Aukcione – laikrodis už 6 mln. eurų: priklausė paskutiniajam Kinijos imperatoriui

Honkongo aukcione vienas laimingasis už beveik 6 milijonus eurų įsigijo ypatingą, kadaise paskutiniajam Kinijos imperatoriui priklausiusį šveicarišką laikrodį. Šį laikrodį imperatorius padovanojo savo rusų kalbos vertėjui, kai buvo įkalintas Sovietų Sąjungos kalėjime. Įspūdingas šveicariškas „Patek Phillippe“ laikrodis kadaise priklausė paskutiniajam Kinijos Čingų dinastijos imperatoriui Puyi, kuris savo valdymą pradėjo būdamas vos dvejų metukų.
Video naujienos Prieš 5 val.

Vilniaus dangų netrukus saugos „Patriot“ sistemos: Vokietija jas dislokuos per svarbų renginį

Putino superginklu vadinamas raketas Kinžal numušanti amerikiečių oro gynybos sistema „Patriot“ jau netrukus turėtų atvykti į Lietuvą ir saugoti Vilnių. Vokiečiai žada sistemą pas mus dislokuoti per liepą vyksiantį NATO viršūnių susitikimą Vilniuje. Tuo metu ukrainiečiai toliau tampo nervus rusofašistams – šalies ginkluotųjų pajėgų vadas išplatino dar vieną kontrpuolimo anonsą. Efektingame vaizdo įraše ukrainiečiai žada rusams pragarišką kerštą.
Video naujienos Prieš 5 val.

Kauno rajono „Hegelmann“ nepaliko šansų vilniečiams

Antrosios šeštadienio rungtynės įvyko sostinėje, kur Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa su Vilniaus „Riteriais“ šią savaitę susikovė jau antrą sykį. „Hegelmann“ futbolininkai, po pralaimėjimo vilniečiams LFF taurėje, atsirevanšavo su kaupu – kauniečiai pergalę šventė rezultatu 4:0 (2:0). 7-ąją minutę Tomas Švedkauskas prie savųjų vartų suklydo, o vienas prieš vartininką likęs Nikola Popovičius įvarčiu nepasižymėjo.
Video naujienos Prieš 5 val.

Gimtadienis užsitęsė 10 dienų – dovanų sulaukė net iš pareigūnų

10 dienų švęstas gimtadienis baigėsi išrašytomis baudomis. Nubaustos moters tai visai nenuliūdino – savo reakcija ji nustebino pareigūnus. Pareigūnų susitikimą su neblaivia vairuotoja bei jos augintiniais užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Patrulių ekipažas pastebėjo be žibintų ir liemenės važiuojančią dviratininkę. Išvydusi policijos automobilį, moteris staigiai nušoko nuo dviračio ir atrėmė jį į stulpelį. Dviratininkė tikino važiavusi iš parduotuvės.
Farai Prieš 6 val.

Valentas mano, kad buvusi žmona siekia pasipelnyti: dviems vaikams skiria 50 eurų

Penktadienį laidos „TV Pagalba“ studijoje – dramatiška buvusios poros skyrybų istorija. Valentas ir Milda išsiskyrė, tačiau neapykanta, abipusiai kaltinimai ir manipuliacija vaikais išliko. Milda kaltina, kad Valentas apleido vaikus ir nepadeda jų išlaikyti, tačiau vyras atkerta, jog ši nuteikinėja juos prieš tėtį.

TV3 Žinios. Per dieną – trys žinomų žmonių mirtys; Blinkevičiūtė pasišaipė iš Landsbergio; Čekių skandalas kirto Vyriausybės reitingams

84
Lietuvą per vieną dieną sukrėtė net kelios skaudžios netektys. Mirė muzikologė, laidų vedėja Zita Kelmickaitė, ilgametis LRT laidos „Duokim garo“ vedėjas Stanislovas Kavaliauskas ir jaunas LNK žurnalistas Vilius Stankevičius. O socdemų suvažiavime kitokios nuotaikos. ČIa skamba pašaipos Gabrieliui Landsbergiui. Socialdemokratų lyderė Vilija Blinkevičiūtė rėžė: ,,Gal geriau tegu persikrauna savo kompiuterį, o ne valdžią.

