Vilniečių šeimos atostogos apkarto: kol ilsėjosi, vagys apšvarino namus

„Buvo trečioji atostogų diena užsienyje, kai naktį pažadino pranešimas telefone dėl namų signalizacijos. Negalėjau patikėti, įsijungiau kamerų programėlę ir matau, kaip už 6 minučių iš namų ramiai išeina du žmonės, rankose laikydami po du juodus maišus. Su siaubu atsimenu tas šešias minutes. Apsaugos automobilis pasirodė tik po 12 minučių. Po to atostogų jau nebebuvo, nes telefonu reikėjo spręsti daugybę dalykų. Žmona ėjo iš proto.

Skaudi 9-metės rokiškietės istorija sujaudino tūkstančius: mama prašo tik vieno

Rokiškyje gyvenančios 9-metės Urtės Žigajevaitės istoriją žino turbūt visa Lietuva. Sunkiai serganti mergaitė vis dar gyvena nuolatinėje tėvų priežiūroje, o ir dėl specialių poreikių, jos gyvenamoji vieta turi būti pritaikyta pagal specialius reikalavimus. Deja, tačiau dabar to Urtė neturi, todėl mergaitės šeimai tenka susidurti su dideliais sunkumais vien bandant išnešti dukrą į lauką. Visai neseniai „Vilties spindulėlio“ grupėje pasklido Urtės mamos nuoskauda.

Paviešino, apie ką galvoja mirštantis žmogus: mokslininkų išvados stebina

Mokslininkai teigia, kad pirmieji mirštančio žmogaus smegenų tyrimai rodo, jog mirštant jis galėjo „paskutinį kartą prisiminti savo gyvenimą“. Neurologai, tarp jų Tartu universiteto (Estija) neurologas Raulis Vicente, iš pradžių elektroencefalografijos (EEG) prietaisu tyrė 87 metų paciento, sergančio epilepsija, smegenų bangas, tačiau tyrimo viduryje pacientą ištiko širdies smūgis ir jis mirė.

Scenos karalienę Katunskytę Palangoje išvysite rečiau: paaiškino, kodėl

93
Be legendinės atlikėjos Vitalijos Katunskytės koncertų, kuriuose skamba visiems puikiai žinomi hitai, vasaros Palangoje tikriausiai neįsivaizduoja nė vienas poilsiautojas. Jau daugiau kaip 30 metų viename populiariausių Lietuvos kurortų dainuojanti atlikėja sako, kad nors ją ir kankina sveikatos problemos, ji nuo scenos neketina nulipti tol, kol bus reikalinga savo mylimiems gerbėjams.

Vestuvių kvietimą gavusi tauragiškė pasibaisėjo savo gimine: „Manęs šventėje nebus“

59
„Šiais metais, rugpjūtį, tuokiasi mano sesers dukra. Laukiamiausios vestuvės! Bet ką ten vestuvės – dar neprasidėjus šventei visa šeima susiskaldžiusi ir nieks nebežino, ar išvis dalyvaus šventėje“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Karolina iš Tauragės. Taigi, viskas įvyko dėl to, kad būsimi jaunavedžiai sugalvojo, kad visi svečiai į šventę turi ateiti pasipuošę juodos spalvos drabužiais.

Vilnietės kepamus pyragus lietuviai graibsto neskaičiuodami: išdavė sėkmės paslaptį

Vilnietė Rasa Urbanavičienė nuo 5 valandos ryto sukasi virtuvėje tam, kad visiems norintiems iškeptų burnoje tirpstantį, „brauniu“ vadinamą, šokoladinį pyragą. O klientų, išgirdusių rekomendacijas apie skaniuosius kepinius, išties netrūksta. Iš pradžių moteris savo konditerijos šedevrais džiugindavo tik artimuosius, bet, paskatinta šeimos ir draugų, jau metus laiko prekiauja „Rasos brauniais“ ir sako, kad dar niekada nesijautė tokia laiminga.

Pasisodinkite šį augalą savo sode: jo uogas vadina aukso vertės

Agrastai – nuo seno lietuvių vertinamos, tačiau pastaruoju metu primirštos uogos. Agrastuose gausu vitaminų ir kitų naudingų medžiagų, juos galima įvairiai panaudoti virtuvėje. Agrastuose gausu vitaminų C, B1, E, P, fosforo ir kitų organizmui naudingų medžiagų, be to, nedaug kalorijų – 100 g vos 44. Puikus ingredientas patiekalams Šios uogos auginamos visoje Europoje, o Anglijoje – viena populiariausių sodo gėrybių.

