Marijampolės bute mirus 17-mečiui prabilo kaimynai: gyventi toje vietoje – nesaugu

Savaitgalio linksmybės Suvalkijoje paženklintos mirtimi: įtariama, kad nuo neaiškios kilmės narkotikų mirė vienas 17-metis, dar du 17 ir 18 metų jaunuolius gelbėja medikai. Visi jie – iš to paties vakarėlio Marijampolėje. O toje pačioje gatvėje, prie daugiabučio laiptinės, be sąmonės rasta 13-metė. Pirminiais duomenimis, ji – girta.
Video Prieš 46 min.

Alkoholiu apsinuodijusį 2-metį gelbėjant Kauno medikams, aiškėja daugiau apie šeimą: iš tėvų paimti dar du vaikai

Kaune alkoholiu apsinuodijo vos dvejų metų vaikas – jo gyvybę šiąnakt gelbėjo klinikų medikai. Vaikas alkoholio išgėrė namuose, kur tėvai girtavo, juos pareigūnai rado gerokai apsvaigusius. Vaiko teisių specialistai iš šeimos paėmė dar du vaikus, šią šeimą jie žino jau seniai. Tiriama, ar suaugusieji patys nedavė vaikui alkoholio. Vos dvejų metukų mažylį prieš pat vidurnaktį greitosios pagalbos medikai atvežė į Kauno klinikas. Vaiko būklė buvo itin bloga, triko sąmonė, mažylis vėmė.
Video Prieš 1 val.

Vilnietis Mantvydas buvo miręs: tai, ką jis pasakoja, sukrečia

Vilnietis Mantvydas  dabar turi du gimtadienius, mat prieš keletą metų jam sustojo širdis tiesiog laisvalaikiu žaidžiant krepšinį. Tik dėl neabejingų žmonių jis buvo atgaivintas ir dabar gali džiaugtis gyvenimu.

Aiškėja daugiau apie 14-metės subadymą mokykloje: tai gali būti susiję su anksčiau nuskambėjusiu įvykiu

Neeilinis incidentas Panevėžyje: per pertrauką mokyklos kieme 14-metė peiliu sužalojo savo bendraamžę. Paauglė smogė iš namų atsineštu virtuviniu peiliu duonai pjaustyti. Sužalotai 14-metei prireikė medikų pagalbos. Laimė, kad peiliu apsiginklavusią paauglę sustabdė netoliese buvęs kūno kultūros mokytojas, mat aplink buvo daugiau vaikų.
Video Prieš 1 val.

Klaipėdoje briedis užblokavo daugiabučio laiptinę, gyventojai išsigando: „Čia iki nelaimės vienas žingsnis“

Tikras detektyvas pajūryje – po Klaipėdos centrą vakar iki sutemų lakstė briedis. Žvėris nardė tarp važiuojančių automobilių, susižalojo, išlaužė vartus, atbėgęs į daugiabučių kiemą užblokavo vieną laiptinę, tad jos gyventojai iki nakties negalėjo grįžti namo. Aikštelėje virš įvažiavimo į požeminius garažus gulėjo kanopą susižeidęs ketverių metų briedis. Verslo centro prižiūrėtojas Valdemaras gyvūną atrado sekdamas kruvinais pėdsakais.
Video Prieš 2 val.

TV3 Žinios. Panevėžyje mokinė peiliu puolė paauglę; Marijampolėje mirė narkotikais apsinuodijęs 17-metis; Kaune alkoholiu apsinuodijo 2-metis

Neeilinis incidentas Panevėžyje: per pertrauką mokyklos kieme 14-metė peiliu sužalojo savo bendraamžę. Paauglė smogė iš namų atsineštu virtuviniu peiliu duonai pjaustyti. Sužalotai 14-metei prireikė medikų pagalbos. Laimė, kad peiliu apsiginklavusią paauglę sustabdė netoliese buvęs kūno kultūros mokytojas. Mat aplink buvo daugiau vaikų. Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.
Video Prieš 2 val.

Pavydas išvedė Egidijų iš proto – metė darbą Vokietijoje ir grįžo sekti žmoną

Šeima pateko į aklavietę – gresia skyrybos. Egidijų užvaldė siaubingas pavydas ir košmariški įtarimai. Vyras metė gerai apmokamą darbą Vokietijoje ir grįžo į Lietuvą sekti žmonos Kristinos. Situaciją aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Egidijus pripažįsta, kad meilė išvedė jį iš proto. Po nesėkmingos santuokos vyras daugybę metų gyveno viengungio gyvenimą, kol galiausiai sutiko Kristiną. Anot Egidijaus, nieko gražesnio ir geresnio jis nėra sutikęs ir niekada nesutiks.
TV pagalba Prieš 2 val.

