Niujorke aštuoniolikmetis nušovė 10 žmonių: aiškėja žudynių motyvas

Bafalo mieste Niujorko valstijoje aštuoniolikmetis nušovė 10 žmonių. Dar tris – sužalojo. Aiškėja ir motyvas – teisėsauga mano, kad tai buvo žiaurus rasinės neapykantos nusikaltimas. Esą aštuoniolikmetis prieš įvykdydamas nusikaltimą išleido manifestą, kuriame įsipareigojo nužudyti kuo daugiau juodaodžių. Žmonių kūnai ant žemės ir antrankiais surakintas, juos nužudęs įtariamasis – tokius kraupius vaizdus filmuoja Niujorko valstijos Bafalo miesto gyventojai.

Šimonytė ragina suteikti vadovo statusą Vytautui Landsbergiui: kurie turi asmeninę kovą – labai gaila

Seime arši kova dėl valstybės vadovo statuso suteikimo Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui. Į Seimą ir vėl grįžus šiam projektui, premjerė Ingrida Šimonytė jį pavadino moralinės skolos klausimu. O opozicinė valstiečių ir žaliųjų frakcija Seime ėmėsi grasinimų.

Kyjivo gyventojai baiminasi dėl Mariupolio gynėjų saugumo: „Nieko gero iš to nebus“

Beveik 300 sužalotų Mariupolio miesto gynėjų naktį evakuoti iš „Azovstal“ požemių. Į Z raidėmis pažymėtus autobusus susodintus karius rusai išvežė į savo kontroliuojamas teritorijas. Koks jų likimas, kol kas nežinoma. Tačiau Zelenskis sako, kad Ukrainai jos didvyrių reikia gyvų ir tikisi juos išmainyti į Rusijos karo belaisvius. Savo ruožtu Kremlius aiškina, kad Azov kariai pasidavė, o Rusijos Dūmos deputatai ėmėsi žingsnių, kad jokių mainų nebebūtų ir ukrainiečiai stotų prieš rusų teismą.

Putino režimui simpatizavęs Tuminas gavo antausį nuo Maskvos: aiškėja, kas supykdė Kremlių

Savo pritarimo rusų propagandai nesigėdinęs ir neslėpęs lietuvių režisierius Rimas Tuminas gavo antausį nuo Maskvos – iš jo Kremlius atėmė apdovanojimą už svarų indėlį į Rusijos kultūrą. Kokios to priežastys, kol kas nėra aišku. Žiniasklaida spėlioja, kad Maskvą supykdė rusų komikų paviešintas R. Tumino ir Ukrainos kultūros ministro pokalbis, kuriame režisierius pasmerkė Rusijos pradėtą karą.

Paviešinti išskirtiniai vaizdai: Kaune į avariją pakliuvo motociklininkas

Kaune į avariją pakliuvo motociklininkas – jis trenkėsi į sankryžoje išlindusį automobilį, vertėsi ir susižalojo. Išskirtinė filmuota medžiaga paviešinta portale „Kas vyksta Kaune“. Iš kiemų išvažiuojantis „VW Polo“ susidūrė su pagrindine Vaidoto gatve važiuojančiu motociklu.

Valdas Adamkus: „Didžiuojuosi, kad Lietuva yra viena iš pirmaujančių valstybių, remianti ukrainiečių tautą“

Parlamente šiandien pasirodė ir kitas buvęs valstybės vadovas – prezidentas Valdas Adamkus. Jam pirmajam atiteko naujas Seimo apdovanojimas – Aleksandro Stulginskio žvaigždė. Už indėlį Lietuvai stojant į NATO ir Europos Sąjungą apdovanotas prezidentas jautriai kalbėjo, kad „vardan tos Lietuvos“ dirbo nuo pat paauglystės. Ir teigė besididžiuojąs lietuviais už didelę paramą Rusijos užpultai Ukrainai. Be žmonos Seime pasirodęs V. Adamkus papasakojo ir kaip jaučiasi ponia Alma.

Laidoje „Prieš srovę“ – netikėta linkme pasisukęs pokalbis: teko skubiai kviesti greitąją

Prienų rajone, ant Nemuno kranto gyvenanti Birutė greičiausiai niekada nė nepagalvojo, kad liks be namų. O kad pastogę iš jos atims ne kas kitas, o dukra – nesusapnavo ir didžiausiame košmare. Artimiausias žmogus taip sujaukė Birutės gyvenimą, kad pasakodama apie savo išgyvenimus laidai „Prieš srovę“ moteris iš skausmo griebėsi už širdies. Visą gyvenimą Birutė puikiai sutarė su savo dukra Inga.

