Karjerą „Šok su manimi“ sukūrusi Voropaj prabilo apie Meškauską: „Su juo neįmanoma gatve praeit“

Šokėjas bei choreografas Deividas Meškauskas (35 m.) televizijos ekranuose nėra svetimas. Sudalyvavęs daugybėje projektų, jis prieš dešimtmetį savo šokių sugebėjimus parodė ir projekte „Šok su manimi“, kur pasirodė kartu su šokėja Katerina Voropaj (36 m.). Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriau...
TV 2023-05-25

Paaiškėjo rokenrolo karalienės Tinos Turner mirties priežastis

Paaiškėjo, nuo ko mirė rokenrolo legenda Tina Turner. Jos mirtis pasaulį sukrėtė trečiadienį. Kaip skelbia „Daily Mail“, jos atstovai patvirtino, kad legendinė dainininkė mirė dėl natūralių priežasčių. Teigiama, kad mirties priežastis – liga, tačiau nepatikslinama, kokia. T. Turner trečiadienį mirė savo namuose Šveicarijoje. Ji daugiau nei keturis dešimtmečius kovojo su žarnyno vėžiu ir kentėjo nuo aukšto kraujospūdžio.

Estela Stumbraitė – apie 17-ąjį gimtadienį, įspūdžių kupinus metus ir iššūkius: „Esu rami“

157
Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai Estelai gegužės 23-iąją sukako 17 metų. E. Stumbraitė pasakojo, kad prabėgę metai įnešė įvairiausių patirčių ir įspūdžių. Naujienų portalui tv3.lt Estela Stumbraitė atvirai prabilo ne tik apie prabėgusius metus, tačiau atskleidė ir ateities planus. Estela pasakojo, kad gimimo dieną paminėjo artimiausių žmonių rate: „Atšvenčiau su šeima restorane, o vėliau namie pūčiau žvakutes ir valgėme tortą. Savaitgalį planuoju atšvęsti su draugėmis.

Valensijoje viešinti Viktorija Siegel sulaukė Vaiko teisių tarnybos skambučio, pasisakė apie vyrą: man jį labiau norisi gyvuliu vadinti

80
Drama tarp Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio toliau tęsiasi. Prabėgus daugiau nei mėnesiui po konflikto pradžios, pora toliau aiškinasi su teisininkais. Laurynui Suodaičiui išreiškus įtarimus dėl atšaukto susitikimo su sūnumi, ketvirtadienį V. Siegel pasidalijo, kad jau sulaukė Vaiko teisių tarnybos skambučio. „Šiandien noriu paklausti, kaip prasidėjo jūsų rytas. Juokinga ir graudu, atspėkite, kaip prasidėjo manasis, – instagrame ketvirtadienį kalbėjo V. Siegel.

Viešumoje pasirodžiusi Georgina Rodriguez demonstravo eleganciją: paviešino suknelės kainą

Prancūzijos Rivjeroje vykstantis Kanų kino festivalis pritraukia daugybę garsių aktorių, dainininkų ir kitų žinomų žmonių. Prestižinio renginio metu čia buvo pastebėta ir futbolininko Cristiano Ronaldo mylimoji Georgina Rodriguez.

Aušra Štukytė – apie pirmuosius darbus televizijoje: „Manęs paklausė: gal galėtum šiek tiek pasidažyti?“

Iš Radviliškio kilusi šmaikščioji aktorė Aušra Štukytė (44 m.) žydruosiuose ekranuose matoma jau ne vieną dešimtmetį. Moteris vaidmenis kūrė ne tik seriale „Moterys meluoja geriau“, bet ir vienose pirmųjų televizinių humoro laidų. Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Antrąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, gegužės 28-ąją.

Net 34 tatuiruotes turintis Matas ryžosi avantiūrai: dalyvaus realybės šou, kurį nuolat stebėdavo jo buvusi draugė

Jau visai netrukus kartu su 10 charizmatiškų jaunų žmonių pasinersime į audringiausią vasaros nuotykį – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Šiemet ir vėl išvysime labiausiai intriguojančias užduotis, besimezgančių santykių intrigas ir jaunuolius, kurių negalėsime pamiršti net ir šou pasiekus pabaigą. Vienas iš projekto dalyvių – Matas. Akį traukia ne tik puiki vaikino išvaizda ir beveik visiškai tatuiruotėmis užpildytas kūnas.
TV 2023-05-24

