Deividui Meškauskui – 36-eri: „Galiu pasakyti, kad esu laimingas“

„Negaliu apibrėžti, kas yra laimė, labai sunku šį dalyką įvardinti. Bet pasižiūrėjus į savo draugus, darbą, patį save, galiu pasakyti, kad esu laimingas. O kodėl turėčiau nebūti? Juk viskas yra gerai!“ – su šypsena sako šokėjas Deividas Meškauskas, spalio 1-ąją švenčiantis 36-ąjį gimtadienį.  Dar prieš sukaktį su naujienų portalo tv3.lt kalbėjęsis D. Meškauskas tikino, kad gimtadieniai jam – reikšminga šventė.

Irūna Puzaraitė – apie sūnų ir dukrą: prakalbo apie šeimos pagausėjimą

224
Dainininkės, laidų vedėjos Irūnos Puzaraitės-Čepononienės (33 m.) ir jos vyro, kariškio Roko Čepononio (31 m.) namuose neseniai skambėjo sveikinimų dainos – poros dukrelei Glorijai rugsėjo 16-ąją sukako ketveri. Moteris su šypsena teigė puikiai prisimenanti dukrelės gimimą ir iki šių dienų besistebinti jos unikalumu bei entuziazmu. Dukrelės gimtadienį Čepononių šeima atšventė su trenksmu. Šįkart – batutų parke, su pakiliomis nuotaikomis ir vaikų krykštavimais.

Prie pedagogų streiko prisijungianti mokytoja Veronika pratrūko: per 5 dienas alkani nebūsite

87
Socialiniuose tinkluose populiari mokytoja Veronika Naumova prisijungė prie rugpjūčio pabaigoje prasidėjusio pedagogų streiko. Šią žinią pranešusi moteris nusprendė kreiptis į visus Lietuvos mokytojus, skatindama susivienyti ir imtis veiksmų.  Įkvepiančią žinutę mokytoja Veronika paviešino socialiniuose tinkluose, įrašu ji sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  „F*****G, bet kitaip posto negaliu pradėti. Nepykite labai.Rytas.

Austėja Landsbergienė: moteris turi turėti stuburą ir balsą tiek namuose, tiek darbe

Tiek profesinėje srityje, tiek namuose moterys vis dar atsiduria situacijose, kai į jų nuomonę neįsiklausoma, pasiūlymai praleidžiami pro ausis, o pastabos laikomos nereikšmingomis. „WoW University“ įkūrėja Inga Jablonskė ir „Ateities įgūdžio kurso“ dėstytojomis tapusios dr. Austėja Landsbergienė bei Milda Varnauskaitė dalinasi vertingais patarimais, kaip būti išgirstoms. Edukologė, „WoW University“ dėstytoja dr.

Mirė 49-erių fitneso influencerė: „Šią skausmo akimirką prašome visų maldos ir užuojautos“

98
Pranešama, kad mirė Brazilijos fitneso influencerė Adriana Thyssen, kuri vos per metus numetė 100 kg. Jai buvo 49 metai. Fitneso influencerės pusseserė apie jos mirtį paskelbė savo plius dydžio sportinių drabužių parduotuvės „Drika Store“ instagramo puslapyje, skelbė nypost.com. „Su giliu liūdesiu ir apgailestavimu mes, „Drika Blog“ ir „Drika Store“ komanda bei šeima, pranešame apie mūsų brangiosios Drikos mirtį.

Už savęs ištekėjusi translytė paviešino pikantišką kadrą: nusimetė drabužius

70
Brazilijos influencerė Suellen Carey sakė, kad nusprendė ištekėti už savęs. Ji surengė ceremoniją Londone po to, kai „suprato, ko nori“. Suellen Carey sakė, kad nusprendė ištekėti, kad „atšvęstų sologamiją“. Kalbėdama apie situaciją, ji sakė: „Aš atradau ir supratau, ko noriu sau. Nebuvo lengva priimti šį sprendimą, nes anksčiau buvau priklausoma nuo savo partnerių santykiuose. Kaip translytė moteris išgyvenau įvairias patirtis ir supratau, kad savianalizė yra esminis dalykas.

