybė“

Dainininko Andriaus Rimiškio žmona Vaida Rimiškienė džiaugiasi sėkmingu verslu ir pristato naują kolekciją. Moteris pasakojo, kad kuriant drabužius neišvengiamai susiduria su iššūkiais, tačiau nenuleidžia rankų ir juda pirmyn. Naujienų portalui tv3.lt Vaida Rimiškienė papasakojo apie naują suknelių kolekciją bei kūrybą. Pradėdama pokalbį apie naują suknelių kolekciją, V. Rimiškienė šyptelėjo, kad prekyboje jau pasirodė lino suknelės. „Darbai niekada nestovi ir ritmingai einame pirmyn.

Radžis Aleksandrovičius pristato naujieną: prakalbo apie meilę

480
Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius savo gerbėjams turi gerą žinią – pristato naujausią dainą „Kas iš to?“, kurioje apdainuojama meilė. Naujienų portalui tv3.lt Radžis Aleksandrovičius atskleidė, kad šios dainos žodžius sukūrė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė. „Daina būtų apie du žmones ir jų meilę. Bet apie tokią, kuri daug kalba, žada ir nesusitinka. Žodžiu – meilė per atstumą“, – teigė dainininkas.

Paviešinta, ką Livijus ir Mona veikė lovoje: „Labai girdisi viskas“

150
Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.  Panašu, kad viloje jau pradėjo virti aistros.

Moteris daugiau nei 6 mėnesius nesiskuta kūno plaukų: parodė, kaip atrodo

Manekenė Cherry prisiekė nebesiskusti kūno plaukų po to, kai gerbėjas sumokėjo tūkstančius už tai, kad ji daugiau niekada nebegalėtų prisiliesti prie skustuvėlio. Plaukuota manekenė atskleidė, kaip ji uždirba tūkstančius už tai, kad atsisakė skustuvėlio, skelbė dailystar.co.uk. 25-erių Cherry iš Sietlo (JAV) įgijo verslo administravimo bakalauro laipsnį ir manė, kad jos gyvenimas bus panašus į įprastą darbą nuo 9 iki 17 val.
Įvairenybės Prieš 21 val.

Subyrėjo aktorių Daumanto Ciunio ir Marijos Korenkaitės santuoka

Išsiskyrė aktoriai Daumantas Ciunis (39 m.) it Marija Korenkaitė (39 m.). Poros skyrybų byla nutraukta Vilniaus miesto apylinkės teisme birželio 6-osios popietę. Civilinė byla Vilniaus miesto apylinkės teisme gauta šių metų gegužės 16 d. Birželio 6-ąją byla išnagrinėta rašytiniu procesu, pareiškimas patenkintas. Pateiktas pareiškimas dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu. Daumantas ir Marija susituokė prieš dešimtmetį – 2013-ųjų liepą.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmasis iškritimų vakaras: kas paliks projektą?

Pirmoji savaitė įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje jau įsibėgėjo, tačiau jau šį vakarą ji net dviem realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams baigsis. Su vienu draugu nuspręs atsisveikinti patys projekto dalyviai, o kito likimą nuspręs žiūrovai. Negana to, pasirodys naujokas… Laukia intriguojantis vakaras per TV3! Vos atvykusi, Ieva iškart buvo įsitikinusi, kad dalyviai su ja atsisveikins pirmiausiai, tad nesukdama galvos ėmė leisti pinigus.

Buvęs „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjas Bezekavičius viešai atsiprašė: prabilo apie priklausomybę lošimams

Buvęs „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjas žurnalistas Aurelijus Bezekavičius socialiniuose tinkluose pasidalijo įrašu, kuriame atskleidė įklimpęs į priklausomybę lošimams. Vyras atsiprašė bičiulių ir pažįstamų, kuriems yra skolingas. „Šiandien yra viena blogiausių mano gyvenimo dienų, bet įtariu, kad ateityje ją vadinsiu viena geriausių. Jau kurį laiką gyvenau su didžiule įtampa, nes labai rimtai susirgau - lošimais. Tai privedė prie įklimpimo į skolas, melų visiems ir manipuliacijų.
Įvairenybės Prieš 15 val.

