Vejos priežiūra

Jokiu būdu nedarykite 1 klaidos šalinant samanas: prisidarysite bėdos

Sodininkystės ekspertas pasakė, kodėl niekada neturėtumėte savo kieme naudoti vienos itin populiarios samanų naikinimo gudrybės. Pastaruoju metu, pasirodžius vis dažnesniems saulės spinduliams, daugelis žmonių naudojasi galimybe laisvą laiką išnaudoti tvarkant savo kiemus, sodus ir daržus. Rūpindamiesi savo veja, jie imasi šalinti samanas, kurios trukdo gražios ir žaliuojančios žolės augimui, todėl griebiasi įvairiausių priemonių, kurios padės jomis atsikratyti.

Šie patarimai padės žalia veja džiaugtis greičiau

Žalia ir vešli veja ne tik puošia kiemą ir suteikia namams jaukumo, bet ir yra ženklas, kad sklypo dirvožemis sveikas, tinkamai drenuojamas ir jame nėra kenkėjų. Vis dėlto, ne visiems pavyksta užsiauginti dailią veją, neretai susiduriama su piktžolėmis, rudais lopinėliais ar netgi kenkėjais. Atrinkome keletą paprastų, bet veiksmingų patarimų, kurie padės žalia ir sveika veja džiaugtis greičiau ir ilgiau.

Piktžoles panaikinsite be jokio vargo: išdavė auksinius patarimus

Pavasaris pamažu atsiskleidžia visu gražumu, nes soduose pradeda žydėti gėlės ir augalai. Tačiau kartu su jais pasirodo ir piktžolės. Štai penkios įprastos piktžolės, kurių reikia saugotis šį pavasarį. Artėjant karštiems orams žmonės daug laiko praleidžia savo soduose. Tačiau nors pavasaris žada gausybę žiedų, jame neišvengiamai pasirodys ir piktžolės. Štai penkios pavasarį žydinčios piktžolės, kurios šį sezoną gali pasirodyti jūsų vejoje, rašoma express.co.uk.

Ką kiekvienas privalo žinoti apie sodo techniką, norint tinkamai pasirūpinti veja

Grožitės kaimyno veja, tačiau niekaip nepavyksta tinkamai pasirūpinti savąja? Šiais laikais svarbiausia – tinkama sodo priežiūros technika. Suprantama, kad niekas negimsta technikos specialistu, tačiau įdėjus šiek tiek laiko ir pastangų, galite nesunkiai papildyti savo žinių bagažą. Tam, kad tai padaryti būtų lengviau, sodo technikos centro „STIGA“ specialistai dalijasi esminiais akcentais, ką reikėtų žinoti norint tinkamai pasirūpinti veja.

Vejos priežiūra, tingintiems ja rūpintis: šie patarimai padės sutaupyti daug laiko ir pastangų

Žiemai pamažu einant į pabaigą ir pro tirpstantį sniegą lendant vejai, neretas susimąsto apie artėjantį vejos priežiūros sezoną. Tačiau po sunkios darbo dienos ar spaudžiant kitiems sodo darbams, vejos priežiūra gali tapti tikru galvos skausmu. Kaip sutaupyti laiko ir pastangų, bet vis tiek džiaugtis žaliuojančiu ir nepriekaištingai atrodančiu kiemu? Pasirūpinkite tinkama vejos laistymo sistema Pastaraisiais metais vasaros laikotarpiu neišvengiamos tampa stipraus karščio bangos ir kaitra.

5 priežastys, kodėl verta įsigyti sodo traktoriuką

Norintiems, kad kiemą puoštų tvarkinga ir graži veja, reikia įdėti nemažai laiko ir pastangų. Rinkoje gausu įvairiausių kiemo darbus lengvinančių įrenginių, tačiau vejos priežiūroje bene svarbiausias įrankis – gera žoliapjovė. Norintiems universalaus ir itin komfortiško įrenginio specialistai rekomenduoja sodo traktoriukus. Taigi, kuo jie ypatingi ir kodėl verta investuoti į šį prietaisą? 1. Sutaupysite laiko Ne paslaptis, kad norint džiaugtis gražia veja, tenka jai skirti daug laiko.

Kieme piktžolių neliks nė kvapo: pasigaminkite šį mišinį

Kai šviečia saulė, gali būti malonu šiek tiek padirbėti sode. Nors, galvodami apie darbą sode, daugiausia galvojame, kokias sėklas sėti ar kokias gėles reiks pasodinti. Deja, piktžolių šalinimas taip pat yra gražaus sodo dalis. Galėtum tiesiog atsiklaupti ant kelių ir rauti viską iš eilės, tačiau tai greitai ima varginti. Laimei, yra daug lengvesnis būdas atsikratyti piktžolių. Galite nusipirkti įvairių chemikalų piktžolių naikinimui, tačiau tai nėra visiškai sveika ar naudinga aplinkai.

Samanas žolėje išnaikinsite be jokio vargo: pravers paprastos gudrybės

Samanos vejoje ar ant stogo nepuošia nei vienų namų. Vis dėlto ne visi žino, kaip jų atsikratyti. Nenaikinamos samanos gali sparčiai plisti, todėl svarbu problemą šalinti iš karto, o su šiais patarimais jums nei nereikės skambinti specialistams. Tam, kad pašalintumėte samanas, galite naudoti įvairias priemones. Šie mišiniai padės pašalinti samanas ne tik iš vejos, tačiau ir iš tarpų tarp plytelių ar nuo stogo, o jei po pirmo karto nepasiekėte norimo rezultato, procedūrą pakartokite.

Pasakė, kada geriausia sėti veją: ruoštis pradėkite jau dabar

Pradėti rūpintis vejos sėja reikėtų daug anksčiau nei galite manyti. Vejos priežiūra turėtų būti vienas iš pavasario darbų, kuriam reikalingas atidus dėmesys. Nesvarbu, kaip atrodo šiuo metų jūsų veja – dėmėta ar visai plika, tačiau kiekvienais metais yra būtina pasirūpinti jos sezoniniu atnaujinimu.
Į viršų