Vilniečių šeimos atostogos apkarto: kol ilsėjosi, vagys apšvarino namus

„Buvo trečioji atostogų diena užsienyje, kai naktį pažadino pranešimas telefone dėl namų signalizacijos. Negalėjau patikėti, įsijungiau kamerų programėlę ir matau, kaip už 6 minučių iš namų ramiai išeina du žmonės, rankose laikydami po du juodus maišus. Su siaubu atsimenu tas šešias minutes. Apsaugos automobilis pasirodė tik po 12 minučių. Po to atostogų jau nebebuvo, nes telefonu reikėjo spręsti daugybę dalykų. Žmona ėjo iš proto.

Klaipėdos rajone žuvus mamai su dukra ekspertas įspėja kitus: tai turi žinoti visi

Lietuvą sukrėtė sekmadienio naktį įvykusi tragiška avarija, kurios metu žuvo 25-erių moteris ir jos keturmetė dukrelė. Už vairo sėdėjęs galimai neblaivus vyras sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Hospiso slaugytoja atskleidė nepaaiškinamą reiškinį, kurį pacientai patiria prieš pat mirtį

J. McFadden – slaugytoja, kuri daugiau nei dešimtmetį dirbo intensyviosios terapijos skyriuje. Dabar moteris dalinasi neįtikėtinomis istorijomis, kurios priverčia suklusti ne vieną žmogų. Pavyzdžiui, ar esate girdėję ką nors apie tokį reiškinį, pavadinimu „mitingas“? Jeigu ne, J. McFadden paaiškins, kuo jis yra toks ypatingas. „Yra vienas reiškinys, kuris įvyksta mirties ir mirimo proceso metu. Jo negali paaiškinti, kaip ir aš, net medikai“, – atvirauja Julie McFadden.

Klimato muziejus Panevėžyje kartu su Lietuvos banku sako tą patį: planetos B nėra

Klimato muziejaus kelionė tęsiasi Panevėžyje. Prie „Cido“ arenos nuo birželio 28 d. iki liepos 3 d. į atidarymo renginį jau šį antradienį, 18.00 val kviečia ne tik muziejaus ambasadorius Leonardas Pobedonoscevas, bet ir Lietuvos bankas. Valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis pristatys kolekcinę 10 eurų sidabro monetą „Nėra planetos B“, skirtą gamtos apsaugai. Kas savaitę vis kitą Lietuvos miestą aplankantis Klimato muziejus atvyksta į Panevėžį.

Kurpienė įspėja: per karščius tai turi žinoti kiekvienas

Netikėtai užklupus vasariškiems karščiams dažnai žmonės praranda apetitą, o į sunkesnius maisto patiekalus žvelgia vangiau. Panašius jausmus neretai lydi ir nuovargis, mieguistumas. Net ir valgydami įprastą maistą per karščius, dauguma vėliau jaučiasi prastai. Kad panašūs jausmai nesugadintų nuotaikos, dietistė Vaida Kurpienė sutiko pasidalinti produktais, kurie užtikrins puikią savijautą, lengvumo jausmą karštomis dienomis, tačiau tuo pačiu griežtai įspėjo dėl sulčių ir dešrelių vartojimo.

Vaizdelis prie jūros Šventojoje įpykdė vilnietę: „Man gėda už tokias moteris“

117
„Atostogos pajūryje su šeima – yra tikras rojus. Kas galėtų paneigti, kad kelionė prie jūros daugeliui šeimų yra laukiamiausia pramoga? Tik jūs man paaiškinkit, kas su šeimomis negerai, kad jos elgiasi būtent šitaip?“ – klausia tv3.lt laišką atsiuntusi Meda iš Vilniaus. Pagaliau įšilęs oras leido atsipalaiduoti visiems pajūryje laiką leidžiantiems poilsiautojams. Pasidalinsiu vaizdeliu iš Šventosios paplūdimio.

Taip kepti bulviniai blynai sužavės visą šeimą: atrasite naują skonį

Augaliniai produktai – neatsiejama visavertės mitybos dalis. O ar pasiryžtumėte bent kartą per savaitę išmėginti naujus augalinius patiekalus? Kartu su organizacija „Gyvi gali“ ir  projektu „Nori gali“ padėsime Jums į savo racioną įtraukti daugiau vaisių, daržovių, kruopų, ankštinių produktų. Jūsų dėmesiui – veganiškas šios savaitės patiekalas. Šią savaitę- ne visai žematiški, bet labai juos primenantys maistingi ir gardūs blynai.

