Realybės šou dalyviai šito nesitikėjo – Matas buvo priverstas visiškai nusirengti

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ įgauna pagreitį – dalyviai turėjo įvykdyti jau antrąją užduotį. Šį kartą burtų keliu buvo išrinkti Ieva ir Matas, kurie į baseiną privalėjo įlipti pilnai apsinuoginę. Šou vedėjas Vytautas Mikaitis šią pikantišką užduotį, už kurios neįvykdymą Ieva ir Matas galėjo prarasti po 500 eurų, pavadino „Adomas ir Ieva“. Pristačius užduotį dalyviai liko šokiruoti, jie netikėjo, kad į baseiną turės įlipti visiškai nuogi ir dar prieš kameras.
Video Prieš 8 val.

Kachovkos katastrofa: Rusijos teorija yra skylėta, kaip rėtis

Ekspertai sutinka, kad Kachovkos hidroelektrinės užtvankos griūtis yra naudingesnė Rusijai. Karo tyrimų instituto tyrėjai tvirtina, kad Kremliaus argumentacija neatlaiko kritikos – Ukrainai šis ėjimas nebūtų naudingas vien todėl, kad ji dar net nepradėjo kontrpuolimo, kuris dabar pietine kryptimi vargu ar įmanomas. Kachovkos hidroelektrinės susprogdinimo kaltė, tikėtina, krinta ant Rusijos skelbiama ISW ataskaitoje.
Sukasi pasaulis Prieš 8 val.

Tiesiogiai: realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – intymios užduotys ir karšti bučiniai

Intymios užduotys, karšti bučiniai ir neslopstančios intrigos – gyvenimas įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje verda greičiau ir aistringiau nei bet kur kitur! Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai apie kameras, panašu, jau pamiršo – 10 jaunų žmonių ėmė tenkinti slapčiausius savo troškimus, švaistytis pinigais ir nebijodami pila žibalą į jau ir taip įsiplieskusią ugnį.

Giruliuose vyras žiauriai suspardė stirniną: susidorojo, nes ėdė jo braškes

554
Klaipėdos pašonėje, Giruliuose, vyras taip suspardė stirniną, kad šį teko užmigdyti. Gyvūnui plyšo vidaus organai, o kankintojas leisgyvį gyvūną dar surišęs batų raišteliais nuvežė už miesto ir išmetė šalia plento. Policininkams ir aplinkosaugininkas jis paaiškino, kad taip su gyvūnu susidorojo, mat šis ėdė jo braškes. Aplinkosaugininkas pastebėjo sunkiai sužeistą stirniną. Nors iš išorės nesimato, veterinarai nustatė, kad gyvūno vidaus organai plyšę, tad jį reikės užmigdyti.
554 Video Prieš 9 val.

Gitano Nausėdos kritika liko neišgirsta: ministrai nežada atsistatydinti

Seimo opozicija tvirtina, kad kartu su visa vyriausybe dėl vadinamo čekiukų skandalo turėtų atsistatydinti ir premjerė Ingrida Šimonytė, kuri žadėjo palikti savo postą, jei Seimas nepritars išankstiniams rinkimams. Tiesa, panašu, kad viskas gali likti taip kaip yra: valdantieji bando išsaugoti tiek koaliciją, tiek visą vyriausybę. „Jūs manot, kad įmanoma dantų pastą sustumti atgal į tūbelę. Pabandykit, vargu, ar pavyks.
Video Prieš 10 val.

Supyko ant maitinimo verslo strategijos: jie slepia savo tikrąjį vardą

Dar ne taip ir seniai naujienų portalo tv3.lt išleistas straipsnis apie „šešėlinės virtuvės“ konceptą Lietuvoje sukėlė intensyvias diskusijas. Tai neaplenkė ir „Kas ant stalo?“ tinklalaidės naujausio epizodo metu.  „Šešėlinė virtuvė“ – tai, kai iš tos pačios virtuvės maistas pristatomas kitų kavinių vardu.
Kas ant stalo Prieš 10 val.

Nuotakas gražinanti Oksana Pikul – apie moterų įnorius ir klaidas: „Beveik visoms tai sakau“

Žinoma moteris, dainininkė, verslininkė, vizažistė Oksana Pikul (39 m.) jau kurį laiką gali pasigirti turinti itin daug veiklų. Jau trejus metus savo grožio verslą turinti moteris turi pačių įvairiausių klienčių, o atėjus vasarai jos grožio namuose apsilanko vis daugiau nuotakų, besiruošiančių savo didžiajai dienai. Atėjus šiltajam metų periodui didesnį darbo krūvį pastebi ne tik vestuvių organizatoriai, bet taip pat ir vizažo meistrai.