22-ejų mergina galvojo, kad turi inkstų akmenų: sužinojusi tiesą kaip reikiant nustebo

Po skubaus apsilankymo ligoninėje moteris gavo daugiau, nei ji tikėjosi, ir ji atrado kai ką šokiruojančio. „Tiktok” vartotoja @mamafusti pasinaudojo vaizdo dalinimosi platforma ir pasidalino trumpu ir linksmu klipu apie netikėtą išbandymą. Kayla nuvyko į skubios pagalbos skyrių, nes manė turinti inkstų akmenų, tačiau ji buvo 38 savaites nėščia.

Skelbia 4 Zodiako ženklus, kuriems liepą seksis su pinigais: nepraleiskite progos

Astrologai sudarė finansinį horoskopą visiems 12 Zodiako ženklų. Jų duomenimis, kitas mėnuo bus sėkmingiausias pinigų požiūriu keturiems ženklams. Ko ir kas turėtų tikėtis?  Šaulys Šauliams pagaliau pavyko rasti savo vietą ir įsitraukti į darbo procesą. Turėdami pakankamai gyvenimiškų problemų ir rūpesčių, jie bando juos užgožti darbu, kad kaip nors atitrauktų savo dėmesį. Pasirodo, tai labai gerai, nes už pastangas jiems solidžiai atlyginama.

Ar matote, kas šiame paveikslėlyje ne taip? Pavyksta tik akyliausiems

70
Tik patys akyliausi žmonės gali pastebėti, kad šiame lietingą dieną vaizduojančiame paveikslėlyje kažkas ne taip. Pasak „TikTok“ vartotojo, kuris pasidalino optine iliuzija, tik vienas procentas žmonių gali pasakyti, kas šiame paveikslėlyje negerai. Paveikslėlyje pavaizduota grupelė žmonių, laukiančių autobuso lyjant. Viskas atrodo įprasta ir normalu, kol nepasižiūrite atidžiau, rašo thesun.co.uk.

Vilniuje – neeilinė operacija: prireikė sraigtasparnio

Trečiadienį Vilniuje Santariškių žiede į dangų kilo Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis, kuris į Kauną išgabeno nepaprastą krovinį – donoro kepenis. Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos praneša, kad Vilniaus universiteto ligoninėje (VUL) Santaros klinikose buvo užregistruotas efektyvus donoras.   Mirusiojo artimieji priėmė kilnų sprendimą ir nusprendė padovanoti organus sunkiai sergantiems recipientams.

Ilgą laiką moteris bijojo eiti į pliažą: dabar siunčia žinią kitiems

Grožio nuomonės formuotoja Elloise Mary atvirai pasidalino apie pasitikėjimo savo kūnu kelią ir tai, kad pagaliau jaučiasi patogiai su bikiniu: tai buvo gana ilga kelionė. Sidnėjuje gimusi žvaigždė, savo „Instagram“ @ellouise_fit turinti daugiau nei 31000 sekėjų, paskatino moteris teigiamai vertinti savo išvaizdą. Kūną teigiamai vertinanti nuomonės formuotoja, galvodama, kaip vasarą įveikti tuos kūno pasitikėjimo vargus, atskleidė viską.

9 asmenų ukrainiečių šeima nesulaiko ašarų: juos meta iš laikinų namų

Kai vasario mėnesį Vladimiro Putino pajėgos įsiveržė į Ukrainą, Maksimas ir Olga priėmė sunkų sprendimą palikti savo namus Kijeve su penkiais vaikais ir abiem mamomis. Į JK jie atvyko gegužės 11 dieną. Devynių asmenų šeima, kuri pabėgo nuo karo Ukrainoje ir ieškojo prieglobsčio JK, vos po mėnesio bus išmesta į gatvę, rašo mirror.co.uk. Maksimo ir Olgos Hyryk šeimai kelionė  iš Ukrainos sostinės į pabėgėlių stovyklą Ukrainos ir Lenkijos pasienyje buvo sunki. Galiausiai jie atvyko į JK.