Ilgamečiui zoologijos sodo gyvūnui surengta tikra puota: mini įspūdingą gimtadienį

Galapagų vėžlys zoologijos sode atšventė įspūdingą 57-ąjį gimtadienį. Vakarų Australijoje, Perto zoologijos sode, Galapagų vėžlys vardu Cerro atšventė savo 57-ąjį gimtadienį. Perto zoologijos sodo darbuotojai vėžliui Cerro surengė tikrą puotą: vaišino didžiuliu vaisių pyragu, pagamintu iš arbūzo, meliono ir hibisko žiedų. Perto zoologijos sodo paskelbtame vaizdo įraše matyti kaip vėžlys Cerro laimingai kramsnoja gimtadienio skanėstą ir džiaugiasi savo diena.
Video Prieš 3 val.

Oficialiai skelbiami atlyginimai mokytojams kelia juoką – papasakojo, kiek uždirba jie ir kolegos

Nepatenkintos švietimo profsąjungos toliau spaudžia švietimo ministeriją greičiau ir labiau kelti atlyginimus, gerinti mokytojų darbo sąlygas. Ministras nuo sausio žada mokytojams atlyginimu kelti ne 6, o 10 procentų, o likusius 11 pridėti po metų. Profsąjungos aiškina, kad to negana ir rengiasi streikuoti prie Vyriausybės.
Video Prieš 3 val.

Skandalas Lenkijoje: šalies valdžia už kyšius migrantams dalina Šengeno vizas

Lenkiją purto korupcijos skandalas. 250 tūkstančių – tiek Šengeno vizų už kyšius galėjo išdalyti Lenkijos diplomatai ir tarnautojai migrantams Afrikoje ir Azijoje. Tokie kaltinimai lekia į dabartinės Lenkijos valdančiosios partijos „Teisė ir teisingumas“ stovyklą. Dėl vizų dalybų už kyšius Lenkijos diplomatai ir pareigūnai jau turėjo aiškintis ir kaimyninės Vokietijos institucijoms. Vokietijos pareigūnai suima 30 migrantų grupę netoli sienos su Lenkija.
Video Prieš 5 val.

Kai kuriose degalinėse dyzelinas brangesnis už benziną: ar kainos pasieks 2 eurus už litrą?

Naujas degalų ir ypač dyzelino kainų šuolis – kai kuriose degalinėse dyzelinas jau brangesnis už benziną. Ekonomistai dėl to kaltina Saudo Arabiją ir Rusiją. Pirmąją, kad sumažino naftos gavybą, o antrą – dėl dyzelino deficito sukėlimo. Ekspertai prognozuoja, kad nafta ir degalai gali brangti dar labiau, tačiau pasiekti 2 eurus už litrą esą neturėtų, o brangstantys degalai didina infliaciją. Panevėžietis Albinas atvyko į degalinę sklidinai pripildyti mašinos baką dyzelinu.
Video Prieš 5 val.

Iš Zarasų ligoninės neseniai „pradingo“ virš 40 tūkst. eurų kainavę medicininiai prietaisai

95
Laidos „Dėmesio centre“ kūrybinė komanda išsiaiškino skandalingą faktą – galimą įžūlios kombinacijos pavyzdį su korupcijos tvaiku. Ligoninių vadovai galimai neteisėtai parceliuoja pacientams gydyti skirtą medicininę įrangą, o po to visai Lietuvai aiškina, kad sveikatos sistemai trūksta pinigų, įrangos ir medikų. Iš Zarasų ligoninės visai neseniai pradingo operacinis stalas, modernus narkozės aparatas ir diagnostinis negatoskopas.

DIENOS PJŪVIS. Tyla prieš audrą – kokių elektros ir dujų kainų sulauksime?

Šį mėnesį elektros vidutinė kaina, pagal rugsėjo 1–12 d. duomenis, kol kas yra didžiausia šiais metais ir siekia 0,126 Eur/kWh be PVM – tai 23 proc. daugiau už rugpjūčio mėnesio vidutinę kainą, kuri buvo 0,102 Eur/kWh, praneša Lietuvos energetikos agentūra.O už dujas Lietuvos gyventojai šiuo metu priversti mokėti maždaug trečdaliu brangiau nei jos kainuoja rinkoje. Taip nutiko, nes „Ignitis“ užsipirko brangių dujų.

