Vilniečių šeimos atostogos apkarto: kol ilsėjosi, vagys apšvarino namus

„Buvo trečioji atostogų diena užsienyje, kai naktį pažadino pranešimas telefone dėl namų signalizacijos. Negalėjau patikėti, įsijungiau kamerų programėlę ir matau, kaip už 6 minučių iš namų ramiai išeina du žmonės, rankose laikydami po du juodus maišus. Su siaubu atsimenu tas šešias minutes. Apsaugos automobilis pasirodė tik po 12 minučių. Po to atostogų jau nebebuvo, nes telefonu reikėjo spręsti daugybę dalykų. Žmona ėjo iš proto.

Vasarą miegate nuogi? Turime jums liūdnų žinių

Nors vasariškos šilumos laukia kiekvienas, tačiau alinant karščiui gali būti sunku užmigti. Tačiau net ir tokiu atveju nereikėtų atsisakyti pižamos ir miegoti nuogiems, nes tai tik gali pabloginti situaciją.  Thesleepscientist.com miego ekspertė daktarė Sophie Bostock „Women's Health Magazine“ sakė: „Mačiau daug patarimų, kaip miegoti nuogai.

Internautai liko šokiruoti išgirdę, ką valgo vaikinas: taip bando sutaupyti

Vyras prisipažino, kad reguliariai valgo šunų ėdalą, kad sutaupytų daugiau pinigų. Universiteto studentas prisipažino, kad valgo jį pusryčiams, pietums ir vakarienei, nes nebeturi pinigų. Anonimu likęs vaikinas „Reddit“ paaiškino, kad anksčiau išdrįso suvalgyti dubenį šunų maisto ir suprato, kad jam patinka skonis. Jis sakė: „Kadangi neturiu pinigų, teko pradėti valgyti šunų maistą. Aš valgau tik sausą šunų maistą, niekada nesu ragavęs šlapio.

Aktorė Baukutė prakalbo apie paliktus kūdikius: jos žodžiai veria širdį

Birželio viduryje Lietuvą apskriejo žinia apie Vilniuje esančiame gyvybės langelyje paliktą kūdikį. Gyvybės langelio iniciatyvos kūrėja ir autorė, aktorė bei keturių vaikų mama Asta Baukutė sako kiekvieną kartą itin jautriai reaguojanti į paliekamus vaikus. Vis tik ją džiugina, kad gyvybės langelis –  šansas kūdikiui išgyventi, o ne būti paliktam mirti.

Šeimos atostogos virto tragedija: baseine rasta negyva 7-metė

164
Viename Maljorkos viešbutyje nutiko baisi nelaimė. Iš viešbučio baseino nejudanti buvo ištrauka 7 metų airė mergaitė. Teigiama, kad šiuo metu yra pradėtas tyrimas po to, kai mergaitė mirė praėjus dviem dienoms ligoninėje po įvykio. Moksleivė mirė ligoninėje praėjus dviems dienoms, kai buvo ištraukta iš savo baseino, kuris priklauso 4 žvaigždučių viešbučiui esančiame rytinės pakrantės kurorte Kalas de Maljorkoje.

Pamačius, ką Turkijoje prie baseino daro lietuvė, Rimą net supykino: „Pramušė dugną“

468
„Neseniai su šeima atostogavau Turkijoje. Nesiplėsiu sakydama, kad tai geriausias pasirinkimas kelionėms su mažais vaikais. Šį kartą apie tai, kaip žmonės neturi supratimo, kaip galima elgtis ir kaip yra tiesiog nepriimtina ir šlykštu“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rima. Su šeimyna apsistojome 4 žvaigždučių viešbutyje, kuris buvo rekomenduojamas šeimoms su vaikais.

Uodai jūsų daugiau nekąs: štai, kas padės

64
Uodai – tikras ilgų vasaros vakarų siaubas, kuris neretai sugadina ne tik nuotaiką, tačiau ir pridaro bėdų kūno odai. Laimei, yra keli būdai, kurie padės atsikratyti šių nemalonių vabzdžių bent jau kuriam laikui ir leis pasimėgauti ramybe vakarojant lauke. Puiku tai, kad šias priemones, skirtas atbaidyti uodams, galite nesunkiai pasigaminti patys. Esant šiltam ir drėgnam orui, neretai tikrais priešais tampa kandantys į kūno odą uodai.