Mama skubiai įspėja kitus: po bučinio į skruostą dukra atsidūrė ligoninėje

Moteris pastebėjo, kad jos ketverių metų dukrai ant skruosto atsirado dėmelė, kuri staiga išaugo ir virto infekcija. Galiausiai ji nuvežė ją pas šeimos gydytoją ir į ligoninę. Jaime Lippold pamatė dėmę ant keturmetės Aubree skruosto, bet nemanė, kad dėl to reikėtų nerimauti. Dabar ji skubiai įspėja kitus tėvus, nes jos dukra po bučinio į skruostą susirgo ir keturias naktis praleido ligoninėje.

Įspėja 3 Zodiako ženklus: ateina sunkus metas

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kuriuos netolimoje ateityje išbandys likimas.  Patikrinkite, ar esate šiame sąraše. Avinas Avinui labai nesiseks visose srityse. Atrodo, kad jūsų gyvenime yra „tamsus ruožas“, bet tik nuo jūsų priklauso, ar jį įveiksite. Pagalvokite, kaip kiekvieną neigiamą situaciją galite paversti savo pranašumu. Jei į problemas žiūrėsite kūrybiškiau, yra tikimybė, kad visos šios problemos neturės įtakos jūsų bendrai būklei.

1 triukas pakeis hortenzijos spalvą: išbandykite

Hortenzijos – populiari gėlė, kurią galima pastebėti visos šalies soduose. Jos garsėja savo švelniu kvapu ir didelėmis įvairiausių formų gėlių galvutėmis. Kai kurios populiarios veislės yra šluotelinės ir laipiojančios hortenzijos, kurios pasižymi gražiais baltais, mėlynais ir rožiniais atspalviais. Kai kurios hortenzijos iš tikrųjų gali pakeisti spalvą iš rožinės į mėlyną ir atvirkščiai. Priežastis, kodėl hortenzijos gali pakeisti spalvą, yra susijusi su aliuminio kiekiu dirvožemyje.

Šeima patyrė šoką: nuo karo bėgančią 4-metę grąžino atgal į Ukrainą

Mažoji Alika Zubets buvo priversta grįžti į karo draskomą Ukrainą, kuomet atvykusi į Jungtinę Karalystę ji negavo vizos. Laimei, įvykus pokyčiams mergaitei gali būti suteikta reikalinga pagalba ir apsauga. Mažai mergaitei, kuriai buvo atsisakyta išduoti vizą į Jungtinę Karalystę šiuo metu gali būti suteikta reikalinga pagalba po to, kai šiai teko grįžti atgal į Ukrainą.

20-metė netikėtai pagimdė tualete: nė nežinojo, kad laukiasi

Universiteto studentė sužinojo, kad laukiasi tik po to, kai pagimdė tualete pajutusi pilvo skausmus. 20-metė Soutamptono universiteto Jungtinėje Karalystėje studentė Jess Davis galvojo, kad jai skauda pilvą, nes artėja menstruacijos, tačiau netikėtai prasidėjęs gimdymas šokiravo. Mergina buvo šokiruota, kai pagimdė beveik 2,5 kilogramo sveriantį kūdikį tualete. Istorijos ir politikos studentė pavadino savo pirmagimį Freddie Oliver Davis ir teigė, kad nejautė jokių nėštumo požymių.

Per karščius venkite šių 3 gėrimų: gali baigtis liūdnai

Ekspertų teigimu, aukšta oro temperatūra gali padidinti kelių širdies ligų riziką, nes širdis gali pervargti. Siekiant sumažinti perkaitimo riziką, karštu oru geriausia vengti trijų gėrimų. Perkaitimas dažniausiai atsiranda dėl ilgalaikio fizinio krūvio esant aukštai temperatūrai, o tai padidina potencialiai mirtinų šilumos smūgių riziką. Tačiau, pasak ekspertų, tai taip pat gali stipriai apkrauti širdį.

Pjaudami žolę daugelis daro 1 klaidą: nekartokite jos

Žolė gali augti rekordiškai greitai, jei sąlygos yra tinkamos, tačiau ilgai intensyviai šviečiant saulei galite pastebėti, kad veja paruduoja ir nyksta. Kokio aukščio palikti žolę pjaunant, kad išlaikytumėte gražią veją? Vasarą daugelis sodininkų traukia vejapjoves ir pradeda tvarkyti savo žaliąją erdvę. Tačiau žolės pjovimo aukštis gali turėti didelės įtakos bendrai vejos sveikatai.

