Klaipėdoje sukčiai išviliojo 10 tūkst. eurų

Klaipėdoje pasidarbavo sukčiai – vyras teigia, kad iš jo sąskaitos dingo dingo 10 tūkst. eurų. Pranešamą, kad antradienį į Klaipėdos policiją kreipėsi 1955 m. gimęs vyras, kuris nurodė, jog liepos 4-ąją sulaukė skambučio iš neva banko darbuotojų. Po to iš pareiškėjo banko sąskaitos apgaulės būdu į kito asmens sąskaitą buvo pervesti 10 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Klaipėdoje – išskirtinė byla: jaunuolis kaltinamas nepilnametės žmonos pardavinėjimu

Klaipėdos teismas atvertė išskirtinę bylą. Jaunas Klaipėdos apskrities gyventojas kaltinamas savo nepilnametės žmonos pardavinėjimu svetimiems vyrams. Esą siųsdavo intymias paslaugas siūlančias žinutes ir pats veždavo pas klientus. Apie tai – TV3 žinių reportaže. Klaipėdos teismo salėje sėdintis 22-ejų jaunuolis kaltinamas kraupiu nusikaltimu – nepilnametės pardavinėjimu ir pelnimusi iš prostitucijos. Maža to, ši nepilnametė – tai galimai protinę negalią turinti vaikino žmona.

Jonavoje rastas sužaloto vyro lavonas

Jonavoje rastas vyro kūnas, ant kurio aptikti įvairūs sumušimai, pranešė policija. Antradienį apie 11 val. Jonavoje, Kosmonautų g., savo bute, rastas 1962 m. gimusio vyro kūnas su kraujosruvomis kaktoje ir veide. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Marijampolėje tvenkinyje rastas, įtariama, nuskendusios moters kūnas

68
Marijampolėje tvenkinyje rastas moters kūnas, trečiadienį pranešė policija.  Liepos 5 d. apie 10 val. Marijampolėje, Javonio g., namų teritorijoje esančiame tvenkinyje rastas 1941 m. gimusios moters kūnas. Kūnas be išorinių smurto žymių. Manoma, kad galimai nuskendo.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Iš moters namo Visagino apylinkėse dingo 12 tūkst. dolerių

Iš moters namo Visagino apylinkėse dingo 12 tūkst. dolerių (11,7 tūkst. eurų), pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, trečiadienį pranešė policija. 1964 metais gimusi moteris į Visagino policijos komisariatą kreipėsi antradienį. Pinigai, įtariama, iš jos namų Magūnų kaime dingo liepos 1 dieną.

Vilniuje sumuštas nepilnametis paguldytas į ligoninę

Vilniuje du jaunuoliai sumušė nepilnametį, jis paguldytas į ligoninę, trečiadienį pranešė policija. Muštynės įvyko pirmadienį vakare Kalvarijų gatvėje. Sumuštas vaikinas yra gimęs 2004 metais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Raseinių rajone girtas vyriškis griebėsi šautuvo: iš sulaikytojo policija paėmė tris ginklus, šovinius

Raseinių rajone vyras konflikto metu grasino pistoletu, vieną kartą šovė į orą, trečiadienį pranešė policija. Konfliktas įvyko antradienio pavakare Girkalnio miestelyje, namo kieme. Po jo vyriškis pasišalino. Po maždaug dviejų valandų jis buvo sulaikytas už kelių kilometrų esančiame Plingių kaime. Pas sulaikytąjį policijos pareigūnai rado bei paėmė tris teisėtai laikomus lygiavamzdžius šautuvus, 62 įvairaus kalibro šovinius, 480 šovinių tūtelių bei indą su paraku.

