10 tėvų įpročių, kurie erzina aplinkinius

Prisiekėte, jog nebūsite keisti tėvai? Tačiau dabar vis tiek darote įvairius erzinančius dalykus, kurių prisiekėte, kad niekada nedarysite... Pats laikas liautis! Tad ką tokio keisto neretai daro tėvai? Kalba apie savo vaikus su svetimais. Būna tokių momentų, kai nekantraujate papasakoti apie savo vaiko pasiekimus, pavyzdžiui, kad jis jau moka skaityti ar skaičiuoti, tačiau nereikėtų apie savo vaikus kalbėti su nepažįstamaisiais. Pasimatymų žlugdymas.

Sveikatos kokteiliai: 12 receptų gerai savijautai išsaugoti

Atėjus vasarai turėsime puikią galimybę mėgautis šviežiais vaisiais ir daržovėmis, todėl norintiems šiltuoju metų laiku pasirūpinti savo sveikata, siūlome išbandyti šiuos trintus kokteilius. Morkų + imbieras + obuolys – palaiko ir valo jūsų imuninę sistemą. Obuolys + agurkas + salierai – užkerta kelią vėžiui, sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, mažina virškinimo sutrikimus ir galvos skausmus.   Pomidorai + morka + obuolys – gerina odos tonusą ir šalina blogą burnos kvapą.

Mergaitės išprievartavimas suskaldė Paragvajų

Dešimtmetės, kuri pastojo išprievartauta patėvio, istorija sukėlė milžinišką įsiūčio bangą šalyje. Žibalo į ugnį įpylė Sveikatos ministro pareiškimas panaikinęs bet kokias galimybes padėti mergaitei. Mat oficialiai, abortai šioje Pietų Amerikos valstybėje – draudžiami. Situacija dažna Mergaitė į ligoninę pateko praėjusį mėnesį, medikams įtarus auglį. Atlikę keletą tyrimų specialistai konstatavo – mergaitė laukiasi. Nors patėvis inirtingai neigė savo kaltę, tėvystės testas patvirtino įtarimus.

Moteris pagimdė dvynukes nuo dviejų skirtingų vyrų

Tai neįtikėtina. Niudžersio teismas vyriškiui priteisė mokėti alimentus tik už vieną vaiką iš dviejų dvynukių, nes kita mergaitė nėra jo dukra, praneša The New York Post. 2013 metais moteris, praminta A. M. pagimdė dvynukes, ir 2014-aisiais vaikų socialinė inspekcija priteisė jos buvusiam partneriui A. S. mokėti alimentus už abu vaikus. Mokėti nelabai norėjęs vyras paprašė atlikti DNR testą ir po mėnesio atkeliavę rezultatai pribloškė visus. Pasirodo, jog tik viena mergaitė buvo jo dukra.

13 dalykų, kuriuos apie depresiją turėtų žinoti paaugliai

Ne vienam mokiniui kartais būna sunku susitvarkyti su visais jį slegiančiais rūpesčiais. Dažnai tėvai nežino, kaip reaguoti ir kaip įkalbėti vaiką apsilankyti pas psichologą, tačiau, manome, jog šiuos tryliką žemiau pateiktų teiginių turėtų žinoti kiekvienas vaikas. 1. Jei atrodo, jog situacija yra nebepakeliama ir susitvarkyti nepavyks, tai tikriausiai taip ir bus, todėl nereikėtų delsti.

14 nerealių buitinių triukų, kurie palengvins jūsų gyvenimą

Įvairios mažos moteriškos paslaptys tikrai gali padaryti gyvenimą lengvesniu, todėl jų pravartu išmokti ir vyrams. Jei daug dirbate ar turite vaikų, puikiai žinote, kaip svarbu sutaupyti laiką, todėl pateikiame net 14 buitinių gudrybių, kurios jums labai patiks! 1. Išradingas puodelis Jei dažnai reikia užrašyti kada buvo atliktas kažkoks darbas, galite pasinaudoti dviem popieriniais kavos puodeliais. Ant vieno užrašykite valandas, o ant kito nupieškite rodyklę.

