TV3 Žinios. Pedofilijos skandalas bažnyčioje; politikų rietenos dėl rinkimų; algų atotrūkis

Po naujienų portale pasirodžiusio 19-mečio liudijimo apie kunigo Kęstučio Palikšos seksualinius veiksmus prieš jį, po savaitės tylos pasisakė ir arkivyskupas Gintaras Grušas. Arkivyskupas atsiprašo tikinčiųjų, kad neišsiaiškino dėl ko kunigo Palikšos darbo vietoje buvo atliekama krata. Po kurios kunigas buvo nuteistas dėl vaikų pornografijos laikymo. Arkivyskupas tikina, kad kunigas iki šių įvykių buvo nepriekaištingos reputacijos, tačiau paaiškėjo ir kita istorijos dalis.

Išvyskite kaip atrodo TV3 balsas: diktorių atpažinti pavyko ne visiems

Jau 28 metus TV3 televizijos anonsuose ir lietuviškai įgarsintuose filmuose bei serialuose girdime tą patį balsą. Jo savininkas – Vytautas Tulevičius. Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ dalyviai bandė išsiaiškinti, kaip diktorius atrodo.  Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ garsenybių komandos turėjo iš veido atpažinti ilgametį TV3 televizijos diktorių Vytautą Tulevičių.
TV30 Prieš 15 min.

Prakalbo apie čekiukų skandalą: štai ko gali siekti Vyriausybė

Savivaldybių tarybose išplitęs vadinamasis „čekiukų skandalas“ verčia politikus grąžinti išleistus pinigus, teisintis dėl naktinio bendravimo su rinkėjais. Lieka neaišku, Vyriausybė iš tiesų nematė problemos anksčiau, ar šį skandalą sugalvojo specialiai. Susiklosčiusią padėtį laidoje „Dienos komentaras“ vertina Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė.
Video Prieš 47 min.

Albinas Januška – apie Ukrainos sąjungininkų veiksmus: „Viskas vyksta po senovei“

Demokratinis pasaulis laukia Ukrainos puolimo ir tikisi tolesnio jos sąjungininkų solidarumo. Tačiau ir Europos Sąjungoje, ir NATO vis ima veikti valstybės ir politinės jėgos, kurios kaip šaukštas deguto gadina medaus statinę. Vengrija atsisako skirti Ukrainai 500 milijonų eurų ginkluotei, skandalingai elgiasi ir Švedijos narystę NATO blokuojanti Turkija. Apie tai TV3 žinių „Dienos komentare“ kalbėjo diplomatas Albinas Januška.

Šiurpus draugų konfliktas – dėl paimtų ausinių auklėjo peilio dūriais

Policijos pareigūnai skubėjo malšinti tarp draugų kilusio konflikto, kuris prasidėjo nuo ginčo dėl ausinių, o baigėsi peilio dūriais. „Pranešėjas teigia, kad kaimynas atėmė ausines „Samsung“, mušė rankomis. Vėliau pasakė, kad supjaustė koją peiliu, kraujuoja“, – vykdamas į įvykio vietą situaciją laidos „Farai“ operatoriui nupasakojo policijos pareigūnas.  Buto duris atidarė pilietis, kurio koja buvo sužalota. Garsiai ašarodamas vyriškis ženklais parodė, kad jo skriaudikas yra bute.
Video naujienos Prieš 1 val.

Generalinė prokurorė apie akibrokštą pedofilijos skandale: „Buvo sunku patikėti“

Pedofilijos skandalui krečiant Vilniaus arkyviskupiją, aiškėja naujausia žinia – seksualiai išnaudoti jaunuolį galėjo siekti ir Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras Dainius Kunigėlis, kontroliavęs ikiteisminį tyrimą. Generalinė prokurorė Nida Grunskienė neslėpė, tokia žinia – šokiravo. Jos iniciatyva pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimai netinkamo prokuroro elgesio.

Justinas Lapatinskas prisiminė projektą „Dangus“: „Baisiausia būdavo kamera tualete“

2005-aisiais ir 2006-aisiais televiziją drebino naujasis muzikinis projektas „Dangus“ ir „Dangus 2“. Dainuoti ir būti žinomais Lietuvoje žmonės užsidarė tarp keturių sienų ir pasiryžo būti visą parą stebimi filmavimo kamerų ir mokytis būti žvaigžde. Projekte dalyvavo ir politiku paskui tapęs Antanas Nedzinskas, puikiai žinomas atlikėjas Vaidas Baumila bei projektą laimėjęs atlikėjas Justinas Lapatinskas.
Video naujienos Prieš 4 val.