Kraupi nelaimė Kauno rajone: namuose rastas šiemet gimusios mergytės kūnas

792
Dar viena liūdna žinia liepos 6-ąją – antradienį Kauno rajone rasta šiemet gimusi negyva mergaitė. Kaip praneša policija, liepos 5 d. apie 8 valandą ryte Kauno rajone, namuose, rastas 2022 m. gimusios mergytės lavonas. Kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Su nužudymu įtariamais jaunuoliais bendravusi mergina spėlioja, dėl ko kilo konfliktas: „Jie traukė taip vadinamą tručą“

Šiauliuose pareigūnai aiškinasi kraupų nužudymą – daugiabučio kieme prie konteinerių aptiktas į kilimą susuktas 15-metės kūnas su žaizda galvoje. Įtarimai nužudymu pareikšti trims jauniems 18–23 metų vyrams ir vienai 14-metei merginai. Jie įvykio vietoje iš pradžių dar naktį prisistatė liudininkais, esą pirmieji pamatė įtartinai susuktą kilimą ir patys pranešė policijai. Teismas visus juos leido suimti.

Policija įspėja apie sukčius: patikėję gali prarasti net 13,5 tūkst. eurų

608
Policija įspėja apie naują sukčiavimo būdą. Kriminaline policija apsimetę sukčiai reikalauja sumokėti net 13,5 tūkst. eurų baudą, kitaip grasina žmogų įrašyti į seksualinių nusikaltėlių registrą. „#VertaŽinoti ir pasidalinti su draugais. DĖMESIO - SUKČIAI! Gavę tokį laišką, kuo skubiau jį trinkite. Neatrašinėkite į juos, neskambinkite ir jokiu būdu nedarykite pavedimų už nebūtus dalykus. Praneškite per e-policija.

Dėl avarijos judrioje gatvėje Vilniuje susidarė didžiulės spūstys

Dėl antradienį po vidurdienio Vilniaus centre įvykusios avarijos Geležinio Vilko gatvėje susidarė didžiulės spūstys. Važiuojant nuo centro į Savanorių prospekto pusę į atitvarus atsitrenkė moters vairuojamas „Subaru“ ir užtvėrė eismą. Apie nelaimę už tunelio tarnyboms pranešta dar 13 val. 38 min. Iškviesti medikai, tarnyboms skambinęs žmogus sakė, kad galėjo nukentėti maždaug  metų vaikas. Greitoji į ligoninę išvežė ir vaiką, ir moterį.

TV3 žinioms prabilo 15-metės nužudymu įtariami jaunuoliai: „Gaila, kad mieste gyvena tokių žiaurių žmonių, ką padarysi“

Šiauliuose pareigūnai aiškinasi kraupų nužudymą – daugiabučio kieme prie konteinerių aptiktas į kilimą susuktas 15-metės kūnas su žaizda galvoje. Įtarimai nužudymu pareikšti trims jauniems 18–23 metų vyrams ir vienai 14-metei merginai. Jie įvykio vietoje iš pradžių dar naktį prisistatė liudininkais, esą pirmieji pamatė įtartinai susuktą kilimą ir patys pranešė policijai. Teismas visus juos leido suimti. TV3 žinių žurnalistui Egidijui Anglickiui pavyko pakalbinti ir pačius įtariamuosius.

Nepilnametę sutuoktinę seksui pardavinėjusį tauragiškį užstojo jo mama: nukentėjusioji – manipuliatorė

Klaipėdos apygardos teisme šį antradienį turėjo būti atversta prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Ruslano Ušinsko perduota baudžiamoji byla, kurioje 22 metų Tauragės rajono gyventojas kaltinamas pelnęsis iš nepilnametės sutuoktinės prostitucijos. Ikiteisminį tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.

Radviliškio rajone vyras perdozavo drambliams raminti skirtų miltelių

Šiomis dienomis Radviliškio rajono policijos pareigūnus pasiekė ekspertų išvada apie tai, nuo ko mirė 44-erių metų vyras. Policijos pareigūnai ikiteisminį tyrimą pradėjo birželio 22 dieną, po to, kai vyro mirties vietoje buvo rasta baltos spalvos miltelių.   Ekspertai nustatė, kad žmogus mirė dėl ūmaus apsinuodijimo narkotine medžiaga – karfentaniliu. Beje, tos pačios narkotinės medžiagos aptikta ir nelaimės vietoje rastuose milteliuose.

