Daiva iš „Radži ieško žmonos“ – apie velionį Rūlę: „Jam reikėjo pagalbos“

Rugsėjo 28-ąją daugybę pramogų pasaulio atstovų sukrėtė žinia apie netikėtai mirusį atlikėją Rolandą Skripkaitį-Rūlę, išgarsėjusį televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“. Kitame realybės šou dalyvavusi, dainininko Radži širdies siekusi Daiva Pudžemytė pažinojo velionį. Naujienų portalui tv3.lt ji tikino jautusi, kad vyrui reikalinga pagalba.  Kaip pasakojo D. Pudžemytė, su R. Skripkaičiu-Rūle ji susipažino dalyvaudama televizijos projektuose.

„Kelias į žvaigždes“ dalyvė Dangė atskleidė, koks buvo velionio Rūlės noras: taip ir nespėjo išpildyti

142
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo dapartamentas (PAGD) pranešė apie ketvirtadienio rytą Šešupės upėje rastą skenduolį. Aiškėja, kad negyvas vyras yra realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė. Vyrui buvo 43-eji. Netrukus jo pažįstami bei bičiuliai ėmė dalytis prisiminimais apie velionį. Viena iš jų – taip pat „Kelias į žvaigždes“ dalyvė Danguolė Miniauskaitė-Dangė.

Jubiliejinio „Mamų unija“ padėkos vakaro metu vaikų labui surinkta solidi suma

Rugsėjo 28 d. Smėlio arenoje vyko labdaringas renginys – 15 metų minintis paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ surengė padėkos vakarą savo partneriams ir bendražygiams, visuomet esantiems šalia kovoje su vaikų vėžiu.  „Labas vakaras ponios ir ponai, sveikiname visus susirinkusius į kelionę. Kelionę basomis kojomis, nuostabiu lietuvišku pajūriu, kelionę į svajones, kelionę per gyvenimą.

Prodiuseris Dominykas Kubilius prakalbo apie Rūlės problemas: „Buvo daug pasimetimo“

Rugsėjo 28-ąją Lietuvą apskriejo žinia apie netikėtai mirusį, Šešupės upėje rastą atlikėją Rolandą Skripkaitį-Rūlę, išgarsėjusį realybės šou „Kelias į žvaigždes“. Po šios žinios daugybė pramogų pasaulio atstovų prisiminė talentingą vyrą, kalbėjo apie jo kitoniškumą. Savo prisiminimais su portalu „Kauno diena“ pasidalijo ir televizijos prodiuseris Dominykas Kubilius.

Donata Virbilaitė prakalbo apie mirusį bičiulį Rūlę: „Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio“

286
Projekte „Kelias į žvaigždes“, kartu su marijampoliečiu Rolandu Skripkaičiu-Rūle dalyvavusi Donata Virbilaitė, pasidalijo prisiminimu apie netikėtai mirusį draugą. „Tu buvai ne šio pasaulio žmogus... Pernelyg jautri ir gili siela, pasislėpusi po humoro kauke. Neišgirstas talentas iš didžiosios raidės... Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio... Bet išklausiau tavo paskutinę dainą, kurią atsiuntei prieš kelias dienas. Gaila, kad mano žinutė jau nebebus perskaityta.

Stano – apie plagijuotos dainos skandalą: „Dabar atrodot kaip pigūs mulkiai“

156
Vienas didžiausių šalies muzikos grojaraščių „M.A.M.A. TOP 40“ pirmadienį nusprendė pašalinti itin išpopuliarėjusį kūrinį „Ko Tau Reikia“, kurį atlieka sparčiai populiarėjantys atlikėja Adrina kartu su grupe „Hypocrite“. Paskui juos sekė ir radijo stotys, atsisakiusios leisti šią dainą.  Tai nuspręsti padaryti sulaukus klausytojų pastabų ir atradus Rusijoje išleistą kūrinio atitikmenį „Позвони“ (liet. Paskambink), atliekamą atlikėjų DJ Smash ir Nivesta.

„Hario Poterio“ žvaigždė Bonnie Wright tapo mama: atskleidė kūdikio lytį ir vardą

Džinę Vizli „Hario Poterio“ filmuose įkūnijusi aktorė Bonnie Wright (32 m.) tapo mama. Moteriai ir jos sutuoktiniui gimė berniukas.  B. Wright socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino naujagimio nuotrauką.  „Pasisveikinkite su Elio Ocean Wright Lococo, gimusiu namuose antradienį, rugsėjo 19 d. Visi esame sveiki ir laimingi“, – rašė ji. Aktorė pridūrė, kad kartu su vyru yra beprotiškai įsimylėjusi naujagimį ir padėkojo gimdymo namų kolektyvui.