Paaiškėjo, kas pirmieji palieka realybės šou: vilą papildė naujokas

Birželio 5-ąją startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.

Pamatykite naująjį (ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvį: „Aš noriu, kad apie mane kalbėtų“

Projektą palikusio Eivydo pinigai atiteko naujokui Lukui. Vaikinas iš Klaipėdos išsakė ambicingus tikslus.  Vaikinas pasakojo, kad jo studijos buvo nesėkmingos, bet jis nenuleido rankų ir nusprendė savęs ieškoti kitur.

Laurynas Suodaitis prakalbo apie pasimatymus su sūnumi ir skyrybų procesą: „Užtruks“

Verslininkas Laurynas Suodaitis ketvirtadienio vakarą savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje surengė klausimų ir atsakymų sesiją. Išaugusių sekėjų skaičiumi galintis pasigirti vyras atsakė į gerbėjams rūpimus klausimus, nevengė pasisakyti ir apie skyrybas.  L. Suodaičio „Instagram“ paskyroje žmonės teiravosi, ar po kardomosios priemonės taikymo pabaigos, Viktorija Siegel-Suodaitė mėgino tiesiogiai su juo susisiekti. „Jokio ryšio. Bendrauja tarpusavyje tik advokatai.

Tiesiogiai: realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – su kuo teks atsisveikinti?

Pirmoji savaitė įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje jau įsibėgėjo, tačiau jau šį vakarą ji net dviem realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams baigsis. Su vienu draugu nuspręs atsisveikinti patys projekto dalyviai, o kito likimą nuspręs žiūrovai. Negana to, pasirodys naujokas… Laukia intriguojantis vakaras per TV3!  Vos atvykusi, Ieva iškart buvo įsitikinusi, kad dalyviai su ja atsisveikins pirmiausiai, tad nesukdama galvos ėmė leisti pinigus.

Seksualiniu priekabiavimu kaltinamas „Rammstein“ lyderis pasitelkė advokatus: imsis veiksmų

Daugėjant kaltinimų Vokietijos roko grupės „Rammstein“ lyderiui Tillui Lindemannui, apie tai pasisakė dainininkui atstovaujanti advokatų kontora. Jie sukritikavo ir paneigė merginų kaltinimus roko žvaigždei dėl seksualinio priekabiavimo.  Garsi advokatų kontora „Schertz Bergmann“ paskelbė, kad nuo šiol atstovaus „Rammstein“ dainininkui T. Lindemannui saviraiškos ir spaudos klausimais.

Striptizo šokėju dirbęs Chaningas Tatumas prabilo apie tėvystės sunkumus: „Stengiuosi išgyventi“

Aktorius Channingas Tatumas (43 m.) prieš kurį laiką ėmėsi naujos veiklos – parašė, iliustravo ir išleido knygelę vaikams. Su buvusia žmona Jenna Dewan (42 m.) dešimties metų dukrą auginantis vyras, pristatydamas knygą, atvirai prabilo apie tėvystės sunkumus. Pasak aktoriaus, būti vienišu tėvu yra iššūkis.

„Maneskin“ lyderis Damiano Davidas išsiskyrė su mylimąja Giorgia: prakalbo apie skandalingą įrašą

57
Grupės „Maneskin“ lyderis Damiano Davidas išsiskyrė su ilgamete mylimąja, modeliu Giorgia Soleri.  Žinią apie skyrybas garsus vaikinas patvirtino socialinio tinklo „Instagram“ istorijose, kur publikavo trumpą žinutę.  „Labai apgailestauju dėl paviešinto vaizdo įrašo. Ne taip turėjo viskas įvykti, tai – mano klaida. Aš ir Giorgia nusprendėme išsiskirti jau prieš keletą dienų, nebuvo jokių išdavysčių.

