Modelis Ashley Graham – atvirai apie sunkų gimdymą: vos nemirė

Modelis Ashley Graham atskleidė, jog gimdydama dvynius šių metų sausį patyrė stiprų vidinį kraujavimą ir vos nemirė. Moteris išdavė, jog neteko sąmonės ir iš gimdymo beveik nieko neprisimena.  34-erių modelis žurnalui „Glamour“ rašė, jog dvynius Malachi ir Romaną gimdė namuose. Moteris gimdė savo namų vonioje, kol galop neteko sąmonės.  A. Graham pasakojo, pajutusi kaip jai kažkas lengvai liečia skruostus.

Internautai leipsta juokais: sprunkantys rusai „pametė“ pripučiamą lėlę

Internete plinta kurioziškas vaizdo įrašas, kurį nufilmavo Ukrainos kariai – jame vyrai kvatojasi radę pripučiamą sekso lėlę, kurią, pasak jų, paliko rusai kariai.  Vaizdo įrašą į „YouTube“ gegužės pradžioje įkėlė ukrainietiškas kanalas, pavadinimu „Ukrainos balsai“. Šiuo metu vaizdo įrašas jau yra surinkęs 2,5 milijono peržiūrų.  17 sekundžių vaizdo įraše keturi Ukrainos kariai apžiūrinėja išsileidusią lėlę ir ją fotografuoja.

Pasibaisėjo Černobylyje kasinėjusiais rusais: kaip jie gali būti tokie kvaili

Putino generolai išsiuntė šimtus karių į jų mirtį, kai liepė jiems išsikasti apkasus labiausiai radioaktyvioje vietovėje pasaulyje – Černobylyje.  Kariai buvo išsiųsti į aplink sprogusį reaktorių esančias vietoves pagal generolų nurodymus, o ateityje jų greičiausiai laukia rimtos sveikatos problemos.  Branduolinės energijos ekspertai perspėja, jog Putino vyrai susirgs sunkiomis vėžio formomis ir kitomis sunkiomis ligomis.

Princo Williamo apsilankymas futbolo rungtynėse virto košmaru: tai šlykštus elgesys

Karališkosios šeimos gerbėjus įsiutino futbolo fanų nepagarba princui Williamui. Per šio sporto varžybas sosto paveldėtoją sirgaliai nušvilpė.  Praėjusį šeštadienį Londono Wembley stadione įvyko FA taurės finalas, kuriame dalyvavo ir princas Williamas. Pastarojo pasirodymas varžybose nesužavėjo sirgalių – karališkosios šeimos narį jie nušvilpė.

Ant „Eurovizijos“ scenos pasirodė ne „Kalush Orchestra“ narys: neišleido iš Ukrainos

Ukrainos atstovams „Kalush Orchestra“ nugalėjus „Eurovizijoje“, itin daug dėmesio sulaukė grupės breiko šokėjas, veidą dengiantis kilimą primenančia kauke. Paaiškėjo „žmogaus-kilimo“ tapatybė – tai šokėjas Vladas Kuročka. Visgi, jam į konkurso sceną užlipti lemta nebuvo.  Pasak spaudos, Vladas Kuročka šoka jau ištisą dešimtmetį. Vyras gimė Kolomyjos mieste Ukrainoje ir yra dalyvavęs viename šalies šokių konkurse, kur pateko į superfinalą.

Institucijos Egidijui Dragūnui griežtos: turi nugriauti namą regioniniame parke

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija mano, kad Vilniuje, Pavilnių regioniniame parke, galbūt pažeisdamas įstatymus namą pasistatęs žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas turi jį nugriauti.  Inspekcijos manymu, atsakomybę už galbūt neteisėtai išduotą statybos leidimą taip pat turi prisiimti ir Vilniaus savivaldybės administracija, išdavusi leidimą statyboms, todėl ji, inspekcijos manymu, turi taip pat kartu su atlikėju padengti namo nugriovimo išlaidas.

Harry Styles išreiškė palaikymą Ukrainai: ant scenos išreiškė pagarbą

Britų garsenybė Harry Styles išreiškė palaikymą Ukrainai. Specialaus naujojo albumo pristatymo koncerto metu atlikėjas ant scenos pasirodė su Ukrainos vėliava.  H. Styles'as koncerto „One Night Only“ Niujorke metu išreiškė palaikymą karo krečiamai Ukrainai. Vyras iš gerbėjo minioje paėmė šalies vėliavą ir ją iškėlė dainos „Sign of the Times“ metu.  Dainos pasirinkimas šiam veiksmui – gana simboliškas.

