„Žemaitukas“ Linas – apie santuoką, šeimos pagausėjimą ir tai, kaip sprendžia problemas: svarbi viena taisyklė

Prieš kiek daugiau nei 2 metus Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje su mylimąja Rūta Lukšaitė susituokė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius.   Naujienų portalui tv3.lt L. Vaitkevičius atvirai prabilo apie vestuves, santuoką bei šeimos pagausėjimą. Pradėdamas pokalbį apie santuoką, Linas prisiminimais grįžo į dieną, kai prieš kiek daugiau nei 2 metus su išrinktąja prisiekė amžiną meilę vienas kitam.

Oksana Pikul – apie vaikystės pomėgį, panašumą į sūnų ir būrelius: „Apie taupymą net negalvoju“

Prasidėję nauji mokslo metai į šeimas įneša naujų potyrių ir išgyvenimų – kai kuriems tai džiugus metas, o kitiems tai nerimo laikotarpis. Šiemet į antrą klasę sūnų Dominyką išleidusi verslininkė, atlikėja Oksana Pikul (39 m.) neslepia, kad jos vaikas į mokyklą keliavo pasiruošęs, tad nerimauti nebuvo dėl ko.  Kalbėdama apie prasidėjusius naujus mokslo metus, moteris naujienų portalui tv3.lt neslėpė, kad šis rugsėjis jai prasidėjo su daug mažiau nervų.

Italijoje susituokė Marija Palaikytė ir Fulvio Franchini

80
Rugsėjo 21-osios popietę susituokė mados tendencijų analitikė Marija Palaikytė ir Fulvio Franchini. Jaunavedžiai vienas kitam amžiną meilę prisiekė Italijoje. Marija ir Fulvio susituokė vidurio Italijoje, Florencijoje – mieste, kuris artimas porai.

64 -erių Egidijus Sipavičius atsidūrė ligoninėje

96
Dainininkas Egidijus Sipavičius (64 m.) pateko į ligoninę. Žinomas vyras patyrė rimtą traumą, kurios metu susilaužė du šonkaulius. E. Sipavičius delfi.lt atskleidė, kad traumą patyrė, kai nukrito nuo dviračio. „Ai, griuvau. Sulūžo pora šonkaulių. Nieko baisaus, tačiau kurį laiką motociklo vairuoti negalėsiu“, – minėtam portalui sakė jis.

Gerdos Žemaitės namuose – šventė: „Visada būsiu šalia“

214
„TV pagalbos“ narės Gerdos Žemaitės namuose – ypatinga šventė. Rugsėjo 22-ąją jos sūnus Markas švenčia 20-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris socialiniame tinkle pasidalijo jautriu sveikinimu sūnui, o įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Ačiū, mano Meile, kad jau dvidešimt metų esu Mama! Didelių svajonių, svaigių gyvenimo skrydžių! Ir žinojimo, kad visada gali atplaukti į saugų uostą! Kuriame aš Tavęs lauksiu.

Penkiems restoranams vadovaujantis virtuvės šefas Rokas Galvonas: „Prabangos mano gyvenime nedaug“

Lietuvoje gerai žinomas virtuvės šefas, penkių restoranų ir Krikštėnų dvaro vadovas Rokas Galvonas gardžiais maisto patiekalais stebina ne tik savo restoranų lankytojus, bet ir šeimą bei bičiulius. O kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Rokas papasakos ir apie vieną iš brangiausių žmonių, stipriai prisidėjusių prie jo sėkmingos karjeros. Šiemet žiūrovų pamilta laida stebina pokyčiais.

Gelminė Glemžaitė – apie svajonės išsipildymą ir iššūkius: „Džiaugiuosi, kad likau sveika“

„Sidabrinės gervės“ apdovanojimą savo kolekcijoje jau turinti aktorė Gelminė Glemžaitė nuo vaikystės svajojo išbandyti jėgas fantastikos ir veiksmo žanre. Jos slaptos mintys tapo realybe, kai ji prisijungė prie didžiausio biudžeto Lietuvoje daugiaserijinio sci-fi (mokslinės fantastikos) trilerio „Sala.2029“ aktorių komandos. Serialo siužetas prasideda greta Lietuvos esančioje atominėje elektrinėje įvykusia avarija.

