Gediminas Navaitis apie azartinius lošimus: mitai ir realybė

Azartiniai lošimai tikrai populiarus laisvalaikio praleidimo būdas, nemažai mokesčių į valstybės biudžetą sumokantis verslas, kuris nors visiems žinomas, bet daug kam nepažįstamas.

Namų sienos atnešė fortūną: Andrašiūnienė iškovojo Europos čempionės titulą

 Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate Ignalinoje sėkmė nusišypsojo Gabrielei Andrašiūnienei – stabilius rezultatus visą distanciją demonstravusi lietuvė iškovojo čempionės titulą. Individuali ilgoji rungtis vyko itin sudėtingoje ir kalvotoje Ignalinos vietovėje, Lietuvos žiemos sporto centro apylinkėse, kur dalyviams teko užvažiuoti į ne vieną kalnų slidinėjimo kalną.

Lietuvos rankinio lygoje paaiškėjo trys pusfinalio dalyviai

Po atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių į Lietuvos rankinio lygos (LRL) pusfinalį pateko Vilniaus „Šviesa“, Klaipėdos „Dragūnas“ ir Kauno „Granitas-Karys“. Alytaus „Varsos“ ir Kauno „Ąžuolo“ ketvirtfinalio dvikovoje prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių, nes čia ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo lygus 1:1. Atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Lietuvos vicečempionai „Varsos“ rankininkai svečiuose 28:21 įveikė „Ąžuolo“ komandą ir atsirevanšavo už netikėtą pralaimėjimą savo aikštelėje.

Po įvykių Pekino olimpinėse žaidynėse – pokyčiai dailiojo čiuožimo varžybose

Tarptautinė čiuožimo sąjunga (ISU) pateikė siūlymą amžiaus ribos pakeitimams žiemos olimpinėse žaidynėse ir suaugusiųjų čempionatuose. Iki 2023-2024 metų sezono pradžios siūloma amžiaus ribą pakelti iki 16 metų, o iki 2024-2025 metų sezono pradžios amžiaus riba turėtų siekti 17 metų. Naujas amžiaus limitas būtų taikomas ir Milano olimpinėse žaidynėse, siekiant užtikrinti pagalbą jauniems sportininkams susidoroti su fiziniais ir psichologiniais iššūkiais.

Pekine atidarytos žiemos paralimpinės žaidynės

Rusijai jau antrą savaitę puolant Ukrainą, penktadienį Pekine atidarytos žiemos paralimpinės žaidynės. Iškilmingą ceremoniją temdė ir toliau Ukrainoje vykstantis karas. Pagal seną tradiciją, likus savaitei iki olimpinių žaidynių visame pasaulyje yra skelbiamos olimpinės paliaubos. Jos turėtų tęstis ir savaitę po paralimpinių žaidynių, tačiau Rusija, su Baltarusijos pagalba, praėjusį ketvirtadienį užpuolusi Ukrainą, ne pirmą sykį sulaužė šią tradiciją.

Nusileidus Pekino žaidynių uždangai – žiūrovų ilgesys, „burbulai“ ir griežta nuomonė

Pekino žiemos žaidynių uždanga nusileido sekmadienį. Dvi savaites trukusi sporto fiesta baigėsi. Visiems žaidynių dalyviams teko laikytis griežtų koronaviruso protokolo taisyklių, gyventi „burbuluose“. Nepaisant to, išvydome daug puikių varžybų ir įsimintinų momentų bei žaidynes supurčiusį dopingo skandalą. Kritikos strėlių teko atlaikyti ir organizatoriams. Lietuvos olimpinę komandą sudarė rekordiškai daug, 13, sportininkų.

Olimpinį auksą Pekine iškovojusi slaugė: „Gyvenimas ne toks ir blogas“

28-erių škotė Vicky Wright iš Pekino žiemos olimpinių žaidynių grįžo su aukso medaliu. Didžiosios Britanijos kerlingo rinktinės žaidėja svariai prisidėjo prie komandos triumfo. Britės tik dėl geresnių papildomų rodiklių pateko į atkrintamąsias varžybas, pusfinalyje 12:11 laimėjo, ko gero, gražiausią visos olimpiados kerlingo mačą prieš švedes, o finale 10:3 įveikė japones. V. Wright tai buvo pirmas olimpinis medalis per karjerą.