Ta pati suknelė, tik kita panelė: Meghan Markle sukėlė pasipiktinimų audrą

Meghan Markle neseniai atšventė ketvirtąsias vestuvių su princu Harry metines ir augina du vaikus, tačiau anksčiau ji buvo susituokusi su filmų prodiuseriu Trevoru Engelsonu.  Karališkųjų vestuvių dieną Meghan pasipuošė dviem nuostabaus grožio suknelėmis – Givenchy suknele ilgomis rankovėmis ir Stellos McCartney kurtu apdaru. O pirmosios jos santuokos dieną vilkėta suknelė greitai patraukė internautų dėmesį ne dėl savo grožio.

Aktoriai Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – atvirai apie ketvirtį amžiaus trunkančią draugystę

Kai ekranuose išvystame aktorius Audrių Bružą ir Leonardą Pobedonoscevą, žinome, kad laukia juoko ir įspūdžių kupinas laikas. Tokie – nešantys džiaugsmą ir juoką – jiedu yra ir gyvenime. Žinomi vyrai puikiai sutaria ne tik scenoje, bet ir už jos ribų. Audrius ir Leonardas draugauja jau ketvirtį amžiaus, o apie juos vienijančią vyrišką draugystę, konkurenciją, muštynes ir aistrą kelionėms aktoriai ir laidų vedėjai atvirai papasakos šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams.

Putino išvaizda ir toliau šiurpina ekspertus: rankos ir sėdėsena išduoda prastą jo būklę

Vladimiro Putino išvaizda ir toliau šiurpina kūno kalbos ekspertus. Rusijos lyderis saugumo tarybos susirinkime atrodė išsekęs ir prie stalo sėdėjo susilenkęs. V. Putino veidas atrodė gerokai paburkęs, o išvaizda rodė, jog diktatorius yra itin pavargęs – daugybės jo nesėkmių Ukrainoje pasekmė, teigia kūno kalbos ekspertas. Gegužės 20 dieną vykusiame saugumo tarybos susitikime Rusijos diktatorius prie stalo sėdėjo sulinkęs ir visu kūnu jį užgulęs.

TV3 šeštadienio premjeroje – Ford ir Ferrari kova, tapusi automobilių sporto legenda

Kiekvieną savaitgalį TV3 „Šeštadienio gero kino vakaras“ džiugina žiūrovus visame pasaulyje įvertintomis ir jau daugybę gerbėjų radusiomis juostomis. Šis vakaras – ne išimtis, mat jo metu žiūrovai išvys pagal tikrus faktus pastatytą, automobilių fanų dievinamą, tačiau tikrai ne vien jiems patiksiantį filmą „Le Manas‘66. Plento karaliai“. Juostoje pasakojama iš tiesų nutikusi, viso pasaulio automobilių sporto gerbėjus sudrebinusi istorija apie „Ford GT40“ automobilį, kuris auto fanus aikči...

Apsinuoginusi ir „kruvina“ protestuotoja Kanų kino festivalyje: „Nustokite mus prievartauti“

Kanų kino festivalis neapsiėjo be protesto akcijų – ant renginio raudonojo kilimo pasirodė moteris, surengusi protestą prieš Ukrainoje prievartaujamus civilius. Moteris prasmuko pro apsaugą, nusirengė drabužius, o po jais buvo kūną nusidažiusi Ukrainos vėliavos spalvomis. Ant moters torso buvo užrašas „Nustokite mus prievartauti“, o jos apatinė kūno dalis sutepta raudonais kraują simbolizuojančiais dažais.  Protestuotoja krito ant kelių ir ėmė šaukti.

Praeities kadruose – žinoma aktorė ir rašytoja: ar atpažįstate?

Užaugę kartais liekame tokie patys, tačiau kitu atveju – save atpažinti nuotraukose sudėtinga. TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai nusprendė parodyti dar nematytas savo pašnekovo nuotraukas. Ar atpažįstate? Nuotraukose žinoma aktorė ir rašytoja. Tai – „Gero vakaro šou“ laidoje apsilankiusi Nijolė Narmontaitė, kuri pasakojo, kad tuo metu, kai buvo darytos nuotraukos, ji buvo labai aukšta mergaitė, todėl susidūrė su ne vienu nepatogumu.