Prasideda bilietų prekyba į muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ – organizatoriai atskleidžia ir naujovę

Svarbiausias šalies muzikos įvykis – muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“ šią savaitę paskelbė, kad iškilminga ceremonija įvyks 2024 metų sausio 26 – ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien prasideda ir vieša bilietų prekyba, kurios metu visi norintys jau gali užsitikrinti savo vietas išskirtiniame renginyje. 13 – ąjį kartą Kaune įvyksiančioje ceremonijoje laukia įspūdingi ryškiausių šalies dainininkų pasirodymai ir geriausiųjų apdovanojimai.
Muzika Prieš 16 val.

Merginai pasimatymas baigėsi svingerių vakarėlyje: papasakojo, kas įvyko

24 metų Kazumi Squirts atskleidė, kaip pirmasis pasimatymas virto ištvirkavimo naktimi, kai per vieną naktį ji permiegojo su 50 vyrų. Modelis teigia, kad ši patirtis suteikė „jėgų“. Ji atvirai papasakojo apie vieną iš savo pirmųjų pasimatymų, kuris baigėsi masinėmis orgijomis, skelbė dailystar.co.uk. Kazumi Squirts net neįsivaizdavo, į ką įsivėlė, kai atsitiktinai atsidūrė svingerių vakarėlyje.
Įvairenybės Prieš 8 val.

Agresyvų vėžį 22-ejų merginai išdavė vos 1 simptomas: perspėja visus

Chloe Spitalnic pasaulis sugriuvo, kai ji sužinojo, kad serga vėžiu. Būdama 22-ejų metų, mergina gyveno įprastą gyvenimą, tačiau vėžio diagnozė apvertė jos pasaulį aukštyn kojomis.  Netoleruojanti laktozės ir fruktozės, Chloe nepagalvojo nieko blogo, kai jai pradėjo skaudėti skrandį. Mergina manė, kad tai reakcija į suvalgytą maistą, tačiau vėliau skrandžio skausmas tapo ypač skausmingu, – rašo express.co.uk „Pasiskundžiau dėl to savo šeimai.
isveikata Prieš 11 val.

24-erių šviesiaplaukė ieško antros pusės: turi vieną reikalavimą

24 metų Kelsey Thom tikrai nori susirasti vyrą, apsigyventi ir sukurti šeimą. Tačiau ji turi griežtas taisykles, kai kalbama apie pasimatymus, ir vaikinas turi būti pasiruošęs mokėti, kad turėtų šansą. Kai kalbama apie pasimatymus, kai kurios ieško tam tikrų asmenybės bruožų, o kitoms moterims patinka, kad vaikinas būtų tam tikro ūgio, skelbė dailystar.co.uk. O viena mergina turi konkrečias taisykles, jei norite su ja susitikinėti.
Įvairenybės Prieš 11 val.

Vilniaus tango teatras pirmą kartą leidžiasi į gastroles po Lietuvą

Pirmą kartą savo gyvavimo istorijoje Vilniaus tango teatras su ypatingais svečiais iš Argentinos leidžiasi į gastroles po Lietuvą. Tikimasi įkvėpti žmones pasitikėjimo ir vilties.
Įvairenybės Prieš 12 val.

Mamos netektį išgyvenantis Alen Chicco paskelbė žinią: turi vieną prašymą

Mamos netektį išgyvenantis dainininkas Tomas Alenčikas-Alen Chicco pasidalijo naujausia žinia bei kreipėsi į savo draugus su vienu prašymu. „Lygiai prieš savaitę mus paliko mama Asta. Šiandien jai būtų suėję 55 metai. Ir gal keistai čia nuskabės bet šiandien mes švenčiam. Švenčiam jos gyvenimą. Su gimtadieniu, Mama! Poryt ji turėjo grįžti į Lietuvą. Dabar ji grįš, bet kiek kitaip. Šiandien vienas prašymas jos draugams ir pažįstamiems.