Pamačiusi vestuvių nuotraukas nuotaka pakraupo: ėmėsi veiksmų

Planuodamos vestuves dauguma nuotakų valandų valandas dėlioja kiekvieną detalę, kad įsitikintų, jog jų ypatinga diena praeis sklandžiai. Tačiau, kad ir kiek daug planuotų, niekada negali būti tikros, kad didžiąją dieną viskas susiklostys vien tik gerai. Viena nuotaka taip pasipiktino, kad jos 16-metė dukterėčia per vestuves vilkėjo baltą suknelę, kad papildomai sumokėjo už jos suknelės fotošopą, kad ši atrodytų šviesiai mėlyna ir „nesugadintų“ nuotraukų, rašo mirror.co.uk.
Įvairenybės Prieš 13 val.

Chemoterapijos kursą pradėjusi Indrė Burlinskaitė prabilo apie nusilpimą: kojos kaip ką tik gimusio stirniuko

Kraujo vėžiu susirgusi ir gydymą pradėjusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (35 m.) toliau kovoja su liga. Socialiniuose tinkluose moteris pasidalijo, kad nors ir jos organizamas nusilpęs, ji po truputį stengiasi būti aktyvesnė. „Vakar padariau kelis pritūpimus. Šiandien pabandžiau kiek daugiau. Turiu sustiprėti fiziškai. Gydytojai ne tik kad leido, bet net ir liepė daryti mankštas. Visai neseniai dar ir svarmenis kilnojau.

Remis Retro pristatė kūrinį, kuris nustebins gerbėjus: paklausykite

Iššūkių nebijantis Remis Retro dar kartą įrodė, kad netinkamų temų jo kūrybai nėra. Šiandien atlikėjas pristato kūrinį apie vieną skaniausių ragautų patiekalų Lietuvoje. Ištikimiausi atlikėjo gerbėjai jau žino, kad ne tik muzika, bet ir skanus, kokybiškas maistas – Remio aistra. Socialiniuose tinkluose Remis dažnai dalijasi savo kulinariniais šedevrais, kuriais žadina apetitą sekėjams bei vaišina savo draugus bei šeimos narius, rašoma pranešime spaudai.
Muzika Prieš 15 val.

Tai, kas nepateko į eterį: „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai dėl pinigų bandė peržengti savo ribas

Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir dalyviams, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.

Istorinis sostinės restoranas subūrė garsenybes: pasirodė ir seniai viešumoje matyta Eglė Skrolytė

Beveik ketvirtį amžiaus gyvuojantis, vienoje vaizdingiausių sostinės vietų įsikūręs restoranas „Vandens malūnas“ jaukiam vasaros vakarui subūrė gausybę įžymybių. Tarsi prancūziškame filme pasijutę žinomi pramogų pasaulio atstovai leidosi į nostalgišką prisiminimų kelionę. Nacionaliniame parke įsikūręs restoranas saugo ne vienos garsenybės brangias akimirkas:  vieni čia leido vaikystę, kiti, vos įžengę, prisiminė gražiausius gyvenimo momentus.
REKLAMA
Filmo „Blyksnis“ kūrėjai ėmėsi ypatingo slaptumo misijos: kino kritikams parodė nepilną juostos versiją  Filmo „Blyksnis“ kūrėjai ėmėsi ypatingo slaptumo misijos: kino kritikams parodė nepilną juostos versiją

Filmo „Blyksnis“ kūrėjai ėmėsi ypatingo slaptumo misijos: kino kritikams parodė nepilną juostos versiją

Jau kitą penktadienį, birželio 16 dieną, į Lietuvos kino ekranus atkeliauja dar vienas komiksų gerbėjų itin laukiamas filmas „Blyksnis“ su visa puokšte kino žvaigždžių. Juostoje pagrindiniame vaidmenyje pasirodys Ezra Milleris, o taip pat pamatysime Michaelį Keatoną, Beną Afflecką, Michaelą Shannoną bei kitus puikiai pažįstamus aktorius.
Kino guru Prieš 17 val.
Į viršų