Toks skausmas suriečia tūkstančius lietuvių: atskleidė naudingą gudrybę

Dažnas vyresnio amžiaus lietuvis sako, kad sąnario keitimo operacija, kaip ir daugelis kitų, jiems kelia nerimą ir baimę. Paprastai tokios operacijos apipintos nerimu ir mitais, neva gali pabloginti esamą situaciją, suprastinti savijautą. Šiandien jūsų dėmesiui – ilgesnė ir išsamesnė tinklalaidė, kurioje aptarsime net dvi temas – sąnarių priežiūrą kiekvieną dieną bei nemigos problemą. Jūsų laukia net du išsamūs ir itin vertingi pokalbiai su savo srities specialistais.
Istorijos Prieš 26 min.
REKLAMA
Odos erkutės (nuotr. Shutterstock.com) Odos erkutės (nuotr. Shutterstock.com)

Odos erkučių turime visi: kokie kompresai padeda bei į kurią pusę valyti traiškanas?

Paraudimai, suintensyvėję bėrimai, pleiskanojimas ar netgi atsiradusios traiškanos – visa tai gali būti signalai, kad ant jūsų odos padaugėjo erkučių. „Eurovaistinės“ farmacininkė Fausta Barisevičienė pasakoja, nors šių gyvų erkučių negalime ant savo odos pamatyti plika akimi, mes vis tiek kiekvienas jų turime. Taip pat ji dalijasi patarimais, kaip neleisti šioms suaktyvėti ir kaip nuraminti jų varginamą odą.

Paviešino populiariausią vestuvinę suknelę: nustebsite, kokia ji

Kourtney Kardashian suskaldė gerbėjus į dvi grupes, kai per savo vestuves vilkėjo „Dolce & Gabbana“ mini suknelę, tačiau nauji tyrimai rodo, kad tai – viena populiariausių visų laikų vestuvinių suknelių, tačiau visų populiariausia buvo Nicolos Peltz vestuvinė suknelė.
Istorijos Prieš 56 min.

Seimo komitetas siūlo Vėžio institutą jungti prie Santaros klinikų

Politikai vėl svarsto idėją sujungti dvi greta veikiančias įstaigas – Nacionalinį vėžio institutą siūloma integruoti į Santaros klinikas, išsaugant jo autonomiją. Ne vienos vyriausybės svarstytas, bet taip ir neįgyvendintas sumanymas atgimė Seimo Sveikatos reikalų komitetui apsilankius abejose sveikatos priežiūros įstaigose.
Sveikata Prieš 2 val.

Gydytoja prabilo apie nežmoniškus krūvius: negalime pasakyti pacientui „ne“, nes daktaras pavargo

Net 50-ies ar daugiau pacientų srautas per dieną – su tokia kasdienybe susiduria dalis šeimos gydytojų Lietuvoje. Pripažįstama, kad klausimas, kaip priimant tiek pacientų kasdien išlikti vienodai dėmesingam kiekvienam iš jų – lieka atviras. Ne veltui nemažai vos baigusių studijas šių specialistų pakelia sparnus į kitas šalis.
Sveikata Prieš 2 val.

Ar rasite pasislėpusį žmogų? Turite 6 sekundes

Turite lygiai 6 sekundes suprasti, kur šiame paveikslėlyje slepiasi žmogus. Ar pavyks pastebėti, kas jį išduoda? Interneto vartotojai suka galvą bandydami surasti paveikslėlyje pasislėpusį žmogų per mažiau nei 6 sekundes. Tai padaryti pavyksta tik patiems akyliausiems. Ar pavyks ir jums? Kur slepiasi žmogus? Paveikslėlyje matyti kelios statulos, tarp kurių yra pasislėpęs ir žmogus.
Gyvenimas Prieš 2 val.

Neskubėkite pirkti vaistų: šias žoleles vadina aukso gysla organizmui

Išlindę pirmieji pavasario pranašių – žibuoklių – žiedai, parskridę pirmieji gandrai primena pagaliau sugrįžtantį gamtos budimą. Visgi, po įvairiausių žiemos negandų dauguma žmonių vis susiduria su peršalimo ligomis, skundžiasi pasilpusiu imunitetu. Kuo galime pastiprinti savo sveikatą ir kokios vaistažolės jau auga laukuose, apžvelgė vaistažolininkas dr. Marius Lasinskas. Apie pavasario atbudimą ir vis labiau šiltėjančius orus pranašauja ir pradėję busti drugeliai.
Sveika gyvensena Prieš 3 val.