DIENOS PJŪVIS. Kaip Vyriausybės politinė krizė atsilieps Lietuvos ekonomikai?

Lietuvą krečia politinė krizė – Vyriausybė gali atsistatydinti, Seimas gali būti paleistas. Visa tai vyksta ne tik neramioje geopolitinėje situacijoje, bet ir ekonominių iššūkių kontekste – šalies ekonomika panirusi į recesiją, kalbama apie dar didesnę krizę, mokesčių reforma vėluoja, o rudenį turi būti pateiktas svarbiausias valstybės dokumentas – biudžetas – kurį neaišku, kas ruoš.

Linas Kunigėlis prisiminė komišką situaciją su Mantu Kalniečiu: „Lince, trauk mane iš čia“

Bene žinomiausio Lietuvos sporto komentatoriaus Lino Kunigėlio balsą turbūt atpažįsta visi tautiečiai. Vyras yra dirbęs tiek Europos krepšinio čempionatuose, tiek  žurnalistu, tiek komandų atstovu spaudai. Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriausiais pasirodymais.

Supervalstybių hakeriai nesnaudžia – šnipinėja Lietuvos organizacijas: siunčia perspėjimą visiems

Vilniuje laukiant svarbiausių NATO valstybių vadovų didėja rizika dėl kibernetinių išpuolių. Kibernetinio saugumo centro vadovas sako, kad specialistai ruošisai atremti daugiau nei pusantro tūkstančio galimų išpuolių tiek prieš Lietuvą, tiek ir prieš visą aljanso bloką. Nesnaudžia ir hakerius pasitelkiančios Rusija bei Kinija – pernai joms pavyko įsiskverbti į Lietuvai svarbių organizacijų vidų ir jas šnipinėti.
Video naujienos Prieš 21 val.

Naktį Vilnius skendėjo liepsnose: padegus vieną automobilį smarkiai nukentėjo ir kiti

Naktį Vilniuje degė automobiliai: visiškai suniokotos trys mašinos, dar vienai – apsilydė galinė jos dalis. Policija įtaria, kad automobiliai Vytenio ir Mickevičiaus gatvėse buvo padegti.  Žvėryno rajone naktį gaisras visiškai suniokojo BMW, smarkiai išdegė „Toyota“, liepsnos dar apgadino ir „Saab“ automobilius.  Apie trečią nakties ant kojų gyventojus sukėlė triukšmas gatvėje. Pakilę nuo pokštelėjimų, žmonės pamatė liepsnojantį BMW.
Video naujienos Prieš 21 val.

Prie žuvusios 24-erių lietuvės karsto – širdį veriantys vaikino žodžiai: „Nesitikėjau taip su tavimi susitikti prie altoriaus“

332
Airijoje žuvo 24 metų lietuvė dviratininkė – auganti dviračių sporto žvaigždė, kuri kartu su komanda skynė pergales dviračių lenktynėse. Gabrielė Glodenytė žuvo treniruotės metu susidūrusi su automobiliu. Pareigūnai aiškinasi nelaimės aplinkybes, o šeima ir artimieji ketviradienį atsisveikino su Gabriele kukliose mišiose netoli Dublino. Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.

Dėl rusų raketų našliu tapęs ukrainietis tikina, kad to buvo galima išvengti: „Slėptuvė nebuvo atidaryta“

Putinas naktį ir vėl smogė Kyjivui. Į Ukrainos sostinę atskriejusios sparnuotosios raketos pražudė 9-metę su mama ir dar vieną jauną moterį. Padėtis vis labiau kaista ir pačioje Rusijoje. Rusų partizanai skelbia pradėję dar vieną puolimą Belgorodo srityje ir tvirtina išlaisvinsią visą Rusiją. Tačiau Putino pakalikai Rusijos gynybos ministerijoje suokia, kad partizanų puolimui kelią neva užkirto.
Video naujienos Prieš 22 val.

