Inga Norkutė – apie pokyčius po skyrybų, meilę ir santykius su buvusiu vyru: taip „durnai“ iš pradžių buvo

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Ingą Norkutę. Viena mylimiausių Lietuvos aktorių gegužę paminėjo 50-ąjį jubiliejų. Į didžiulę šventę susirinko gausus būrys Ingos kolegų, bičiulių, režisierių, tačiau buvęs sutuoktinis, aktorius ir Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys joje nepasirodė. Kokie šiuo metu buvusių sutuoktinių santykiai?  „Geri. Tikrai geri. Jis juk mano darbdavys, direktorius, tai manau, kad turėjo būti bent iš pareigos.

Andrius Kaluginas – apie skyrybų patirtį, neištikimybę ir dabartinę žmoną: „Ji yra nuostabi“

Žymus psichologas psichoterapeutas ir santykių ekspertas Andrius Kaluginas dažniausiai kalba apie iššūkius, su kuriais susiduria žmonės ar poros. Šįkart Renatos Šakalytės „Pasikalbėkim“ laidoje Andrius plačiau papasakojo ir apie savo asmeninį gyvenimą. Skyrybas patyręs psichologas pabrėžia, kad jis lygiai toks pats žmogus kaip ir visi – darantis klaidų, tačiau gebantis iš jų mokytis. Psichologas atviras – per karantiną porų santykiai tapo kaip niekada aktuali tema.

TV gelbėtoja Monika Ostrenkova pirmąkart prabilo viešai, kodėl iširo sužadėtuvės su mylimuoju: „Buvo labai skaudu“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Moniką Ostrenkovą. TV gelbėtoja, laidų redaktorė ir dainininkė ryžosi papasakoti, kodėl iširo jos sužadėtuvės su mylimuoju. Iš pradžių noriai dalijusis žinia, kad rengiasi tekėti, vėliau Monika atsitvėrė tylos siena. Iki šios dienos tik artimiausi žmonės žinojo skyrybų priežastį, tačiau moteris nusprendė prabilti viešai ir taip galbūt įkvėpti tas, kurios susidūrė su panašia patirtimi.

Alkoholis, kvaišalai, gatvės gyvenimas – iš dugno pakilusi Sashos Song vadybininkė Laura gailisi tik vieno

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina atlikėjo Sashos Song vadybininkę Laurą Raguotienę. Moteris ryžosi itin atviram pokalbiui apie savo nuopolius ir pakilimus. Lygiai 10 metų – tiek Laura yra visiškai „švari“ arba, kaip pati sako, nepriklausoma nuo jokių svaigalų – pradedant alkoholiu ir baigiant kvaišalais.

Nuo pašaipų iki tėvų grasinimų išvyti – su tuo susiduria į technologijas sukančios mergaitės: stereotipai nedingo

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ vadovę Andželiką Rusteikienę ir informatikos ir elektronikos inžinierę Dovilę Kurpytę-Lipnickę. Abi moterys yra ne tik savo sričių profesionalės, bet ir pokyčių iniciatorės ugdymo įstaigose. Andželika jau ne vienerius metus moko vaikus ekonomikos, verslumo pagrindų, o Dovilė yra universiteto dėstytoja.

Radijo žvaigždės Elena Karalienė ir Laura Ignatovičiūtė prakalbo apie asmeninį gyvenimą: esam lyg diena ir naktis

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Eleną Karalienę ir Laurą Ignatovičiūtę. Radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjos puikiai pažįstamos ištikimiems klausytojams, tačiau koks jų gyvenimas užvėrus studijos duris ir kaip jos apskritai atsidūrė „Power Hit Radio“? Elena tikina niekada nesvajojusi dirbti radijuje. Ne vienerius metus ji rašė straipsnius tv3.lt portale, o po to nusprendė išeiti į TV3 Kūrybos departamentą.

Petro Gražulio dukra Marija – apie verslą supurčiusį skandalą, šeimą ir santykį su tėčiu

Visai neseniai žiniasklaidą sukrėtė skandalas dėl Petro Gražulio dukters Marijos Šalaševičienės juvelyrikos verslo. Daugelis susidomėjo ne tik jos kurtais aksesuarais, bet ir pačia moterimi. Nors anksčiau situacijos komentuoti nedrįso, Marija pagaliau atvėrė širdį. Žurnalistė Renata Šakalytė laidoje „Pasikalbėkim“ kalbino prekės ženklo „Mari Made“ kūrėją Mariją Gražulytę-Šalaševičienę, ji papasakojo apie santykius su tėvu, verslą ir šeimą.

