Starkus stato

Mažesnės išlaidos už elektrą: įvardijo pagrindinį būdą, kuris leis sutaupyti

Elektros energijos kainos muša visų laikų rekordus, tad gyventojams, norintiems sutaupyti daugiau pinigų, tokia situacija sukelia tikrą galvos skausmą. Visgi išeičių, leidžiančių bereikalingai neišleisti sukauptų lėšų, yra. Viena jų – saulės elektrinių naudojimas. Saulės jėgainių nauda neabejoja ir Martynas Starkus, kuris tvirtina, kad apie ateitį būtina galvoti čia ir dabar, todėl atidėlioti planų įsirengiant saulės elektrinę neverta.

Saulės elektrinė – ne tik namuose: Martynas Starkus išgirdo puikią idėją

Pasaulyje susiduriant su rekordiniais elektros ir šilumos kainų šuoliais, gyventojai, norėdami sutaupyti pinigų, vis dažniau žvalgosi į atsinaujinančius energijos šaltinius, pavyzdžiui, saulės elektrines. Būtent tokia galimybe pasinaudojo ir keliautojas Martynas Starkus. Statybų maratono metu „Starkus stato“ laidos vedėjas Martynas iškėlė naują tikslą – įsirengti ne tik naują namą, bet ir sodyboje pastatyti saulės elektrinę, siekiant tokiu būdu ateityje sutaupyti.

Už elektrą ir šildymą mokėsite mažiau – tam yra išeitis

Pasaulio šalys aktyviai keliauja žaliojo kurso keliu – skatinama ne tik persėsti į elektromobilius, bet ir namuose įsirengti saulės elektrines. Nors tokia vizija anksčiau kai kam galėjo atrodyti neįgyvendinama, tačiau dabar žmonės vis dažniau savarankiškai pradeda naudoti saulės elektrines. Energijos tvarumas – vienas pagrindinių tikslų, kuris neabejotinai užima vis didesnį prioritetą kiekvieno žmogaus gyvenime.

Baigiamieji sodybos statybų darbai: dabar didžiausias dėmesys – vidaus interjero kūrimui

Namo statybos – ilgas ir sudėtingas procesas, kurio metu reikia ne tik didelių finansinių išteklių, bet ir kantrybės. Martynas Starkus pasakoja, kad nors iš pradžių ir tikėjosi atkurti senovišką lietuvišką sodybą, visgi galiausiai teko pasiduoti ir namą statyti visiškai nuo pradžių. Kurį laiką, sodybos statyboms tik prasidėjus, Starkų šeima laiką leido namelyje ant ratų.

Misija – Starkų saugumas: Martyną kaip reikiant nustebino vienas įrenginys

Žmonių ir jų asmeninio turto saugumas – vienas svarbiausių prioritetų, kurį įgyvendinti itin paprasta. Tokia galimybe pasinaudojo ir „Starkus stato“ laidos vedėjas Martynas. Kaip pasakoja M. Starkus, nors sodyboje kartais žmonių būna labai daug, o darbai verda nesustodami, tačiau kartais tenka susimąstyti apie papildomą saugumą namuose, kuomet sodyba ištuštėja. „Kartais, kai žmonių būna daug, nėra kaip praeiti, bet man tas labai patinka, tai yra malonu.
Į viršų