Vilniečių šeimos atostogos apkarto: kol ilsėjosi, vagys apšvarino namus

„Buvo trečioji atostogų diena užsienyje, kai naktį pažadino pranešimas telefone dėl namų signalizacijos. Negalėjau patikėti, įsijungiau kamerų programėlę ir matau, kaip už 6 minučių iš namų ramiai išeina du žmonės, rankose laikydami po du juodus maišus. Su siaubu atsimenu tas šešias minutes. Apsaugos automobilis pasirodė tik po 12 minučių. Po to atostogų jau nebebuvo, nes telefonu reikėjo spręsti daugybę dalykų. Žmona ėjo iš proto.

Žvaigždės negailestingos – vienam Zodiakui subliukš rožinės viltys

Šeštadienį Zodiako ženklų laukia tikras išbandymų metas. Nepameskite galvos dėl pinigų! Vienam ženklui, susikūrusiam rožines viltis, gali tekti labai nusivilti.  Horoskopas liepos 1 dienai: Avinas Diena prieštaringa. Tikriausiai viskas seksis neblogai, nors ore tarsi tvyros nematoma grėsmė. Lyg nematomas voras pintų voratinklį ir kantriai lauktų, kas į jį įklius. Venkite bet kokios rizikos. Tauras Tikriausiai bus išbandytos jūsų galimybės, tiek psichologinės, tiek kitos.

Atlikėjo Janavičiaus mirties dieną Karaliūnaitė atvėrė širdį: „Tokios meilės linkiu savo dukrai“

1186
Liepos 1-ąją sueina lygiai penkiolika metų, kai Lietuva neteko nuostabaus muzikanto, dainininko Rolando Janavičiaus. Iki pat šių dienų, netikėtai užgrojus tokioms dainoms kaip „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“, „Lūpos kaip medus“ žmonės prisimena R. Janavičių, kurį sulaukusį vos 36-erių pasiglemžė vėžys. Jaunystės mylimąjį bei kolegą gražiais žodžiais prisimena ir dainininkė Gintarė Karaliūnaitė. „Jis buvo labai išskirtinis žmogus“, – teigia moteris.

Ar pastebite, kas čia ne taip? Pavyksta tikrai ne visiems

Platformoje „TikTok“ buvo pasidalinta nauja optine iliuzija, kurioje daiktai atrodo judantys, nors iš tikrųjų vaizdo įraše niekas nejuda.  Vaizdo įraše rodomas paveikslėlis, kuriame automobiliai tarsi važiuoja palmėmis apsodintu keliu.  Debesys ir paukščiai atrodo sklendžiantys dangumi, o peizažo spalva greitai keičiasi iš geltonos, raudonos ir mėlynos.

Įspėja dėl maudynių Lietuvoje: toks vanduo ypač pavojingas sveikatai

51
Esant karštai vasaros dienai, dažnas nori kuo greičiau išvažiuoti prie vandens telkinių. Ir nors atgaivos norime visi, reikia nepamiršti ir pavojų, kurie dėl žmogaus veiklos tik didėja. Vandens žydėjimas, sukeliamas eutrofikacijos procesų, žmogui gali sukelti ne tik alergiją, bet ir iššaukti rimtas lėtines ligas. Plačiau apie tai pasakojo algologijos ir mikroorganizmų ekologijos laboratorijos vadovė daktarė Judita Koreivienė.

Atplėšusi dovanų vokelį nuotaka iš Klaipėdos liko be žado: „Taip elgiasi tik kiaulės“

151
„Šią vasarą įvyko mano vestuvės. Džiaugiuosi švente, buvo smagu, tačiau vieni svečiai kaip reikiant mane nustebino savo poelgiu. Pyktis jau praeityje, tačiau kartėlis likęs“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi klaipėdietė Rasa. Kai prieš vestuves būsimi šventės svečiai ėmė klausinėti, kokių dovanų norime, su vyru sakėme visiems, kad vokelis su grynaisiais bus ideali dovana. Susiplanavome povestuvinę kelionę ir gerai žinojome, kad ji pareikalaus nemažai išlaidų.