TV3 Žinios. Nausėda ragina Vyriausybę apsivalyti; Klaipėdoje vyras suspardė stirną; KT nusprendė – migrantų uždarymas prieštarauja Konstitucijai

Prezidentas Gitanas Nausėda ragina Vyriausybę apsivalyti. Tiesa, savivaldybių „čekiukų“ skandale įsipainioję Kultūros ministras Simonas Kairys ir finansų ministrė Gintarė Skaistė Prezidento neklauso. Nors Gitanas Nausėda nori, kad šių ministrų neliktų Vyriausybėje, patys politikai savo postų apleisti neketina. O Seimo opozicija tvirtina, kad kartu su visa Vyriausybe turėtų atsistatydinti ir premjerė Ingrida Šimonytė, kuri žadėjo palikti savo postą, jei Seimas nepritars išankstiniams rinkimams.
Video naujienos Prieš 11 val.

Vaizdo įrašas drebina internetą – nufilmavo, kaip išgelbėjo baseine skendusią 2 metukų mergaitę

Mičigano valstijoje, Makombo apygardos šerifo biuro pareigūnai išplatino dramatiškus vaizdus iš laimingai pasibaigusios skendusio vaiko gelbėjimo operacijos. Birželio 3 dieną Makombo miesto pareigūnai gavo iškvietimą dėl namų baseine skendusios mergaitės, kuri tėvų ištraukta iš vandens buvo praradusi sąmonę ir nekvėpavo. Pasak mergaitės motinos, ištraukus mergaitę iš baseino jos tėtis jai darė dirbtinį kvėpavimą.
Video naujienos Prieš 12 val.

Po KT kirčio dėl migrantų – Bilotaitės atsakas: buvo būtina, kad Lietuva netaptų pereinamuoju kiemu

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad neteisėtus migrantus stabdančios priemonės buvo būtinos kovojant su hibridine ataka iš Baltarusijos. Ministrė negalėjo pasakyti, kaip bus keičiama tvarka po to, kai Konstitucinis Teismas (KT) paskelbė, kad ji prieštarauja Konstitucijai.

Katastrofa Ukrainoje, Scholzo giesmė ir antivakseris Kennedy

Ukraina apkaltino Rusijos pajėgas susprogdinus Kachovkos užtvanką ir hidroelektrinę, esančias teritorijoje, kurią Maskva kontroliuoja jau daugiau nei metus. Rusijos pareigūnai kaltino ukrainiečius vykdžius bombardavimą šioje teritorijoje, kur Kyjivo ir rusų kontroliuojamas Ukrainos dalis skiria upė. Ką reiškia ši katastrofa? Pasaulio įvykius ir politinius procesus tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ aptaria naujienų portalo tv3.lt žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas.

DIENOS PJŪVIS. Ar po Gabrieliaus Landsbergio parengto sistemos supurtymo viskas liks, kaip buvę?

Seimas antradienį atmetė konservatorių sugalvotą scenarijų skelbti priešlaikinius parlamento rinkimus kaip atsaką į savivaldą krečiantį čekučių skandalą, kuris apėmė ir buvusius tarybų narius Vyriausybėje ar Seime. Parlamentarai po pateikimo projektą atmetė. Po nesėkme pasibaigusio balsavimo dėl pirmalaikių Seimo rinkimų konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis sako, kad prie šio klausimo grįžtama nebus. Dabar jis tikina, kad ir Vyriausybė nebūtinai pasitrauks.

Gyventojus gąsdina neįprastas reiškinys: medžius apspito galybė kirmėlių

Šiomis dienomis kai kuriose šalies vietovėse stebimi kraupūs reiškiniai beveik kaip iš siaubo filmų. Krūmai ir medžiai aptraukti storu, baltu tinklu, tarsi voratinkliais, o juose – galybė kirmėlių ir jų lervų. Tai – ievinės kandys ir jau pats pavadinimas pasako, kad šis parazitas labiausiai mėgsta Lietuvoje sutinkamą paprastąją ievą. Lazdijų rajono Vainežerio kaime pakelės ievos yra pabalusios ir toks vaizdas glumina pro šalį važiuojančius bei vietos gyventojus.
Video Prieš 23 val.