Svajojate apie skandinavišką pensiją? Štai, kaip tai įgyvendinti

Lietuviai svajoja apie skandinaviškas ar vokiškas pensijas, kurios tris kartus didesnės nei lietuviškos ir viršija tūkstantį eurų. O dabar pensija, kurią gauna senjorai Lietuvoje,  tenkina tik kas dešimtą lietuvį. Anot šalies investicinių ir pensijų fondų asociacijos vadovo, tam, kad išpildytume skandinavišką svajonę, turime papildomai kaupti patys. O taip pat įtraukti darbdavius, kad šie dalį algos mokėtų tiesiai į pensijų kaupimo sąskaitą.

Moteris negali palaidoti vyro jau 2 mėnesius: velionį laiko spintoje

Jadvyga savo mirusio vyro urną jau kelis mėnesius laiko bute, savo drabužių spintoje. Moteris nori vyrą palaidoti giminės kape, tačiau tam reikia šiame kape palaidotos velionės mamos mirties liudijimo originalo, kurio niekaip negali atgauti.  Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Jadvyga, kuri šiuo metu išgyvena sudėtingą laikotarpį, prieš kelis metus mirė jos mama, o dabar ir vyras.
TV pagalba Prieš 9 val.

„Putino padlaižys ir š*****s“: Macroną išdėjo į šuns dienas

Kaip skelbia „Politico“ Borisas Johnsonas anksčiau privačiai Prancūzijos prezidentą Emmanuelį Macroną išvadino „Putino padlaižiu“ ir „š******i“. Dabar buvęs britų premjeras vėl nepraleido progos patraukti per dantį E. Macrono. Situaciją tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ aptarė naujienų portalo tv3.lt žurnalistai Vilmantas Venckūnas ir Andrius Jakimčuk.

Ineta Puzaraitė atskleidė didžiausią savo baimę: bijo vienintelio

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi 36-ąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šį kartą vedėjas Simonas kviečia susitikti su dviem, kaip jis pats sako, „ne tik tėveliais“ – Ineta Puzaraite-Žvaguliene ir Ąžuolu Žvaguliu. Kodėl „ne tik tėveliai“? Nes Ineta ir Ąžuolas – labai veiklūs žmonės. Pirmiausia, kaip patys sako, jie – Barboros ir Bernardo tėvai.

Radviliškio politikas nubaustas už žiaurų elgesį su gyvūnais: gyvam šernui rovė iltis

Gyvam šernui replėmis rovė iltis ir medžiokliniais šunimis pjudė audinę bei vietnamietišką kiaulę – taip septynių vyrų vykdyta šunų dresūra, kurią jie patys ir nufilmavo, pašiurpino net daug ko mačiusius pareigūnus. Vienas iš žiauriai su gyvunais besielgusių –  Radviliškio rajono tarybos narys, Skvernelio partijos „Vardan Lietuvos“ politikas Ernestas Mončauskas.

Jokiu būdų neignoruokite 1 simptomo: gali baigtis mirtimi

Vos prieš kelias savaites užgeso fitoterapeuto Juozo Ruolios gyvybė, o gegužės 21-ąją mirė ir buvusi pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė. Ar insultas dažnai nusineša gyvybes ir kaip užkirsti jam kelią? Apie tai tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ kalbamės su VUL Santaros klinikų gydytoju neurologu Ryčiu Masiliūnu ir VUL intervenciniu radiologu Giviu Lengveniu.

Užfiksavo kuriozišką vaizdelį: vyras greitkelyje gaudė iš ganyklos pabėgusią karvę

Mičigano valstijoje vairuotojas užfiksavo neįprastą ir kuriozišką vaizdelį – kaubojus greitkelyje gaudė iš ganyklos pabėgusią karvę. Jam teko gerokai paplušėti, kol pavyko virvę užmesti ant gyvulio ir karvę patraukti nuo kelio, kuriuo dideliu greičiu lėkė dešimtys automobilių. Mičigano valstijoje amerikiečio automobilio registratorius fiksuoja kuriozišką ir gana pavojingą vaizdelį – į greitkelį, kuriuo greitai lekia automobiliai, įbėga karvė. O paskui ją – ir jos šeimininkas ant arklio.
Video naujienos Prieš 11 val.