Kraupus išpuolis Panevėžio mokykloje: 13-metė peiliu sužalojo savo bendraamžę

Socialiniame tinkle „Facebook“ pirmadienį išplito sukrečiantis vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip mušasi dvi moksleivės, o tada trečia paauglė atbėga prie mušeikų ir, galimai, smeigia vienai iš jų peiliu. Policijos atstovai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad incidentas užfiksuotas Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje. Šį pirmadienį, apie 10.13 val., buvo sulaukta informacijos, kad 2009 m. gimusi moksleivė sužalojo kitą taip pat 2009 m. gimusią mergaitę.

Įspūdinga planktono jūra gąsdina mokslininkus: „Žala siekia 100 procentų“

Įspūdinga planktono jūra šalia Tailando krantų gąsdina vietos žvejus ir mokslininkus. Deguonį jūroje ėdančio planktono tiek daug, kad masiškai žūsta auginamos midijos ir austrės. Specialistai spėja, kad jūros augaliją ir gyvūniją dusinantis planktonas išsikerojo dėl klimato kaitos. Neįprastai žalia jūra tyvuliuoja rytinėje Tailando pakrantėje. Vanduo klampus, gleivėtas, atsiduoda žole ir negyva žuvimi. Ten rimtai įsikerojo planktonas.
Video Prieš 23 val.

Panevėžietis Lietuvos himno klausosi net per miegus – pareigūnai buvo priversti imtis rimtų priemonių

Budrūs kaimynai neliko abejingi galimam smurtui artimoje aplinkoje. Situacija išties komplikuota – pranešėjas spėjo, kad buvo smurtas prieš moterį. Artimiausių kaimynų, kurie galėtų patvirtinti ar paneigti informaciją – namuose nebuvo. Bute visu garsu plyšavo muzika, bet pareigūnams niekas durų neatidarė. Visą situaciją nufilmavo laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Apie situaciją buvo informuotas operatyvinės dalies budėtojas.

Kaimynas papasakojo daugiau detalių apie tragiškai žuvusį parasparnininką: „Nuvažiavau ir radau gatvėj gulintį“

Tragiškas savaitgalis Panevėžio rajone. Šilų miestelyje šeštadienio pavakarę žuvo 62-ejų metų Šilų gyventojas. Pirminiais duomenimis vyras mirtinai susižalojo išvažiavęs į gatvę parasparniu ir apvirtęs.  Nelaimė įvyko visai netoli namų. O skraidyklę jis buvo įsigijęs neseniai ir kol kas nė neketino bandyti skristi. Pagrindinėje Šilų miestelio Gėlių gatvėje dega žvakė. Šeštadienio pavakare būtent šioje gatvėje žuvo 62-ejų metų Šilų gyventojas.

Oksana Pikul – apie skyrybas ir Simo tėvystę: sūnaus gyvenime jis dalyvauja vangiai

Laidoje „Pasikalbėkim” vieši grožio namų įkūrėja, dainininkė ir nuomonės formuotoja Oksana Pikul. Jos gyvenime – svarbūs pokyčiai, mat ką tik oficialiai prasidėjo skyrybos su Simu Jasaičiu, kurios dabar pačiame įkarštyje. Ar pora palaiko nors kokį ryšį? Moteris atvirai sako, kad sutuoktiniui nusprendus išeiti iš namų, bendravimas praktiškai nutrūko. „Šiuo metu skyrybos dar tik startavo, todėl mūsų laukia teisiniai procesai. Bendrauti, deja, nepavyksta, nes nėra noro iš jo pusės.

TV3 Žinios. Žuvo parasparnininkas; Zelenskis lankėsi Lenkijoje, bet su šalies vadovais nesusitiko

Tragiškas savaitgalis Panevėžio rajone. Šilų miestelyje šeštadienio pavakarę žuvo 62-ejų metų Šilų gyventojas. Pirminiais duomenimis vyras mirtinai susižalojo išvažiavęs į gatvę parasparniu ir apvirtęs. Nelaimė įvyko visai netoli namų. O skraidyklę jis buvo įsigijęs neseniai ir kol kas nė neketino bandyti skristi.

Paauglė dukra išskundė šeimą vaiko teisėms: iš Ligitos ir Vytauto gali būti atimti visi 6 vaikai

Ligitos ir Vytauto šeima pakliuvo į didelę bėdą: paauglė dukra paskundė šeimą vaiko teisių apsaugos tarnybai. Iškilo pavojus, kad gali būti atimti visi šeši šeimos vaikai. Ligita teigia, kad paauglė tyčia meluoja. Jai nepatinka griežtos namų taisyklės ir taip ji reikalauja laisvės. Šeimos situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas. Iki santykių su Vytautu moteris gyveno viena su trimis vaikais.
Į viršų