Skandinavijos ir Baltijos šalių džiaugsmą temdo Turkijos prezidento žodžiai: mes neištarsime „taip“

Suomija ir Švedija artimiausiomis dienomis kartu pateiks prašymus stoti į NATO – tokį sprendimą šiandien paskelbė abiejų šalių vadovai. Tiesa, tam vis dar prieštarauja Turkija, kurios prezidentas skandinavams pasiūlė net nesivarginti vykti į Ankarą jo perkalbėti. Tačiau analitikai įsitikinę, kad Turkijos prieštaravimai tėra bandymas pasinaudoti situacija iš NATO sąjungininkų išsireikalauti naudos sau.

TV3 Žinios. Seimas padidino NPD; Užvirė aistros dėl valstybės vadovo statuso suteikimo V. Landsbergiui; Iš „Azovstal“ gamyklos okupantai išvežė 300 karių

Valdantieji vis bando pasaldinti žmonių gyvenimus. Šiandien Seimo nariai  nustatė didesnį neapmokestinamų pajamų dydį. Jį padidino nuo 460 iki 540 eurų. Tai reiškia, kad nuo šių metų birželio 1 dienos uždirbantys minimalią algą asmenys „į rankas“ gaus 16 eurų daugiau, uždirbantys tūkstantį –  beveik 12 eurų daugiau, o tų, kurių atlyginimas didesnis nei 1704 pajamos dėl šio žingsnio nepadidės.

Po 9 džiaugsmingų mėnesių Gracijus padarė lemtingą klaidą: „Aš savęs neapkenčiu“

Norint pasveikti nuo alkoholizmo reikia daug ryžto ir valios. Gracijus jau buvo pradėjęs kelionę į blaivybę ir jam tai puikiai sekėsi, tačiau vyras paslydo. Matydama, kad jos mylimas žmogus nebesusitvarko pats, ir nenorėdama grįžti į seną gyvenimą Gracijaus žmona Jūratė kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“. Gracijus buvo pasveikęs nuo savo priklausomybės, vyras nevartojo 9 mėnesius, tačiau nelemtas įvykis viską pakeitė. „Padarė vestuves, aš ten sėdžiu kaip durnius ir galvoju truputėlį.

Žygimantas Mauricas: „Vien tik ekonominėmis priemonėmis, deja, Rusijos nenugalėsi“

Rusijai pradėjus karą Ukrainoje šalis agresorė sulaukė griežtų sankcijų, kurios turėjo ją sustabdyti. Deja, bet tai ilgalaikiai procesai, teigia ekonomistas Žygimantas Mauricas. TV3 žinių „Dienos komentare“ kalbinamas žurnalisto Vladimiro Laučiaus Ž. Mauricas aiškino, kad norint karą sustabdyti dabar sankcijų nepakanka.

Į dangų pažvelgęs vyras negalėjo patikėti savo akimis – nufilmavo retą reiškinį

Oklahomos valstijoje, JAV, į dangų pažvelgęs vyras negalėjo atsigrožėti retu reiškiniu, kurį pamatė praūžus audrai.  Tayloras Meadas net 40 minučių filmavo dangų, kuriame buvo matomi reti „mammatus“ debesys. Iš 40 minučių įrašo vyras padarė 40 sekundžių vaizdelį, kuriuo pasidalijo socialiniuose tinkluose. Reti „mammatus“ debesys iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip apokalipsė, tačiau tai tėra debesų rūšis, kuri primena mozaiką, sudarytą iš kamuoliukų.

Parduotuvėje rusė užsipuolė ukrainietę: „Jei galvojate, kad čia elgsitės kaip Europoje, tai b*** jums“

Savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje Izraelyje gyvenanti rusė paviešino vaizdo įrašus iš maisto parduotuvės, kurioje be jokios sąžinės graužaties ji apšaukė ten apsipirkti bandžiusią ukrainietę.  Izraelio sostinėje Tel Avive rusė vardu Stasi stovėdama maisto parduotuvės eilėje prie kasos ėmė konfliktuoti su toje pačioje eilėje stovėjusia ukrainiete.  „Jūsų žmonės visur elgiasi ne taip.

DIENOS PJŪVIS. Valdantieji keičia taktiką: ar dabartinis bandymas tenkina LGBT bendruomenę?

