Recidyvistu pripažintas Linas maldauja mylimosios atleidimo: „Myliu ją ir tuo pat metu nekenčiu“

Jaunas vyras maldauja padėti – jį paliko mylima moteris. Ji išėjo ir iš namų išsivedė patį brangiausią turtą – du jų vaikus. Linas tikisi, kad dar yra vilties perkalbėti mylimąją ir ją susigrąžinti. Jaunos šeimos situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva. Linas sako, kad jo mylimoji jau kurį laiką su juo elgėsi tarsi su kokiu vaiku. Nurodydavo kur galima eiti, kur ne, o kartais ir išvis niekur neišleisdavo. Pavyzdžiui, užrakindavo buto duris ir jį palikdavo vieną namuose.
Video naujienos Prieš 21 min.

Branduolinė grėsmė Lietuvai, degantis Paryžius ir kokių ledų nepirkti

Vladimiras Putinas paskelbė, kad Baltarusijoje dislokuos taktinį branduolinį ginklą. Garsus rusų kilmės amerikiečių istorikas Jurijus Felštinskis neabejoja, kad Rusija iš Baltarusijos „ne vėliau kaip iki šių metų rugsėjo“ branduoliniais ginklais smogs Lietuvai ir Lenkijai. Ar Lietuvai kyla reali grėsmė? Pasaulio įvykius ir procesus tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ analizuoja naujienų portalo tv3.lt žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas.

Lietuvos banko valdybos pirmininkas turi gerų žinių: didelė tikimybė, kad mūsų prognozės išsipildys

Lietuvos bankas (LB) prognozuoja, kad šie metai šaliai turėtų būti lūžio taškas į gerąją pusę – darbo užmokestis turėtų aplenkti infliaciją. Kuo pagrįsti šie spėjimai, Lietuvos banko valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus paaiškino TV3 žinių „Dienos komentare“. Ar darbo užmokestis kils visur, ar tik atskiruose sektoriuose? Be abejo, ekonomines prognozes darėme visai ekonomikai, darbo užmokesčio prognozę peržiūrėjome į viršų.

Vakarų žiniasklaida: Kyjivas jau yra pasirengęs surengti kontrpuolimą

Vis daugiau ženklų, kad Ukraina netrukus pradės kontrpuolimą. Šalį jau pasiekė britų tankai „Challenger“, o Vokietijos kancleris patvirtino ir savo indėlį – 18 „Leopard 2“, atkeliavusių iš Berlyno, jau taip pat Ukrainoje. Beje, patys ukrainiečių kariai parodė ir kokia Lietuvos padovanota technika jiems padeda mūšio lauke. Britų tankai „Challenger“ jau Ukrainoje ir tai patvirtina vieną jų išbandęs Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas.
Video naujienos Prieš 15 val.

Slidinėjimo kurorte žmonės užfiksavo įspūdingą reginį: nuo kalno leidosi sniego debesis

Jutos slidinėjimo kurorte pramogavę žmonės užfiksavo įspūdingą reginį – nuo kalno besileidžiantį sniego debesį, kurį sukėlė sniego lavina. Įstabų reginį fiksuoja slidininkai Jutos slidinėjimo kurorte. Nuo kalno ritasi minkštas ir purus sniego debesis, kurį, kaip sako kurorto darbuotojai, sukėlė sniego lavina. Debesis galiausiai pasiekia ir pačius slidininkus, fiksuojančius šį įstabų reginį. Tad ir patys slidininkai patenka į šį sniego debesį.
Video naujienos Prieš 15 val.

Po šaudynių mokykloje JAV rastas manifestas: šios žudynės turėjo būti tik pradžia

Jungtinėse Valstijose, Nešvilio mieste, per šaudynes privačioje krikščioniškoje mokykloje moteris nužudė 6 žmones – tarp jų ir tris 9-erių metų vaikus. Aiškėja, kad moteris buvo ne tik transeksualė, bet ir radikali jų teisių gynėja, kuri ne kartą grasino visiems, kas su jos įsitikinimais nesutinka. Policija rado ir jos paliktą manifestą, kuris atskleidžia, kad žudynės mokykloje turėjo būti tik pradžia.