Mylimąjį nuviliojęs tėvas dukrai surengė pavydėtiną puotą: dovanoms – šešiaženklė suma

Multimilijonierius Barrie Drewitt-Barlow mėgsta lepinti savo vaikus. Kadangi jo dukrai Valentinai rugsėjo 26 d. sukako treji, tėtis jai dovanoja įspūdingas dovanas. Gimtadieniai – ypatinga proga. Kai kurie tėvai, norėdami pažymėti šias svarbias sukaktis, padarys viską, kad savo vaikus pradžiugintų jų dieną, skelbė dailystar.co.uk. Vienas iš tėčių, mėgstančių lepinti savo vaikus, yra multimilijonierius Barrie Drewitt-Barlow. Anksčiau tėtis savo anūkei Marinai padovanojo 1 mln.

Mokytoja dirbanti Tarasovienė – apie profesiją ir skandalus: „Darosi aišku, kad nėra pagarbos“

Bene žinomiausia Lietuvoje pora – Violeta ir Vilius Tarasovai jau ilgą laiką ne tik patys stovi ant scenos, bet ir moko kitus dainuoti. Jau dešimtmetį vokalo mokytoja dirbanti Violeta Tarasovienė neslepia, kad ši profesija reikalauja daug pašaukimo, tačiau atkreipia dėmesį, kad ji visuomenėje nėra itin vertinama.

Receptų kūrėja „Running Vita“ taps mama: juokiuosi, kad vaikelis bus toks pat gurmanas kaip ir aš

Maisto tinklaraščio „Running Vita“ autorės Vitos Marijos Murėnaitės receptus „Instagram“ paskyroje stebi tūkstančiai sekėjų, tačiau ji save mieliau pristato kaip virėją nei nuomonės formuotoją.

Naujas televizijos kanalas Lietuvoje – TV3 Plus!

Naujas televizijos kanalas Lietuvoje  – TV3 Plus! Geriausi serialai, filmai, intriguojantys šou ir juoko seansai puikiam laisvalaikiui. TV3 Plus ieškokite pasirinkto TV paslaugų tiekėjo kanalų sąraše. O Vilniaus apskrities gyventojai TV3 Plus nemokamai gali žiūrėti ir per namų anteną. Žiūrovų patogumui, kokybiškiausią ir pramogų kupiną kanalo turinį kviečiama stebėti net dviem kalbomis – lietuvių ir rusų. TV3 Plus kanalo programa ir transliacija internetu ČIA.
TV Prieš 3 val.

Karolio III pirštai toliau kelia diskusijas: įžvelgė panašumų su Williamu

Karaliaus Karolio III pirštai jau ne kartą buvo lyginami su dešrelėmis ir per daugelį metų sulaukė daug dėmesio žiniasklaidoje – pasirodo, kad tai gali būti paveldėtas šeimos bruožas. Karalius nuolat būdavo nuotraukose užfiksuojama su paburkusiais pirštais ir patinusiomis pėdomis, dažnai po to, kai ilgai skrisdavo lėktuvu arba buvo kaitroje.

Renginiai, koncertai, parodos spalio mėnesį

Kas mėnesį rengiant apžvalgas, supranti, kaip greit prabėga mėnuo. Tikėtina, kad spalis bus tinkamesnis šilumos ir saulės ieškoti uždarose erdvėse, tad puiki proga apsilankyti renginiuose ir reginiuose, kurių spalio mėnesį išties gausu. Taigi, tradicinis viduriniojo rudens mėnesio meno ir kultūros įvykių sąrašas: Muzika Raul Midón koncertas spalio 4 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, o spalio 5 dieną – Kauno valstybinėje filharmonijoje.
Kultūra Prieš 3 val.

Markle draugui teko raudonuoti iš gėdos: privalėjo atsiprašyti

Meghan Markle kolega iš serialo „Kostiumuotieji“ Patrickas J. Adamsas viešai atsiprašė savo „Instagram“ paskyroje paviešinęs jos ir kitų serialo žvaigždžių užkulisių nuotraukas. Patrickas J. Adamsas, Meghan Markle kolega iš populiariosios dramos „Kostiumuotieji“, pasidalijęs nuotraukomis iš televizijos serialo filmavimo užkulisių, paskelbė viešą atsiprašymą.
Žmonės Prieš 5 val.

Visuomenės dėmesio centre – nuo narkotikų mirštantys vaikai: jų prieinamumą patikrino žurnalistai

Šiandien nepilnamečiams ar vos pradinių klasių moksleiviams norint gauti narkotinių ir kitų neaiškios kilmės rūkomųjų medžiagų, tereikia turėti mobilųjį telefoną ir šiek tiek pinigų. Tuo įsitikino ir TV3 laidos „Dėmesio centre“ kūrėjai.
TV Prieš 6 val.

