Miestiečių žvilgsnius prikaustė ant Tauro kalno vykusios savadarbių rogių varžybos „Red Bull Jump & Freeze“

64
Šeštadienį ant sostinės Tauro kalno būriavosi nutrūktgalviškų nuotykių pasiilgę miestiečiai – čia vyko savadarbių rogių varžybos „Red Bull Jump & Freeze“. Smagiose ir azartiškose rungtynėse varžėsi 30 komandų, kurios pasiruošimui turėjo net dvejus metus. Praėjusiais metais „Red Bull Jump & Freeze“ neįvyko, tačiau šiemet renginys tapo dar patogesnis miestiečiams – iš Liepkalnio persikėlė į miesto centrą.

Vyriausias „Red Bull Jump&Freeze“ varžybų dalyvis Sigitas: „Svarbiausia nebijoti“

Vasario 18 d. ant sostinės Tauro kalno vyks tikras nutrūktgalvių šou – savadarbių rogių varžybos „Red Bull Jump&Freeze”. Vyriausias jų dalyvis, komandos „Senjoras sugrįžta“ atstovas Sigitas sako, kad svarbu ne pase įrašytas skaičius, o tai, kaip jautiesi. „Vasario 27 d. man sukaks 58-eri. Šios varžybos – išankstinė gimtadienio dovana. Dažnai pagalvoju, kad galėtų tų metų būti mažiau, bet yra kaip yra.
REKLAMA
RedBull  RedBull

„Red Bull Jump & Freeze” varžybos keliasi į miesto centrą

Vasario 18 d. vilniečių ir miesto svečių laukia nutrūktgalviškiausias šios žiemos nuotykis – sugrįžta jau tradicinėmis tapusios savadarbių rogių varžybos „Red Bull Jump & Freeze”. Iki šiol Liepkalnyje vykęs renginys šįmet persikelia į dar patogesnę lokaciją – sostinės Tauro kalną. Nuo kalno skriejančių dalyvių lauks tikras adrenalino pliūpsnis – teks ne tik pakilti nuo tramplino į orą, bet ir savo šuolį užbaigti specialiame, sniego apsuptame baseine.
REKLAMA
Red Bull Jump&Freeze renginys perkeliamas į kitus metus  Red Bull Jump&Freeze renginys perkeliamas į kitus metus

„Red Bull Jump&Freeze“ renginys perkeliamas į kitus metus

Su didžiuliu apmaudu pranešame, kad dėl šalyje įvestos nepaprastosios padėties nutrūktgalvių susibūrimas „Red Bull Jump & Freeze 2022” perkeliamas į kitus metus. Nuoširdžiai laukėmė, kuo šiemet nustebins mūsų tautiečiai, bet tenka atsisveikinti iki kitų metų. „Red Bull Jump&Freeze“ Lietuvoje vyko jau du kartus.
Į viršų