Kamila Valijeva pagaliau prabilo – dėkojo treneriams, Rusijai ir sirgaliams: „Čiuošiu dėl jūsų“

Pekino olimpinės žaidynės baigėsi, o skambiausias dopingo skandalas, kurio epicentre atsidūrė Kamila Valijeva, vis dar nėra išspręstas. Galutinio verdikto tebelaukianti 15-metė pirmadienį pirmą kartą po dviejų savaičių tylos nusprendė prabilti savo „Instagram“ paskyroje. „Mano pirmoji olimpiada pagaliau baigėsi ir aš noriu padėkoti tiems, kurie mane lydėjo į svarbiausią sportinės karjeros startą – Eteri, Sergejui ir Danilui.

Olimpinės nuoskaudos: 1000 atletų dopingo skandalas, marihuanos rūkymas ir girtuokliavimas

Pekino žiemos žaidynės jau baigėsi, tačiau olimpinė dvasia vis dar gyva, o kilęs skandalas dėl Rusijos dailiojo čiuožimo sportininkės galimo dopingo skandalo verčia prisiminti neeilinius nutikimus skirtingų žaidynių metu. Pasirodo, kad nestandartinių situacijų buvo ne viena, o kilusių skandalų priežastis buvo ne tik dopingo vartojimas. Štai, su kokiais nutikimais anksčiau susidūrė sportininkai ir jų komandos.

Eteri Tutberidze: „Tie, kurie vakar šypsojosi, šiandien siūlo inkvizicijos metodus“

Pekino olimpinės žaidynės baigėsi, o skambiausias dopingo skandalas, kurio epicentre atsidūrė Kamila Valijeva, vis dar nėra išspręstas. 15-metės trenerė Eteri Tutberidze pareiškė, kad šis skandalas atidengė tikruosius žmonių veidus. „Kamila Valijeva yra komandinių varžybų olimpinė čempionė. Ji mūsų žvaigždė. Tai labai trapi mergina ir, tuo pačiu, labai stipri sportininkė. Išbandymą, tekusį Kamilai, turėsime atlaikyti visi kartu. Tokiose istorijose visada išaiškėja tiesa.

Lilija Vanagienė apie iššūkius dailiajame čiuožime: taip žlugdomas olimpinis sportas

Lietuvos atletai iš Pekino olimpinių žiemos žaidynių parsiveža neįkainojamą patirtį. Visgi ne visi sportininkai varžybose galėjo pademonstruoti savo meistriškumą, mat vienai sportininkei nebuvo suteikta mūsų šalies pilietybė. Lietuvos dailiojo čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė dar prieš olimpines žaidynes įvertino tokį Prezidentūros atstovų veiksmą, taip pat papasakojo, kokius sunkumus tenka spręsti šioje sporto virtuvėje.

Nuleista Pekino olimpinių žaidynių uždanga: kas tapo žiemos sporto karaliais?

Daugiau nei dvi savaites visas pasaulis gyveno žiemos sporto ritmu, o TV3 žiniasklaidos grupė savo žiūrovus kvietė kiekvieną dieną pradėti kartu su labiausiai intriguojančiomis kovomis dėl medalių. Sekmadienį ši sporto šventė iškilmingai uždaryta. Visus karščiausius Pekino žiemos olimpinių žaidynių įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Pekinas 2022“ aptarė komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Pekino žiemos olimpines žaidynes vainikavo įspūdinga uždarymo ceremonija.

Pekine iškilmingai uždarytos žiemos olimpinės žaidynės – estafetė perduota italams

Daugiau nei dvi savaites visas pasaulis gyveno žiemos sporto ritmu, o TV3 žiniasklaidos grupė savo žiūrovus kvietė kiekvieną dieną pradėti kartu su labiausiai intriguojančiomis kovomis dėl medalių. Sekmadienį ši sporto šventė iškilmingai uždaryta. Ją vainikavo įspūdinga uždarymo ceremonija. Jos metu mūsų šalies vėliavą nešė jau trečiose olimpinėse žiemos žaidynėse dalyvavęs slidininkas Modestas Vaičiulis.

Ne viskas žėri aukso medaliais: pasakoja, kokius vargus teko patirti olimpinėse žaidynėse

Pekino olimpinėse žiemos žaidynėse ne viskas žėri aukso medaliais. Darbuotojai atvirauja, kad dėl itin griežtų COVID-19 reikalavimų jiems teko mėnesiams atsiskirti nuo savo šeimos narių, o kai kuriais atvejais netgi buvo prarandama laiko nuovoka. Mintyse olimpinių žiemos žaidynių darbuotoja Cathy Chen tarsi įsivaizduoja filmų sceną, kai ji, grįžusi iš Pekino, krinta į savo vyro glėbį, o vėliau stipriai apkabina ir savo dvi mažas dukras, rašoma portale apnews.com.