65-erių vyras mirė suvalgęs du kiaušinius: žmona įspėja kitus

Koronerio teisme nagrinėjama 65 metų anglo Niptoon Tavakoli mirties priežastis. Vyras mirė ligoninėje praėjus dviem mėnesiams po to, kai susirgo 2019-ųjų birželį, suvalgęs anties kiaušinius, įsigytus Messingham mugėje. Tyrimo prisiekusiųjų komisijai pareikšta, kad vyras mirė nuo salmoneliozės, suvalgęs keturis ančių kiaušinius, kuriuos nusipirko šalies mugėje.

Ilonos agurkų marinatas nepaliks abejingų: užsirašykite ir turėkite

„Mamos receptas. Vos aštroki, švelniam marinate, traškūs, kieti, žodžiu – puikučiai“, – rašo tinklaraščio „Skanus gyvenimas“ autorė Ilona. Ingredientai: šaukštas su kaupu cukraus; šaukštas be kaupo druskos; 3 šaukštai acto; česnako, krienų lapų ar stiebų, serbentų, vyšnių lapų, krapų, česnako, pipirų, čilliukų ir agurkų. Marinato receptas Agurkam nupjaustyti uodegėles ir užpilti verdančiu vandeniu. Laikyti, kol atvės.

1 gudrybė ir jūsų sode nebeliks šliužų: veikia 100 proc.

Šliužai yra vieni iš labiausiai paplitusių sodo augalų kenkėjų ir gali būti didelė problema kiekvienam sodo mylėtojui. Jų būna daug ir jie gali greitai suėsti bei sunaikinti daugybę augalų. Sodo sraigės ir šliužai minta daržovėmis ir dekoratyviniais augalais, ypač sodinukais ir jaunais bei minkštais lapais. Gyvenimo būdo ir valymo guru ponios Hinch gerbėjai pasidalijo savo sprendimais, kaip apsaugoti sodus nuo šliužų, rašo express.co.uk.

Šatunovo našlė laidotuvėse sukėlė skandalą: gerbėjai apkaltino nepadorumu

298
Mirusio rusų dainininko Jurijaus Šatunovo gerbėjai internete nepagailėjo kritikos savo dievaičio našlei Svetlanai. Anksčiau šią savaitę ji atskrido į Rusiją su vaikais atsisveikinti su savo mylimuoju ir, panašu, pasirinko ne pačią tinkamiausią aprangą, kuri sukėlė gerbėjų pasipiktinimą. Popžvaigždės laidotuvės truko tris dienas. Paskutinė atsisveikinimo diena buvo birželio 28-oji. Tą pačią dieną oficialioje menininko „Telegram“ paskyroje pasirodė nuotrauka iš laidotuvių.

Pamatę, kas slepiasi ant moters stogo, kaimynai negalėjo patikėti: prajuokino tūkstančius

Auksinis retriveris Huckleberry tapo gerai žinomu Ostine, Teksaso valstijoje, kai užlipo ant savo šeimininkų stogo stebėti, kaip juda pasaulis, o dabar jis turi „naują mažąją seserį“, kuri prie jo prisijungia. Kiekvienas šuo turi savo keistenybes, bet kai kurie jų turi daugiau nei kiti. Moteris buvo priversta prie savo namų pastatyti ženklą po to, kai kaimynai pasidalino savo nuogąstavimais dėl neįprasto šuns elgesio.

Kodėl vaikų skausmas kur kas sudėtingesnė sritis, nei gali pasirodyti?

Kartais matome, kad vaikui tikrai kažką skauda, tačiau nežinome nei skausmo intensyvumo, nei priežasčių, nei lokacijos. Kodėl vaikų skausmas – kur kas sudėtingesnė sritis? Ką reikėtų žinoti apie vaikų skausmo malšinimą? Kokių vaistinių medžiagų dažniausiai skiriama, norint numalšinti vaikų skausmą? Apie tai ir dar daugiau – šiame straipsnyje.

Šį gėrima vadina aukso gysla organizmui: ragina išbandyti

2 tipo diabetas siunčia aiškų signalą, kad jūsų organizmas netinkamai apdoroja insuliną. Insulinas yra hormonas, atsakingas už gliukozės – pagrindinės cukraus rūšies kraujyje – reguliavimą. Atėmus šį mechanizmą, cukraus kiekis kraujyje gali padidėti iki pavojingo lygio. Laimei, jūsų organizmas turi labai svarbų buferį: protingus mitybos sprendimus. Tam tikras maistas ir gėrimai gali pakoreguoti cukraus kiekį kraujyje, kuris kyla po valgymo.
Į viršų