Atnaujinkite įvaizdį su tv3.lt stiliste


Konkursas vyks iki 2017-12-31

 

KONKURSO „Atnaujinkite įvaizdį su tv3.lt stiliste“ PRIZAI

Penkių laimėtojų įvaizdį pakeis tv3.lt stilistė Viktorija Igliukaitė drauge su „Salionas“ meistrais. Drabužius ir aksesuarus dovanos „Reserved“, o avalynę – WAWA.

Nugalėtojo fotosesija taip pat vyks ir GO9 prekybos centre.

 

 

 

 

Dvidešimt dalyvių, kurių nuotraukos konkurso galerijoje surinks daugiausia balsų, apdovanojami NIVEA pažangios technologijos „Hairmilk“ plaukų priežiūros rinkiniais, juos sudaro šampūnas ir kondicionierius.

Naujosios linijos priemonės NIVEA HAIRMILK (šampūnas ir kondicionierius) sausiems ir pažeistiems plaukams suteikia viską, ko reikia jų atsikūrimui ir tuo pat metu jų nenusveria – revoliucija plaukų atkūrimo priemonių segmente!
Sudėties centre yra pieno baltymai: tai natūraliai gauti ingredientai, stiprinantys plaukus iš vidaus ir giliai juos regeneruojantys, suteikdami juntamą elastingumą. Taip pat sudėtyje yra ingrediento Eucerit®, kuris užglaisto plauko paviršių, taip apsaugodamas nuo išorės poveikio. Eucerit®, „grožio vaškas“, kuris priklauso NIVEA ir yra nuolat tobulinamas, pagamintas iš natūralios vilnos vaško. Jis plaukams suteikia natūralaus žvilgesio. Produktai švarina kruopščiai ir švelniai, tuo pat metu stiprindami plaukus iš vidaus ir suteikdami jiems jėgos. Pieniškos, lengvos tekstūros priemonės švelniai apgaubia kiekvieną atskirą plauką.
Vartotojai patvirtino, kad tai daugiau nei įprastas šampūnas – plaukai gauna tai, ko jiems reikia ir taip prikeliami naujam gyvenimui.

 

 

KONKURSO „Atnaujinkite įvaizdį su tv3.lt stiliste“ TAISYKLĖS

 

 • Konkursas „Atnaujinkite įvaizdį su tv3.lt stiliste“ vyksta portale www.tv3.lt, rubrikoje „tv3.lt stilistas“.
 • Konkurso organizatoriai išrinks 5 laimėtojus (po vieną kiekvieną konkurso savaitę), jiems bus įgyvendinti įvaizdžio pokyčiai, kurių kiekvieno bendra vertė ne mažiau nei 500 eurų.
 • Kiekvienos savaitės laimėtojas išrenkamas ir skelbiamas rubrikoje „tv3.lt stilistas“ penktadieniais, t.y. 2017.05.26, 2017.06.02, 2017.06.09, 2017.06.16, 2017.06.23. Laimėtojai informuojami asmeniškai.
 • Konkurso laimėtojai turi atsakyti į gautą el. laišką per 3 dienas nuo laiško gavimo dienos.
 • Laimėjimo atveju nugalėtojas sutinka atvykti į Vilnių savo lėšomis ir dalyvauti įvaizdžio pokyčių sesijoje jiems patogią dieną. Laimėtojas gali pasirinkti iš 2 pasiūlytų datų artimiausią savaitę nuo laimėjimo paskelbimo.
 • Jei nei viena iš pasiūlytų datų nepriimtina, laimėtojas praranda prizą, o įvaizdžio pokyčių sesijos organizatoriai, savo nuožiūra, prizą skiria kitam dalyviui.
 • Pasibaigus konkursui, papildomi 20 dalyvių, kurių nuotraukos konkurso galerijoje surinks daugiausiai balsų, bus apdovanoti NIVEA pažangios technologijos „Hair Milk“ plaukų priežiūros rinkiniais (šampūnas ir kondicionierius normaliems plaukams).
 • Konkurso dalyvio anketą galima pildyti nuo 2017 m. gegužės  17 d. iki birželio 23 d. imtinai.
 • Dalyvauti konkurse gali ne jaunesni nei 18 m. asmenys.
 • Konkurso dalyviu tampama tik užpildžius www.tv3.lt skelbiamą anketą „Atnaujinkite įvaizdį su tv3.lt stiliste“, prisegus savo nuotrauką bei pateikus trumpą motyvacinį laišką. Nuotraukos autorystės teisių atsakomybes prisiima jos siuntėjas.
 • Konkurso dalyviai sutinka, kad tiek jų atsiųstos nuotraukos, tiek (laimėjimo atveju) įvaizdžio pokyčių vaizdo įrašai bei nuotraukos bus publikuojamos portalo www.tv3.lt rubrikoje „tv3.lt stilistas“, "TV3.LT televizija" ir "NIVEA" Facebook paskyrose neatlygintinai.
 • Vienas konkurso dalyvis gali laimėti įvaizdžio pokyčių sesiją tik vieną kartą.
 • Laimėtojai bus skelbiami www.tv3.lt portalo rubrikoje „tv3.lt stilistas“ bei informuojami asmeniškai telefonu arba el. paštu.
 • Laimėtojai privalo atsiimti prizus iki 2017 m. liepos 14 d. Neatsiimti prizai atitenka konkurso organizatoriams.
 • Prizai į pinigus nekeičiami.
 • Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles ir dalyvavimo sąlygas iš anksto apie tai nepranešę.
 • Konkurso organizatorius – UAB „Tipro Group“, el. paštas: [email protected]