Vyrai pabandė patirti gimdymo skausmus

Vyrukų komanda, mėgstanti bandyti naujus dalykus ir ruošti įvairius video internete, sugalvojo dar vieną eksperimentą. Šie nusprendė pabandyti patirti gimdymo skausmus. Vyrai išbandė įvairius skausmo lygius, pradedant mažiausiu ir baigiant labai dideliu. Vienas vyrukas netgi paatviravo: „Jausmas, tarsi bandyčiau išstumti savo išangę ir sėklides, ir perplėšti jas pusiau. Tai vienas baisiausių dalykų, ką esu gyvenime patyręs.

20 išradingų vasariškų vaikų gimtadienio tortų

Vasarą nieko nėra šaunesnio nei surengti vaiko gimtadienį lauke, todėl tėvai dažnai įtraukia ir vandens pramogas. Jei jūsų vaikučio gimtadienis bus šią vasarą, siūlome net 20 įdomių idėjų gimtadienio tortui.

Sūnus sukūrė neįtikėtiną video filmą apie savo mamą

Kai patrauklus vaikinas savo mamai padaro kažką mielo, belieka tik reikšmingai atsidūsti, o kartu su Aleksu atsiduso ir internautai. Vaikinas sukūrė specialų filmą apie savo mamą, norėdamas, jog ši pagaliau susirastų tinkamą vyrą.

Ar įmanoma darželyje vaikus auklėti demokratiškai?

Demokratinę tvarką ir demokratines vertybes palankiai vertina dauguma Lietuvos žmonių. Jie tiki, kad demokratija yra tinkamiausia santvarka mūsų šaliai. Bet tai nėra duotybė.

Močiutės reakcija pamačius anūkės išleistuvių suknelę

Žemiau pateiktas video iš tiesų jaudina, nes yra ypatingas. Pavasarį įvairiose šalyse mokiniai ruošiasi išleistuvėms, todėl abiturientė Cassie nustebino savo močiutę, kai pasipuošė jos per išleistuves prieš 57 metus vilkėta suknele.

Moteris slapstėsi su vaiku nuo apipjaustymo ceremonijos

Floridoje buvo sulaikyta jauna mama Heather Hironimus, nes jau kelerius metus kovoja su savo sūnaus tėvu dėl prašymo vaikui atlikti apipjaustymo procedūrą ir šį kartą bandė pasislėpti. Kova tapo tokia įtempta, jog moteris neatvyko į teismą reikiamu laiku, o vietoje to, pasiėmė sūnų ir slapstėsi net du mėnesius. Dabar, South Florida Sun-Sentinel žurnalo teigimu, ji jau sulaikyta.

Aštuonerių metų vaiką moteris norėjo skraidinti rankiniame bagaže

Ceuta (Marokas) oro uoste įtardami, kad keistai besielgianti 19-metė mergina gali gabenti kažką neteisėto, apsaugos darbuotojai nusprendė peršviesti jos rankinį bagažą. Ir nenusivylė. Jo turinys buvo netgi labai neteisėtas – tai 8-erių berniukas iš Dramblio Kaulo Kranto.

10 taisyklių, kaip būti gerai tėvais, uošviais ir anytomis

Visi tėvai myli savo vaikus ir linki jiems laimingo gyvenimo, tačiau egzistuoja riba, kada tėvai turėtų „nukirpti virkštelę“ ir leisti savo vaikams gyventi savarankišką gyvenimą. Lietuvos šeimos centras apibrėžė esmines taisykles, kurių turėtų laikytis suaugę žmonės, norintys būti gerais tėvais, uošviais, anytomis ir šešurais, ir linkintys savo suaugusiems vaikams šeimyninės laimės.