TV3 žiniasklaidos grupė su olimpinėmis žiemos žaidynėmis kviečia atsisveikinti kartu

Vasario 4-ąją prasidėjusios olimpinės žiemos žaidynės Pekine priartėjo prie pabaigos. Daugiau nei dvi savaites trukusi sporto šventė šiandien baigsis – TV3 žiniasklaidos grupė su svarbiausiu metų sporto įvykiu kviečia atsisveikinti kartu.  Savo patogumui, olimpinių žaidynių uždarymo transliaciją nuo 14 val. šiandien stebėkite ne tik per TV3, bet ir internetu, naujienų portale tv3.lt.

Legendinis šalies sportininkas Algimantas Šalna: Lietuvos biatlonas žengia teisingu keliu

Olimpinėse Pekino žiemos žaidynėse Lietuvai šiemet atstovavo net 5 šalies biatloninkai. Pirmą kartą jie varžėsi ne tik asmeninėse, bet ir estafečių varžybose. Olimpinis mūsų šalies biatlono čempionas, 1984 m. Sarajevo žaidynėse laimėjęs aukso medalį estafetės rungtyje, du kartus tapęs pasaulio čempionu Algimantas Šalna dar prieš žiemos žaidynes pasakojo, kad Lietuvos biatlonas žengia teisingu keliu.

Įspūdingas charakteris: vos paeinanti ir gydytojų neklausiusi italė Pekine iškovojo sidabro medalį

Turbūt įspūdingiausias Pekino olimpinių žaidynių medalis – italės Sofios Goggios laimėtas kalnų slidinėjimo sidabras. Sportininkė dar visai neseniai negalėjo nė paeiti, rašoma insider.com. Sausio 23 dieną slidinėjimo pasaulio čempionate Italijoje S. Goggia krito, jai įtrūko priekinis kryžminis raištis, skilo šeivikaulis. Nepaisant žiauraus smūgio, sportininkei pavyko atsistoti ir iki galo trasą nučiuožti savarankiškai. Nuo tos dienos S. Goggia varžybose nebedalyvavo, bet intensyviai gydėsi.

Dar vieną auksą iškovojusi Norvegija sumušė visų laikų olimpinį rekordą

Sekmadienį Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse išdalinti paskutiniai likę medalių komplektai, o jų lentelėje rekordą užfiksavo Norvegija. Paskutinės į trasą pasileido moterys, kurių laukė 30 km slidinėjimo laisvuoju stiliumi distancija. Jei šeštadienį vyrų 50 km lenktynės buvo sutrumpintos iki vos 28,4 km, tai sekmadienį moterys įveikė visus 30 km, o auksą laimėjo Norvegijos žvaigždė Therese Johaug. 33-ejų sportininkė susikrovė triuškinančią persvarą prieš visas varžoves ir finišavo per 1 val.

Vokiečių bobslėjaus keturvietė neturėjo lygių ir laimėjo olimpinį auksą

Dvigubą auksą 2018 m. Pjongčango olimpinėse žaidynėse iškovojęs vokietis Francesco Friedrichas šį pasiekimą pakartojo ir 2022 m. Pekino olimpiadoje bei laimėjo viską, ką galėjo pasiūlyti olimpinės žaidynės. Geriausiu pasaulio bobslėjininku tituluojamas F.Friedrichas savo pasirodymą olimpiadoje užbaigė įtikinamai laimėdamas keturviečių rogių lenktynes. Prieš tai olimpiniu čempionu F.Friedrichas tapo su tautiečiu Thorstenu Margisu, kuomet triumfavo bobslėjaus dviviečių rogių lenktynėse.

Po triumfo suomiai išskyrė savo gynybą, rusų treneris pasigedo aštrumo

Paskutinė olimpinių žiemos žaidynių dieną Pekine buvo sužaistas ledo ritulio vyrų turnyro finalas, kuriame triumfavo Suomija, po atkaklios kovos 2:1 palaužusi čempionės titulą gynusią Rusijos olimpinio komiteto (ROC) rinktinę. Suomija pirmą sykį iškovojo olimpinio ledo ritulio auksą. Prieš tai du bandymai nebuvo sėkmingi. Šios dienos finalą suomiai pradėjo kur kas aktyviau, vis dėlto septinąją minutę prasileido įvartį.
Į viršų