 

Dėmesio! Konkursas baigėsi!

 
Pirmosios savaitės nugalėtoja mūsų komanda išrinko konkurso dalyvę Liną (********[email protected]).

Apie Linos pokyčius skaitykite čia: http://www.tv3.lt/naujiena/913320/naujas-ivaizdis-lina-visi-sako-kad-pokyciai-yra-gerai-ir-tai-yra-tiesa


 


Antrosios savaitės nugalėtoja mūsų komanda išrinko konkurso dalyvę
Ingridą (***[email protected]).

Apie Ingridos pokyčius skaitykite čia: http://www.tv3.lt/naujiena/914438/naujas-ivaizdis-ingrida-niekas-nesupranta-ka-reiskia-tureti-ilgus-ir-storus-plaukus


 

Trečiosios savaitės nugalėtoja mūsų komanda išrinko konkurso dalyvę Kristiną (*******[email protected]).

Apie Kristinos pokyčius skaitykite čia: http://www.tv3.lt/naujiena/914998/naujas-ivaizdis-kristina-sis-pokytis-man-tarsi-sielos-terapija

 


 

Ketvirtosios savaitės nugalėtoja mūsų komanda išrinko konkurso dalyvę Janiną (***************[email protected]). Sveikiname!

Apie Janinos pokyčius skaitykite čia: http://www.tv3.lt/naujiena/915984/naujas-ivaizdis-janina-kolegos-ir-artimieji-negalejo-patiketi-mano-pokyciu 

 

Penktosios savaitės nugalėtoja mūsų komanda išrinko konkurso dalyvę Liną (**********[email protected]). Sveikiname! 

Apie Linos pokyčius skaitykite čia: http://www.tv3.lt/naujiena/916421/naujas-ivaizdis-lina-toks-jausmas-lyg-ka-tik-buciau-praregejusi

 

Foto: Kęstutis Vanagas

 

Pildykite anketą ir laimėkite įvaizdžio pokyčius už 500 eurų!

Žydinti, spalvinga, nuotaikinga vasara merkia akį! Pasitikite ją žavingos, gundančios, šarmingos, kitokios nei buvot žiemą!

Konkurso “Atnaujinkite įvaizdį su tv3.lt stiliste“ laimėtojų įvaizdį pakeis tv3.lt stilistė Viktorija Igliukaitė drauge su kitais grožio profesionalais.
Visa komanda žada įspūdžių ir emocijų pilną dieną, skirtą tik JUMS!

 

Konkursas "atnaujink įvaizdį su tv3.lt stiliste" baigėsi! Dėkojame dalyvavusiems.


Į viršų