Gargždiškės rengiamais gimtadieniais neatsistebi net svetimi: tokio trokšta kiekvienas

56
Diana Žiūrienė – dviejų vaikų mama. Pakankamai vėlai pažinusi motinystės džiaugsmus, ji nusprendė, kad nori vaikams sukurti tokią vaikystę, kurios jie nepamirštų visą savo gyvenimą. Keturiolikmetį sūnų Arvydą ir aštuonerių Agitą auginanti gargždiškė kuria tokius gimtadienius savo vaikams, kad net suaugusiems raibsta akys, o komplimentus žarsto nepažįstami žmonės.

Edita jau 9 metus nenešioja liemenėlės: ragina atsisakyti ir kitas

Sertifikuota DAO praktiktų instruktorė, mokymų moterims „Gydomoji Tao Meilė“ įkūrėja Edita Esenku jau devynerius metus nedėvi liemenėlės. Jos teigimu, liemenėlės neleidžia judėti moters gyvybinei energijai ir gali būti žalingos sveikatai. Todėl liepos mėnesį ji moteris kviečia prisijungti prie iššūkio „30 dienų be liemenėlės“ ir pajausti, kokią naudą gali teikti buvimas be šio drabužio. Edita liemenėlės atsisakė prieš devynerius metus, kai pradėjo gilintis į DAO mokymus ir jogos sistemą.

Pasakė, kaip dažnai reikia skalbti rankšluosčius: atsakymas nustebins

Dėl didelės drėgmės vonios kambariuose, jie tampa tinkama vieta bakterijų dauginimuisi, todėl ilgai neskalbiant rankšluosčių, jie gali kelti pavojų sveikatai. Nešvariuose rankšluosčiuose knibžda daugybė mikrobų, susijusių su infekcinėmis ligomis, todėl nepamirškite jų skalbti. Vonios rankšluosčiuose kaupiasi daugybė ligas sukeliančių bakterijų, tokių kaip E. coli ir salmonelės, rodo ankstesni tyrimai. Kai kurios iš šių bakterijų gali sukelti viduriavimą ar kraujotakos infekcijas.

UNESCO patvirtino barščius saugomu Ukrainos kultūros paveldu

Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) penktadienį pripažino barščius saugomu Ukrainos kultūros paveldu – ši Kyjivo iniciatyva labai erzino kaimynę Rusiją. Ukrainoje barščiai – tiršta soti sriuba, paprastai gaminama iš burokėlių ir kopūstų – laikomi nacionaliniu patiekalu, nors jie taip pat plačiai vartojami Rusijoje, kitose buvusiose Sovietų Sąjungos šalyse ir Lenkijoje.

Pamačius, kaip atrodo atostogų kambarys, šeima reikalauja kompensacijos: nepamirš ilgai

Anglė Rebecca Parker-Walley nori kompensacijos iš atostogų parko ir sako, kad vienintelė priežastis, kodėl keturių narių šeima čia apsistojo, buvo nenuvilti jų mažamečio sūnaus. Dviejų vaikų mama užsipuolė poilsio parką „Pontins“, kai ji su šeima išvyko į kelionę keturioms paroms ir teigė, kad jų kambarys buvo bjaurus. Rebecca Parker-Walley su vyru Anthony su dviem sūnumis (vienam – aštuoni mėnesiai, o kitam – ketveri metai), nuvyko į Ainsdale, Merseyside.

Vaisinės muselės iš namų dings akimirksniu: štai, ką reikia padaryti

Pasak Tiktoker’io Ceith Griffith, ši greita ir lengva priemonė kainuoja nedaug, jai reikia trijų paprastų ingredientų iš virtuvės spintelės ir ji per kelias minutes padeda atsikratyti musių. Ceith Griffith pasidalijo receptu su savo „TikTok“ sekėjais vaizdo įraše, kuris išpopuliarėjo, praneša „Express Online“. „Šio klausimo sulaukiu dažnai, todėl parodysiu jums geriausią būdą atsikratyti musių savo namuose, verandoje ir visur, kur turite musių“, – sakė jis.

Skelbia vietas, kur Lietuvoje maudytis nerekomenduojama

Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centras informuoja, kad birželio mėnesio antrojoje pusėje gauta informacija apie 104 iš 120 į stebėsenos sąrašą įtrauktų maudyklų vandens kokybę: kai kuriose maudyklose vandens kokybė neatitiko Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimų.