Mirė filmų kūrėjas Rimantas Jonaitis: skelbia, kur bus galima atsisveikinti

Mirė filmų kūrėjas Rimantas Rokas Jonaitis. Skaudžia žinia feisbuke pasidalijo Šiaulių kino meno klubas. „Su giliu liūdesiu pranešame, kad mirė mūsų kolega, filmų kūrėjas Rimantas Rokas Jonaitis (1939-2023).  Atsisveikinimas su velioniu 2023 m. gegužės 28 d. nuo 14 val.  Laidojimo namuose „Šeimos medis“, Dvaro g. 99, Šiauliai. Šv. Mišios Katedroje 2023 m. gegužės 29 d. 8 val. Velionis išlydimas gegužės 29 d., pirmadienį 12 val. Laidojama bus Donelaičio kapinėse.
Žmonės Prieš 7 val.

Šokėja Katerina Voropaj – apie sūnų, gyvenimo ramstį ir meilę: atskleidė, ar jos širdis užimta

Iš Vilniaus kilusi žinoma šokėja Katerina Voropaj gegužės 27 dieną mini 37-ąjį gimtadienį. Sukakties proga moteris papasakojo ne tik apie prabėgusius metus. Katerina taip pat atskleidė, į ką panašus jos sūnus Rojus Patrikas, kokį gąsdinantį pomėgį jis turi, ir paatviravo, ar jos širdis šiuo metu užimta. Pasitikdama 37-uosius metus, Katerina Voropaj atskleidė, kad jos gimtadienio planai labai žemiški ir paprasti.

Šeštadienio „galvOK“: stebėkite tiesiogiai ir išbandykite savo jėgas!

Ko gero, visi mėgsta išgirsti įdomių, keistų ir juokingų klausimų. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai yra kasdien kviečiami dalyvauti viktorinoje „galvOK“. Žaiskite, išbandykite savo jėgas, o mes pažadame, kad bus linksma! Šeštadieniais kviečiame stebėti laidos transliaciją, kuri bus rodoma čia ir TV3 kanale. Kiekvieną darbo dieną nuo 16:30 val. ir kiekvieną šeštadienį nuo 19:30 val.
TV Prieš 7 val.

Mamos skausmui ribų nėra: dukros galva vis plečiasi ir nesustoja augti

Mama Adalgisa Soares Alves sako, kad jos dukros galva per metus patrigubėjo dėl retos būklės gimimo metu ir dėl to nieko negalima padaryti. Moteris nesulaiko ašarų, kai aplinkiniai jos dukrą vadina „didžiagalve“. Mylinti mama sako, kad niekada nenustos mylėti savo dukters, nors ją pikti žmonės vadina „milžinišku kūdikiu“ ir „didžiagalve“. Trijų vaikų mama Adalgisa Soares Alves sakė, kad jos pirmagimė Graziely gimė su hidrocefalija – smegenyse susikaupusiu skysčiu, kuris sukelia spaudimą ir vėl...
Žmonės Prieš 7 val.

Išvydus, ką svetima ponia naktį daro jos kieme, moteris pakraupo: „Šlykštu ir žema“

Pop muzikos žvaigždė Beyonce praeitą savaitgalį koncertavo Murrayfieldo stadione, Edinburge, Škotijoje. Šis įvykis buvo laukiamiausias metų renginys visiems pop karalienės gerbėjams, tačiau netoli stadione gyvenantys anglai po koncerto kaip reikiant liko įsiutę.
Žmonės Prieš 8 val.

Pasaulinio bestselerio apie ypatingus vaikų namus autorius Ransomas Riggsas: „Svajojame užpildyti savo sielos kiaurymes“

Atsitiktinai viename Pietų Kalifornijos turguje rastos senos nuotraukos įkvėpė amerikiečių rašytoją Ransomą Riggsą sukurti pasaulio vaikus sužavėjusią knygą apie Mis Peregrinės namus ypatingiems vaikams. Dar labiau rašytoją, fotografą ir kino kūrėją išgarsino kultinis kino režisierius Timas Burtonas, pagal bestselerį „Ypatingi vaikų namai“ sukūręs to paties pavadinimo vaidybinį filmą.
Kultūra Prieš 9 val.