Urbonaitė: norima, kad rinkėjai per pirmalaikius rinkimus konservatoriams suteiktų nuodėmių išrišimą

Konservatorių prezidiumas nusprendė inicijuoti pirmalaikius Seimo rinkimus, o jei tam nebus pritarta – svarstyti visos Vyriausybės atsistatydinimą. Seimo vicepirmininkas Paulius Saudargas įsitikinęs, politinės sistemos perkrovimas – vienintelis logiškas sprendimas, o politologė Rima Urbonaitė retoriškai klausia, kam perkrauti Seimą, kai problemos yra savivaldoje? Apie susidariusią situaciją naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo Mykolo Romerio universiteto (...

Tapinas apie Jonavos politikus: „Jaučiuosi kaip odontologas, kuris rauna dantį, o pacientas priešinasi“

343
Bene atkakliausiai pateikti savo detalias išlaidas atsisako Jonavos savivaldybės politikai. Daliai visuomenės jau kyla įtarimų, kad būsimo premjero kėdę besimatuojantis meras Mindaugas Sinkevičius pats turi ką slėpti, kad šitaip nenori parodyti, ar ir pats su tarybos nariais netaškė žmonių pinigų. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže. Jonava – rajonas, kurį valdo tėvas ir sūnus Rimantas ir Mindaugas Sinkevičiai.

Skandalas „Lietuvos geležinkeliuose“ – iki keleivinių traukinių avarijos trūko labai nedaug

Skandalas „Lietuvos geležinkeliuose“ – TV3 žinioms pavyko išsiaiškinti, kad kovo pradžioje į avariją su briedžiu pakliuvęs keleivinis traukinys vėliau vos nesusidūrė ir su kitu keleivius vežusiu traukiniu. Esą stabdžių neturintis sąstatas su keleiviais pralėkė ir raudoną šviesoforo šviesą, supjaustė iešmus ir tik per plauką išvengė didelės katastrofos. Keleiviai kelionę baigė autobusais.

Specialistai įspėja dėl augalų: kai kurie jų gali pavojingai apsvaiginti

Kauno botanikos sode jau visą savo grožį atskleidė rododendrai. Gausiai apsipylę įvairiaspalviais žiedais ir kvapais traukia tiek vaikų, tiek ir suaugusiųjų dėmesį. O specialistai primena, kad su šiais augalais reikia būti itin atsargiems. Vienus jų skleidžiamas aromatas ramina, o kitiems gali sukelti ir labai neigiamų pasekmių. Į Kauno botanikos sodą užsukusios ukrainietės Julia ir į svečius iš Vokietijos atvykusi Olena stebisi patekusios lyg į rojų.

Ar sąžininga, kad vyresni vairuotojai turi dažniau tikrintis sveikatą? Medikai turi aiškų atsakymą

Lygių galimybių kontrolierė susirūpino automobilius vairuojančiais senjorais ir sako, kad dabartinė sveikatos tikrinimo tvarka, kai vyresniems privaloma dažniau tikrintis sveikatą, diskriminuoja automobilius vairuojančius vyresnio amžiaus žmones. Nors kai kurie vairuotojai su kontroliere sutinka, tačiau tokį entuziazmą stabdo medikai.

50 proc. sergančių šiomis ligomis – jaunuoliai: „Žmonėms būna gėda kreiptis pas specialistus“

Dažnai lytiškai plintančios infekcijos pasireiškia be simptomų, todėl galima jomis užkrėsti partnerį, o laiku nediagnozavus ir negydant šių infekcijų, kyla didelė grėsmė komplikacijoms, kurios dažniausiai pasireiškia moterims ir naujagimiams.
Video naujienos Prieš 14 val.

Nuo liepos apsipirksime kitaip – prekybos centrai atskleidė, kaip viskas vyks

Valdininkams užsimojus nebeleisti gyventojams dalinti nemokamų lengvų plastikinių maišelių prekybos centruose, gyventojai turės atverti pinigines ir už kiekvieną maišelį nuo liepos susimokėti. Prekybos tinklai atskleidžia, kokia bus tvarka ir kaip tautiečiai apsipirkinės, tačiau kiek tiksliai lengvi plastikiniai maišeliai kainuos, iki šiol nesako. Vieni lietuviai tokius valdininkų sprendimus keikia, kiti – giria.
Į viršų