Įspėja sergančius širdies ligomis: šios klaidos gali tapti nuosprendžiu

Karščiai vargina ir sveikus žmones, tačiau sergantiems lėtinėmis, širdies bei kraujagyslių ligomis aukšta oro temperatūra gali būti pražūtinga. Pasak Lietuvos kardiologų draugijos prezidentės prof. Jelenos Čelutkienės, esant karščio bangoms, paprastai išauga tiek širdies įvykių, tiek ir mirčių nuo jų skaičiai. „Karščiai pavojingi dėl daugelio veiksnių. Svarbiausias yra poveikis organizmo skysčių balansui – per karščius padidėja prakaitavimas, vadinasi, ir skysčių netekimas per odą.

Kai atsibosta šašlykai: Ritos kebabai ant laužo sužavės visus

53
Pabodo seniai išbandyti šašlykai, o šiomis dienomis planuojate išsikepti gardžių patiekalų ant laužo? Tuomet siūlome išbandyti kebabus, keptus ant grotelių.

3 Zodiako ženklus liepa apdovanos neįtikėtina sėkme: sužinokite, ar tai jūs

Būtų naivu manyti, kad liepos mėnesį džiaugsis tik trys Zodiako ženklai. Naudos gali gauti ir kiti, tačiau trys Zodiako ženklai išsiskirs. Kodėl? Todėl, kad šiuos tris Zodiako ženklus ypač veikia mėnesio tranzitai, šie trys ženklai žino, kaip judėti ir ką veikti su tokia energija. Dvyniai Tai mėnuo, kai jūs darote savo dalykus savo nuožiūra. Nors yra daugybė draugų, nekantriai laukiančių, kad pasakytų jums šį bei tą ir dar ką nors, iš tikrųjų jums būtų geriau neklausyti jų patarimų.

Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė į darbą atvyko su kūdikiu ant rankų

871
Pasibaigus Seimo sesijai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė savo „Facebook“ paskyroje pasidalino apibendrinimu, ką pavyko nuveikti frakcijai. Moteris taip pat pasidalino ir dar viena detale, kuri sukėlė netikėtas linksmas emocijas. Į Seimo posėdžius Seimo narei teko atvykti ir su kūdikiu ant rankų. „Rezultatyviai spėjame viską“, – rašo ji. Seimo narė savo asmeninėje „Facebook“ paskyroje rašė: „Nelengva sesija buvo.

Skandalas Šatunovo laidotuvėse patraukė kunigų dėmesį: siunčia žinią visiems

119
Netikėta žinia apie rusų popmuzikos dainininko Jurijaus Šatunovo mirtį sukrėtė gerbėjų gretas. Žmonės rinkosi atsisveikinti su dainininku į Troekurovskio kapines. Nors gerbėjų buvo prašoma rimtiems, tačiau laidotuvės neapsiėjo ir be skandalų. Atsisveikindami su J. Šatunovu žmonės prie karsto darėsi asmenukes. Kaip vertinamas toks elgesys pasidalino ir kunigas. Birželio 26 dieną J. Šatunovo gerbėjams ir klausytojams buvo suteikta galimybė atsisveikinti su dainininku.

Rožės sukraus neregėtą skaičių žiedų: tereikia žinoti 1 gudrybę

Vasarą sodininkai gali naudoti įvairius produktus, kad jų sodas klestėtų, nors kai kurie linkę rinktis natūralesnius būdus. Ekspertai pasidalijo, kaip britai gali pagerinti augalų būklę, naudodami natūralius ingredientus iš savo virtuvės ‒ kavos tirščius. Kava turi neabejotiną gebėjimą pažadinti žmogaus kūną, ypač priešpietinėmis valandomis. Tačiau jos galia neapsiriboja tik virtuve.

Rokenrolo dvasia persmelktas Samo mėsainis nepaliks abejingų: ypatingas dėmesys – juodoms bandelėms

Tapęs TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėju, žinomas kulinaras Vytaras Radzevičius kas kartą kviečia mėgautis vasaros teikiamais malonumais ir gaminti gryname ore. Šįkart jo akys užkliuvo už Panevėžyje esančio seniausio miesto parko, pavadinimu Skaistakalnis. Būtent čia du Vytaro svečiai, kurie laidoje taps varžovais, išbandys save gamindami patiekalus iš jautienos.
Į viršų