Šiaulių paauglės nužudymo byloje teismas leido suimti visus įtariamuosius

Šiaulių apylinkės teismas antradienį leido suimti visus keturis įtariamuosius 15-metės paauglės nužudymo byloje. 2001-aisiais gimęs įtariamasis ir 2007 metais gimusi įtariamoji suimti dviem mėnesiams, 1999 metais ir 2004 metais gimę įtariamieji – trims mėnesiams, pirmadienį informavo prokuratūra. „Nors mažamečiams (asmenims iki 14 metų) nėra taikoma baudžiamoji atsakomybė, tam tikrais Baudžiamojo kodekso 13 straipsnyje nurodytais pagrindais asmenys gali atsakyti ir nuo 14 metų.

Nužudytos 15-metės gyvenime – skaudūs likimo smūgiai: bandė rūpintis tėtis, vėliau keliavo iš vienų globėjų pas kitus

308
Lietuvą sukrėtė žinia apie Šiauliuose šaltakraujiškai nužudytą 15-metę. Aiškėja, kad mergina neretai keisdavo gyvenamąją vietą – pereidavo iš vienų globėjų rankų į kitas. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Ilma Skuodienė tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ kalbėjo, kad su byla susiję nepilnamečiai ir kiti jaunuoliai galimai turėjo problemų šeimose.

DIENOS PJŪVIS. Šiauliuose įvykdyta kraupi žmogžudystė: ką tai parodo apie Lietuvą?

Naktį Šiaulių miestą sukrėtė kraupus įvykis – policija atlieka tyrimą dėl 15-metės nužudymo, kurios kūnas buvo rastas įsuktas į kilimą Gegužių gatvėje prie konteinerių. Įtariamieji buvo sulaikyti šiąnakt ir tą pavyko padaryti iš esmės iš karto po įvykio. Nors pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo, tačiau policija tiria kelias galimas nusikaltimo versijas.

Jonavoje ugniagesiai per tvorą kėlė, įtariama, nuo narkotikų apsvaigusią paauglę

Jonavoje ugniagesiai per tvorą kėlė, kaip manoma, dėl narkotikų vartojimo sunegalavusią 14-metę paauglę. Pirmadienį, apie 19.30 val., tarnybos gavo merginos tėvų pagalbos prašymą, jog dukrai, galbūt pavartojus narkotinių medžiagų, pasidarė silpna. „Jonavoje, Kauno gatvėje, nepilnametė, gimusi 2007 metais, galimai vartojo narkotines medžiagas. Nepilnametė pristatyta į gydymo įstaigą“, – BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Dovilė Ežerinskienė.

Apie naktį nužudytą ir į kilimą susuktą 15-metę Šiauliuose: aiškėja, kad pati įtariamoji iškvietė policiją

Policija atlieka tyrimą dėl 15-metės nužudymo Šiauliuose. Jos kūnas buvo rastas įsuktas į kilimą Gegužių gatvėje prie konteinerių. Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad informacijos sulaukta iš žmonių, kurie pamatė prie konteinerio kruviną kilimą. Netrukus buvo sulaikyti 4 įtariamieji: nepilnametė (g. 2007 m.) ir trys vyrai (gimę 1999 m., 2001 m. ir 2004 m.) uždaryti į areštinę.

Į melioracijos griovį įvažiavusiame automobilyje rastas vyro kūnas

Šilutės rajone į melioracijos griovį įvažiavusiame automobilyje rastas vyro kūnas. Kai pranešė policija, pirmadienį, po 14 val., Girininkų kaime pastebėtas nuo kelio į melioracijos griovį nuvažiavęs automobilis „VW Passat“. Jo viduje rastas mirusio 57 metų vyro kūnas. Dėl avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Į viršų