Velykos 2023

Atskleidė mėgstamiausią kiaušinių marginimo būdą: išeina tobulai

74
„Tai mano mergaičių mėgstamiausias kiaušinių marginimo būdas. Nereikia bijoti išsiteplioti dažais. Imi kiaušinį, plėšai servetėles  ir kuri norimus raštus“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė Ingrida. Ingredientai: Virti kiaušiniai; Spalvotos popierinės servetėlės; 1 kiaušinio baltymas; Teptukas. Jeigu servetėlės kelių sluoksnių, tai juos atskiriame vieną nuo kito. Išsiplėšome norimus paveiksliukus.  Juos dedame ant kiaušinio, patepame baltymu.
REKLAMA
Savaitgalis su šeima: geriausi filmai, kurie patiks ir mažiems, ir dideliems (nuotr. Shutterstock.com) Savaitgalis su šeima: geriausi filmai, kurie patiks ir mažiems, ir dideliems (nuotr. Shutterstock.com)

Savaitgalis su šeima: geriausi filmai, kurie patiks ir mažiems, ir dideliems

Velykos jau visai čia pat, tačiau ar jau žinote, kaip artėjančios pavasarinės šventės proga pradžiuginsite save ir vaikus? Nesijaudinkite, turime jums puikią idėją – pats laikas visai šeimai surengti jaukų filmų vakarą. Atrinkome pačius geriausius „Go3“ filmus, kuriais mėgausis ir mažieji išdykėliai, ir linksmybių ištroškę suaugusieji. „Dainuok“ (rež.

Atrado superinę pavasario mišrainę: idealiai tiks Velykoms

„Silkė, avokadai ir mangas... ar teko ragauti šių produktų derinį? Jei ne, tai rekomenduoju paragauti. Beje, šias salotas galite dėti ant duonos riekelės ar skrebučio ir turėsite super gardžius sumuštinukus/užkandukus“, – rašo tinklaraščio „Gamink su Audrone“ autorė.   Reikės: 2 silkių filė, 1 avokado, 1 mango, citrinos sulčių, prieskoninių žolelių, pipirų ir druskos. Mišrainės gaminimo eiga Silkių filė, avokadą ir mangą supjausčiau vienodo dydžio kubeliais.
Velykos 2023 2023-03-20

Toks kiaušinių marginimas populiarėja žaibiškai: išbandykite šiemet

Šiemet per Velykas išbandykite kažką naujo – pamirškite senus kiaušinių dažymo būdus ir paeksperimentuokite! Šiam kiaušinių marginimo su ryžiais būdui tereikės trijų priemonių, kurias, greičiausiai, jau turite namuose.  Be to, tai pakankamai paprastas būdas, tad į procesą galės įsitraukti visa šeima, rašo bhg.com. Viskas, ką reikia padaryti – įpilti norimos spalvos maistinių dažų į ryžius, įdėti į juos kiaušinį ir atsargiai pakratyti arba pasukioti.
Velykos 2023 2023-03-18

Taip marginti kiaušiniai taps Velykų pažiba: visi klaus, kaip pavyko

Jau ieškote kiaušinių dažymo būdų šioms Velykoms? Siūlome šiemet jums išbandyti natūralų kiaušinių dažymą, kuris tikrai nepaliks abejingų. Tai puikus projektas, kuriuo gali džiaugtis visa šeima, rašo kalonasupernatural.com.
Į viršų