Šiandien – ypatinga diena: nepamirškite padaryti kelių dalykų

Jau šiandien visa Lietuva pradeda švęsti ilgąjį Joninių savaitgalį. Šiais laikais šią šventę žmonės yra pratę paminėti kiek kukliau, savų draugų rate, tačiau senų senovėje Rasų arba kitaip vadinamų Kupolių šventė būdavo švenčiama tarsi tikras festivalis. Apie senąsias Joninių tradicijas tv3.lt naujienų portalui sutiko papasakoti etnologas, profesorius Libertas Klimka.

Šiukštu to nedarykite naudodami ventiliatorių: sau tik pakenksite

Artėjant karščiams, daugelis jau traukia ventiliatorius, kad karštą dieną galėtų atsivėsinti. Bet ar žinojote, kad iš tiesų darydami vieną nedidelę klaidą tik dar labiau kaitinate kambarį ir taip sau kenkiate?  Daugelis daro klaidą, kuri ne tik nepadeda atsivėsinti, bet dar labiau pakelia temperatūrą kambaryje. Ventiliatoriaus mentys turėtų suktis ne pagal, o prieš laikrodžio rodyklę, tik taip atsivėsinsite.

Zelenskio žmona prabilo apie santykius su vyru: meilės iš pirmo žvilgsnio nebuvo

Pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska davė atvirą interviu „The Economist“, kuriame papasakojo apie santykius su vyru prezidentu Volodymyru Zelenskiu. Pasak Olenos, jų santykių istorija prasidėjo dar mokyklos metais. Tada jie gyveno Krivoy Rog mieste. Tačiau, kaip sako pati pirmoji ponia, tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, rašo unian.net. Papasakojo apie santykius Ji net nežinojo, ar jis jai patinka, ar ne.

1 Zodiako ženklą vadina neištikimybės karaliumi: nuo jo bėkite kuo greičiau

Pasak astrologų, kai kurie Zodiako ženklai yra labiau linkę išduoti, nei kiti – yra ir tokių, kurie ne per labiausiai stengiasi tokį savo polinkį nuslėpti. „Visi santykiuose turime savo poreikių, bet didelė dalis žmonių labiausiai vertina ištikimybę“, – „Bustle“ pasakojo astrologė Cindy Mackean. – „Kadangi negalime nuspręsti, ką įsimylėti, o ko ne, kartais įsimylime žmones, kurie yra linkę būti neištikimi.

Kiek gyvūnų matote paveikslėlyje? Teisingai atsako tik akyliausi

205
Jei sugebėsite surasti visus gyvūnus šioje optinėje iliuzijoje, priklausysite vienam procentui žmonių – tad kiek jų pastebite? Pirmą kartą pažvelgę į paveikslėlį galite nesuprasti, kad jame yra keli gyvūnai. „TikTok“ vartotojas Rana Arshad, atkreipęs dėmesį į optinę iliuziją, sakė: „Ar galite pastebėti visus gyvūnus šiame paveikslėlyje? Žiūrėkite atidžiai, nes tai gana sudėtinga. Jei kaip nors pavyko, praneškite komentaruose, kiek jų buvo.

Taip gaminti svogūnai tiks prie visko: užsirašykite ir turėkite

„Svogūnai ir šašlykai man yra neatsiejami ir papildo vienas kitą. Svogūnus ruošiu dvejais būdais. Marinuoju pačius svogūnus ir ruošiu svogūnų laiškus su pomidorų padažu“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė Ingrida. Svogūnų laiškams su pomidorų padažu reikės: Ryšulėlis svogūnų laiškų; 5 v. š. pomidorų padažo. Svogūnų laiškus nuplauname, supjaustome žiedais. Sumaišome su pomidorų padažu.