Paaiškėjo, kokias šunų ir kačių veisles tautiečiai labiausiai mėgsta ir kokie vardai dažniausi

Paaiškėjo pirmieji visuotinio augintinių ženklinimo rezultatai. Per metus žmonės Lietuvoje paženklino 46 tūkstančius šunų ir 23 tūkstančius kačių. Paaiškėjo, ne tik kokias šunų ir kačių veisles tautiečiai labiausiai mėgsta, o ir tai, kad populiariausias Lietuvoje šuns vardas yra Bela, o katės – Luna. Jūratė meiliai glosto iš prieglaudos paimtą šunytę Tiką. Moteris taip pat augina katę iš prieglaudos vardu Pupa.

Po ketverių metų turistai gali sugrįžti į salas Tailande: jas išpopuliarino Leonardo Di Caprio filmas

Po ketverių metų turistai gali sugrįžti į nuostabaus grožio Tailando paplūdimį, kurį prieš du dešimtmečius išpopuliarino Leonardo Di Caprio filmas. Tiesa, žmonių sugrįžimas į paplūdimį – didelė problema, mat dėl turistų srautų ten pradėjo nykti ir koralai, ir rykliai. Beprotiško grožio Tailando Koh Phi Phi salas 2000-aisiais išpopouliarinio Leonardo Di Caprio filmas „Paplūdimys“, kur smėliu ir saule jis mėgavosi Maya Bay paplūdimyje.
Video naujienos Prieš 16 val.

Ventės rago ornitologai aptiko ir išgelbėjo Lietuvoje ypač retą paukštį – didįjį apuoką: paaiškėjo, iš kur jis

Ventės rago ornitologai aptiko ir išgelbėjo Lietuvoje ypač retą paukštį – didįjį apuoką. Iš ant jo kojų buvusių žiedų paaiškėjo, kad jį užaugino rusai Karaliaučiaus srityje. Tačiau vos gavęs laisvę apuokas pabėgo į Lietuvą. Didįjį apuoką saugo Ventės rago ornitologai. Nusilpusį paukštį atrado ir jiems pranešė viena Rusnės gyventoja. Kadangi didieji apuokai labai reti, ornitologai iš pradžių nepatikėjo.
Video naujienos Prieš 16 val.

Arvydas Komskis įkliuvo dėl brakonieriavimo: galima žala siekia apie 50 tūkst. eurų

Su keturiais šimtais kilogramų nelegaliai pagautos žuvies aplinkosaugininkams įkliuvo Arvydas Komskis. Šis Pagėgiuose gerai žinomas asmuo prieš šešerius metus išgarsėjo ir visoje Lietuvoje, kai nušovė pasieniečių šunį Ramzį. Šį kartą Komskį skandina brakonieriauti karšiai. Nelegaliais tinklais vykdytos žvejybos žala gamtai siekia 50 tūkstančių eurų. Pagėgių carais žmonių vadinamų brolių Komskių vargai nesibaigia.

Prezidentūra apie Putino pareiškimą: tai stiprus argumentas mums prieš NATO viršūnių susitikimą

Rusijos režimo lyderio Vladimiro Putino pareiškimas apie Baltarusijoje planuojamus dislokuoti branduolinius ginklus yra rimtas argumentas dėl pajėgumų Lietuvai prieš artėjantį NATO viršūnių susitikimą, vasarą vyksiantį Vilniuje, sako prezidento patarėjas Kęstutis Budrys ir Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas Laurynas Kasčiūnas.
Dėmesio centre Prieš 16 val.

Vilniaus miegamajame rajone – narkomanų antplūdis: prie vaikų darželių mėtosi švirkštai

Viename iš Vilniaus mikrorajonų – Šeškinėje – narkomanų antplūdis. Ten gyvenantys išsigandę vilniečiai piktinasi, kad jų kaimynystėje prie vaikų darželių mėtosi švirkštai, o apsvaigę asmenys puldinėja praeivius, vagia iš parduotuvių. Gyventojai sako bijantys ne tik vaikus išleisti į mokyklą, bet net ir šunį išvesti į lauką. Negana to, vilniečiai tvirtina, kad žino net ir laiptines ar butus, kur laisvai klesti narkotikų prekyba.

Šimonytė apie politines rietenas Seime: „Tiesiog pozicijos, opozicijos tango“

Politinių apsikumščiavimų diena Seime. Valdantiesiems panorus iš Antikorupocijos komisijos išmesti opozicijos atstovą, opozicija pasiūlė iš kitos komisijos išmesti laisvietę Morganą Danielę. Petras Gražulis, supykęs, kad Seimas jam grasina apkalta dėl balsavimo už Jonauską, pateikė siūlymą tą patį daryti ir su konservatore Sejoniene.