11 paprastų patarimų, kaip pagerinti savo ir šeimos gyvenimo kokybę

Nuo senų senovės žinoma, jog japonai tikrai išmano ilgaamžio ir sveiko gyvenimo paslaptis. Tik jie vieni pasaulyje taip griežtai kovoja su nutukimu ir nesveiku maistu, o jų įpročiai mums gali pasirodyti neįprasti, tačiau gal iš tiesų vertėtų pasiklausyti jų patarimų?   1. Gerkite vandenį ir išliksite sveiki bei aktyvūs. 2. Negerkite kavos daugiau nei vieną kartą per dieną. 3.Neužgerkite tabletės šaltu vandeniu. 4. Negalima valgyti po 19:00 val. 5. Minimaliai valgykite riebaus maisto.

Sutuoktiniai jau 17 metų nevalgo nieko kito, išskyrus mėsą, ir jų sveikata – tiesiog puiki

Pažiūrėję į šios porelės nuotraukas nė nepagalvotumėt, kad jų mitybos piramidė susidaro tik iš mėsos. Taip pat vargu ar pasakytumėt, kad šiam vyrui – 57-eri, o moteriai – 42-eji. Tačiau tai – visiška tiesa. Drastiškus pokyčius savo gyvenime Joe ir Charlene Andersonai pradėjo prieš 17 metų, kai Charlene buvo diagnozuota Laimo liga. Vienintelis produktas, kurį tuomet toleravo jos organizmas, buvo raudona mėsa.

Filmai ir filmukai, kurių 2015 vasarą turėtų laukti jūsų vaikai

Mažieji išties mėgsta kiną ir ypač džiaugiasi, kai televizoriaus ekranuose pasirodo jų jau gerai pažįstami ir mylimi herojai. Pristatome filmų ir filmukų sąrašą, kurie pasirodys 2015 vasarą ir jie labai patiks jūsų vaikams! Keršytojai 2 (Avangers: Age of Ultron) Pasirodymo data: 2015 gegužės 1 Jūros periodo pasaulis (Jurassic World) Pasirodymo data: 2015 birželio 15 Inside Out Pasirodymo data: 2015 birželio 19 Minions Pasirodymo data: 2015 liepos 10 Ant-Man Pasirodymo d...

Tylos knygos mažyliams išpopuliarės ir Lietuvoje?

Tylos knyga (angl. Quiet book) gali būti puikus užsiėmimas ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Internete plinta vaizdo demonstracijų įrašai bei patarimai, kaip pasigaminti tylos knygą namuose. Tylos knyga – tai iš įvairių medžiaginių užduotėlių padaryta knyga, skirta asmeniškai jūsų vaikui. Su ja galima ne tik mokytis įvairių dalykų – užsegti sagas, užsirišti batukus, skaičiuoti, bet taip pat tai gali būti puikiu laiko praleidimo būdu.

Savo pirmagimio atėjimą į pasaulį vyras atšventė išsitatuiruodamas jo atvaizdą sau ant veido

Jaunas tėvas iš Teksaso (JAV) buvo toks laimingas, kai jam gimė sūnus, kad nusprendė išsitatuiruoti jo atvaizdą per visą kairę savo veido pusę. Tokia idėja 20-mečiui Christienui Sechristui kilo po to, kai jis vos neprarado savo sūnaus. Vyras nenorėjo detalizuoti kas buvo nutikę sūnui, tačiau prisipažino, kad tatuiruotė buvo padaryta dar praėjusių metų liepa. Tačiau tik dabar jos nuotrauka pradėjo plisti internete ir vyras buvo pastebėtas žiniasklaidos.

Savo geriausią draugą moksleivis iš Kinijos visur nešioja ant nugaros jau trejus metus

Kinijos socialiniai tinklai ir visos žiniasklaidos priemonės tiesiog pakvaišo dėl šios istorijos. Ją Kinijoje žino jau kiekvienas, tačiau ne kiekvienas apie ją yra girdėjęs už šios šalies ribų. Istorija yra apie du draugus – 18-metį Xie Xu ir 19-metį Zhang Chi, kurie susipažino prieš trejus metus įstoję į Daxu aukštąją mokyklą. Nuo to laiko jie tapo tiesiog neatskiriami. Ir net kai Zhang susirgo sunkia liga bei nebegalėjo paeiti, Xie pradėjo jį kasdien nešioti ant rankų iš mokyklos ir į ją.
Į viršų