Skelbia, kur bus galima atsisveikinti su Zita Kelmickaite

Skelbiama, kur bus galima atsisveikinti su šeštadienį mirusia muzikologė, laidų vedėja Zita Kelmickaite. Visi norintys tai gali padaryti pirmadienį ir antradienį Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje. Apie tai praneša naujienų portalas LRT.lt Kaip portalui pranešė velionės artimieji, atsisveikinti su Zita Kelmickaite bus galima Vilniuje, Šv. Jonų bažnyčioje (šv. Jonų g. 12) gegužės 29 d. (pirmadienį), nuo 16 val. iki 21 val. ir gegužės 30 d. (antradienį), nuo 9 iki 10.30 val.

Išgirskite ir įvertinkite: Taylor Swift ir Ice Spice pristatė bendrą kūrinį

JAV superžvaigždės Taylor Swift ir Ice Spice sujungė jėgas ir dovanoja gerbėjams bendrą singlą – „Karma“. Tai – daina, skatinanti atsipalaiduoti ir leisti priešams nugalėti patiems save.  Taylor Swift ir Ice Spice – „Karma“: „Šis kūrinys yra apie laimės jausmą, kai didžiuojiesi tuo, koks yra tavo gyvenimas. Tarsi visa tai būtų atlygis už tai, ką padarei teisingai“, – apie dainą kalbėjo T. Swift.
Muzika Prieš 9 val.

„Sidabrinei gervei“ nominuoti drąsūs aktoriai: „Dirbti kine darosi velniškai malonu“

„Dirbti kine darosi velniškai malonu“, – teigia režisierius ir aktorius Valentinas Masalskis. Šiemet jis nominuotas geriausio aktoriaus kategorijoje nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“. Šių metų nominantų sąraše – 20 Lietuvos ir užsienio aktorių, sukūrusių drąsius, įtaigius ir tikrumu neleidžiančius suabejoti vaidmenis. Jų gretose – jaunosios kartos atstovai bei žiūrovams gerai pažįstami kino ir teatro veidai.
Filmai Prieš 10 val.

Skelbia, kur bus galima atsisveikinti su ilgamečiu „Duokim garo“ vedėju Stanislovu Kavaliausku

101
Gegužęs 27-ąją pranešta apie ilgamečio LRT laidos „Duokim garo“ vedėjo Stanislovo Kavaliausko mirtį. Šeštadienio popietę paskelbta, kada ir kur bus galima išreikšti pagarbą velioniui bei užuojautą jo artimiesiems. Šermenys vyks pirmadienį, gegužės 29-ąją, Vilniaus laidojimo rūmų pirmojoje salėje (Olandų g. 22, Vilnius) nuo 16 iki 21 val. Mišios velioniui atminti vyks antradienį, gegužės 30-ąją, Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje 8 val.

Dukra 4 metus rašė žinutes į mirusio tėčio telefoną: gavusi atsakymą vos nenualpo

23 metų amerikietė Chastity Patterson prieš ketverius metus neteko savo tėčio, tačiau ji nuo to laiko kiekvieną dieną rašė jam žinutes senuoju jo numeriu. Žinutėse ji vis pasidalindavo naujienomis iš savo gyvenimo ir taip stengdavosi sumažinti savo gedulą. Galite tik įsivaizduoti, kaip mergina nustėro, kai vieną dieną ji sulaukė atsakymo iš senojo savo tėčio numerio, rašo dailymail.co.uk.
Žmonės Prieš 10 val.

53-ejų virėja laimėjo milijoną: jos sprendimas pribloškė kitus

53 metų Karen Dakin iš Safolko, Anglijos, stebėjo Nacionalinę loteriją tiesiogiai, kai netikėtai ji išgirdo vedėjos perskaitytus skaičius ir vos nenualpo. Pasirodo, tai buvo moters laimingo bilieto skaičiai, kurie jai atnešė milijoną svarų sterlingų laimėjimą. Tačiau K. Dakin tikina, kad nors ji ir laimėjo milijoną, ji nesiruošia mesti darbo mokyklos valgykloje, kurioje dirba virėja. Mat moteriai darbas tikrai patinka.
Žmonės Prieš 12 val.

Indrė Stonkuvienė subūrė šimtus moterų: juokavo apie visoms puikiai pažįstamas situacijas

90
Penktadienį televizijos laidų vedėja, įvairių socialinių iniciatyvų autorė bei reklamos agentūros „IS agency“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė subūrė šimtus moterų. Išskirtinai tik dailiosios lyties atstovėms skirto renginio metu Indrė nevengė pasijuokti iš moterims puikiai pažįstamų situacijų bei kalbėjo apie išgyvenimus, kurie užgrūdino.
Į viršų