Lietuvoje dar kartą bus mėginama įteisinti heteroseksualių ir homoseksualių porų partnerystę, bet šįkart ji vadinsis ne partneryste, o civiline sąjunga. Pokyčių prireikė, nes ankstesnis įstatymas Seime neperėjo net pateikimo stadijos. Pagal naujai parengtą teisės aktą, civilinė sąjunga bus registruojama pas notarą, o ne Civilinės metrikacijos biure, nebus galimybės pasiimti partnerio pavardės arba pasirinkti dvigubos pavardės.

Lietuvoje įsibėgėja lydekų žvejybos sezonas: pasakė, kada geriausias laikas ruoštis į žvejybą

Šalyje įsibėgėja lydekų žvejybos sezonas. Meškeriotojai jau dvi savaites traukia šias vandens plėšrūnes, o laimikiai pasitaiko tikrai įspūdingi – metro ir didesnės. Tačiau vis daugiau tokių didelių trofėjinių spiningautojai paleidžia atgal į vandenį – populiarėja sąmoningų žvejų principas – „pagavai – paleisk“. Ministerija taip pat sumažino lydekų kvotas – jei anksčiau žvejys galėjo parsinešti namo iki 5, tai dabar tik dvi lydekaites ne mažesnes nei 50 centimetrų.

Tik kas dešimtas žino, ką daryti ekstremalios situacijos metu: Lietuvoje prasideda mokymai

Lietuva vis labiau ruošiasi ekstremalioms situacijoms – nuo šiandien startuoja informacinė civilinės saugos kampanija, kurios metu priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai kartu su civilinės saugos specialistais lankys bendruomenes, mokyklas, senjorus ir neįgalius žmones ir mokys kaip elgtis atsitikus dideliai nelaimei. Mat tik kas 10 gyventojas Lietuvoje žino, ką reiktų daryti ekstremalios situacijos metu.

Įspūdingas šou karalienės Elžbietos II garbei: atvyko ir Holivudo žvaigždės

Įspūdingas šou Vindzoro pilyje, kurį stebėjo ir karalienė Elžbieta II. Kitaip ir negalėjo būti – jis skirtas monarchės valdymo 70-mečiui paminėti. Garsiais šūksniais karalienę sveikino ne tik susirinkusi minia, bet ir į šventę atvykusios Holivudo žvaigždės. Audringi aplodismentai kaip visad elegantiškai ir puikiai nusiteikusiai karalienei Elžbietai II. Taip minia ją sutinka Vindzoro pilyje, kur visų laukia įspūdingas reginys.

Gyventojai griebiasi už galvos: atlyginimai neauga taip sparčiai kaip kainos parduotuvėse

Lietuvoje darbo pajamų augimas spartesnis nei prieš metus, tačiau pilnesnes kišenes gyventojams pajusti trukdo rekordinė infliacija. Naujausiais „Sodros“ duomenimis – pirmąjį šių metų ketvirtį infliacija buvo didesnė nei pajamų augimas – kovą atlyginimai augo 13 procentų, o infliacija siekė 16 procentų.

Justina Rudokė – apie 28 metų skirtumą ir artimųjų reakcijas: daug kas bandė atkalbėti, tėvams buvo šokas

Garsaus aktoriaus Ramūno Rudoko žmonai Justinai Rudokei apie savo santykius su mylimu vyru teko girdėti visko – nuo gandų, esą mergina siekia žinomumo, iki abejonių dėl 28 metų skirtumo tarp sutuoktinių. Visgi, mergina atvira – jos šios kalbos nebeveikia.  Justina Rudokė dalyvavo laidoje „Pasikalbėkime“, kurioje atskleidė daugiau detalių apie savo šeimą. „Mes stengiamės kurtis savo asmeninį gyvenimą taip, kad pas mus aplink net nėra daug draugų.

Atskleidė, kiek uždirba influenceriai – atsiranda ir bandančių savo pajamas nuslėpti: privalėjo susimokėti 30 tūkst. eurų

Nuomonės formuotojai, kitaip sakant – influenceriai – tie, kas šioje skaitmeninėje eroje išmoko socialinius tinklus išnaudoti ne tik pramogai, bet iš jų ir užsidirbti. Ne paslaptis, kad kuriant įvairiausią turinį – nuo gyvenimo būdo ir grožio iki apžvalgų, komentaro stiliaus, komedijų video, influenceriai surenka peržiūras, sekėjus, o gavę populiarumą iš to susikrauna tūkstantines sumas.
REKLAMA
Į viršų