Naglio Šulijos vištienos sparnelių marinato receptas: apsilaižysite pirštus

Vasaros sezonas daugeliui neatsiejamas nuo kepimo lauke. Ne išimtis ir TV3 televizijos sinoptikas Naglis Šulija, kuris laidoje „Lidl grilio talentai“ pasidalino savo vištienos sparnelių marinato receptu. N. Šulija pasakojo, kad šis receptas labai mėgstamas jo šeimos narių. „Mano šeimoje jis išbandytas ne kartą ir yra labai mylimas, gerbiamas. Mes su dukra ypatingai jį mėgstame“, – pasakojo sinoptikas.

Lietuvė savo kieme prisijaukino ežių šeimynėlę: „Šiemet nemačiau dar nei vieno šliužo“

Estijoje gyvenanti lietuvė Aušra kasdien pro savo namų langą Taline mato pritrenkiantį vaizdelį – jos kiemą užplūsta didžiulė ežių šeimynėlė. Moteris portalui tv3.lt papasakojo, kad ežiai jos kiemą pamėgo vos prieš porą mėnesių, kai ši sykį jiems kieme paliko gardūmynų. „Balandžio pabaigoje atėjo pirmasis ežiukas, o po kelių dienų jie jau buvo dviese, tada buvo jų poravimosi metas. Pirmasis atėjo, nes paukščiukams duonos paberdavau vis kieme, tad ežiai valgė batoną.

Pamirškite pagirias: pasakė, kas padės

Praėjusią naktį ilgai linksminotės? Nebijokite, yra paprastų būdų sau padėti. Nesvarbu, ar tai būtų riebus maistas, ar stiklinė vandens, visi turime būdą, kaip padėti sau, kai jaučiame pagirias. Tačiau koks yra geriausias vaistas nuo pagirių? Yra daug būdų, nuo naminių priemonių iki mokslo patvirtintų gudrybių. Štai, kaip kovoti su pagiriomis kitą kartą, kai ryte po vakarėlio atsikelsite skaudančia galva, rašo mirror.co.uk.

Ilgasis savaitgalis pagal astrologus: prognozuoja, kad tai – laimės metas

Astrologai tikina, kad bent pirmoji dienos pusė beveik visiems Zodiako ženklams klostysis puikiai. Vieni galės patinginiauti, o kiti aktyviai padirbėti. Tai – laimės metas, tad neleiskite niekam sugadinti jūsų nuotaikos. Avinas Geras laikas aktyviai veiklai iki pietų: padarykite tai, kam seniai nesiryžote. Seksis avantiūrose, azartiniuose žaidimuose bei meilėje. Antroji dienos pusė palanki padaryti kam nors malonią dovaną.

Lietuvė Agnė siūlo laidotuvių draudimus: paaiškino, kas tai

Daugiau nei 22 metus mažame Ispanijos miestelyje gyvenanti lietuvė Agnė Nemanienė neretai yra vienas svarbiausių asmenų, į kuriuos tautiečiai kreipiasi ištikus nelaimei. Dirbdama saulėtoje Ispanijoje moteris rūpinasi ne tokia džiaugsminga, tačiau be galo svarbia misija – teikia pagalbą artimųjų netekusiems tautiečiams bei siūlo laidotuvių draudimus. Gyventi į Ispaniją Agnė Nemanienė išvyko tokiu pačiu tikslu kaip ir daugelis lietuvių – užsidirbti nei papramogauti.

Žaibiškai plinta įdegį skatinanti gudrybė: įspėja šiukštu jos nebandyti

Odos priežiūros ekspertas ragina saulės vonias mėgstančius žmones nesivaikyti naujos ir nesaugios įdegį skatinančios tendencijos šią vasarą. Vietoje to, jis ragina poilsiautojus savo odą apsaugoti kremais nuo saulės. Įpusėjusi vasarą daugumai skatina norą turėti gražią ir įdegusią odą. Vieni šio tikslo siekia eidami į soliariumus, o kiti – mėgaujasi tiesioginiais saulės spinduliais prie jūros, ežero ar kito vandens telkinio.

Šiomis dienomis venkite šių produktų: gali baigtis liūdnai

Netikėtai užklupus karščiui, daugelis patraukė laisvalaikį leisti prie vandens telkinių ar gamtoje, kur neapsieinama ir be maisto. Tik malonus pasibuvimas gryname ore su užkandžiais gali baigtis nemaloniai – apsinuodijimu ar žarnyno infekcijomis.
Į viršų