Greitai ištekėsianti Vaida Skaisgirė atšventė mergvakarį: vietos nežinojo iki paskutinės akimirkos

140
Televizijos laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė visai greitai antrą kartą ištekės už mylimojo Elvino. Savaitgalį moteris atšventė savo mergvakarį, kurio proga ją draugės išsivežė į Kroatiją. Savaitgalį Vaida Skaisgirė nepamirštamo mergvakario akimirkomis pasidalijo socialiniuose tinkluose, o įrašu sutiko pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais. Pati mergvakario vieta buvo itin slepiama jos artimiausių bičiulių.

Andrius Kaluginas prabilo apie žmoną, skyrybų patirtį ir tai, kodėl antrai pusei ne visada reikia sakyti tiesą

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Andrių Kaluginą. Žymus psichologas psichoterapeutas ir santykių ekspertas dažniausiai kalba apie iššūkius, su kuriais susiduria žmonės ar poros. Šįkart Andrius plačiau papasakojo ir apie savo asmeninį gyvenimą. Skyrybas patyręs psichologas pabrėžia, kad jis lygiai toks pats žmogus kaip ir visi – darantis klaidų, tačiau gebantis iš jų mokytis.

Lino Kojalos nematyta pusė – prezidento Valdo Adamkaus vaidmuo jo gyvenime ir santykiai su mylimąja: iš gerbėjos tapo žmona

91
Tikriausiai nei vienas šių dienų užsienio politikos įvykis viešojoje erdvėje neapsieina be politikos apžvalgininko Lino Kojalos komentaro. Nors jam viso labo 31 metai, jis jau spėjo studijuoti Harvardo universitete, Oksforde ir yra Rytų Europos studijų centro vadovas. Portale tv3.lt – kiek kitoks pokalbis su Linu Kojala – apie susidomėjimą politika, susižavėjimą prezidentu Valdu Adamkumi ir pažintį su žmona Ieva.

Jazzu prabilo apie nėštumą: „Tai dovana iš kosmoso“

1816
Penktadienio rytas prasidėjo su naujienomis apie dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenimą. Ji paskelbė, kad su mylimuoju Donatu Ivanausku laukiasi vaikelio. Moteris apie džiugią naujieną pranešė ir socialiniuose tinkluose. „Dovana iš kosmoso. Esame laimingiausi pasaulyje. Pagaliau dalinamės džiugia žinia ir su jumis. Na, nes nebelabai ir įmanoma toliau slėpti. Labai prašome ramybės ir supratimo, priimame tik geriausius linkėjimus ir šviesiausias energijas“, – rašė Justė.

Marija Šalaševičienė atskleidė, kiek uždirba ir kodėl verslą supurtė skandalas: jei nebūčiau Gražulytė, to nebūtų buvę

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Mariją Šalaševičienę. Papuošalų ir aksesuarų „Mari Made“ kūrėja ryžosi atviram pokalbiui po to, kai jos verslą supurtė skandalas. Prieš keletą mėnesių pasirodė žurnalistinis tyrimas, kuriame teigiama, kad iš jos parduotuvės įsigytame žiede buvo aptikta Europos Sąjungoje draudžiama medžiaga nikelis. Marija tikina, kad pasirodžiusi informacija ją tiesiog šokiravo.

Kaip niekad atvira Andžela Adamovič – apie šeimos pagausėjimą ir baisiausią laikotarpį: sunku rinkti žodžius

Andžela Adamovič-Gečienė neseniai atšventė 35-ąjį gimtadienį. Laidoje „Pasikalbėkim“ su Renata Šakalyte moteris papasakojo, kodėl šio gimtadienio visai nelaukė, prisiminė išskirtinę vyro staigmeną ir atvėrė širdį apie itin sudėtingą laikotarpį.  Andžela atvira – 35-ojo gimtadienio ji visai nelaukė ir nenorėjo švęsti: „Nesureikšminu to kaip šventės.  Man ateina suvokimas, kad o Dieve, man 35 metai. Kai Žygimanto tėvai mane sveikino, aš nesupratau, kad mane sveikina.

Jazzu – apie sunkų laikotarpį, vestuves ir santykius su mylimuoju: laikas naujam etapui

144
Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenimas – nuolatinis kritikų ir spekuliantų taikinys. Moteris juokauja, jog jeigu pasitikėtume internautų gandais, ji jau augintų tris vaikus. Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“ atlikėja atvėrė širdį apie santykius ir sunkų laikotarpį.  J. Arlauskaitė su mylimuoju Donatu kelis mėnesius praleido ne Lietuvoje.