Audronė atrado itin gaivią mišrainę: tiks viena ir su duonos riekele

„Šios salotos puikiai tiks su skrebučiu arba tiesiog užsitepti ant duonos riekelės. Salotos pagaminamos labai greitai, vos iš kelių ingredientų, todėl dažnai jos keliauja ant mano pusryčių stalo. Manau, kad daugelis žinote avokado ir kiaušinių salotų receptą, anokia čia ir naujiena, bet aš dar parekomenduočiau įdėti šviežio agurko ar ridikėlių, kurios salotoms sukia gaivumo. Gaunasi super salotos“, – sako tinklaraščio „Gamink su Audrone“ autorė.

Prakalbo buvęs Putino klasiokas: atskleidė, koks jis buvo mokykloje

58
Vladimiro Putino auklėtoją mokyklos laikais į neviltį varė mokinys, kurį ji apibūdino kaip „suktą ir neorganizuotą“ vaiką, kuris „neabejotinai kėlė problemų“. Buvęs V. Putino klasės draugas sako, kad jis galėjo „stoti į kovą su bet kuo“ – ir nors jis nebuvo stipriausias iš klasės, jis visada vėlėsi į muštynes ir kovojo iki galo. Viktoras Borisenko 7-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje lankė mokyklą su dabartiniu Rusijos prezidentu Leningrado Dzeržinskio rajone, rašo mirror.co.uk.

Šie ženklai išduoda, kad jums laikas atsisakyti alkoholio: pastebėkite laiku

„British Liver Trust“ (Britų kepenų fondas) teigia: „Nebūtinai tik turintys priklausomybę nuo alkoholio suserga tokia liga, bet nuolat geriant daugiau nei rekomenduojama, gali kilti pavojus“. Alkoholio vartojimas yra dažniausia kepenų ligų priežastis Jungtinėje Karalystėje – šeši iš 10 kepenų ligų atvejų. Kas penktas JK gyventojas vartoja daug alkoholio, o tai gali pakenkti jų kepenims, rašo express.co.uk.

Prabilo tragiškai Klaipėdos rajone žuvusios moters sesuo: šokiravo internautų elgesys

1215
Savaitgalį Lietuvą sukrėtė skaudi žinia. Tragiškos nelaimės metu, kuomet Klaipėdos rajone neblaivaus vairuotojo automobilis rėžėsi į medį ir versdamasis atsidūrė vandenyje, žuvo moteris ir keturmetė dukra. Žuvusios moters sesuo šį rytą socialiniame tinkle pasidalino žinia, kuri sukėlė dar didesnį skausmą gedinčios šeimos rate. Sunkiai galima įsivaizduoti artimųjų skausmą, kuomet dėl girto vairuotojo nutikusi nelaimė iš šeimos atėmė pačius brangiausius žmones.

18-mečio širdis plyšta iš skausmo: „Mama mirė mano rankose“

208
Viacheslavas karo Ukrainoje metu prarado savo mamą, savo „YouTube“ paskyroje įkeltame vaizdo įraše rašo „Unicef“. Du sviediniai nukrito netoli jų namų Donecko regione. „Sviedinys nukrito vos keli žingsniai nuo mūsų. Kai atmerkiau savo akis, pamačiau savo mamą, gulinčią ant šono. Paskutiniai jos žodžiai buvo: „Man viskas gerai“. Aš paverčiau ją link savęs ir...“, – pradėjo verkti Viacheslavas. Vieninteliai giminaičiai, likę Viacheslavui, yra jo dvi jaunesnės sesutės ir du jaunesni broliai.

Nesugalvojate ką apsirengti? 5 idėjos, kurios padės šią vasarą atrodyti pribloškiamai

Nenuostabu, kad vasarą norisi atrodyti puikiai – juk tai vienintelis metų laikas Lietuvoje, kuomet nereikia dėvėti didžiulių šalikų ar vilkėti storų striukių. Vis dėlto, kartais nutinka ir taip, kad norint apsirengti kuo gražiau, iš galvos išgaruoja visos idėjos ir rytai prasideda tuščiu dėbsojimu į spintą. Atrinkome keletą idėjų, kurios nors ir paprastos, tačiau tikrai veiksmingos norint paįvairinti savo vasaros stilių.
Į viršų