Du sporto pasaulyje žinomi vyrai susitiks jiems neįprastoje kovoje: kam pavyks nugalėti?

Šį šeštadienį vienas prieš kitą stos du puikiai Lietuvos sporto pasaulyje žinomi vyrai – sunkumų kilnojimo čempionas Ramūnas Vyšniauskas ir neseniai boksininko karjerą pradėjęs bei pergalę šioje kovoje išplėšęs reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas. Tiesa, šįkart šių sportininkų kova bus kiek kitokia – fizinės savo jėgos jie tikrai nedemonstruos.

Broliai Lavrinovičiai internautus stebina šmaikščiais vaizdo įrašais: „Vaikai prašė sustoti“

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai jau kitą mėnesį į aikštelę išbėgs paskutinį kartą. Panašu, jog veiklos broliams nepritrūks – dvyniai jau ne vienerius metus kuria filmukus „TikTok“ ir sako, jog sulaukia milžiniško pasisekimo.  Kšištofas Lavrinovičius naujienų portalui tv3.lt pasakojo, jog pradėti kurti filmukus socialiniame tinkle paskatino jo žvėriškas populiarumas. „Prieš trejus metus nusprendėme pradėti. Turime daug vaikų, tada „TikTok“ buvo dar labiau ant bangos nei dabar.

Renata Jampolskė – apie santuoką, stiprų ryšį su dukra ir judviejų panašumus: perėmė vieną savybę

Filmavimo aikštelės dailininkė, stilistė, aktoriaus Mariaus Jampolskio žmona Renata Jampolskė su vyru augina šešerių metų mergaitę Viltę, su kuria, kaip sako pati moteris, puoselėja artimą ryšį. Ji dukrelę vadina brandžia ir sako, kad ji tikras tėvų vaikas. Moteris papasakojo apie santykį su dukra ir santuoką, kurioje būta visko. Pati Renata sako, kad tapus mama gyvenimas pasidarė kitoks, o ir dukrelei daug nereikia aiškinti, kaip ir ką daryti – daug ką ji supranta pati.

Buvusi Putino žmona Liudmila – apie gyvenimą su despotu: jis turėjo keistą savybę

Buvusi Vladimiro Putina žmona Liudmila retame interviu pareiškė, kad Rusijos prezidentas dažnai ją išbandydavo per 31 metus trukusią jųdviejų santuoką.

Paaiškėjo, kas slypi po „Eurovizijoje“ dalyvavusių norvegų kauke: po ja – garsus dainininkas

Šių metų „Eurovizijoje“ pasirodę norvegai „Subwoolfer“, apsirengę geltonų vilkų kostiumus užminė tikrą mįslę. Iki šiol likusius paslaptyje Norvegijos atstovų veidus galiausiai išdrįso paviešinti antrą vietą konkurse užėmęs Jungtinės Karalystės atstovas Samas Ryderis. Apie tai, kas slepiasi po vieno iš Norvegijos atstovo kauke, „Eurovizijos“ žvaigždė, Jungtinės Karalystės atstovas Samas Ryderis užsiminė tiesioginiame „Magic Radio“ eteryje.

Metams praėjus po plaukų transplantacijos Vytenis Partikas parodė rezultatus: pokyčius pastebi visi

Plaukų stilistas bei atlikėjas Vytenis Partikas praėjusiais metais vyko į Turkiją ne tik su tikslu pailsėti, bet ir laukė jo operacija. Ten jam buvo atlikta plaukų transplantacija. Naujienų portalui tv3.lt V. Partikas papasakojo apie išvaizdos pokyčius bei parodė plaukų transplantacijos rezultatus. Vytenis neslėpė, jog pagaliau pavyko įveikti senus kompleksus ir yra patenkintas išvaizdos pokyčiais: „Esu labai patenkintais rezultatais.

Nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl Egidijaus Dragūno pasisakymų apie karą Ukrainoje

Dėl dainininko Egidijaus Dragūno-Sel socialiniuose tinkluose paskelbto vaizdo įrašo karo Ukrainoje Vilniaus apylinkės prokuratūra prieš keletą mėnesių pradėjo ikiteisminį tyrimą. Tačiau dabar paaiškėjo, kad jis nutraukiamas. Prokuratūra nusprendė, kad nebuvo padaryta veika, turinti nusižengimo požymių. Tyrimas buvo pradėtas dėl galimos padarytos nusikalstamos veikos, numatytos Baudžiamojo kodekso 170 str.
Į viršų