Šie bulvių kukuliai nukels atgal į vaikystę: skonis tiesiog tobulas

„Mėgstantiems bulvinius patiekalus receptas visai pravers. Be to jie gana greitai ir lengvai pagaminami. Visas proporcijas surašysiu labai tiksliai, kad kukuliai gautųsi ir jums. Taigi, o dabar prie recepto“, – rašo tinklaraščio „Gamink su Audrone“ autorė. Reikės: 550 gr virtų bulvių (virtų su druska), 1 kiaušinio, 3 v.š. miltų, 3 v.š. krakmolo + 1 v.š. apvoliojimui, Papildomai reikės: 0,5 stiklinės vandens ir 1 v.š. krakmolo.
Gyvenimas Prieš 4 val.

Erzina pagurklis? Pasakė, kaip jo atsikratyti

Daugumai žmonių diskomfortą kelia atsiradęs pagurklis. Vieni visais įmanomais būdais stengiasi jo atsikratyti, kiti slepia jį po aukšto kaklo viršutiniais rūbais, o treti dėl to visai nesuka galvos. Sužinokite, ką galite padaryti, kad jo atsikratytumėte. Jeigu pagurklis atsirado dėl svorio padidėjimo, atsikratyti jo galite laikydamiesi sveikos mitybos režimo ir reguliariai mankštindamiesi.
Sveika gyvensena Prieš 5 val.

Burnoje pastebėjote opelę? Štai, kada vertėtų sunerimti

Burnos opelės gali atsirasti dėl pačių įvairiausių priežasčių, o kartais jos lieka taip ir nenustatytos. Ši problema sukelia ne tik įkyrų skausmą ir perštėjimą, bet ir trukdo mėgautis maistu.

1 Zodiako ženklui – skubus įspėjimas: saugokite vaikus, mylimus žmones

Astrologinė žinia Zodiako ženklams šįkart įvairialypė – sakoma, kad prireiks ne tik jūsų, bet ir kitų žmonių įžvalgų ar patarimų tam, kad išvengtumėte keblių situacijų. Štai ką žada žvaigždės: Avinas Asmenys, nestokojantys fantazijos bei iškalbos, gali daug ko prisigalvoti ir mėginti jus sugundyti. Kol kas nepatartina startuoti su naujovėmis, reformomis: kažkas pasirodytų neracionalu, nenumatyta. Saugokite vaikus, mylimus žmones.
Gyvenimas Prieš 7 val.

Atsikratykite samanų vejoje: štai kas padės

Žaliuojanti ir prižiūrėta veja puošia kiekvieną namą. Tačiau norint džiaugtis tokia veja, jai reikia nuolatinio dėmesio ir priežiūros. Dalį darbų privalu padaryti kiekvieną pavasarį, nes būtent nuo dabar įdėtų pastangų priklausys tai, kaip atrodys veja visą sezoną. Pats laikas pasirūpinti sanitariniu vejos valymu, skarifikavimu, vėdinimu, kalkinimu ir tręšimu. Kai tik vejos paviršius po žiemos pradžiūsta, ateina tinkamiausias laikas išvalyti veją.

Sukniubusį vyrą kieme puolusi gelbėti medikė jau 20 m. slaugo sunkius ligonius: „Niekada nenusivyliau savo profesija“

Slaugytoja Kristina Skrockienė sako nesudvejojusi nė akimirką, kai pernai rugsėjį Kauno klinikų kieme išvydo staigios mirties ištiktą ir mėlynuoti jau pradėjusį vyrą. Prisimindama šį įvykį medikė sako pasijutusi tari išlaikiusi egzaminą, kai visa sukaupta patirtis ir žinios davė drąsos veikti ekstremalioje situacijoje. Už šį neabejingumą ir ryžtą veikti medikė buvo nominuota ir „Metų kaunietės“ konkurse.
Sveikata Prieš 10 val.

Šiukštu nevalgykite šių produktų prieš seksą: naktis bus sugadinta

Pasaulyje daugybė žmonių valgo prieš ir po sekso. Tačiau kokių produktų vertėtų vengti, kad nesugadintumėte karštos nakties? Populiari sveikatos programėlė „Lifesum“ išanalizavo naudotojų duomenis ir išsiaiškino, kokius maisto produktus žmonės dažniausiai valgo prieš ir po sekso. Iš 2 563 maisto produktų, populiariausias buvo šokoladas. Antroje vietoje – pomidorai, toliau sekė duona, obuoliai, bulvės, kava, bananai, vynas, sūris ir braškės.
Patarimai Prieš 18 val.