Zuokas dėl „Netflix“ nusiteikęs rimtai: „Tikiuosi įvertins ir atsiprašys kaip minimum

Politikas Artūras Zuokas ruošiasi į teismą paduoti amerikiečių filmų ir serialų platformą „Netflix“. Zuokas kaltina juos nukopijavus jo 2011-aisiais sugalvoto vaizdo įrašo siužetą, kur tuometinis Vilniaus meras šarvuočiu traiškė Vilniuje, Gedimino prospekte neleidžiamoje vietoje pastatytą „Mercedes-Benz“ automobilį.   Esą „Netflixo“ naujoje reklamoje aktorius Arnoldas Švarcnegeris daro tą patį. Politikas mano, kad vaizdo įrašas galėjo būti nukopijuojamas sąmoningai.

Automobilį nuvaręs sūnus ištuštino ir šaldytuvą: „Jis buvo ne vienas“

Į policijos pareigūnus kreipėsi vyras savo kieme pasigedęs „Audi“ markės automobilio. Atvykusiems pareigūnams jis paaiškino, kad automobilį be jo sutikimo pasiėmė sūnus, o taip pat dingo penki eurai ir šaldytuve buvęs maistas. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. „Maistą paėmė iš šaldytuvo, raktus, dokumentus... Daugiau aš jokių pretenzijų nekeliu. Jis buvo ne vienas“, – atvykusiems policininkams situaciją detalizavo vyriškis.
Video naujienos Prieš 22 val.

Raskevičius teisina pasivažinėjimus į gėjų klubą valstybės sąskaita: „Ten renkasi mano bendruomenė“

300
Savivaldybių išmokų skandale pasižymėjo visas būrys Laisvės partijos narių, kurie tik apie tai parašius žurnalistams Vilniaus miestui grąžino dalį pinigų. Portalas „Delfi“ paviešino, kad Seimo nariai Tomas Vytautas Raskevičius ir Vytautas Mitalas naktimis iš ir į gėjų naktinį klubą važinėdavo taksi už mokesčių mokėtojų pinigus.

Naujausi tyrimo rezultatai verčia griebtis už galvų – beveik pusė mokinių nesivalo dantų

Dar vieni neįkvepiantys moksleivių tyrimo rezultatai – kasdien fiziškai aktyvus vos kas devintas mokinys, daugiau nei pusė nevalgo pusryčių, o net vienam iš keturių vaikų sunku užmigti. Maža to, beveik pusė mokinių reguliariai nesivalo dantų. Daugėja ir pasitenkinimo gyvenimu nejaučiančių vaikų. Tyrimą atlikę mokslininkai piešia liūdnas prognozes – per mažai lakstantys ir judantys vaikai prasčiau ir mokosi, o atsakomybę už tai turėtų prisiimti ir mokyklos, ir tėvai.

Gitanas Nausėda prakalbo apie rudenį ir konservatorių „surežisuotą dramą“: „Tikrai bus sudėtinga“

Kilęs chaosas dėl pirmalaikių Seimo rinkimų ir Vyriausybės perkrovimo yra konservatorių „surežisuota ir atlikta melodrama“, sako šalies prezidentas Gitanas Nausėda. Anot jo, Prezidentūra tikėjosi, kad į vadinamąjį čekių skandalą įsivėlę ministrai paliks savo postus, tačiau buvo nueita kitu keliu.

TV3 Žinios. Airijoje žuvo perspektyvi lietuvių sportininkė; Raskevičius grąžina pinigus į biudžetą; Zuokas teisiasi su „Netflix“

Airijoje žuvo dvidešimt ketverių metų lietuvė dviratininkė, auganti Airijos dviračių sporto žvaigždė, kuri kartu su komanda skynė pergales dviračių lenktynėse. Gabrielė Glodenytė žuvo treniruotės metu susidūrusi su automobiliu. Pareigūnai aiškinasi nelaimės aplinkybes, o šeima ir artimieji šiandien aatsisveikina su Gabriele kukliose mišiose netoli Dublino.
Video naujienos Prieš 23 val.

Broniaus širdį daužanti Astra skundžiasi tuščiu pilvu: „Duok man kiaulienos ir vištienos“

Bronius palaidojo žmoną ir gedėjo jos net 11 metų. Vieną dieną jis sutiko Astrą ir širdis vėl sudrebėjo. Tačiau praėjus keliems metams drebėti pradėjo visi namai – mylimosios dingimai, konfliktai ir barniai. Vyras jaučiasi įstrigęs ir sako, kad taip būti nebeįmanoma, bet ir paleisti nesinori. Ko trūksta Astrai? Kodėl moteris nenusėdi vienoje vietoje? Atsakymus pora bandė rasti „TV Pagalbos“ studijoje.
Į viršų