Realybės šou dalyviams po pirmosios užduoties pasidarė bloga: „Atrodo, jog kažkas būtų gerai išsivėmęs čia“

Populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ antrojo sezono dalyviai jau įvykdė pirmąją užduotį. Jovita ir Saulius ant Velnio kalno Pietų Ispanijoje gavo užduotį apsilankyti tikro velnio virtuvėje – išgerti penkis gurmaniškus kokteilius, suplaktus iš šlykščiausių produktų derinių. Dėl kiekvieno neišgerto kokteilio dalyviai galėjo prarasti po 200 eurų.
Video 2023-06-06

Kokius orus žada prasidėjusi vasara? Vienam regionui pasiseks mažiau

Vos prasidėjus kalendorinei vasarai orai staiga atvėso. Ar tik tokia šiluma laikysis ir toliau, o gal artimiausiomis dienomis jau ateina atšilimas? Apie tai TV3 žinių „Dienos komentare“ kalbėjo klimatologas Arūnas Bukantis. Atrodo, buvo visai šalta, tačiau savaitgalį atšalo.

Remigijui Ačui nepavyko išsisukti: štai, koks vyko susirašinėjimas su vaikinu

Buvęs politikas Remigijus Ačas nesugebėjo įrodyti savo tiesos ir liko nuteistas dėl pasikėsinimo tenkinti lytInę aistrą su nepilnamečiu.  Buvęs Seimo narys, prezidento Rolando Pakso patarėjas ir Raseinių meras Remigijus Ačas dviejų instancijų teismų pripažintas kaltu, dėl bandymo tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu už pinigus. Vienas pagrindinių įrodymų byloje buvo paties R. Ačo susirašinėjimas su septyniolikmečiu vaikinu.
Video 2023-06-06

Tiesiogiai: realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmus nesutarimus keičia simpatijos

TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ prasidėjo palydimas pirmųjų simpatijų bei nesutarimų! Tačiau šioms emocijoms pasiduoti nevalia – jau šį vakarą dalyvių laukia sunkios užduotys, nuo kurių priklausys ir tolesnė projekto eiga. Kam pavyks išsaugoti pinigus? O kas skaičiuos pirmuosius praradimus ir taip sukels dar daugiau aistrų?  Realybės šou vedėjas Vytautas Mikaitis antrojo sezono dalyviams jau pristatė ir pasikeitusias projekto taisykles.

Klaipėdos paplūdimyje – bebras ir šernas: poilsiautojų niekas nebestebina, nebent pamatytų liūtą

129
Neįprastais vaizdeliais dalijasi Klaipėdos paplūdimių gelbėtojai – štai Smiltynėje viduryje dienos plieskiant saulutei prie vandens atkeliavo briedis, o Melnragėje mandagiai, takeliais atsigerti jūroje atkulniavo ir šernas. O kiek pastrikinėjęs pabėgo į kopas. Tokio gyvūno, gelbėtojai sako, pliaže dar nėra matę. Gamtininkai įsitikinę, kad dėl prasidėjusios sausros šernai ar briedžiai prie jūros traukia atsigaivinti.

Vilniuje bute rasta apie 20 išsekusių katinų: šeimininkė gelbėtojams grasina

131
Landyne paverstame name ir kieme Naujojoje Vilnioje gyvūnų globėjai aptiko apie dvidešimt išsekusių katinų ir mažų kačiukų. O šeimininkės sūnui pravėrus buto duris, gyvūnų gynėjų laukė dar kraupesnė staigmena – ant grindų mėtėsi švelniakailio gaišena. Buto šeimininkė ginasi gyvūnų neskriaudžianti, esą priešingai, maitina ir prižiūri ne tik savo, bet ir kaimynų katinus. Tiesa, viešosios tvarkos pareigūnams parodyti, kaip ir kuo juos šeria, kaip atrodo gyvūnų laikymo vieta, moteris nesutiko.

Landsbergis apie opozicijos vaidmenį čekiukų skandale: „Atsiskleidė tikrosios širdelės“

126
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų prezidiumo posėdyje kilo konfliktas tarp partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio ir jo senelio, partijos garbės pirmininko Vytauto Landsbergio dėl pirmalaikių rinkimų pasiūlymo. Profesorius Landsbergis skatina taisyti padėtį bei neįvaryti į krizę tiek visos valstybės, tiek Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų.
Į viršų