„Iš anapus“ sugrįžęs vyras išklojo, ką matė: jokios šviesos tunelio gale nėra

Vyras iš Anglijos, kuris „mirė“ ir sugrįžo į gyvenimą, pasidalijo, kaip atrodo mirtis, ir atskleidė, kad nėra jokios šviesos tunelio gale. 55 metų Kevinas Hillas serga kalcifilaksija – sunkia ir reta liga, dėl kurios kalcis kaupiasi riebalinių ir odos audinių kraujagyslėse, rašo mirror.co.uk. Kevinas sako, kad negyva oda, atsiradusi dėl susidariusių pūslių, pradėjo ėsti gyvą odą, o tai reiškė, kad jis nuolat kentė nepakeliamus skausmus.
Istorijos Prieš 19 val.

Iš avarijos vietos atvežtas zarasiškis pašiurpino net medikus: likimas sugriuvo per akimirką

Daugeliui į galvą šauna mintis, kaip norėtųsi atsukti laiką atgal ir pakeisti praeitį. Norėtųsi ir zarasiškiui Justinui Talučiui – jei galėtų, sugrįžtų į gyvenimą, kurį gyveno iki 2018-ųjų gruodžio 8 dienos, kai pateko į autoįvykį, po kurio gyvenimas, ko gero, niekada nebebus toks, kaip anksčiau. Justino gyvenimas dabar padalintas į dvi dalis – iki ir po tragiško autoįvykio.
Istorijos Prieš 20 val.

Liūdna žinia: mirė garsi 44-erių influencerė

Socialiniuose tinkluose nuskambėjo liūdna žinia – mirė Anglijoje garsi nuomonės formuotoja. Teigiama, kad internete išgarsėjusi moteris mirė po kovos su gerklės vėžiu. Fiona Jane Lagan buvo dievinama daugumos socialinio tinklo „Tik Tok“ vartotojų. Gerbėjai moterį pažinojo kaip drąsią nuomonės formuotoją, kuri aktyviai dalinosi savo gerklės vėžio istorija bei gyvenimu su įvestu tracheostomijos vamzdeliu. Darė kitus laimingus Daugeliui Fiona buvo žinoma „FeeFeeJane“ slapyvardžiu.
Istorijos Prieš 20 val.

Perskaičiusi Katunskytės dukros žodžius Virginija pravirko: „Trūksta žodžių“

„Prieš kelis mėnesius mirusi Vitalija Katunskytė paliko neišdildomą žaizdą – jos gedi ir talento gerbėjai, ir dukra Monika. Būtent jos žodžiai, kuriuos perskačiau, mane labai sujaudino“,  – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Virginija. Žinote, mamos netektis visada sukrečia, supurto iš pamatų gyvenimą ir tikėjimą šviesa. Kartais žmonės, išgyvenę tokį skausmą, užsisklendžia savyje, atsiriboja nuo viešumo, nenori su niekuo bendrauti.
Pasisakyk Prieš 21 val.

Šie ženklai išduoda alkoholizmą: pastebėkite laiku

Nors vakarėlių metu daugelis nevengia išgerti alkoholio, tačiau viskam yra saikas. Apie tai, kad vartojate per daug alkoholio ilgainiui ima byloti įvairūs sveikatos siunčiami ženklai. Sužinokite, kokie simptomai išduoda, kad metas sustoti. Dažnai apie perdėtą alkoholio vartojimą signalizuoja ne tik dažni galvos skausmai, tačiau ir kiti sveikatos sutrikimai. Vienas jų netrukus pasimato ir odoje.

Raskite paveikslėlyje pasislėpusią katę: pavyksta akyliausiems

Šioje rąstų krūvoje yra kai kas daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ar pavyks pastebėti nuotraukoje esančią bei snūduriuojančią katę? Sakoma, kad tie, kurie vos tik užmetę žvilgsnį į nuotrauką pastebi joje užsimaskavusią katę, turi žvitrų žvilgsnį. Pasitikrinti savo pastabumą kviečiame ir jus. Kur katė? Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad nuotraukoje įamžinta tik rąstų krūva, tačiau neapsigaukite, nes šioje nuotraukoje – tikra optinė apgaulė.
Gyvenimas Prieš 22 val.
Į viršų