Aiškėja daugiau apie Kaune paliktą naujagimę: buvo įdėtas ir laiškas

Kaune gyvybės langelyje šiąnakt palikta vos 5 parų mergytė. Medikai šalia rado ir pilną krepšį daiktų, ir laiškelį. Mergytė išnešiota ir sveika. O įdienojus į vaiko teisių gynėjus jau kreipėsi ir moteris, kuri prisistatė mergaitės mama. Tad kas jos laukia, norint susigrąžinti dukrą? Krikščioniškųjų gimdymo namų medicinos darbuotoja į apklotą vynioja niurzgančią mažylę. Naujagimę šiąnakt medikai rado paliktą Gyvybės langelyje.

Išvydusi, kas Šiaulių ligoninėje nutiko 94-erių mamai, Zina pakraupo: personalas kaltina pačią senolę

648
Dėl sutrikusios kraujotakos Respublikinėje Šiaulių ligoninėje paguldytos 94-erių Augustinos dukra Zina tikėjosi rasti palatoje ją geriau besijaučiančią ir sveikstančią, tačiau rado sužalotą. Ligoninės personalui tikinant, kad sumušimai ant senolės veido atsirado jai pačiai iškritus iš lovos, Zina laidai „Prieš srovę“ pateikė įtarimų, kad dėl to kalti darbuotojai.

Prekeivių gudrybėms ribų nėra: kvaišalus supakavo kaip keramikines plyteles

Narkotikų prekeivių gudrybėms ribų nėra – sugalvojo naują būdą užmaskuoti milžinišką narkotikų siuntą. Daugiau nei 2 tonas kokaino jie supakavo taip, kad siuntinį buvo sunku atskirti nuo tikrų keramikinių plytelių. O narkotikai, kurių vertė siekia daugiau nei 20 milijonų eurų, turėjo keliauti į Turkiją. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad pareigūnai stovi prie supakuotų keramikinių plytelių.
Video naujienos Prieš 17 val.

Panevėžyje sudegė 90-ies metų „Opelis“: „Kiek prie jo darbo įdėta, tai negaliu net pasakyt“

Vėlų pirmadienio vakarą Panevėžio ugniagesiai skubėjo gesinti degančio garažo, kuriame buvo laikomos ne tik transporto priemonės, bet ir kuro talpyklos, dujų balionai. Medikų pagalbos prireikė veidą ir rankas apdegusiam vyrui, bandžiusiam gesinti gaisrą. Deja, medinis garažas ir visas jame buvęs turtas sudegė. Tiesa, ugniagesiams pavyko išgelbėti gyvenamąjį namą ir dalį kieme stovėjusių automobilių.
Video naujienos Prieš 17 val.

Indrė Trusovė – apie emocinių randų palikusį gimdymą ir lemiamus vyro žodžius: nesuprato, kodėl to neaptarė anksčiau

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi jau 28-ąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šįkart mus pasivijo tema, dėl kurios aktualumo negalima sudvejoti.
Video naujienos Prieš 18 val.

TV3 Žinios. Vilniaus Šeškinės rajone – narkomanų antpūdis; Politinių rietenų diena Seime; Ukraina netrukus pradės kontrpuolimą

Šeškinės mikrorajone Vilniuje apsvaigę asmenys esą gatvėmis šlaistosi nuolat. Tiek naktį, tiek dieną. Šeškinės mikrorajono gyventojai sako, kad su tokia realybe gyvena jau keletą metų. Švirkštai mėtosi prie vaikų darželių, mokyklų, laiptinėse, požeminėse perėjose. Negana to, apsvaigę asmenys kabinėjasi prie praeivių. Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje.

Tokios kelionės į darbą Žilvinas Žitkus nesitikėjo: negalėjo patikėti, kad daugiau niekas nenutarė padėti

146
Kartais galimybė atlikti gerą darbą pasitaiko visai netikėtai. Taip nutiko ir TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtojui Žilvinui Žitkui, kuris cheminėmis medžiagomis besisvaiginančio jaunuolio nusprendė nepalikti bėdoje.  Gelbėtojas teigė, kad pakeliui į darbą jo dėmesį atkreipė siūbuojantis jaunuolis, kuris rankose laikė tarą, pripildytą toksiško skysčio.
Į viršų