Medeina Andriulienė prabilo apie šeimą: atskleidė, kokias pamokas vaikams taiko

Komunikacijos specialistė, knygų autorė, verslininkė ir nuomonės formuotoja Medeina Andriulienė neslepia – pinigai jos šeimoje vaidina itin svarbų vaidmenį. Žinoma moteris jau nuo mažų dienų savo atžaloms bando skiepyti žinias, jog su finansais reikia elgtis labai atsakingai. O savo patirtimi ir patarimais, kaip tinkamai ugdyti vaikų finansinį raštingumą, jau šį šeštadienį ji pasidalins ir su TV3 laidos „Sėkmės istorijos“ žiūrovais.
TV 2023-09-28

„Lietuvos talentuose“ pasirodęs charizmatiškasis 12-metis – kylanti žvaigždė: „Nuostabiai smagu į jus žiūrėti“

Šį sekmadienį žiūrovus prie ekranų pritrauks jau ketvirtoji „Lietuvos talentų“ laida. TV3 televizijos šou ypač laukiami jaunieji talentai, kuriems šis projektas tampa puikia proga pasirodyti prieš visą Lietuvą. Šia galimybe pasinaudoti nusprendė ir 12-metis Darvinas Tamulynas, žavintis ne tik savo talentu, bet ir iškalba. Neabejotina, kad berniukas – kylanti žvaigždė! Projekto dalyvis bei išskirtinio vardo savininkas Darvinas gyvena Vilniuje.
TV Prieš 20 val.

Besiskiriantis Vytenis Partikas atostogas leidžia ne vienas: „Daugiau į šį viešbutį negrįžčiau“

Plaukų stilistas ir atlikėjas Vytenis Alex Partikas atsipūsti nuo darbų gausos išvyko pailsėti į Italiją. Žinomas vyras pasakojo, kad tai pirmos atostogos po to, kai pramogų pasaulį sudrebino žinia apie jo ir Justinos skyrybas. Naujienų portalui tv3.lt Vytenis Alex Partikas atvirai prakalbo apie atostogas, viešbutį ir kompaniją, su kuria leido laiką Italijoje. Pradėdamas pokalbį apie atostogų kryptį, plaukų stilistas atviravo, kad ilgai svajojo apie kelionę į Italiją.

Išvydus, ką koncerte išdarinėja gerbėjai, Adele išsižiojo: „Tai buvo absoliučiai beprotiška“

Britų dainininkė ir dainų autorė Adele (35 m.) neseniai koncertavo Las Vegase. Tiesa, pasirodymas viename populiariausių pasaulio miestų atlikėjai apkarto.  Neseniai vykusio koncerto metu Adele atvirai kalbėjosi su gerbėjais ir atskleidė, kad ankstesnis jos pasirodymas Las Vegase buvo „absoliučiai beprotiškas“ dėl daugybės žmonių, įsiliejusių į išgertuvių nuotaiką.

Meghan priešinasi Harry vizitui pas karališkąją šeimą: pranešama apie nesutarimus

Jau kurį laiką kalbama apie princo Harry norą vėl grįžti namo į Jungtinę Karalystę. Visgi teigiama, kad jo žmona Meghan Markle itin priešinasi „beviltiškam“ savo vyro norui po to, kai per paskutinį vizitą Vindzoro pilyje jam buvo atsisakyta suteikti kambarį, teigia informuotas asmuo.

Naujas duetas: MAN-GO ir SADBOI pristatė bendrą kūrinį

Kas gali atitolinti vienas nuo kito du mylinčius žmones? Per dideli atstumai, ar pilni lėktuvai? Kūrybinei partnerystei sujungė pajėgas Klaipėdos ir Vilniaus žvaigždės: legendinė grupė MAN-GO įrašė naują dainą su internetinės šokių muzikos ekspertais tituluojamu duetu SADBOI.  „Ar dar mane sapnuoji?“ – kūrinys, skleidžiantis viltį per atstumą mylintiems ar mylėjusiems žmonėms.
Muzika Prieš 18 val.
REKLAMA
Biografinėje dramoje „Napoleonas“ pagrindinis vaidmuo teko Joaquinui Phoenixui  Biografinėje dramoje „Napoleonas“ pagrindinis vaidmuo teko Joaquinui Phoenixui

