Vasaros stilius

Praktiškos šios vasaros stiliaus tendencijos: išbandyti verta kiekvienam

Mada ir komfortas ne visada eina koja kojon, tačiau pastaraisiais metais vis dažniau pasirodo tendencijos, kurios neprasilenkia su patogumu ir praktiškumu. Pristatome jums keletą karščiausių šios vasaros mados vėjų, kurie patiks kiekvienam. Raštuota, marga medžiaga Vasarą daug laiko praleidžiame lauke – einame pasivaikščioti, aplankome ežerus ir upes, mėgaujamės ledais bei paplūdimio malonumais.

Spalvotų džinsų pasirinkimas: 7 patarimai, kurie pravers kiekvienam

Džinsai yra praktiškas, lengvai derinamas ir neabejotinai populiarus rūbas. Žinoma, keičiantis madų tendencijoms, keičiasi ir džinsų modeliai – pavyzdžiui, šiuo metu itin populiarūs spalvoti džinsai. Atrinkome 7 patarimus, kurie padės lengviau suderinti spalvingus džinsus ir visada atrodyti stulbinamai. 1. Derinkite ryškias spalvas su pastelinėmis Ryškių spalvų derinimas tarpusavyje šią vasarą, kaip niekad populiarus.

6 idėjos vasaros įvaizdžiui: iš mados neišeinanti klasika leis atrodyti itin stilingai

Vasara gali tapti tikru galvos skausmu ne tik dėl Lietuvą varginančių karščio bangų, bet ir dėl sunkumų su kuriais susiduriama mėginant susikurti stilingą vasarinį įvaizdį. Jei nemėgstate vaikytis madų, apsipirkinėti ar tiesiog negalite sau leisti kiekvieną sezoną atsinaujinti spintos, derėtų rinktis klasikinius rūbų derinius, kurie tarnaus ne vienerius metus.

Nesugalvojate ką apsirengti? 5 idėjos, kurios padės šią vasarą atrodyti pribloškiamai

Nenuostabu, kad vasarą norisi atrodyti puikiai – juk tai vienintelis metų laikas Lietuvoje, kuomet nereikia dėvėti didžiulių šalikų ar vilkėti storų striukių. Vis dėlto, kartais nutinka ir taip, kad norint apsirengti kuo gražiau, iš galvos išgaruoja visos idėjos ir rytai prasideda tuščiu dėbsojimu į spintą. Atrinkome keletą idėjų, kurios nors ir paprastos, tačiau tikrai veiksmingos norint paįvairinti savo vasaros stilių.

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią maudymosi kostiumėlį pagal figūros tipą

Didelei daliai moterų artėjantis šiltasis metų laikas sukelia nerimą, nes vos pagalvojus apie tai, jog teks užsivilkti maudymosi kostiumėlį, nukrečia šiurpas.
Į viršų