Doja Cat išleido albumą „Scarlet“: neįprasta dainininkės replika šokiravo praeivius

Ekscentriškoji reperė, „Grammy“ laureatė Doja Cat šiandien išleido ilgai lauktą albumą pavadinimu „Scarlet“. Albumas pristatytas kartu su vaizdo klipu singlui „Agora Hills“. Taip pat visą šią savaitę įvairiose JAV vietose praeivius stebino neįprasta, netgi kiek šokiruojanti Doja Cat replika.

Karalius Karolis III išvyksta į svarbų vizitą: domėsis tuo, kas jam itin patinka

Britų karalius Karolis III penktadienį išvyksta į Bordo Prancūzijos pietuose, kur domėsis tuo, kas jam itin patinka – aplinkosauga. Karolis III susitiks su gelbėjimo tarnybų darbuotojais ir bendruomenėmis, nukentėjusiomis nuo praėjusiais metais Bordo regione kilusių gaisrų, ir aplankys eksperimentinį mišką, skirtą klimato poveikiui miesto miškams stebėti.

Praeities kadre – žinomas šalies dainininkas su sese: ar atpažįstate?

Praeities kadrai – vienas smagiausių dalykų, kurie akimirksniu nukelia į prisiminimus. Dar niekur nematytu kadru pasidalijo ir žinomas šalies atlikėjas, kuris fotografijose įamžintas su sese. Ar atpažįstate, kas šis berniukas? Praeities kadrais pasidalijo dainininkas, grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius. Minėtose fotografijose jis pozavo drauge su sese. Primename, kad grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius (34 m.)  visai neseniai atšventė ypatingą progą.

„Lietuvos talentuose“ – neįtikėtino lankstumo šokėjas: teisėjai plojo atsistoję

Šį sekmadienį prie ekranų žiūrovus ir vėl pritrauks tikrą šventę kiekvieno namuose kuriantys „Lietuvos talentai“. O šįkart jie bus ir dar ypatingesni. Šiame TV3 projekte savo gabumus ryžtasi parodyti patys įvairiausi žmonės, o kai kuriems iš jų siekti savo svajonių ir garsinti Lietuvos vardo nesutrukdo net ir sveikatos negandos.
Lietuvos talentai Prieš 15 val.

Naują knygą su bičiuliais aktoriais pristatęs Juozas Gaižauskas: „Aš jus girdžiu“

„Antarktidos indėnai neklausia, kiek tau metų, jie nori žinoti, kiek vaiko yra tavyje“, – taip naują savo knygą suaugusiesiems pristato aktorius ir rašytojas Juozas Gaižauskas. Per keletą metų tapęs vienu iš labiausiai skaitomų autorių bibliotekose Juozas nebijo žaisti žanrais ir formomis – „Antarktidos indėnai“ vieniems gali pasirodyti vaikiška, o kitiems – filosofinė knyga.

Grupė „Žalvarinis“ ir elektroninės muzikos kūrėjas Pete Roche pristato naują dainą

Viena žymiausių Lietuvos folk roko grupių „Žalvarinis“ pristato naują bendrą kūrinį su elektroninės muzikos kūrėju Pete Roche. Daina „Trep trep“ yra paimta iš 2018 metais grupės išleisto „Einam tolyn“ albumo ir perdaryta šokių muzikos ritmu, rašoma pranešime žiniasklaidai. Po sėkmingai išleisto jubiliejinio, dešimtojo albumo „Cantabile“, grupė verčia naują lapą ir pristato remiksuotą kūrinį, o iki Kalėdų ketina pristatyti koncertinį albumą skaitmeniniu pavidalu.
Muzika Prieš 16 val.

Paskutinis „Žalgirio“ testas prieš sezoną – specialiame turnyre: stebėkite per TV6 ir naujienų portale tv3.lt

153
Rugsėjo 22-23 dienomis krepšinio gerbėjai ir vėl kviečiami pasinerti į gražiausių rungtynių sūkurį! Priešsezoniniame turnyre išvysime net 4 galingas Europos komandas, tarp kurių – ir Lietuvos numylėtas Kauno „Žalgiris“. Svarbiausias kovas šiandien ir rytoj stebėkite per TV6 arba internetu, naujienų portale tv3.lt. Šiandien (rugsėjo 22 d.) stebėkite: 19.00 val. – Tel Avivo „Maccabi“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 21.15 val.
153
TV Prieš 17 val.
Į viršų