Biografinėje dramoje „Napoleonas“ pagrindinis vaidmuo teko Joaquinui Phoenixui

Vienas laukiamiausių 2023 metų filmų. Taip vadinama naujoji biografinė drama „Napoleonas“, kurią jau gruodžio 1 dieną kino ekranuose pristatys kino genijumi vadinamas britų režisierius Ridley‘is Scottas, sukūręs „Gladiatorių“, „Hanibalą“, „Amerikos gangsterį“, „Prometėją“, „Marsietį“, „Svetimą“, „Bėgantį skustuvo ašmenimis“ ir „1492: Rojaus užkariavimą“. Svaiginančios Prancūzijos imperatoriaus kelionės į šlovės viršūnę epicentre atsidurs Napoleoną įkūnysianti kino žvaigždė Joaquinas Phoeni...
Kino guru Prieš 19 val.

Įkvėpta filmo „Tu man nieko neprimeni“, grupė „shishi“ išleidžia video klipą

Kino teatruose praėjusį savaitgalį sėkmingiausiai pasirodžiusioje Marijos Kavtaradze intymioje meilės istorijoje „Tu man nieko neprimeni“ muzika atlieka ypatingą vaidmenį – žiūrovai prisipažįsta, kad filme skambančių kūrinių ieško dar jam nepasibaigus.
Muzika Prieš 20 val.

Liepa Mondeikaitė pristato naują dainą: klipo herojumi tapo atlikėjos vyras

Užbaigusi intensyvų vasaros koncertų turą su gyvo garso grupe, atlikėja Liepa Mondeikaitė pristato naują savo kūrinį „Baigiasi laikas“ ir dainos vaizdo klipą, kuriame pirmą kartą sutiko nusifilmuoti ir atlikėjos vyras Evaldas.  „Tai daina apie išsiskyrimą, apie bandymus lipdyti santykius ir tą galutinį tašką – suvokimą, kad viskas, laikas išeiti.
Muzika Prieš 21 val.

Inga Norkutė prisiminė blogiausią pasimatymą: vieną patarimą davė ir kitoms moterims

Išgirdus apie žaviosios Ingos Norkutės kasdienybę, nori nenori, kyla klausimas – ir kaip ji viską suspėja? Juk moteris – ne tik talentinga ir žinoma aktorė, bet ir režisierė bei pedagogė. Tačiau, kaip teigia pati Inga, išsijungus filmavimo kameroms, ji – tokia pat namais besirūpinanti, valgyti beruošianti ir į pasimatymus bevaikštanti moteris, kaip ir bet kuri kita. O apie blogiausią savo pasimatymą gyvenime ji papasakos ir šio šeštadienio TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovams.

Kaune atidaromas šiuolaikinio meno festivalis: susitikimas su dirbtiniu intelektu, pokalbiai su autoriais

Šiandien, rugsėjo 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatro prieigose atidaromas pirmasis tarptautinis menų festivalis „Art Kaunas“. Jo erdvėse savo kūrybą pristatys ir nauji talentai, ir profesionalūs menininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vengrijos, Vokietijos bei Prancūzijos.
Kultūra Prieš 21 val.

Klinikos gimtadienio šventėje – žinomi žmonės: apsilankė ir Laurynas Suodaitis

Gimtadienius švęsti reikia, o smagiausia būna tada, kai apsilanko draugai ir rudeniškas oras linksmybėms pakviečia į lauką. Būtent toks vakaras pasitaikė minint Vilniuje įsikūrusios šeimos klinikos gimtadienį, kuriame netrūko sveikatinimosi naujienų ir interaktyvių pramogų.  Tradiciškai rudeniui prasidėjus daugelis labiau ima galvoti apie imuniteto stiprinimą ir įvairias sveikatos prevencijos programas.

Vilnius tapo kino aikštele: vykdomi masiniai filmavimai, ribojamas eismas

Vilniaus senamiesčio gatvės, verslo centrai, industrinės miesto erdvės, miegamieji rajonai ir miesto parkai ateinančiomis savaitėmis virs filmavimų aikštelėmis. Sostinėje šį rudenį iš viso filmuojami net  8 kino projektai – penki TV serialai ir trys filmai – prie kurių dirba tarptautinės komandos iš Vokietijos, Švedijos ir Lietuvos, filmavimus neseniai baigė ir Suomijos kino kūrėjai.
Filmai Prieš 22 val.
Į viršų