„Lietuvos talentuose“ – išskirtiniai vaikai, nepakeičiama magija ir vedėjų paspaustas „Auksinis mygtukas“

Gabiausius šalies žmones atskleidžiantis TV3 projektas „Lietuvos talentai“ sekmadienį žiūrovams ir vėl tapo tikra staigmena. Šou metu paspaustas „Auksinis mygtukas“! Tiesa, jo sulaukęs 12-metis Darvinas – ne vienintelis, sugebėjęs nustebinti teisėjus. Nuo flamenko šokių iki geriausių magijos triukų – projekto dalyviai kvietė nesibaigiančiai talentų šventei. Pirmasis scenoje pasirodė Adrijus Alminas – vaikinas dainavo, o jam pritarė gyva grupė.

Aidas Manikas pristato netikėtą duetą: perdainavo legendinę dainą

147
Gerai žinomas šalies atlikėjas Aidas Manikas, kuris šiuo metu tęsia koncertinį turą per Lietuvą su atlikėja Monika Katunskyte, pristato legendinės dainos „Naktinis traukinys“ duetą, suskambusį naujai.  1993-ųjų daina suskambės naujai, rašoma pranešime žiniasklaidai. 1993 metais į Lietuvos muzikos padangę išsiveržė tuomet itin populiaria tapusi grupė „Vidurnaktis“ ir jos lyderė dainininkė Lina Andriejauskaitė, o ši daina tapo grupės vizitine kortele.
147
Muzika Prieš 9 val.
REKLAMA
Tarptautinės muzikos dienos proga – kadrai dokumentinio filmo apie Mūzą Rubackytę  Tarptautinės muzikos dienos proga – kadrai dokumentinio filmo apie Mūzą Rubackytę

Tarptautinės muzikos dienos proga – kadrai iš dokumentinio filmo apie Mūzą Rubackytę

Kūrybinės dokumentikos pilnametražis filmas apie garsią Lietuvos pianistę Mūzą Rubackytę  – muzikinis menininkės portretas, atskleidžiantis biografinius momentus ir jos svajonių augimą, žlungant totalitariniam režimui. Tai yra sėkmės istorija, kai sugriūna sienos ir išsilaisvina tauta, o ilgus metus suvaržytas talentas prasiveržia į platųjį pasaulį. „Su Mūza mane supažindino Arnold Voketaitis, operos solistas bosas-baritonas, JAV operos žvaigždė.
Kino guru Prieš 9 val.

Kinotyrininkė Lina Kaminskaitė: kino kritika yra sprintas, o kinotyra – maratonas

„Kino tyrimai kartais gali pakankamai taikliai numatyti ateitį – tai, apie ką dar tik girdėjome prieš trejus metus, šiandien jau vyksta“, – sako kinotyrininkė, medijų edukacijos ir tyrimų centro „Meno avilys“ tyrimų vadovė, LMTA Meno istorijos ir teorijos katedros vedėja, docentė, humanitarinių mokslų daktarė Lina Kaminskaitė.
Kultūra Prieš 10 val.

Karolina Toleikytė – apie patirtą kuriozinę situaciją ir grožio konkursą: „Galvojau, kad man kojos sulinks“

Karolina Toleikytė – neabejotinai vienas garsiausių šalies modelių, puikiai suprantančių ne tik žinomumą kainą, bet ir tai, kas slepiasi už mados pasaulio užkulisių skraistės. Juk ir pati Karolina pasaulinio pripažinimo sulaukė būdama vos 18-os! Su TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimiene besišnekučiuodama ypatingai neįprastoje vietoje, Karolina apie visa tai papasakojo ir žiūrovams.

Starošaitės ir Žvagulio sūnus Vakaris prakalbo apie garsius tėvus: „Buvau palaida bala“

Dainininkų Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio sūnus Vakaris Žvagulis spalio 1-ąją mini 24-ąjį gimtadienį.  Naujienų portalui tv3.lt Vakaris Žvagulis atvirai prakalbo apie prabėgusius metus, ateities planus bei išmoktas pamokas iš tėvų. Prabėgę metai ir gimtadienis Pradėdamas pokalbį apie gimimo dieną, Vakaris atskleidė, kad ją paminės svetur: „Šventę paminėsiu Turkijoje. Mano tėvai išvažiavo į turą Amerikoje, todėl aš su sužadėtinės šeima trumpam iškeliavau atostogų.
Į viršų