Metus vedęs Linas Kojala prabilo apie santykius su žmona, šeimą ir kodėl jam toks svarbus Adamkus

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Liną Kojalą. Vienas žymiausių ir įtakingiausių Lietuvos politologų labai retai kalba apie asmeninį gyvenimą. Šįkart Rytų Europos studijų centro vadovas padarė išimtį ir atvirai papasakojo, kaip sekasi gyventi šeimoje. Lygiai prieš metus Linas sumainė aukso žiedus su psichiatrijos gydytoja rezidente Ieva Radzevičiūte. Kas pasikeitė Kojalų namuose per metus? „Jeigu atvirai – net nepastebėjome, kaip tie metai prabėgo.

Paul de Miko – apie mylimąją ir „influencerio“ darbą: sumos gali svyruoti nuo 6 iki 16 tūkstančių eurų

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Paulių Mikolaitį-Paul de Miko. Sėkmingas nuomonės formuotojas ir „YouTube“ žvaigždė atvirai pasakoja apie tai, kuo gyvena šiandien. Nors Paulius sulaukia nemažai merginų dėmesio, jam tai neaktualu, nes pustrečių metų šiltus jausmus puoselėja mylimajai Gabrielei Kudirkaitei. Tiesa, iki pažinties su ja, Paulius turėjo net dešimtmetį trukusius santykius, tačiau išblėsus jausmams, pora pasuko skirtingais keliais.

Anžela Adamovič-Gečienė prabilo apie sunkų laikotarpį, kai jos akyse vos nemirė sutuoktinis: iki šiol sunku kalbėti

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Anželą Adamovič-Gečienę. Atlikėja, verslininkė, buvusi „X faktoriaus“ finalininkė davė išskirtinį interviu, kuo gyvena šiandien ir kodėl pasitraukė iš viešumos. Neseniai 35-ąjį gimtadienį paminėjusi moteris atvira: tokį sprendimą ji priėmė sąmoningai, nes pavargo nuo dalyvavimo įvairiuose projektuose, renginiuose, kur tvyro netikrumo jausmas. „Nemokėjau būti savimi, tarsi bijojau kažką ne taip pasakyti ar leptelėti per daug.

Naują mylimąją pristatęs Artūras Zuokas – atvirai apie skyrybas, meilę ir skaudulius: „Agnė neliko nuskriausta“

Prasidėjus vestuvių sezonui, dažnai aptarinėjami ir nepavykę santykiai. Zuokų skyrybų ir nesutarimų tema šiuo metu itin aptarinėjama. Pats politikas, buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas visai neseniai viešumoje pasirodė su savo naująja širdies drauge, smuikininke Augusta Jusionyte ir sukėlė tikrą diskusijų audrą. Vyras išsakė savo versiją apie skyrybas su žmona Agne, kaltinimus apie smurtavimą ir buvusios žmonos priklausomybes.

Nerijus Mačiulis atvirai – apie iššūkius auginant 3 vaikus, kodėl jie mokosi angliškai ir buitį namie: esu feministas

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Nerijų Mačiulį. Vienas įtakingiausių Lietuvos ekonomistų dažniau kalba apie taupymą, investicijas ar finansų krizes, o apie asmeninį gyvenimą nėra linkęs atvirauti. Tačiau šįkart Nerijus padarė išimtį ir Tėvo dienos proga papasakojo apie savo šeimą ir atskleidė, koks yra tėtis ir vyras.  Šiuo metu Mačiulių namuose krykštauja trys vaikai – septynerių dukra ir šešiametis bei trimetis sūnūs.

Sandra Žutautienė – apie skaudžią santuokos griūtį, tikrąją skyrybų priežastį ir naujus jausmus

Tikriausiai visi puikiai žinome ilgametę „TV pagalbos“ vedėją Sandrą Žutautienę. Moteris save išbandė ne tik televizijos laidose, bet ir šokių projektuose, neseniai į rankas paėmė ir mikrofoną. Tiesa, kaip teigia ji pati, tas kelias nebuvo toks lengvas. Ji papasakojo apie itin sunkiai išgyventas skyrybas, pirmuosius „blynus“ televizijoje ir atsikratytą svorį, dėl kurio dar vis sulaukia piktųjų komentatorių.
Į viršų